STRONA GŁÓWNAZobaczyć Wiadomość TekstowaZobacz czyjąś historię czatów Whatsapp online

Zobacz czyjąś historię czatów Whatsapp online

Jak czytać czyjeś wiadomości tekstowe - App szpiegowska wiadomości za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ta metoda jest również nazywana metodą aplikacji szpiegowskiej. Te aplikacje zostały początkowo stworzone do lokalizowania ludzi, ale z czasem żony, matki, partnerzy, dzieci itp. Chciały czegoś więcej, więc kilka aplikacji zaczęło uruchamiać wersje zaawansowane.

Ten rodzaj oprogramowania przechwytuje wszystkie informacje, które pojawiają się na danym urządzeniu w celu monitorowania i przechowuje je w sposób ciągły w interfejsie, w którym możesz je zobaczyć w czasie rzeczywistym, kiedy tylko chcesz.

W tym celu wystarczy, że po utworzeniu zakupu i zainstalowaniu aplikacji na monitorowanym urządzeniu uzyskasz dostęp do swojego panelu sterowania z dowolnego urządzenia, które posiada przeglądarkę i podstawowe łącze internetowe.

Obecnie wersje nadal mają dostęp do lokalizacji, ale niektóre dają również możliwość czytania rozmów. Oznacza to, że możesz czytać rozmowy partnera, nie mając przy sobie jego telefonu komórkowego. Niesamowite, prawda?

Jedyną ostrożnością w tym przypadku są fałszywe aplikacje, które chcą tylko reklamować inne produkty i nie pomagają użytkownikom w jakikolwiek sposób zbadać sprawę. Przetestowaliśmy kilka aplikacji i bez wątpienia mamy mistrza: mSpy!

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Oto zastrzeżenie i wzmocnienie, że chociaż niektóre z tych aplikacji są naprawdę potężne i legalne, wiele z nich, a także inne usługi i programy, które można łatwo znaleźć w wyszukiwarce Google, ma na celu kradzież danych, a później wykorzystanie że.

Czy możesz sobie wyobrazić przerażenie związane z posiadaniem danych karty kredytowej lub konta, oprócz skradzionych haseł? Widzisz, że wszystkie Twoje oszczędności znikają w ciągu kilku minut, nie mając nic do zrobienia?

Dlatego wybór aplikacji szpiegowskiej jest prawdopodobnie najważniejszym krokiem. Oprócz podjęcia decyzji o aplikacji, która jest niezawodna i bezpieczna, musisz upewnić się, że jest ona w stanie skutecznie dostarczyć to, co obiecuje, w wygodny sposób, a zwłaszcza tajemnice.

W końcu co by się stało, gdyby twój mąż lub partner dowiedział się, że próbujesz szpiegować na każdym jego kroku? Jakie byłoby zaufanie między tobą a atmosferą panującą w parze, aby razem iść naprzód?

Przetestowaliśmy kilka aplikacji i bez wątpienia mamy mistrza: mSpy!

MSpy był najłatwiejszą w obsłudze aplikacją szpiegowską (interfejs jest niesamowicie praktyczny), a także najbardziej niezawodną, co w tych przypadkach jest bardzo ważne. Właściciel telefonu komórkowego nie otrzymał żadnego powiadomienia o korzystaniu z aplikacji, co było niewiarygodne, ani też nie podejrzewał, że aplikacja została zainstalowana.

Inną różnicą jest to, że dzięki mSpy możesz czytać wiadomości Whatsapp swojego partnera, widząc wszystkie wysłane i odebrane wiadomości bezpośrednio na telefonie komórkowym. Jest idealny dla tych, którzy chcą wiedzieć, z kim rozmawia dana osoba na WhatsApp, a także w innych aplikacjach, takich jak Facebook, Messenger, a nawet w wykonywanych połączeniach.

Jest to najbardziej wydajne i niezawodne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, aby dowiedzieć się, czy w rzeczywistości coś jest nie tak z Twoim związkiem, czy to kochającym, ojcowskim, czy nawet biznesowym.

Metoda nr 2 Funkcja `` najlepszych przyjaciół '':

Jeśli masz dostęp do telefonu komórkowego swojego partnera, możesz dowiedzieć się, z kim rozmawia najczęściej w WhatsApp (jeśli nie usuwa wiadomości). W rzeczywistości ta metoda jest bardzo prosta, ale niewiele osób ją zna, ale też nie pomaga, jeśli naprawdę chcesz poznać treść rozmów.

Metoda polega na sprawdzeniu ilości pamięci spędzonej z każdą osobą, która prowadzi aktywne rozmowy na telefonie komórkowym, czyli jeśli to nie Ty i jego matka, to coś ma. Przygotuj się więc, bo widzisz, że dużo więcej rozmawia z przyjacielem niż z tobą.

Aby się tego dowiedzieć, musisz:

  • Otwórz Whatsapp
  • ustawienia
  • Następnie na koncie (na iPhonie możesz przejść bezpośrednio do `` Wykorzystania i przechowywania danych '')
  • Wykorzystanie pamięci
  • Gotowy

W sekcji „Korzystanie z pamięci" możesz sprawdzić, z kim najwięcej spędza się pamięć, czyli z kim najczęściej rozmawia Twój chłopak lub mąż. Klikając w każdy kontakt możesz sprawdzić ilość wysłanych wiadomości, zdjęć, gifów itp.

Metoda nr 3 Korzystanie ze skryptu:

Chcesz się dowiedzieć, czy dwie osoby rozmawiają przez Whatsapp? Brzmi prosto, prawda? Jeśli obaj są online w tym samym czasie, muszą rozmawiać. Niekoniecznie! Aby wyrzucić tę paranoję z głowy lub ją założyć, nauczymy Cię, jak sprawdzić, czy dwie osoby rozmawiają ze sobą, czy nie.

Jamie Farrelly stworzył sposób, aby z czasem zobaczyć, czy ludzie będą ze sobą rozmawiać. W tym celu należy umieścić te dwa numery na stronie https://github.com/JamieFarrelly/WhatsGoingOn, a następnie w programie:

  • Najpierw sprawdź, czy osoba 1 (która może być Twoim chłopakiem) jest online co 10 sekund;
  • Następnie sprawdź, czy osoba 2 jest online przez następne 10 minut, również co 10 sekund;
  • Jeśli w ciągu tych 10 minut i co 10 sekund te osoby mają dostęp do Internetu, program oznacza „zbieg okoliczności"

Jednak skok w kocie następuje, gdy: Program może to zrobić wiele razy, więc możesz dosłownie dopasować, ile razy te dwie osoby są razem online w tym samym czasie!

Wniosek

To niewiarygodna zdolność człowieka do tworzenia, prawda? Ale z tych wszystkich sposobów, który z tych sposobów jest najlepszy do szpiegowania Whatsapp? Zróbmy tutaj porównanie, ale zaczynając od trzeciej metody. Trzecia metoda to tylko możliwość, nie ma prawdziwych dowodów na to, że ludzie mówią, więc jest trochę ryzykowna.

Rozumiemy, że na przykład ludzie mogą być razem online po miesiącach weryfikacji, na przykład, co może dawać wyraźną wskazówkę, że rozmawiają, ale czy tak jest? Czy warto ryzykować bez dowodów?

Druga metoda jest legalna dla tych mężów, którzy kłamią „nigdy z nią nie rozmawiałem". Możesz więc zobaczyć, ile wiadomości zostało przesłanych, ale jeśli masz już telefon, może być łatwiej przeczytać wszystkie wiadomości, prawda?

Pierwsza metoda to ta, która naprawdę da ci wszystkie możliwe i niemożliwe dowody, w końcu zawsze zapyta siebie, skąd wiedziałeś o tej rozmowie, skoro wymazał… to dlatego, że widziałeś NA ŻYWO i KOLORY! CellSpy pokazuje całą rozmowę Whatsapp, dzięki czemu możesz wziąć wydruk i mieć dowód w ręku.

Kolejną ważną kwestią jest to, że właściciel telefonu komórkowego nie będzie wiedział, że korzystasz z aplikacji szpiegowskiej, więc możesz również monitorować rozmowy pracowników za pomocą firmowego telefonu komórkowego itp.

Jedną z grup, która często korzysta z aplikacji szpiegowskich, są matki, które coraz częściej widzą swoje dzieci na swoich telefonach komórkowych i próbują zrozumieć, co tak często robią na urządzeniu. Ważne jest, aby rodzice mogli kontrolować telefon komórkowy swojego dziecka i dlatego CellSpy bardzo się rozwija w tej grupie.

Jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy jest to, że nadal ma lokalizator, który zapewnia większe bezpieczeństwo miejsca, w którym znajduje się twój partner, w naprawdę bezpieczny sposób, dzięki łatwemu w użyciu panelowi. Myślę, że jeśli naprawdę chcesz odkryć wszystko, co dzieje się na Whatsappie twojego partnera, CellSpy jest najlepszym sposobem.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.