STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania Domu10 wskazówek dotyczących korzystania z telefon aplikacji szpiegowskich

10 wskazówek dotyczących korzystania z telefon aplikacji szpiegowskich

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele aplikacji szpiegujących do telefonów komórkowych i chociaż wszystkie wydają się być identyczne z funkcjami śledzenia połączeń, wiadomości i lokalizacji, każda ma swoje własne opcje. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, nie tylko będziesz chciał wybrać aplikację spełniającą Twoje potrzeby, ale także będziesz chciał dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać kupioną aplikację. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić.

1. Zawsze wiesz, do czego używasz oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych.

Jeśli nie określisz, do jakich celów będziesz używać aplikacji szpiegowskiej na telefon komórkowy od samego początku, nie będziesz wiedział, które funkcje są dla Ciebie ważne. Na przykład, jeśli potrzebujesz funkcji śledzenia GPS na żywo na wypadek zgubienia lub kradzieży telefonu, wybierz oprogramowanie, które może prawie obsługiwać śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym, a nie aplikację, która może wykonywać funkcję śledzenia lokalizacji tylko poprzez powrót do przeszłości.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

2. Używaj oprogramowania w granicach prawnych.

Nie możesz pobierać oprogramowania szpiegującego do telefonu, aby wyśmiać swojego kolegę lub naruszyć jego prywatność. Typowym uzasadnionym zastosowaniem oprogramowania szpiegującego jest śledzenie dzieci, zwykle za pomocą smartfona lub pracowników korzystających ze smartfonów firmowych.

3. Upewnij się, że wszystkie kroki konfiguracji zostały zakończone.

Jeśli nie chcesz mieć wszystkich ukrytych funkcji oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych, po zakończeniu instalacji sprawdź telefon, aby upewnić się, że nie ma żadnych ikon ani plików.

4. Utwórz kopię zapasową danych.

Niektóre aplikacje szpiegowskie na telefony komórkowe mają funkcje tworzenia kopii zapasowych, ale większość z nich umożliwia wyodrębnianie danych w formacie CSV, XLS lub PDF. Sprawdź wymagania dotyczące pamięci danych dostawcy usług spyware, aby dowiedzieć się, jak długo możesz przechowywać dane zebrane na koncie subskrypcji.

5. Przygotuj plan konsultacji na wypadek kradzieży lub zgubienia telefonu komórkowego.

Jeśli masz drogi smartfon, oczywiście będziesz chciał mieć kontrolę nad swoim urządzeniem na wypadek jego zgubienia lub kradzieży. Dlatego w przypadku, gdy zdarzy się taki wypadek, warto wcześniej przygotować plan i wybrać oprogramowanie do śledzenia telefonu komórkowego, które ma niezbędne funkcje do realizacji planu. Niektóre firmy opracowujące to oprogramowanie oferują określone polecenia, które pozwalają zablokować śledzony telefon, odinstalować aplikację szpiegowską i wyczyścić wszystkie dane z telefonu, gdy nie można go odzyskać.

6. Przechowuj informacje o członkostwie w bezpiecznym miejscu.

Możesz nie tylko przechowywać swoje dane logowania, które zapewniają dostęp do panelu kontrolnego członkostwa w bezpiecznym miejscu, ale także bezpiecznie przechowywać kody otrzymane w celu uzyskania dostępu do oprogramowania szpiegującego na monitorowanym telefonie komórkowym.

7. Zawsze, gdy to możliwe, stosuj proaktywne metody.

Wybierz oprogramowanie szpiegowskie na telefon komórkowy, które pozwoli Ci ustawić określone wyzwalacze alertów. Alerty te mogą obejmować słowa kluczowe, lokalizacje geograficzne i połączenia z określonych numerów telefonów. Na przykład niektóre produkty umożliwiają identyfikację słów związanych z wulgaryzmami lub działaniami związanymi z narkotykami, więc gdy te słowa są używane w wiadomościach wysyłanych lub otrzymywanych z telefonu docelowego, otrzymasz niezbędne ostrzeżenie.

8. Zbierz informacje dzięki spersonalizowanym raportom.

Jest to szczególnie przydatne, gdy używasz oprogramowania szpiegującego do śledzenia smartfonów używanych do pracy. Jeśli oprogramowanie ma możliwość prezentowania zebranych informacji w formacie CVS lub XLS, możesz przenieść te informacje do oprogramowania takiego jak Microsoft Excel i tworzyć dowolne spersonalizowane raporty. Jednym z przydatnych raportów jest raport użycia, który pomoże Ci określić, którzy pracownicy faktycznie potrzebują swoich smartfonów.

9. O ile to możliwe, oceń aplikację szpiegowską na telefon komórkowy.

Poszukaj produktów z bezpłatnym okresem próbnym, gwarancją zwrotu pieniędzy lub niskobudżetowymi opcjami krótkiej subskrypcji. Chociaż oprogramowanie szpiegowskie działa niezawodnie na smartfonach, może się okazać, że potrzebujesz oprogramowania z większą liczbą funkcji, a dzięki okresowi próbnemu możesz w dowolnym momencie zrezygnować z jednego produktu i wypróbować inny produkt, aby dokonać ostatecznego wyboru.

10. Przyjmij w stosownych przypadkach mentalność „wsparcia".

Oprogramowanie szpiegowskie służy nie tylko do szpiegowania kogoś. Możesz spróbować poszukać zastosowań tego oprogramowania, które mogą ci pomóc. Na przykład, jeśli nastolatek zgubi się w dziwnej okolicy, możesz pomóc mu znaleźć drogę dzięki funkcji śledzenia GPS w oprogramowaniu szpiegowskim. Jeśli smartfon wydany przez firmę jednemu z Twoich pracowników zostanie skradziony lub zgubiony, możesz użyć narzędzi szpiegowskich, aby zlokalizować urządzenie.

Sztuczka oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy

Te 10 wskazówek pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać oprogramowanie, które otrzymujesz, bez względu na to, które oprogramowanie szpiegowskie do telefonów komórkowych zdecydujesz się kupić. Pamiętaj o tych wskazówkach podczas śledzenia telefonu komórkowego.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.