STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuZainstaluj program śledzący w telefonie, aby chronić swoją rodzinę

Zainstaluj program śledzący w telefonie, aby chronić swoją rodzinę

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Chociaż nie może zastąpić dyskretnego rodzica, oprogramowanie szpiegujące telefon komórkowy jest jednym z najważniejszych narzędzi potrzebnych do wypełnienia zadania rodzicielskiego w najlepszy możliwy sposób. Twoje dzieci noszą ze sobą smartfony, prawda? Dlaczego więc nie skorzystać z tych urządzeń, aby mieć je na oku, gdy nie ma Cię w pobliżu?

Dokładnie to zapewniają twórcy oprogramowania do śledzenia telefonów komórkowych: dodatkowa para oczu. Firmy te są znane na rynku pod nazwami mSpy, Mobile Spy Agent, MobiStealth, Flexispy i innymi nazwami. A jego aplikacje działają dyskretnie na smartfonach z systemem Android, iOS, BlackBerry, Symbian i Windows Mobile.

Bez oprogramowania szpiegowskiego dla telefonów komórkowych

Bez szpiega telefonów komórkowych Twoje dziecko może wpaść w tysiące kłopotów, a Ty nawet tego nie zauważysz. Oto kilka przykładów sytuacji, których możesz doświadczyć jako rodzic w tej sytuacji:

 • Wątpię, czy nie wiem dokładnie, gdzie się znajdują
 • Lęk przed negatywnym wpływem rówieśników
 • Martwienie się o nawyki związane ze studiowaniem
 • Strach przed śledzeniem
 • Obawa przed wpływem internetu
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Oprogramowanie do śledzenia telefonów komórkowych eliminuje wszystkie zmartwienia, wykorzystując inteligentne telefony komórkowe, które dzieci zawsze noszą ze sobą jako urządzenie szpiegowskie. W przeciwieństwie do drogich urządzeń śledzących, możesz wykonać tę pracę za znacznie bardziej przystępną cenę.

Co robi oprogramowanie do śledzenia telefonów komórkowych?

Zazwyczaj oprogramowanie szpiegowskie dla telefonów komórkowych ma funkcje, które mogą być ogromną pomocą dla Ciebie jako rodzica. Oprogramowanie, o którym mowa, działa na monitorowanym smartfonie komórkowym i zbiera następujące informacje i przekazuje je użytkownikowi:

 • Zarówno historyczne, jak i aktualne śledzenie GPS
 • Pełne teksty wszystkich wiadomości wysłanych i odebranych za pośrednictwem poczty e - Mail, SMS - Ów i bezpłatnych aplikacji do czatu, takich jak WhatsApp, iMessage, BBM i inne
 • Zgłaszanie zmian w plikach kontaktów
 • Zapisy wszystkich wykonanych filmów i zdjęć
 • Zgłaszanie informacji o tożsamości wykonanych i odebranych połączeń, w tym informacji o godzinie / dacie połączenia oraz danych osoby kontaktowej
 • Odbieranie dziennika połączeń
 • Prawo do ingerencji w wyszukiwanie, określone słowa w tekście oraz określone aplikacje i odwiedzane strony internetowe
 • Blokowanie dostępu do stron internetowych, połączeń przychodzących i aplikacji

Do tej listy można dodać więcej funkcji, ale jako rodzic mamy nadzieję, że zobaczysz, jak przydatna może być dla Ciebie aplikacja szpiegowska na telefon komórkowy.

Przydatne funkcje dla rodziców

W jaki sposób powyższa funkcja może pomóc tobie jako rodzicowi? Prawdopodobnie już zauważyłeś, że można to zrobić na różne sposoby. Dzięki oprogramowaniu śledzącemu telefon komórkowy działającemu na telefonie Twojego dziecka, możesz od razu poznać fakty dotyczące działań użytkownika urządzenia. Możemy je wymienić w następujący sposób:

 1. Wbrew temu, co mówi ci twoje dziecko, zobaczysz, gdzie naprawdę jest. Na przykład: funkcja śledzenia GPS informuje, że Twoje dziecko jest w salonie gier, w którym powinno być w szkole.
 2. Nowi przyjaciele nie będą już dłużej trzymani w tajemnicy przed tobą.
 3. Zobaczysz wszystkie wiadomości tekstowe, zwłaszcza jeśli śledzisz nieodpowiednie wiadomości, które wspominają o zakupach narkotyków lub chodzeniu na imprezy alkoholowe.
 4. Zobaczysz prawdziwe oblicze filmów i zdjęć zrobionych przez Twoje dorastające dziecko. Czy te są nieodpowiednie, czy nie?

Istnieje kilka innych przykładów, które można dodać do tej listy. Funkcje oferowane przez oprogramowanie szpiegowskie dla telefonów komórkowych zapewniają wyniki, których potrzebujesz w wielu warunkach.

Śledzenie telefonów komórkowych pomaga zachować czujność

Niektóre aplikacje śledzące telefony komórkowe umożliwiają również filtrowanie i blokowanie dzięki różnym poleceniom i ustawieniom dokonanym w panelu kontrolnym użytkownika będącego członkiem. Taka funkcja pomaga być ostrożnym rodzicem. Przykłady filtrowania i blokowania obejmują:

 • Wykrywanie niektórych predefiniowanych słów kluczowych w wiadomościach tekstowych
 • Zgłaszanie połączenia z numeru znajdującego się na liście połączeń zablokowanych
 • Wysłanie ostrzeżenia, gdy telefon komórkowy wejdzie w niepożądany obszar wyznaczony przez użytkownika.
 • Ograniczenie korzystania ze smartfonów w określonych porach dnia
 • Zapobieganie używaniu aplikacji, które marnują czas
 • Blokowanie dostępu do nieodpowiednich stron internetowych

Bycie ostrożnym rodzicem jest zawsze lepsze niż późniejsze reagowanie, ponieważ pozwala radzić sobie z problemami, zanim staną się one prawie nierozwiązywalne. Dlatego jeśli chcesz zachować ostrożność, wybierz oprogramowanie szpiegujące, które ma wszystkie lub niektóre z tych funkcji.

Pobieranie i instalacja

Łączenie się ze szpiegowaniem za pomocą oprogramowania do śledzenia telefonów komórkowych jest bardzo, bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać i kupić produkt, który odpowiada Twoim potrzebom, a następnie postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • Krok 1: Po zakupie oprogramowania szpiegowskiego przejmij smartfon swojego dziecka.
 • Krok 2: Zainstaluj aplikację na smartfonie zgodnie z instrukcjami firmy, od której ją kupiłeś i wprowadź niezbędne ustawienia.
 • Krok 3: Rozpocznij przeglądanie informacji zebranych za pośrednictwem panelu kontrolnego bezpiecznego członka.

Prawdopodobnie znacznie łatwiej będzie pobrać i zainstalować aplikację do śledzenia telefonu komórkowego na urządzeniu, zanim dasz dziecku inteligentny telefon komórkowy. W ten sposób będzie mało prawdopodobne, że zostaniesz zauważony, gdy aplikacja działa w trybie ukrytym i śledzi wszystkie czynności Twojego dziecka.

Skorzystaj z dodatkowej pary oczu, jaką oferują aplikacje szpiegowskie na telefony komórkowe. Odwiedź najlepsze recenzje szpiegów telefonów i podejmij działania, zanim pojawią się problemy z nieznajomością prawdy o Twoim dziecku.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.