STRONA GŁÓWNASzpieg Facebook MessengerZainstaluj aplikację śledzącą, aby chronić telefon swojego dziecka

Zainstaluj aplikację śledzącą, aby chronić telefon swojego dziecka

Jak śledzenie Facebook i zobaczyć inne wiadomości na Facebook online

Liczba dzieci z bezpiecznym dostępem do Internetu i bez niego rośnie z dnia na dzień. Internet jest łatwo dostępny za pośrednictwem telefonów komórkowych, iPadów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu dostępowi rodzicom coraz trudniej jest śledzić wszystko, co się dzieje. Co to jest bezpieczny internet?

Istnieje jednak nowy rewolucyjny sposób śledzenia korzystania z bezpiecznego Internetu na urządzeniach mobilnych, a raczej niebezpiecznego użytkowania. Nazywa się mSpy i jest najlepszą przyjaciółką rodziców. Chociaż to oprogramowanie może śledzić każdy zakątek telefonu komórkowego dziecka, działa również w trybie incognito, dzięki czemu dziecko nigdy nie jest świadome, że jest obserwowane.

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, na co patrzy Twoje dziecko w Internecie, mSpy dostarczy szczegółowy raport na temat odwiedzanych witryn, długości pobytu na tych stronach, częstotliwości odwiedzania witryn i kompletnych pobrań.

Ważne jest, aby upewnić się, że Twoje dziecko korzysta z Bezpiecznego Internetu. Oto zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, które Twoje dziecko powinno znać:

  • Rozmowa z nieznajomymi

Złota zasada nie rozmawiania z nieznajomymi odnosi się równie dobrze do internetu. Tak, nawet jeśli Twoje dziecko jest w pełni świadomym nastolatkiem, bardzo ważne jest, aby wdrożyć tę zasadę. Przekonaj ich, że w Internecie jest dużo drapieżników i powinni przestrzegać prostej zasady nie rozmawiać z nieznajomymi. Wyjaśnij, że chociaż wydają się przyjaźni, ich głównym celem nie jest to, na co wyglądają. Przekonaj go, że nie wszystko, co ludzie mówią w Internecie, jest prawdą.

Wskazówka dla rodziców: Otwartość i szczerość wobec dziecka może przynosić owoce.

  • Niczego nie ukrywam

Szczerze mówiąc, świat nie jest pełen szczęścia. Dzieci muszą zrozumieć, że złe rzeczy mogą się zdarzyć zawsze i wszędzie. Przekonaj swoje dziecko, że powinno Ci powiedzieć, kiedy coś pójdzie nie tak lub jeśli będzie miało złe doświadczenia z internetem. Ukrywanie problemu może nawet powodować więcej problemów. Szczerze mówiąc, zło, takie jak cyberprzestępczość i cyberprzemoc, może zdarzyć się w Internecie. Nie przerażaj ich całkowicie, ale przedstaw te zło w sposób, który będzie dla nich zrozumiały i jednocześnie nie przeszkadzaj im, słuchając Ciebie. Pomaga im to być z Tobą szczerym, gdy coś się wydarzy.

Rada rodziców: Rozsądnie jest zwiększać świadomość swoich dzieci. Nie wstydź się tych kwestii. Jeśli nie jesteś uczciwy wobec swojego dziecka, ktoś inny może być za tobą. Poruszając tę kwestię swojemu dziecku, możesz mieć pewność, że jest ona ułożona prawidłowo.

  • Nie udostępniaj swoich haseł znajomym, ale udostępniaj je rodzicom

Wyjaśnij, że udostępnianie haseł znajomym jest surowo zabronione. Ale jednocześnie powiedz dziecku, że nie może otwierać żadnych kont bez Twojej zgody i bez znajomości hasła. Może to być trudna do zrozumienia zasada dla dzieci, ale jest to bardzo ważna zasada do wdrożenia. To trzyma ich z dala od niewłaściwego zachowania.

Oprogramowanie mSpy pomaga w dodaniu dodatkowej warstwy ochrony do telefonu dziecka, dzięki czemu jeśli przyłapiesz dziecko na łamaniu tej zasady, możesz aktywować mechanizm kar.

Wskazówka dla rodziców: ważne jest, aby poinformować swoje dzieci, kim są ich przyjaciele, ale powiedz dziecku, że niektórzy ludzie mogą mieć złe intencje. Jeśli hasło wpadnie w ich ręce, może mieć druzgocący wpływ na życie Twoich dzieci.

  • Bezpieczny Internet: nie wszystkie witryny są przeznaczone dla dzieci

To może być bardzo trudne do zaakceptowania zagadnienie, zwłaszcza dla nastolatków. Ponieważ są w okresie przejściowym, o którym myślą ich hormony, a nie oni, a ich mózgi nie zawsze podejmują racjonalne decyzje. Dlatego gdy zabronisz dostępu do witryny, dorastające dzieci mogą mieć trudności z zaakceptowaniem. Muszą zrozumieć, że masz jak najlepsze intencje i nawet jeśli oznacza to blokowanie dostępu do stron, których członkami są wszyscy znajomi Twojego dziecka.

CellSpy może pomóc we wdrożeniu tej reguły, ponieważ będziesz mieć stały dostęp do używanych przez nich aplikacji i witryn, których są częścią. Pomaga to również upewnić się, że Twoje dzieci przestrzegają ustalonych przez Ciebie zasad.

Wskazówka dla rodziców: mów szczerze ze swoimi dziećmi, dlaczego nie mogą one być częścią danej witryny internetowej. Wyjaśnij, że niektóre z tych witryn mogą mieć konsekwencje na całe życie, i upewnij się, że stworzyłeś te zasady dla ich dobra. Miejmy nadzieję, że nastolatek to zrozumie, ale bądź przygotowany na to, że staniesz za swoim argumentem.

  • Ustaw limity na czatowanie, wysyłanie SMS - Ów i granie w gry

Ogranicz czas, jaki Twoje dziecko ma na urządzeniach cyfrowych, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, będzie mogło spędzić cały dzień na rozmowach, wysyłaniu SMS - Ów i graniu w gry w Internecie. Przerwy i wakacje są dopuszczalne, ale dzieci muszą rozumieć, że priorytetem są prace domowe, szkoła i inne ważne zajęcia.

Wskazówka rodziców: najlepiej zostawić wszystkie urządzenia cyfrowe w domu w szkole i używać ich po wykonaniu wszystkich innych prac.

  • Nie zapisuj poufnych rzeczy w telefonie

Nie zezwalaj swoim dzieciom na automatyczne zapisywanie haseł i nazw użytkowników na telefonach, ponieważ jeśli telefon pozostanie bez opieki, każdy może uzyskać dostęp do tych kont i spowodować wiele szkód.

CellSpy zapewni Ci dostęp do wszystkich postów w mediach społecznościowych, e - Maili, wiadomości tekstowych i aplikacji. Pomaga to dowiedzieć się, czy Twoje dziecko było lub jest zaangażowane w cyberprzemoc.

Wskazówka dla rodziców: wyjaśnij konsekwencje zapisywania rzeczy w łatwo dostępnym miejscu. Zachęć ich, aby nie zapisywali automatycznie haseł i nazw użytkowników, ponieważ każdy może uzyskać dostęp do ich serwisów społecznościowych, jeśli telefon zostanie pozostawiony bez nadzoru. Dzieci dzielą się telefonami ze znajomymi, a jeśli dojdzie do konfliktu między nimi, cyberprzemoc zostaje przytłoczona.

  • Nie podawaj danych osobowych online

Zachęcaj swoje dzieci do uczciwego traktowania informacji, które udostępniają w Internecie. Nie pozwól im również podawać danych, które mogą być nadużywane, takich jak miejsce zamieszkania, numer telefonu, wiek, imię i nazwisko oraz inne dane osobowe. Szczerze rozmawiaj z osobami o tym, w jaki sposób mogą niewłaściwie wykorzystać te informacje. CellSpy pozwala zobaczyć, jakie informacje są udostępniane innym.

Wskazówka dla rodziców: opowiedz o prawdziwych doświadczeniach i wyjaśnij, jakie konsekwencje może mieć udostępnianie danych osobowych. Pomaga to dziecku dostrzec prawdę o tym, jak niebezpieczne może być, gdy dane osobowe wpadną w niepowołane ręce.

  • Pobieraj gry i aplikacje odpowiednie do wieku

Upewnij się, że aplikacje i gry pobierane z bezpiecznych źródeł internetowych są odpowiednie dla wieku Twojego dziecka. Ustaw regułę, że każda aplikacja zainstalowana na urządzeniu musi być w Twojej wiedzy, w przeciwnym razie będzie to miało konsekwencje.

Wskazówka dla rodziców: Zastosuj zasady i mechanizm kar, gdy Twoje dziecko łamie te zasady. Pomaga im to zrozumieć, że mówisz poważnie.

Rodzicielstwo to ciężka praca, ale musisz porozmawiać z dzieckiem o Bezpiecznym Internecie i wdrożyć zasady. Oprogramowanie CellSpy pomaga Ci śledzić, co się dzieje i czy Twoje dziecko przestrzega Twoich zasad. Chociaż nie rozumieją teraz tych zasad, zasady te pomagają im nie doświadczyć rezultatów, które będą miały wpływ na całe życie.

Bądź uczciwy wobec swojego dziecka, ustalaj mechanizmy kar w razie potrzeby, zachęcaj je, aby rozmawiało z tobą, gdy pojawią się problemy, i angażuj się we wszystko, w co twoje dziecko jest zaangażowane. Z biegiem czasu Twoje dziecko zrozumie, jak ważne jest, aby miało z Tobą dobre relacje, a te zasady staną się dla niego prawie naturalne.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.