STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieTrzy bezpłatne sposoby zlokalizowania czyjegoś telefonu

Trzy bezpłatne sposoby zlokalizowania czyjegoś telefonu

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W tej chwili telefon komórkowy innej osoby można zlokalizować na trzy różne sposoby.

 1. Przez numer telefonu komórkowego: metoda bardzo zawodna i niestabilna.
 2. Lokalizacja GPS: Możesz łatwo zlokalizować siebie za pomocą odbiornika GPS w telefonie komórkowym. Istnieją narzędzia takie jak „Znajdź mój iPhone" lub specjalne oprogramowanie, które musisz zainstalować na swoim telefonie komórkowym, aby zlokalizować lokalizację.
 3. Sieci WLAN: Urządzenie docelowe musi mieć połączenie z Internetem. Ponieważ router WLAN przekazuje współrzędne GPS do wszystkich podłączonych urządzeń, możesz bez zauważenia zlokalizować telefon komórkowy innej osoby.

ZLOKALIZUJ ZAGRANICZNY TELEFON KOMÓRKOWY TERAZ

Lokalizacja telefonu komórkowego w sieci komórkowej

Możesz użyć tej metody do zlokalizowania telefonu komórkowego innej osoby, ale jest ona uważana za bardzo nieprecyzyjną. Dana lokalizacja jest określana przez komórkę radiową, gdy docelowy telefon komórkowy jest włączony i znajduje się w nim aktywna karta SIM. Jednak często występują znaczne odchylenia od rzeczywistej lokalizacji, czasami kilkaset metrów. To wyjaśnia również, dlaczego obecna lokalizacja znajdowała się już na środku morza lub na szczycie góry.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Lokalizacja GPS i ogrodzenie geograficzne z CellSpy

Jeśli osoba docelowa wejdzie do określonej strefy, zauważysz to za pomocą geo - Ogrodzenia. Oczywiście wcześniej wytyczyłeś i określiłeś obszar. Może to być bardzo ważne, zwłaszcza jako zaniepokojony rodzic, aby śledzić, gdzie jest Twoje dziecko.

Aplikacja „CellSpy" wykorzystuje wszystkie źródła informacji na urządzeniu docelowym do wyświetlania wszystkich danych GPS na desce rozdzielczej. Zwykły system lokalizacji jest inteligentnie uzupełniany przez połączenia Wi - Fi, komunikatory i lokalizacje ogłaszane za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Co możesz zrobić z CellSpy?

Oprócz śledzenia GPS oprogramowanie oferuje następujące funkcje i zalety:

a) Czytaj wiadomości jako SMS - Y lub w iMessage, Viber, Instagram, Line, Snapchat i Facebook

b) Zobacz wszystkie kontakty, zdjęcia i filmy

c) Śledź dzienniki połączeń i historię przeglądania

d) Wiedzieć o kontaktach, kopiach zapasowych i pobieranych plikach

e) Otrzymujesz bezpłatnie CellSpy - Aktualizacje aplikacji

Program zapewnia liczne funkcje do monitorowania dzieci, na przykład:

 • Blokuj niechciane aplikacje
 • Zadzwoń - Blokuj i blokuj strony internetowe
 • Telefon komórkowy można zablokować zdalnie po upływie określonego czasu.
 • Aplikacja działa niewidocznie i niezauważalnie, ale w razie potrzeby można ją usunąć

Instrukcje krok po kroku, jak zlokalizować telefon komórkowy innej osoby za pomocą CellSpy

Krok 1: Wybierz subskrypcję CellSpy.com.de, aby otrzymać swój osobisty numer identyfikacyjny e - Mailem.

Krok 2: Podczas uzyskiwania dostępu do urządzenia docelowego będziesz musiał wprowadzić numer identyfikacyjny, aby autoryzować swoje konto. Możesz teraz rozpocząć monitorowanie.

Krok 3: Jeśli otworzyłeś panel sterowania, możesz potajemnie zlokalizować dziwny telefon komórkowy. Masz teraz dostęp z dowolnego urządzenia, takiego jak laptop, tablet lub komputer. Możesz śledzić lokalizacje GPS, wiadomości, szczegóły połączeń i nie tylko.

ZLOKALIZUJ SWÓJ TELEFON KOMÓRKOWY ZA POMOCĄ APLIKACJI CellSpy

Lokalizowanie telefonu komórkowego iPhone'a innej osoby

Funkcja Znajdź mój iPhone pomaga śledzić zgubione lub skradzione urządzenie Apple. Nie ma znaczenia, czy jest to iPhone, iPad, iPod czy Mac PC. Ta funkcja może służyć do lokalizowania telefonu komórkowego innej osoby bez aplikacji lub fizycznego dostępu.

Warunkiem jest jednak to, że gadżet ma aktywne połączenie internetowe i że funkcja jest aktywowana razem z iCloud. Logicznie rzecz biorąc, karta SIM musi znajdować się w telefonie komórkowym, aby połączenie internetowe pozostało. W przeciwnym razie lokalizacja jest absolutnie nieudana.

Lokalizowanie zagranicznego telefonu komórkowego z systemem Android

W chwili obecnej istnieje szeroki wachlarz narzędzi i aplikacji umożliwiających skuteczne, szybkie i niezawodne zlokalizowanie telefonu komórkowego z systemem Android. Rozróżnia się trzy rodzaje aplikacji:

 • Profesjonalne aplikacje do lokalizacji i monitoringu
 • Darmowe sposoby śledzenia telefonu komórkowego
 • Lokalizacja bez specjalnych narzędzi

Specjalistyczne i skuteczne oprogramowanie, takie jak CellSpy, jest wysoce zalecane do lokalizowania własnego smartfona dziecka lub telefonu komórkowego z systemem Android. Masz ponad 30 opcji dotyczących monitorowanych osób i ich miejsca pobytu. Niezależnie od tego, czy jest to Android, iOS czy inne urządzenia mobilne.

Zlokalizuj inne telefony komórkowe za pomocą aplikacji GPS

Firma CellSpy opracowała ten system, dzięki aplikacji można monitorować wszystkie nowoczesne systemy operacyjne. Aplikacja jest również kompatybilna ze starszymi smartfonami.

Lokalizacja GPS dla iPhone'a i Androida: jak to działa?

Możesz zlokalizować telefony komórkowe innych firm, takie jak smartfony z systemem Android i iPhone'y, nawet jeśli wbudowana usługa GPS jest wyłączona. Aplikacja CellSpy działa z wirtualnymi granicami na mapie. Po wcześniejszym określeniu konkretnej strefy można aktywować tę usługę lokalizacji. Konto CellSpy zbiera i zapisuje wszystkie działania, jeśli urządzenia znajdowały się w określonych strefach.

Lokalizacje telefonów komórkowych za pośrednictwem Google

Możesz zlokalizować telefon komórkowy za pomocą aplikacji lokalizacyjnej Google Maps. Niestety potrzebujesz fizycznego dostępu do telefonu, ponieważ musisz go skonfigurować. Działa to tak:

 1. Ładujesz aplikację Google Maps na telefon docelowy.
 2. Kliknij menu i przejdź do udostępniania lokalizacji.
 3. Następnie wybierz opcję „Udostępniaj lokalizację przechowywania w czasie rzeczywistym, dopóki nie wyłączysz tej opcji".
 4. Wybierz własne urządzenie, aby udostępnić lokalizację telefonu.

Znajdź telefon komórkowy innej osoby przez WhatsApp

Dzięki tej aplikacji możesz bezpłatnie zlokalizować telefon komórkowy. Nie ma znaczenia, czy jest to smartfon z Androidem, czy iPhone. Jedynym wymaganiem jest to, aby Twój telefon komórkowy był zgodny z aktualną wersją WhatsApp. Jeśli tak nie jest, będziesz musiał przełączyć się na inne urządzenie lub wykonać aktualizację Androida.

Aby rozpocząć śledzenie, musisz rozpocząć rozmowę z osobą, z którą chcesz rozmawiać. Następnie wybierz pozycję „Wyślij lokalizację" w menu rozszerzonym. Zintegrowany odbiornik GPS określi teraz Twoją aktualną lokalizację. Jeśli chwilowo nie ma sygnału GPS, Twój operator komórkowy określi Twoją lokalizację GSM.

Bardziej interesujące i szczegółowe informacje można znaleźć pod tym linkiem

Wniosek

Z natury ludzie są szczególnie zaniepokojeni swoimi rodzinami, krewnymi lub innymi bliskimi osobami. Czasami możesz odnieść wrażenie, że ktoś jest zagrożony, na przykład twoje dzieci. W takim przypadku czasami ważna i poprawna jest znajomość odpowiedniej lokalizacji, czytanie wiadomości i monitorowanie działań. Dzieci z powodu braku doświadczenia i naiwności są zbyt szczęśliwe, że dają się ponieść kontaktowi z dorosłymi, którzy nie mają z nimi nic dobrego. Możliwe, że używają narkotyków, które mogą zapewnić im fałszywych przyjaciół za ogromne pieniądze, lub wpadają w cyberprzestępczość z innych powodów.

Niestety nie wszystkie metody działają niezawodnie. Oprócz darmowych programów istnieją również płatne programy, które mogą z łatwością wykonać ponad 30 zadań monitorujących. Znajdź odpowiednią aplikację lub poważny program, którego funkcja lokalizacji działa całkowicie niezawodnie.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.