STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieUżyj geofencing do śledzenia lokalizacji telefonu

Użyj geofencing do śledzenia lokalizacji telefonu

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Aplikacja szpiegowska to absolutnie doskonałe narzędzie do określania miejsca pobytu. Odbywa się to za pośrednictwem połączenia GPS. Jeśli dane urządzenie nie obsługuje systemu GPS, uzyska do niego dostęp za pośrednictwem połączenia WLAN. Dzięki aplikacji Geofencing możesz łatwo utworzyć dowolną liczbę stref, które mają być monitorowane. W przypadku wejścia do strefy smartfon natychmiast Cię o tym powiadomi. Daje ci to pełną kontrolę nad tym, kto znajduje się w zastrzeżonym obszarze.

Geofencing jest dostępny tylko jako subskrypcja premium i rodzinna subskrypcja mobilna od. Konfiguracja jest możliwa zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Oprócz geofencing istnieją inne ciekawe funkcje, takie jak B.

 • Funkcja kalendarza
 • Monitorowanie poczty e - Mail
 • Czytanie wiadomości
 • Monitorowanie rozmów

Monitorowanie lokalizacji testów

Jak działa geofencing mSpy?

Aby korzystać z aplikacji do geofencingu, należy dodatkowo zainstalować ją na monitorowanym telefonie komórkowym. Ponadto muszą zostać spełnione następujące wymagania:

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo
 • Fizyczny dostęp do danego smartfona
 • Silne połączenie WiFi
 • Urządzenie musi być zrootowane
 • Konto w mSpy

Po spełnieniu tych punktów należy przeprowadzić instalację aplikacji. W przypadku telefonu z systemem Android wykonaj następujące czynności:

 • Najpierw włączasz „nieznane źródła", naciskając pola „Ustawienia", „Zabezpieczenia", „Zarządzanie urządzeniami" i „Nieznane źródła"
 • Otwórz stronę pobierania i kliknij łącze pobierania
 • Wypełnianie captcha
 • Aktywacja pliku bt.apk
 • Przyznaj wszystkie uprawnienia i kliknij „Zainstaluj"
 • Otwórz program
 • Zaakceptuj umowę licencyjną i usługę aktualizacji
 • Kliknięcie na „Ikona jest bezużyteczne. Nie potrzebuję tego ", aby użytkownik docelowego telefonu komórkowego nie dowiedział się o inwigilacji
 • Wprowadź kod rejestracyjny, a następnie potwierdź, klikając pole „Rejestracja"
 • Wprowadź wszystkie ważne dane docelowego smartfona na swoim osobistym koncie użytkownika
 • Zakończ proces za pomocą „Zakończ"
 • Aktywuj funkcję geofencing

* Konfiguracja na iPhonie jest podobna.

Zainstaluj aplikację geofencing

Po pomyślnym zakończeniu instalacji określisz kilka dozwolonych obszarów i kilka zakazanych stref. Poniżej masz możliwość sterowania obiektem za pomocą 3 aspektów. Z jednej strony wysyła wiadomość e - Mail, gdy tylko przekroczona zostanie granica obszaru i możesz sprawdzić, jak często dany obszar został opuszczony. Wtedy zobaczysz wszystkie ruchy na interaktywnej mapie. Pomagają Ci w tym różne narzędzia.

Może być również przydatny dla Ciebie:

 1. Kontrola rodzicielska dla telefonów komórkowych
 2. Blokada aplikacji na Androida i iPhone'a

Co to jest geofencing?

Geofencing to połączenie dwóch słów: geograficzny i ogrodzenie. Zasadniczo jest to nadzór nad określonymi urządzeniami lub obiektami w określonym obszarze. Tak więc istnieje swego rodzaju cyfrowa granica dla tego obszaru. Dlatego w geofencing jest zawarte słowo „ogrodzenie". Jeśli urządzenie opuści wyznaczony obszar, system natychmiast wysyła wiadomość. GPS, systemy RFID lub WLAN odgrywają istotną rolę w określaniu pozycji. Geofencing to funkcja dla samochodu współdzielenie dostawców Bardzo praktyczny system monitorowania wynajmowanych pojazdów, jest również bardzo przydatny dla osób starszych z demencją, aby nie oddalały się zbytnio od domu.

Bardziej rozwinięta wersja to tzw. „Geotargeting". Opisuje pewną strategię marketingową, w której reklama jest kierowana specjalnie do określonej grupy docelowej. Często zdarza się to na przykład przy wejściu do sklepu. I tak będzie w następnym kilka lat dalej rozbudowany o niektóre funkcje.

Geofencing: jak to działa

Aby poprawnie obsługiwać geofencing, program kompatybilny z systemami RFDI lub GPS, np B. aplikacja na smartfony, absolutna konieczność. Za pomocą tego narzędzia użytkownik może teraz zdefiniować wirtualny, ograniczony obszar. Obszar można ustawić wokół określonej lokalizacji w Mapach Google. Wystarczy kilka metrów. Jeśli wcześniej przygotowany telefon komórkowy wejdzie w kontakt z tym obszarem, zadziała pewien efekt. W normalnych przypadkach, zwłaszcza do użytku komercyjnego, użytkownicy docelowego telefonu komórkowego muszą najpierw wyrazić zgodę na usługę. Geofencing działa również bardzo dobrze w formie „aplikacji przypominających". Jeśli masz taką aplikację zainstalowaną na swoim telefonie komórkowym, otrzymasz powiadomienie, gdy tylko znajdziesz się w pobliżu określonej lokalizacji.

Obszary zastosowania geofencing

Innym bardzo znanym zastosowaniem geofencing jest tak zwana funkcja inteligentnego zamka. Gdy dotrzesz do określonego z góry określonego miejsca, smartfon podejmie odpowiednią akcję. To jest np. B. włączenie światła w holu lub automatyczne odblokowanie smartfona. Ze względu na różnorodne możliwości geofencingu korzysta z niego obecnie wiele firm. Gdy klient zbliża się do sklepu, otrzymuje powiadomienie w postaci vouchera, oferty specjalnej lub wezwania do działania. Geofencing jest również bardzo popularny na platformach społecznościowych, takich jak B. Snapchat. Na koncertach i podobnych imprezach fani otrzymują różne informacje związane z wydarzeniem.

Nawet urządzenia gospodarstwa domowego są teraz oparte na tej nowej technologii. Można ustawić lodówkę, aby zachęcić właściciela do robienia zakupów, gdy mija sklep dyskontowy. Znajduje również zastosowanie w sektorze bezpieczeństwa. Dzięki geofencingowi można również kontrolować aktywność własnych dzieci. Dlatego zawsze masz oko na swoje dzieci. Ale nie tylko to, smartfonem dziecka można sterować również w fazie nauki i snu.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.