STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieSposoby wyszukiwania telefonów z Androidem za darmo

Sposoby wyszukiwania telefonów z Androidem za darmo

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Menedżer urządzeń od Google jest prawdopodobnie najprostszym wariantem lokalizacji telefonu komórkowego: każdy telefon komórkowy z Androidem 2.2 lub wyższą wersją można znaleźć w Internecie. Aby aktywować menedżera na smartfonie - Który nawiasem mówiąc jest podobny do funkcji Znajdź mój iPhone przy użyciu iCloud - Wybierz Ustawienia - Google, a następnie Bezpieczeństwo. Następnie użytkownik klika Menedżera urządzeń Android i aktywuje zdalną blokadę i funkcję przywracania ustawień fabrycznych. Podczas wykonywania tych kroków musisz być zalogowany na swoje konto Google i aktywować dostęp do lokalizacji.

Uwaga: ta opcja lokalizacji działa tylko wtedy, gdy powyższe ustawienia zostały wprowadzone przed zgubieniem smartfona.

  • Gdy brakujący telefon komórkowy skonfiguruje menedżera, urządzenie można zlokalizować bez żadnych komplikacji. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności.
  • Otwórz Menedżera urządzeń w przeglądarce laptopa, tabletu lub podobnej. Upewnij się, że logujesz się na to samo konto Google, które jest używane w telefonie komórkowym z systemem Android.
  • Teraz masz do wyboru różne funkcje: W lewym górnym rogu wybierz smartfon, który ma zostać zlokalizowany; po prawej mapa pokazuje aktualną lokalizację urządzenia; po lewej stronie można również zmienić kod blokady i usunąć dane osobowe z urządzenia; Dostępny jest również tryb cichego dzwonka. Ta ostatnia, jak sama nazwa wskazuje, działa również, gdy urządzenie jest wyciszone i nadaje się do znalezienia telefonu komórkowego we własnym mieszkaniu; usunięcie danych osobowych powinno być ostatecznością.
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

* Uwaga od autora: aplikacja do lokalizacji telefonów komórkowych z systemem Android

Oprócz menedżera urządzeń istnieją inne opcje lokalizowania urządzenia mobilnego (np. Aplikacje monitorujące). Szczególnie wszechstronną aplikacją do tego celu jest. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko dowiedzieć się, gdzie jest telefon komórkowy, ale także wysłać SMS - A do swojego lojalnego towarzysza. Nawet jeśli karta SIM została zmieniona! Jest to szczególnie korzystne, jeśli urządzenie zostało skradzione, a złodziej wyłączył połączenie internetowe. W takim przypadku lokalizacja przez WWW nie jest już możliwa. Przychodząca wiadomość SMS sprawia, że urządzenie jest ponownie wykrywalne.

Jeszcze jedna opcja, którą udostępnia aplikacja: robienie zdjęć i nagrywanie plików audio „zdalnie". To niewątpliwie ułatwia poszukiwanie złodzieja. Istnieje jednak ryzyko naruszenia ich dóbr osobistych / prywatności. Nawet jeśli chcesz odzyskać tylko swój telefon komórkowy!

Zainstaluj aplikację lokalizującą dla systemu Android

Lokalizowanie telefonów komórkowych Android: Wskazówki dotyczące optymalnej ochrony telefonu komórkowego

Na koniec należy zauważyć, że zawsze lepiej jest być bezpiecznym niż żałować. Właściciele smartfonów mają do dyspozycji następujące opcje, aby chronić swoje urządzenie końcowe przed zgubieniem i kradzieżą.

  1. Zanotuj numer IMEI i przechowuj go w bezpiecznym miejscu.
  2. Skonfiguruj bezpieczny kod (najlepiej więcej niż cztery cyfry) w telefonie komórkowym.
  3. Zachowaj kod PIN karty SIM.
  4. Nie wyłączaj zdalnego dostępu, w tym lokalizacji, blokowania i usuwania podczas konfigurowania smartfona (zdalny dostęp jest zwykle domyślnie włączony).
  5. Pobierz i zainstaluj aplikacje zabezpieczające na urządzeniu.

Dodatkowo konto Google powinno być zabezpieczone tzw. Uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. W ten sposób złodziejom znacznie trudniej uzyskać dostęp do odpowiednich danych. Teraz szybko i łatwo zlokalizuj Androida / iPhone'a!

Znajdź swój telefon z Androidem szybko i łatwo

Android - Zlokalizuj telefon za pomocą operatora komórkowego

Ponadto telefon komórkowy można znaleźć ponownie za pośrednictwem sieci GSM operatora telefonii komórkowej. Niezależnie od tego, czy użytkownik jest klientem O2, Vodafone czy T - Mobile. W tym przypadku komórka, do której aktualnie podłączony jest telefon komórkowy, służy jako podstawa do określenia lokalizacji. Warunkiem jest jednak to, aby urządzenie było włączone, a włożona karta aktywna. Ponadto ta metoda nie jest zbyt precyzyjna, w zależności od dostawcy. Dokładność lokalizacji zależy od gęstości masztów transmisyjnych w okolicy. Dlatego ten wariant jest szczególnie odpowiedni dla dużych miast - Na bardzo małej przestrzeni znajduje się wiele masztów transmisyjnych.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.