STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppSkąd mam wiedzieć, z kim rozmawia mój partner w WhatsApp?

Skąd mam wiedzieć, z kim rozmawia mój partner w WhatsApp?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Niemal każdy w pewnym momencie znajduje się w sytuacji, w której chce się włamać do konta WhatsApp. Niemal zawsze kryje się za tym niepewność lub strach, gdy chcesz włamać się do cudzego WhatsApp. Rodzice martwią się, że ich dzieci mają nieodpowiednie przyjaźnie, partnerzy martwią się lojalnością chłopaka lub dziewczyny, a pracodawcy nie są pewni lojalności swoich pracowników. W rzeczywistości możesz zhakować WhatsApp - Za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

Zhakuj WhatsApp innych osób

Być może martwisz się, że Twój chłopak lub dziewczyna ma tajemnice na WhatsApp i chcesz wiedzieć, jak idzie związek. Zasadniczo interweniujesz w prywatność osób zaangażowanych w monitorowanie - Jednak w trudnych sytuacjach wgląd za pośrednictwem aplikacji monitorującej może zapewnić przejrzystość i być pomocny w podejmowaniu niezbędnych decyzji.

* Możliwe jest również zlokalizowanie telefonu komórkowego innej osoby?

* Wykrywanie końcówek rzucających

Metoda 1: zhakuj WhatsApp za pomocą aplikacji szpiegowskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obecnie dostępne rozwiązania programowe, które umożliwiają włamanie do WhatsApp, to wygodny i kompleksowy sposób kontrolowania wszystkiego, co dzieje się na urządzeniu docelowym. Możesz nie tylko włamać się do historii czatów WhatsApp, ale także wszystkich innych czatów, wiadomości tekstowych, głównie plików multimedialnych i historii Internetu.

№1 mSpy - Najlepsza aplikacja do hakowania WhatsApp

Aplikacja mSpy została pierwotnie opracowana dla rodziców. Od 2011 roku mSpy jest jedną z najlepszych aplikacji szpiegowskich na rynku, oprogramowanie nie tylko umożliwia WhatsApp hakowanie iPhone'a i Androida, ale także szpiegowanie wszystkich innych wiadomości i danych. W systemie iOS monitoring można prowadzić nawet bez dostępu do urządzenia docelowego, pod warunkiem, że znany jest Apple ID i login użytkownika. mSpy jest wyposażony w naprawdę szeroki wachlarz funkcji, ale jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Z abonamentem oprogramowanie kosztuje około 10 - 15 euro miesięcznie i jest bardzo tanie w porównaniu cenowym, możesz je testować przez siedem dni bezpłatnie. mSpy ma następujące zalety:

 • Hack WhatsApp i czytaj wiele innych czatów (np. Facebook Messenger)
 • Hack WhatsApp zdjęcia, klipy wideo i pliki audio
 • Czytaj wiadomości e - Mail i SMS - Y
 • Słuchaj i nagrywaj rozmowy telefoniczne
 • Szpieguj korzystanie z Internetu
 • Blokuj kontakty, aplikacje i strony internetowe
 • Śledzenie GPS do określania lokalizacji
 • Zdalny dostęp do kamery i mikrofonu

* W przypadku systemu Android urządzenie docelowe musi być dostępne. W przypadku iPhone'a istnieje możliwość zainstalowania aplikacji bez obecności telefonu komórkowego. Musisz jednak mieć odpowiednie dane, takie jak Apple ID i hasło. W każdym razie musisz mieć dane dostępowe WhatsApp.

Jeśli zainstalowany jest mSpy, masz możliwość odbierania dzienników połączeń, możesz czytać wiadomości wpisywane na klawiaturze, a także oglądać obrazki i gify, które wysyła Twoje dziecko. Dowiedz się, zanim będzie za późno, bo im szybciej przygotujesz swoje dziecko na zagrożenia w mediach społecznościowych, tym spokojniej możesz być.

* Dodatek do inwigilacji - Użytkownicy Apps.com: kod kuponu - Spyapprabatt (otrzymujesz - 15% zniżki)

Zainstaluj aplikację mSpy

WhatsApp iOS i Android Hack Przewodnik krok po kroku

Na pytanie „Jak możesz włamać się do WhatsApp?" Najlepiej odpowiedzieć za pomocą aplikacji szpiegowskiej. Potężna aplikacja do monitorowania zapewnia wgląd w rozmowy w WhatsApp - Ale o wiele więcej. Aby móc włamać się do cudzego WhatsApp, możesz wykonać następujące czynności następujące kroki naprzód:

 1. Wybierz oprogramowanie i najpierw zarejestruj bezpłatne konto użytkownika w witrynie internetowej dostawcy.
 2. Jeśli dostępna jest wersja próbna, możesz przetestować aplikację za darmo, w przeciwnym razie zdecydujesz się na subskrypcję i zapłacisz kartą kredytową, PayPal lub w podobny sposób.
 3. Teraz musisz wziąć telefon docelowy do ręki na kilka minut i pobrać na niego aplikację szpiegowską.
 4. Po instalacji i konfiguracji aplikacja jest całkowicie niewidoczna, właściciel telefonu nawet nie zauważy poprzez symbol, że monitoring jest uruchomiony
 5. Teraz możesz zdalnie zhakować WhatsApp za pomocą swojego konta użytkownika. Albo logujesz się na smartfonie lub tablecie, albo możesz włamać się do WhatsApp na swoim komputerze i przeczytać wszystko, co jest napisane.

Jak mogę zhakować WhatsApp innej osoby?

Jeśli chodzi o hakowanie urządzenia z Androidem, iPada lub iPhone'a i czytanie z nim WhatsApp, możesz użyć aplikacji szpiegowskiej - Ale w większości przypadków musisz przynajmniej na chwilę złapać urządzenie, aby zainstalować oprogramowanie.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli istnieje silne podejrzenie, że coś się stało z daną osobą. Twoje własne dzieci również mogą mieć trudności, na przykład przez kontakt z dorosłymi, którzy stanowią zagrożenie. Nie wolno hakować telefonów komórkowych wbrew woli dorosłych.

Istnieje kilka sposobów na włamanie się do WhatsApp (temat nr 1 na Pinterest). Jednak zawsze konieczne jest, aby haker miał dostęp do telefonu komórkowego. Najpopularniejszą opcją jest instalacja oprogramowania szpiegującego. Nie potrzebujesz specjalnej wiedzy. Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i często darmowe, jak mSpy dla różnych systemów operacyjnych.

Potajemnie zhakuj czat WhatsApp innej osoby

Metoda 2: Hack WhatsApp przez WhatsApp Web

Od 2015 roku możesz również uzyskać dostęp do WhatsApp w przeglądarce. Dostęp do WhatsApp Web nie odbywa się za pośrednictwem numeru telefonu, jak ma to miejsce w przypadku smartfona. Zamiast tego wyświetlany jest kod QR, ponieważ musisz go zeskanować telefonem komórkowym. W ten sposób weryfikowany jest użytkownik.

Daje to oczywiście również opcję hakowania WhatsApp bez używania dodatkowego oprogramowania lub konieczności wnoszenia ze sobą specjalnej wiedzy. Jedynym warunkiem jest to, że masz urządzenie, którego WhatsApp chcesz przez minutę szpiegować.

* Instrukcje wideo: Kliknij dwukrotnie

A tak to się robi:

 1. Otwórz przeglądarkę - Wersja Google Chrome na komputery jest idealna, ale inne przeglądarki na PC lub laptopie również będą działać.
 2. Teraz przejdź do witryny web.whatsapp.com.
 3. Po załadowaniu strony zobaczysz kod QR.
 4. Teraz musisz mieć pod ręką telefon komórkowy, którego WhatsApp chcesz włamać - Otwórz WhatsApp i dotknij „WhatsApp Web" w ustawieniach.
 5. Zeskanuj kod QR - Gotowe. WhatsApp, który chcesz przeczytać, będzie teraz wyświetlany w przeglądarce, dopóki dana osoba nie wyloguje się.

Ostrzeżenie: w wielu przypadkach smartfon pokazuje, że WhatsApp Web jest aktywny. Jeśli właściciel jest uważny, wkrótce zauważy, że ktoś czyta jego wiadomości!

Metoda 3: Wymiana kart SIM

WhatsApp szyfruje swoje wiadomości. Jednak eksperci są pewni, że mogą ominąć szyfrowanie. Szczególnie podatne są:

 • Nowo zainstalowane usługi WhatsApp
 • Nie można skontaktować się z odbiorcą

W takich przypadkach wiadomości mogą zostać przechwycone przez komunikator (atak typu man - In - The - Middle). Słabym punktem jest możliwość wymiany kart SIM. Przyczyną może być nowe urządzenie, ale w międzyczasie usterka i wypożyczone urządzenie. Nie można zamknąć luki, ponieważ klienci chcą tej opcji. Najłatwiejszym sposobem odczytania cudzych wiadomości jest włożenie cudzej karty SIM do własnego telefonu komórkowego. Jest jednak jeden sposób, aby temu zapobiec, a mianowicie poprzez ustawienia zabezpieczeń.

Czy można szpiegować WhatsApp?

Jak już wspomniano, zawsze istnieją pewne okoliczności, w których warto czytać obce wiadomości. Może to mieć miejsce między innymi w przypadku, gdy dana osoba jest z jakiegoś powodu bardzo bezbronna lub gdy twoje własne dzieci mają kłopoty. Mogą to być na przykład kontakty z dorosłymi, którzy krzywdzą dzieci.

Hack WhatsApp za darmo

Jak widać, naprawdę dobre aplikacje, których można użyć do zhakowania konta WhatsApp na Androida lub iPhone'a, są płatne. Ponieważ programiści włożyli dużo pracy w oprogramowanie. W Internecie jest oczywiście wiele ofert, które reklamują rzekomo darmowy hack. Podobno wszystko, co musisz zrobić, to wpisać numer telefonu - Ale w rzeczywistości jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

Hakowanie innych numerów w WhatsApp i czytanie czatów nie jest możliwe w przypadku tych ofert, większość takich witryn zbiera numery telefonów tylko do późniejszych kampanii spamowych. Nawet praktyczne darmowe keyloggery nie są pozbawione ryzyka. Chociaż rejestrują każde naciśnięcie klawisza telefonu docelowego, wynik może zostać wysłany nie tylko do Ciebie, ale także do hakera. Ważne dane, takie jak login do bankowości internetowej czy Apple Pay, trafiają w niepowołane ręce. Dobrze znane oprogramowanie nie kosztuje dużo, ale jest znacznie bezpieczniejsze w użyciu.

Hakowanie WhatsApp bez telefonu docelowego, jak to działa?

Hakowanie konta WhatsApp bez telefonu docelowego jest stosunkowo trudne. Rozwiązania dostępne w Internecie nie dotrzymują obietnicy, a mianowicie hakowania WhatsApp bez aplikacji i bez dostępu. Oczywiście możesz włamać się do WhatsApp Web, ale aby to zrobić, musisz też krótko przytrzymać telefon komórkowy, który chcesz monitorować, a użytkownik otrzyma powiadomienie, że WhatsApp Web jest aktywowany.

Hack WhatsApp bez dostępu do telefonu

Ale przynajmniej masz dwie opcje zdalnego dostępu do konta WhatsApp. Jednym z nich jest logowanie do iCloud, pod warunkiem, że właściciel WhatsApp korzysta z iPhone'a. Kopia zapasowa najważniejszych funkcji i treści jest tworzona w chmurze. Jeśli masz szczęście, WhatsApp będzie jednym z nich.

Drugą możliwością jest szpiegowanie wiadomości WhatsApp za pośrednictwem routera WLAN. W tym celu należy zainstalować tak zwane sniffery WhatsApp. Jednak do wykonania tej procedury będziesz potrzebować pewnej wiedzy technicznej. Ponadto WhatsApp stale ulepsza swoje szyfrowanie, a większość snifferów szybko staje się nieskuteczna.

Hack WhatsApp Group and Messages

Dzięki potężnemu programowi monitorującemu, jak mSpy & Co., możesz niezawodnie monitorować komunikację, wymieniane media i lokalizację telefonu komórkowego. Monitorowane są również wiadomości krążące na czacie grupowym WhatsApp - Idealne dla rodziców, którzy nie są do końca zadowoleni ze swoich przyjaciół z nastoletnimi dziećmi. Aplikacje zapewniają niezauważalny wgląd w wiadomości wychodzące i przychodzące, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad WhatsApp.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.