STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppSkąd mam wiedzieć, z kim rozmawia moja dziewczyna w WhatsApp?

Skąd mam wiedzieć, z kim rozmawia moja dziewczyna w WhatsApp?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Messenger WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji na telefony z Androidem i iPhone'y. Wiadomości są wysyłane za pośrednictwem tego sektora prywatnego, a także w biznesie i czasie wolnym. Ale podczas korzystania z niego należy zachować ostrożność. Inni użytkownicy mogą czytać WhatsApp na kilka sposobów.

Aby przechwycić wiadomości z komunikatora, nie potrzebujesz nawet dogłębnych hakerów ani umiejętności programowania. Jeśli nie będziesz ostrożny, Twoje wiadomości WhatsApp mogą trafić w niepowołane ręce. Pokażemy Ci, jak to działa i jak możesz się chronić.

Czytaj WhatsApp bez zgody: czy to dozwolone?

Nawet jeśli teoretycznie istnieją sposoby monitorowania kont WhatsApp innych firm, powinieneś trzymać się od nich z daleka. Bez zgody posiadacza konta jest to przestępstwo zgodnie z § 202 StGB, za które grozi kara więzienia. Rodzice, którzy chcą monitorować swoje dzieci za pomocą oprogramowania do monitorowania telefonu komórkowego, również działają w legalnej szarej strefie.

Przechwytywać wiadomości za pomocą aplikacji szpiegowskiej?

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

WhatsApp używa szyfrowania od końca do końca. Oznacza to, że Twoja wiadomość jest kodowana podczas wysyłania i odszyfrowywana tylko na urządzeniu odbiorcy. Wiadomości nie można „przechwytywać" i czytać w podróży. Aby móc czytać WhatsApp, napastnicy muszą albo uzyskać dostęp do telefonu komórkowego, albo do kopii zapasowych przechowywanych w chmurze. Ale jak to działa?

W Internecie jest wiele aplikacji szpiegowskich, które obiecują dostęp do wiadomości WhatsApp innych firm. Najbardziej znaną aplikacją jest mSpy. Aby móc korzystać z funkcji aplikacji, wymagany jest płatny abonament. W przypadku iPhone'a usługa uzyskuje dostęp do danych z kopii zapasowej iCloud. Do tego potrzebne są dane dostępowe odpowiedniego konta iCloud. W przypadku telefonów z systemem Android aplikacja musi być jednak zainstalowana bezpośrednio na urządzeniu. Smartfon również musi być zrootowany.

Wiadomości WhatsApp nie można tutaj czytać bez większego wysiłku. Chronisz się, nie pozostawiając telefonu komórkowego w niepowołanych rękach. Ponadto należy instalować aplikacje wyłącznie z bezpiecznych źródeł. Nieznane aplikacje często ukrywają konia trojańskiego, który może umożliwić dostęp do twoich działań. Nigdy nie należy przekazywać danych osobowych i informacji, takich jak kod WhatsApp, nieznanym usługom lub kontaktom.

Same aplikacje są często podszywające się pod aplikacje „szpiegowskie WhatsApp" w celach oszukańczych. Na przykład kusi nas, aby najpierw wziąć udział w ankiecie lub pobrać pozornie nieszkodliwą aplikację do gry. W ten sposób można nieumyślnie wykupić kosztowną subskrypcję lub oprogramowanie infiltruje jego telefon komórkowy, ale nie otrzymasz działającej aplikacji szpiegowskiej.

Monitorowanie przez aplikacje koni trojańskich

Co jakiś czas w WhatsApp pojawiają się błędy i luki w zabezpieczeniach, które umożliwiają nieautoryzowany dostęp do wiadomości, na przykład poprzez pozornie nieszkodliwą animację GIF. W przypadku luki „Double Free" hakerzy byli w stanie uzyskać dostęp do telefonu komórkowego i odczytać dane podczas wykonywania zmanipulowanych plików GIF pod koniec 2019 roku. Problem dotyczył jednak tylko urządzeń ze starszymi wersjami Androida.

Aby zapobiec czytaniu wiadomości WhatsApp przez innych, należy zawsze aktualizować zarówno wersję Androida, jak i WhatsApp, aktualizując swój smartfon.

Wszyscy czytają WhatsApp Web na komputerze

Inną przydatną funkcją jest to, że możesz czytać wiadomości WhatsApp. Dzięki WhatsApp Web z komunikatora można również wygodnie korzystać w przeglądarce na komputerze. Jeśli się nie wylogujesz, inni użytkownicy tego komputera również będą mieli dostęp do Twojej historii czatów.

Połączenie między komputerem a kontem WhatsApp jest nawiązywane za pomocą kodu QR. Ponownie, nie powinieneś wyjmować telefonu komórkowego z ręki, aby inni nie skanowali Twojego kodu QR WhatsApp. Możesz sprawdzić bezpośrednio w WhatsApp, czy Twoje konto jest zalogowane w przeglądarce:

  1. Aby to zrobić, dotknij opcji WhatsApp Web w przeglądzie czatu.
  2. Tutaj możesz zobaczyć przegląd zarejestrowanych urządzeń, a także czas ostatniej aktywności.
  3. Jeśli dotkniesz wpisu, wylogujesz się z odpowiedniej platformy.
  4. Alternatywnie możesz wylogować się ze wszystkich instancji internetowych WhatsApp poprzez Wyloguj się ze wszystkich urządzeń.

Wniosek: nie ma legalnej metody niezauważalnego czytania wiadomości WhatsApp. Monitorowanie jest przestępstwem bez zgody właściciela konta. Za zgodą nie ma potrzeby uciążliwych objazdów, w końcu można mieć telefon komórkowy w dłoni. Powinieneś powstrzymać się od różnych ofert, które rzekomo chcą oferować dostęp do kont WhatsApp innych firm. Oprócz kary różne usługi szpiegowskie WhatsApp są zagrożone pułapkami subskrypcji, ukrytymi kosztami lub wirusami.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.