STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppPrzywróć i wykonaj kopię zapasową historii czatów WhatsApp

Przywróć i wykonaj kopię zapasową historii czatów WhatsApp

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Smartfon stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Potężne urządzenia to miniaturowe komputery i centra komunikacyjne w jednym. Na telefonach komórkowych nosimy ze sobą pamiątkowe zdjęcia, muzykę i dokumenty, ale przede wszystkim mnóstwo wiadomości. Coraz częściej są one przekazywane za pośrednictwem czatów. E - Mail ustępuje miejsca, a popularne komunikatory, takie jak WhatsApp, przejmują komunikację. Aplikacja nie tylko wysyła wiadomości tekstowe, ale także zdjęcia, pliki głosowe i inne załączniki.

Odzyskaj wiadomości WhatsApp: utrata danych boli.

Jeszcze gorzej, jeśli historia czatu zostanie następnie usunięta. Zniknęły nie tylko wiadomości, ale także związane z nimi treści multimedialne. Oczywiście wszyscy dbamy o nasze smartfony, ale taki problem jak utrata plików nie jest rzadkością. Powody to między innymi:

 • Przypadkowe usunięcie - Po prostu nacisnąłem zły przycisk. przydarzyło się najlepszemu z nas.
 • Celowe usunięcie - Dzieci lub partnerzy, być może także pracownicy posiadający firmowe telefony komórkowe, nagle regularnie i celowo opróżniają historię czatów.
 • Kradzież lub uszkodzenie - Smartfon został skradziony lub uszkodzony tak bardzo, że nie można go już włączyć ani używać, ani fizycznie, ani przez wirusa, wadliwy jailbreak lub rootowanie.
 • Nowe urządzenie - Teraz czaty WhatsApp i inne dane mają zostać przeniesione na nowy smartfon.
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Na szczęście w takich przypadkach jest środek zaradczy. Możesz uzyskać wcześniej utworzoną kopię zapasową danych lub użyć zaawansowanych programów, które są specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania utraconych plików i działają bezbłędnie. Wypróbuj to!

PRZENIEŚ CZAT WHATSAPP

Odzyskaj aplikację Wiadomości WhatsApp: EaseUS - Potężne odzyskiwanie danych

W najlepszym przypadku możesz wrócić do kopii zapasowej po awarii danych. W przypadku smartfona z systemem Android konto Google oferuje regularne tworzenie kopii zapasowych na Dysku Google, a iPhone iCloud służy temu samemu celowi. Jeśli jednak odzyskanie danych nie zostanie rozwiązane natychmiast, część zawartości nadal zniknie. A jeśli telefon komórkowy zostanie skradziony lub uszkodzony, nie zawsze można uzyskać dostęp do powiązanego z nim konta. Ponadto prawie zawsze istnieją dane, które nie zostały uwzględnione w kopii zapasowej, a teraz, jak się wydaje, są utracone na zawsze.

Dobrą opcją jest użycie oprogramowania takiego jak EaseUS. Oprogramowanie to naprawdę wszechstronne oprogramowanie, które obejmuje niezwykle szeroki zakres funkcji, w tym:

 • Odzyskiwanie danych
 • Backup danych
 • Zarządzanie partycjami
 • Transfer urządzenia

WYPRÓBUJ EaseUS TERAZ!

Pobieranie i używanie jest bardzo łatwe. Oprogramowanie nie tylko skanuje urządzenie w poszukiwaniu wiadomości WhatsApp, ale także znajduje pliki multimedialne, takie jak zdjęcia lub dokumenty. Są one przywracane i zapisywane bezpośrednio na urządzeniu lub na podłączonym komputerze za naciśnięciem jednego przycisku. Należy jednak jak najszybciej rozpocząć odzyskiwanie, na wszelki wypadek odciąć WiFi lub połączenie sieciowe, aw międzyczasie nie używać urządzenia - Aby dane nie zostały nadpisane, a tym samym faktycznie zniszczone.

Jak mogę odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp? Instrukcje krok po kroku

 1. Zainstaluj oprogramowanie na urządzeniu lub na komputerze i podłącz smartfon.
 2. Przeskanuj telefon w poszukiwaniu utraconych danych i uzyskaj przegląd utraconych plików. Wyświetlane są imiona, czas i inne informacje o czatach WhatsApp.
 3. Filtruj wyniki, wyświetl podgląd plików i wybierz, co chcesz przywrócić.

iPhone: pobierz wiadomości WhatsApp

Jeśli korzystasz z WhatsApp na swoim iPhonie, możesz utworzyć kopię zapasową historii czatów, określając to w ustawieniach iTunes. Tutaj możesz również zautomatyzować interwały tworzenia kopii zapasowych, aby czaty WhatsApp były tworzone raz dziennie lub tydzień z towarzyszącymi plikami multimedialnymi lub bez nich. Dane można zapisać w iCloud, ale także lokalnie na komputerze. Tutaj możesz również uzyskać do nich dostęp, jeśli chcesz przywrócić czat i inne dane.

iTunes tworzy w tym celu plik kopii zapasowej. Jeśli sama kopia zapasowa jest uszkodzona lub zawartość, która nie została jeszcze utworzona, została usunięta, EaseUS może odczytać te dane w telefonie komórkowym i przywrócić je.

Specyfikacja techniczna

Android: przesyłaj czaty WhatsApp

Większość użytkowników smartfonów korzysta z urządzeń z systemem operacyjnym Android. WhatsApp nie jest trwale powiązany z numerem telefonu. Istnieją dwa sposoby przywrócenia zawartości WhatsApp na Androida:

Kopia zapasowa danych za pośrednictwem konta Google: Jeśli telefon komórkowy z systemem Android jest połączony z kontem Google, możesz aktywować regularne tworzenie kopii zapasowych w chmurze w ustawieniach WhatsApp. Jeśli Twój telefon komórkowy zostanie skradziony, uszkodzony lub usunięte czaty, możesz uzyskać dostęp do tych danych, ponownie instalując WhatsApp. Jeśli przypadkowo usuniesz czaty, po prostu usuń WhatsApp z urządzenia i zainstaluj go ponownie z Google Play. Czaty są ponownie ładowane podczas instalacji.

Alternatywnie możesz użyć menedżera plików na swoim smartfonie w „WhatsApp" w folderze „Baza danych", aby użyć plików kopii zapasowych, które program tworzy co noc - Te pliki kopii zapasowych są dostępne przez maksymalnie siedem dni i możesz przywołać najnowszy.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do kopii zapasowej z jednego z wyżej wymienionych powodów, oprogramowanie EaseUS Ci pomoże, ponieważ działa z systemem Android w wersji 5.0 - Zarówno na smartfony, jak i tablety. Jeśli EaseUS jest zainstalowany na komputerze z systemem Windows lub Mac, wymagana jest weryfikacja połączonego konta Google, aby uzyskać dostęp do odzyskanych danych.

3 kroki, aby przywrócić dane Androida

* Czytaj wiadomości WhatsApp na iPhone'a i Androida

Ostrzeżenie: WhatsApp zajmuje dużo miejsca!

Zanim odzyskasz całą historię wiadomości WhatsApp, pamiętaj, że może to zająć dużo pamięci - Czasami więcej niż miejsce dostępne w smartfonie. Ponieważ ci, którzy sumiennie zapisują kopię zapasową czatu w chmurze, mogą przywrócić wiadomości WhatsApp od pierwszej godziny, czyli od pierwszego użycia. Jeśli obszerne pliki, zwłaszcza pliki wideo i audio, były wysyłane często, przywrócenie ich może przeciążać smartfon. Komputer stacjonarny lub laptop oferuje więcej miejsca, jeśli chodzi o obszerne dane.

Jeśli chcesz przywrócić tylko pojedyncze czaty WhatsApp lub wiadomość, lepiej użyj oprogramowania takiego jak EaseUS. Ponieważ dzięki odzyskiwaniu danych za pomocą EaseUS otrzymujesz podgląd historii czatów, multimediów - I innych usuniętych plików, które zostały odczytane. Na podstawie tych informacji możesz wybrać, co naprawdę chcesz odzyskać.

Odzyskaj usunięte czaty WhatsApp i inne pliki są możliwe!

Niezależnie od tego, czy smartfon został uszkodzony lub skradziony, czy też zawartość została przypadkowo lub celowo usunięta - Wiadomości WhatsApp, treści multimedialne i inne pliki można odzyskać różnymi metodami.

* Znajdź swój skradziony telefon za pomocą aplikacji monitorującej

Oczywiście pierwszym krokiem jest zawsze regularne tworzenie kopii zapasowych danych za pośrednictwem połączonej usługi w chmurze. Ale to nie zapewnia stuprocentowego bezpieczeństwa, dostęp do chmury i sama kopia zapasowa mogą zostać utracone. Oprogramowanie o wysokiej funkcjonalności, które zarówno tworzy kopie zapasowe, jak i przywraca dane, jest najbezpieczniejszym i najbardziej przekonującym rozwiązaniem. Wysokiej jakości oferty tworzą osobne kopie zapasowe, które oferują dostęp do treści w dowolnym momencie iz różnych urządzeń końcowych. Ponadto dane można odzyskać - Nawet bez wcześniejszej kopii zapasowej. A gdy dane mają zostać przeniesione ze starego urządzenia na nowe, przesłane treści są gotowe do użycia w bardzo krótkim czasie.

Przekonaj się bez zobowiązań, co EaseUS może dla Ciebie zrobić - Dzięki bezpłatnej wersji próbnej!

ZAPYTANIA TERAZ, NIEWIĄŻĄCE

Dobrze wiedzieć:

Przywróć czat WhatsApp, jak długo to trwa?

Jeśli regularnie tworzyłeś kopie zapasowe czatów WhatsApp za pomocą funkcji tworzenia kopii zapasowych, możesz je przywrócić - Na przykład jeśli zgubiłeś telefon komórkowy, został uszkodzony lub przypadkowo odinstalowano WhatsApp. Wystarczy skonfigurować aplikację od podstaw, a WhatsApp wyszukuje - I znajduje - Kopie zapasowe i uzyskuje dostęp do najnowszej wersji. Jednak czas, jaki to zajmie, jest różny. Jeśli kopia zapasowa zawiera dużą liczbę czatów, w tym prawdopodobnie przesyłanych tam i z powrotem plików multimedialnych, może być konieczne odczekanie kilku minut.

WhatsApp przywraca zarchiwizowany czat, czy to możliwe?

Zarchiwizowałeś czat w WhatsApp? Nie ma problemu, łatwo jest przywrócić. Jeśli przewiniesz listę czatów do końca, pod listą czatów znajdziesz przycisk „Zarchiwizowane". Jedno kliknięcie otwiera archiwum. Możesz łatwo przywrócić czat, wznawiając rozmowę z partnerem czatu lub klikając wybierz czat, a następnie kliknij ikonę folderu plików ze strzałką skierowaną w górę.

Jak odzyskać czat WhatsApp na nowym telefonie?

Czy chciałbyś przejąć czaty WhatsApp na nowym telefonie komórkowym? Tutaj również musisz wcześniej utworzyć kopię zapasową. Jeśli najpierw zapiszesz czaty na starym telefonie komórkowym, możesz później włożyć kartę SIM do nowego telefonu komórkowego, zainstalować WhatsApp na nowym smartfonie i aktywować go dla swojej karty SIM. Następnie aplikacja automatycznie wyszuka pliki kopii zapasowych i zapyta, czy należy przywrócić kopię zapasową. W zależności od zakresu czatu może to zająć kilka minut.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.