STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppUżyj narzędzi szpiegowskich do śledzenia czatów WhatsApp

Użyj narzędzi szpiegowskich do śledzenia czatów WhatsApp

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W tym artykule znajdziesz więcej informacji o tym, jak możesz szpiegować w szczególności WhatsApp. Istnieją dwie podstawowe opcje:

  1. Korzystanie z aplikacji szpiegowskich
  2. Korzystanie z narzędzi do wykrywania

Co to jest WhatsApp Sniffer?

Jest to aplikacja, za pomocą której możesz czytać wiadomości WhatsApp na innym telefonie komórkowym. Jednak telefon komórkowy musi logować się do tej samej sieci W - LAN, nie działa z mobilną transmisją danych. Aplikacja sniffer jest pobierana bezpośrednio od dostawcy i powinna być zainstalowana na zrootowanym telefonie komórkowym, gdzie następnie działa ukryta w tle. WhatsApp próbuje jednak uniemożliwić dostęp aplikacjom sniffera z coraz bardziej złożonym szyfrowaniem. Dlatego dobrej jakości oprogramowanie monitorujące zwykle robi więcej.

WhatsApp Sniffer za darmo, możliwe?

Oprogramowanie szpiegujące, takie jak WhatsApp Sniffers, jest często oferowane bezpłatnie w Internecie, ale wydajność takich plików APK jest wątpliwa. W wielu przypadkach jest to program, który wielokrotnie przemyca reklamy do telefonu komórkowego lub złośliwe oprogramowanie, które odczytuje i przekazuje krytyczne informacje w telefonie komórkowym. Takie programy nie zapewniają tego, co obiecują. Z drugiej strony wysokiej jakości aplikacja do nadzoru może nie tylko czytać czaty WhatsApp, ale także szpiegować prawie wszystko, co dzieje się na docelowym telefonie komórkowym.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jakie są najlepsze narzędzia WhatsApp do wykrywania i szpiegowania?

Zasadniczo za snifferami WhatsApp i tak zwanymi narzędziami szpiegowskimi kryją się takie narzędzia, w szczególności po to, aby móc szpiegować WhatsApp na czyimś smartfonie lub urządzeniu mobilnym. Monitorowanie może mieć różne zainteresowania. Poniżej znajduje się kilka krótkich przykładów i grup osób, które mogą chcieć przeczytać i zainstalować:

  • Rodzice, którzy martwią się o bezpieczeństwo swoich dzieci.
  • (Małżeństwo) - Partnerzy, którzy mają wątpliwości co do kontaktów drugiej osoby.
  • Dyrektorzy zarządzający i szefowie, którzy boją się możliwej kradzieży informacji firmowych.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze programy, aby potencjalni klienci mogli zorientować się, które oprogramowanie będzie dla nich odpowiednie.

WHATSAPP SNIFFER - IPHONE I ANDROID

Najlepsza aplikacja WhatsApp Sniffer

Całkowicie dopasowany do Androida i iPhone'a. Nie tylko monitoruje WhatsApp, ale także Viber, Snapchat, śledzenie danych GPS i hakerskie wiadomości e - Mail, historię przeglądarki i alerty słów kluczowych. Wsparcie jest optymalne, ponieważ jest dostępne 24 godziny na dobę przez cały tydzień. To dobra alternatywa, jeśli właściciele mają zarówno Samsunga, jak i iPhone'a. Te przykłady również przedstawiają szczególne zalety. Wadą jest to, że wersja próbna jest dostępna tylko przez 7 dni. W tym krótkim czasie użytkownik musi (być w stanie) zobowiązać się.

Recenzja aplikacji

iKeyMonitor (funkcje, zalety / wady)

Dzięki iKeyMonitor możesz monitorować większość najpopularniejszych komunikatorów. Monitorowanie multimediów, takich jak filmy, zdjęcia i inne działania medialne, nie stanowią problemu dla programu. Wszechstronność jest główną zaletą iKeyMonitor. Kolejną zaletą jest to, że ma naprawdę darmową ofertę, dzięki czemu wyraźnie wyróżnia się spośród innych produktów. Wadą jest jednak to, że w tej bezpłatnej wersji gromadzone są tylko proste dane, takie jak dane GPS, kalendarz, historia Wi - Fi i połączenia. Rodzicom jednak nadal wystarczy wstępna wizyta kontrolna.

Hoverwatch (cechy, zalety / wady)

Inną alternatywą byłoby zainstalowanie hoverwatch. Również w tym programie szpiegowskim masz wszystkie ważne funkcje monitorowania. Należą do nich Facebook, WhatsApp, Snapchat i SMS. Ceny są bardzo konfigurowalne, co może generować korzystną taryfę. Kolejną zaletą Hoverwatch jest to, że dostawca oferuje również usługi dla MAC i Windows. Wadą jest to, że zapytania i problemy muszą być wprowadzane do systemu wiadomości na stronie głównej. Reakcję można następnie opóźnić od 24 do 48 godzin.

Jak działa narzędzie WhatsApp Sniffer?

Zasadniczo Whatsapp - Sniffer wykorzystuje istniejącą lukę w zabezpieczeniach. Program może z tego korzystać, dopóki Facebook nie będzie mógł go zamknąć w przyszłości. Program obsługuje klon i oszukuje smartfon z Androidem do tego samego WhatsApp, który może teraz zobaczyć rzeczywiste wiadomości. Działa to poprzez uzyskanie adresu MAC. Jeśli jest to znane i zintegrowane, można to sfałszować. Poniższe pytania i poniższe odpowiedzi dają szybki i bardziej szczegółowy przegląd tego, jak działa sniffer:

  1. Co dzieje się z pobieraniem WhatsApp Sniffer? Zostanie pobrany ważny plik APK.
  2. O co chodzi w pakiecie Whatsapp Sniffer APK? Aplikację można zainstalować, jeśli została włączona opcja aktywacji dla pliku APK. Odbywa się to poprzez zezwolenie na „nierozpoznane źródła" w menu Ustawienia - Aplikacje.
  3. Czy korzystanie z bezpłatnego pobierania WhatsApp Sniffer działa od razu? Działa tylko na zrootowanych urządzeniach podłączonych do tej samej sieci.

TEST WHATSAPP SNIFFER TOOL

WhatsApp Sniffer iPhone i Android

Na początku nie ma znaczenia, czy jest to WhatsApp Sniffer pobierz Androida za darmo, czy Whatsapp Sniffer za darmo na iPhone'a. Ponieważ pobieranie jest naprawdę bezpłatne i zasługuje na miano „Whatsapp Sniffer free". Przed pobraniem Whatsapp Sniffer za darmo na Androida dla telefonów Samsung, LG, Motorola lub innych urządzeń z Androidem, należy rozważyć jedną rzecz: należy sprawdzić poprawną wersję, który jest wgrywany do urządzenia. Dodatkowo musi być zainstalowany Busybox.Busybox to oprogramowanie, które łączy podstawowe i różne standardowe narzędzia Unix w jednej aplikacji.

Wniosek

Dzięki WhatsApp Sniffer na pewno natkniesz się na wariant, który jest darmowy i dlatego interesujący, jeśli masz dostęp do WhatsApp i chcesz czytać jego wiadomości. Można więc patrzeć na telefon komórkowy w odniesieniu do najważniejszego komunikatora, czyli WhatsApp. Należy jednak zauważyć, że jest to możliwe tylko w stanie zrootowanym. Jeśli obie strony odłączą się od tej samej sieci, to monitorowanie zostaje ponownie przerwane. Następnie zalecamy inne programy szpiegowskie, które zostały wymienione powyżej jako przykłady lub inne, które można znaleźć za pośrednictwem Google. Jednak wszystkie są płatne za faktyczne monitorowanie WhatsApp.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.