STRONA GŁÓWNAŚledzić Automatyczna SekretarkaPotężne funkcje telefon aplikacji szpiegowskiej

Potężne funkcje telefon aplikacji szpiegowskiej

Jak automatycznie nagrywać dźwięk rozmowy - Android ukryty rejestrator rozmów

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Dzięki naszym usługom podsłuchiwania telefonów szpiegowskich możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych śledzonego telefonu. Możesz zobaczyć każde połączenie wykonane z telefonu, który obserwujesz, a także każde połączenie przychodzące na telefon. Numery wybieranych i odebranych połączeń, jeśli jest to osoba zarejestrowana, nazwa, godzina połączenia i czas trwania połączenia będą dostępne natychmiast, jeśli korzystasz z połączenia internetowego. Poza tym, jeśli masz numer, który wcześniej dodałeś i będziesz śledzić, możesz sprawdzić czasy i czasy połączeń dzięki używanemu oprogramowaniu. Jedną z informacji, które uzyskasz korzystając z naszych usług, są nagrania wiadomości. Możesz śledzić każdą otrzymaną wiadomość lub każdą wiadomość wysłaną na telefon, na którym zainstalowany jest program.

Jedną z informacji, które można uzyskać za pomocą oprogramowania szpiegującego w telefonach, jest śledzenie e - Maili. Ponieważ dziś w telefonie można korzystać z internetu, możesz śledzić każdą wiadomość e - Mail wysłaną z urządzenia, na którym zainstalowany jest program i sprawdzać każdą przychodzącą wiadomość e - Mail. Możesz również uzyskać informacje o korzystaniu z Internetu z monitorowanego telefonu. Innymi słowy, możesz zobaczyć, które strony internetowe są otwierane z telefonu, kiedy są zalogowani, wraz z ich adresami internetowymi. W ten sposób możesz również śledzić połączenia nawiązane z popularnymi sieciami społecznościowymi. W ten sposób możesz określić udziały osoby, którą obserwujesz w sieciach społecznościowych, oraz znajomych, których mają w środowisku wirtualnym. Jedną z informacji, które można uzyskać za pomocą oprogramowania szpiegującego, jest wykrywanie lokalizacji. Możesz łatwo znaleźć lokalizację użytkownika, ponieważ program pokaże również lokalizację urządzenia.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Call Records

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu stosowanemu w smartfonach możesz śledzić zapisy rozmów osób dzwoniących do Twojego dziecka lub personelu z własnego telefonu. Dzięki temu programowi wszystkie rozmowy są nagrywane, a nawet jeśli osoba monitorowana usunie te rozmowy, możesz przekierować wszystkie rozmowy do własnego telefonu z oprogramowaniem działającym w tle.

Call Records

Dzięki rejestrom połączeń możesz dowiedzieć się, z kim rozmawia Twoje dziecko w ciągu dnia. Jest to program kompatybilny z markami telefonów komórkowych Samsung i Ipohone i na pewno nie jest zauważalny dzięki funkcji tła.

Śledzenie przesyłek

Wszystkie wiadomości wysyłane w ciągu dnia na telefony komórkowe Twojego dziecka lub personelu są natychmiast przesyłane do Twojego telefonu. Gdy ta aplikacja jest uruchomiona, nie ma przerwy ani obrazu, który druga strona zrozumie. Wiadomości przychodzące i wychodzące są dostarczane na Twój telefon w postaci kopii w oryginalnej postaci.

Śledzenie poczty e - Mail

Programy szpiegowskie są obecnie często używane w imię bezpieczeństwa w miejscach pracy, z aplikacjami, w których można śledzić rozmowy i korespondencję prowadzoną w Internecie. Wszystkie konta e - Mail można śledzić za pomocą tej aplikacji, która jest pobierana na telefony komórkowe personelu, który ma być śledzony.

Lokalizowanie funkcji

Jest to program, który pozwala zobaczyć lokalizację śledzonej osoby w Internecie wraz ze wszystkimi szczegółami dzięki funkcji wykrywania lokalizacji.

Śledzenie wykorzystania Internetu

Całe surfowanie po Internecie, portale społecznościowe, czaty i korzystanie z Internetu są monitorowane w Internecie, a dane są odbierane sekunda po sekundzie.

Śledzenie Skype

Często używane czaty skype na smartfonach można łatwo śledzić za pomocą programów szpiegujących. Możesz użyć tego programu, aby dowiedzieć się o wszystkich spotkaniach Twojego dziecka lub personelu, które odbyło z przyjaciółmi w ciągu dnia.

Śledzenie WhatsApp

Whatsapp to najpopularniejszy adres komunikacyjny używany przez młodych ludzi do komunikacji, udostępniania wideo, raportowania lokalizacji. Możesz śledzić w Internecie wszystkie rozmowy i udostępnienia wykonane pod tym adresem.

Śledzenie wiadomości

Podobnie jak wszystkie serwisy społecznościowe, dzięki funkcji śledzenia wiadomości, możesz przeglądać rozmowy swojego dziecka w Internecie i trzymać je z dala od niebezpiecznych przyjaźni i środowisk.

Śledzenie na Facebooku

Udostępnianie filmów i zdjęć, korespondencja, polubienia, kliknięcia, w skrócie - Można śledzić wszystkie ruchy swojego dziecka na Facebooku, najczęściej używanym portalu społecznościowym na świecie. Dzięki programowi spyware będziesz od razu świadomy najpoważniejszych sytuacji w jego życiu, a on niczego nie zauważy.

Śledzenie Viber

Dzięki aplikacji technologicznej Viber osoba, którą śledzisz, niczego nie zrozumie. Lokalizacje, korespondencja, wiadomości głosowe i tekstowe będą natychmiast przychodzić na Twój telefon.

Program spyware zawiera różne produkty w zależności od urządzenia, które ma być objęte usługą podsłuchiwania. Szczegóły, takie jak funkcje, model i marka monitorowanego telefonu, to cechy, które kształtują wykorzystanie oprogramowania. W telefonach z systemem Android, takich jak iPhone, Samsung, HTC, LG, należy preferować inne oprogramowanie w zależności od marki i modelu. Aby można było używać oprogramowania szpiegującego, musi być dostępne również połączenie internetowe. Z tego powodu konieczne jest posiadanie co najmniej 1 GB internetu w telefonach w celu kontynuacji. Dzięki programom używanym według różnych modeli łatwiej będzie Ci śledzić współmałżonka, dzieci lub personel.
Jest to system łatwy w obsłudze, który może otrzymywać natychmiastowe raporty z jego zawartością, które można wykorzystać do śledzenia personelu lub dzieci. W tym systemie, z którego możesz korzystać z połączeniem internetowym, możesz w dowolnym momencie śledzić za pomocą panelu na żywo. Każde połączenie, każda wiadomość czy e - Mail wysłany na telefon, na którym zainstalowane jest oprogramowanie, natychmiast pojawi się na Twoim panelu. Używając tego oprogramowania dla swoich dzieci, możesz wygodniej wysyłać je na zewnątrz. Podobnie możesz przekazać informacje współmałżonkowi, korzystając z tych artykułów. Oprócz tego pracodawcy, którzy mogą korzystać ze spyware, mogą również monitorować wiadomości e - Mail wysyłane przez urządzenie w godzinach pracy swoich pracowników. Jeśli wolisz oprogramowanie szpiegowskie, będziesz miał możliwość śledzenia dźwięków i rozmów w środowisku, w którym znajduje się urządzenie.

Możesz znaleźć aplikację kieszonkową, która Ci odpowiada, czytając komentarze na nasz temat dotyczące programu do śledzenia telefonów komórkowych. Sklep Perpa, który działa od 2005 roku, został założony w Istambule Perpa Trade Center w celu podsłuchiwania, produkcji oprogramowania śledzącego i zapewnienia wsparcia technicznego. Program do śledzenia szpiegów, który można przygotować zgodnie z takimi markami jak iPhone, Samgung, HTC i LG, będzie działał w tle, więc użytkownik tego nie zauważy. Dodatkowo program objęty dwuletnią gwarancją można w każdej chwili usunąć. Dzięki tej usłudze, którą możesz zamówić za pośrednictwem naszej firmy, możesz śledzić telefony swoich dzieci bez ich zauważania. Możesz uzyskać łatwy i szybki system śledzenia, którego szukasz, dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi, w którym możesz uzyskać pomoc techniczną w razie potrzeby.

Możliwe jest odsłuchanie wszystkich rozmów telefonicznych wykonywanych za pośrednictwem tego programu, z którego mogą korzystać rodziny. Możesz szczególnie śledzić sieci społecznościowe, z których często korzystają, i zobaczyć przyjaciół swoich dzieci w wirtualnym środowisku. Ponadto możesz natychmiast zidentyfikować, gdzie znajduje się urządzenie. Ponadto możesz mieć możliwość zdalnej kontroli w opiece nad osobami starszymi dzięki systemowi śledzenia szpiegów. Dzięki tej aplikacji, której możesz używać dla swoich pracowników w pracy, możesz w każdej chwili dowiedzieć się, gdzie są Twoi pracownicy z ich telefonów. Po zainstalowaniu oprogramowania będzie on nadal działał w tle, nie będąc zauważonym przez telefon. W ten sposób użytkownik telefonu nie będzie wiedział o istnieniu programu, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoich bliskich i pracowników, kiedy tylko zechcesz.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.