STRONA GŁÓWNAAplikacja Monitorowania TelefonuPrzewodnik kupowania aplikacji telefon szpiegowskiej

Przewodnik kupowania aplikacji telefon szpiegowskiej

Bezpłatna aplikacja do zdalnego monitorowania na Androida - App Monitoruj telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Pakiety oprogramowania używane do śledzenia działań inteligentnego telefonu komórkowego są nazywane szpiegami telefonów komórkowych. Oprogramowanie to w zasadzie zamienia każdy telefon komórkowy w urządzenie, które „szpieguje" osobę używającą danego urządzenia.

Przewodnik kupowania oprogramowania szpiegującego do telefonów

Istnieje wiele firm zajmujących się oprogramowaniem tego typu i na początku wybór spośród tak wielu produktów może wydawać się bardzo trudnym zadaniem. Co więcej, prawie wszystkie te aplikacje mogą wydawać się oferować podobne funkcje dla twoich oczu. Dlatego może być konieczne przeprowadzenie szczegółowych badań.

Poniżej przedstawiamy przewodnik zakupu szpiega telefonów komórkowych, który może pomóc w wyborze odpowiedniego sprzedawcy i odpowiedniego produktu.

Podejmowanie decyzji, który produkt kupić

Podjęcie decyzji, który produkt kupić, wymaga czterech etapów badań. Te etapy są następujące:

  1. Kompatybilny z Twoim smartfonem
  2. Zapewnione funkcje
  3. Obsługa klienta
  4. Oferowane gwarancje
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Te cztery obszary zostaną szczegółowo wyjaśnione w następnych sekcjach. Możesz ich użyć, aby uciec z labiryntu, który bezpiecznie postawili przed tobą dostawcy oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych.

1. Zgodność ze smartfonami

Oprogramowanie szpiegowskie do telefonów komórkowych działa na ogół w 5 głównych systemach operacyjnych smartfonów: Android, iOS (iPhone, iPad), BlackBerry, Symbian i Windows Mobile.

Pierwszym krokiem będzie ustalenie, którego systemu operacyjnego i której wersji używa Twój smartfon. Następnie, po wejściu na stronę dostawcy oprogramowania szpiegującego, powinieneś znaleźć swój system operacyjny i wersję z listy smartfonów obsługiwanych przez to oprogramowanie.

Niektóre firmy dostarczają również zdjęcia wszystkich obsługiwanych smartfonów, aby ułatwić ten etap.

Możesz nawet pójść o krok dalej i wysłać pytanie do zespołu pomocy technicznej firmy, aby upewnić się, że Twój telefon jest obsługiwany.

Należy również pamiętać, że dostawca usług telefonu komórkowego jest również czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę pod względem kompatybilności. Mogą wystąpić różne problemy, które mogą się pojawić, gdy pewne oprogramowanie szpiegujące telefon komórkowy jest używane w połączeniu z określoną usługą telefonii komórkowej.

2. Zapewnione funkcje

Przed zapoznaniem się z funkcjami oferowanymi przez firmę zajmującą się oprogramowaniem szpiegującym ważne jest, aby sporządzić listę potrzebnych funkcji. Na przykład, jeśli śledzenie rozmów WhatsApp ma dla Ciebie kluczowe znaczenie, zechcesz upewnić się, że wybrana przez Ciebie firma je obsługuje.

Należy również upewnić się, że oferowana funkcja jest zgodna z planem taryfowym linii telefonii komórkowej. Na przykład sieć CDMA firmy Verizon nie pozwoli na nagrywanie rozmów ze smartfonów, nawet jeśli którykolwiek sprzedawca oprogramowania szpiegującego oferuje tę funkcję.

Zapoznaj się szczegółowo ze wszystkimi funkcjami oferowanymi przez firmę programistyczną. Niektóre funkcje mogą działać tylko w określonych systemach operacyjnych. Przykładem tego jest dostawca oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych, w którym funkcja keyloggera działa tylko na Androidzie i iOS, nawet jeśli wszystkie inne oferowane przez nią funkcje są obsługiwane przez wszystkie 5 systemów operacyjnych.

3. Jak działa obsługa klienta?

Jednym ze sposobów oceny poziomu obsługi klienta zapewnianej przez konkretnego dostawcę może być przejrzenie sekcji samopomocy, które oferują za pośrednictwem swojej witryny internetowej. Niektóre firmy oferują przeszukiwalną bazę danych, listę często zadawanych pytań oraz dokumentację produktu, do której można uzyskać dostęp ze strony pomocy technicznej w ich witrynie internetowej.

Z drugiej strony, od czasu do czasu możesz potrzebować porozmawiać z kimś lub porozmawiać, aby rozwiązać napotkany problem. Aby ocenić poziom wsparcia, jakie oferuje firma, możesz zadać im kilka pytań dotyczących produktu i zobaczyć, w jaki sposób do Ciebie wrócili.

4. Czy oferują gwarancję?

Chociaż technologia stojąca za technologiami szpiegowania telefonów komórkowych jest prosta, system działający na głębokości jest bardzo złożony. Oznacza to, że istnieją pewne inteligentne produkty do śledzenia telefonów komórkowych, które nie działają poprawnie ze smartfonem w dłoni i usługą telefonii komórkowej, którą masz.

Dlatego powinieneś upewnić się, że firma spyware oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować 12 - Miesięcznej subskrypcji na oprogramowanie, którego nie możesz używać.

Inne kwestie do rozważenia

Szukając aplikacji szpiegowskiej na telefon komórkowy, należy wziąć pod uwagę inne rzeczy. Te:

  • Wymagany jest dostęp do smartfona, który ma być śledzony - Oprogramowanie szpiegujące telefon komórkowy jest zawsze instalowane za pośrednictwem łącza pobierania, do którego należy uzyskać dostęp z monitorowanego smartfona. Nie ma możliwości zrobienia tego zdalnie i dlatego będziesz musiał fizycznie uzyskać dostęp do urządzenia własnymi rękami w celu konfiguracji.
  • IPhone'y muszą być po jailbreaku - Proces jailbreak jest wymagany w przypadku iPhone'ów, ponieważ zakupiony produkt szpiegowski na telefon komórkowy nie jest aplikacją dostępną w Apple App Store. Oprogramowanie, o którym mowa, musi mieć dostęp do części iPhone'a, do których inne aplikacje nie mają dostępu. Możesz o tym myśleć jako o dostępie na poziomie systemu do systemu operacyjnego iOS iPhone'a.

FIX: mSpy wydało nowe rozwiązanie do śledzenia o nazwie „mSpy without jailbreak", które umożliwia szpiegowanie dowolnego urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPad lub iPod touch) bez konieczności wykonywania jailbreakingu. Więc jeśli nie chcesz jailbreakować swojego telefonu, mSpy może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

  • Wymagane połączenie z Internetem - Te produkty muszą mieć niezawodne połączenie internetowe nie tylko do pobierania i instalacji, ale także do prawidłowego działania ich funkcji. Jeden z głównych elementów internetowego systemu szpiegowania telefonów komórkowych. Pamiętaj również, że Twoja usługa telefonii komórkowej musi mieć pakiet danych, abyś mógł uzyskać dostęp do Internetu ze smartfona, który chcesz śledzić.

Na co należy zwrócić uwagę?

Niestety, istnieje wiele firm programistycznych, które nie są tak nieuczciwe w stosunku do swoich produktów. Wszyscy twierdzą, że oferują funkcje, które są zbyt dobre, aby były możliwe. Jeśli produkt jest nadmiernie zawyżony, może to być pierwszy znak, że doszło do oszustwa.

Niektóre funkcje, o których należy pamiętać, to twierdzenia, że szpieg telefonu komórkowego będzie działał przez Bluetooth lub oprogramowanie można pobrać zdalnie.

Prawdopodobnie zauważyłeś już, że wybór i zakup oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych jest zbyt trudny do przyjęcia. Powinieneś był odrobić pracę domową od samego początku, aby upewnić się, że produkt, który zamierzasz kupić, idealnie spełnia Twoje potrzeby. Czytanie recenzji produktów zapewni Ci również perspektywę, której potrzebujesz, aby podjąć właściwą decyzję.

Nie daj się zwieść żadnemu oprogramowaniu szpiegującemu telefon komórkowy, które nie w pełni spełnia Twoje potrzeby. Skorzystaj z tego przewodnika, aby zdecydować, który produkt kupić i w pełni korzystać z funkcji oferowanych przez tego typu oprogramowanie.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.