STRONA GŁÓWNAAplikacja Monitorowania TelefonuPodręcznik użytkownika aplikacji do monitorowania telefon

Podręcznik użytkownika aplikacji do monitorowania telefon

Bezpłatna aplikacja do zdalnego monitorowania na Androida - App Monitoruj telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ta strona internetowa przedstawi wybór najlepszych aplikacji szpiegowskich, które pomogą Ci lepiej zrozumieć wszystkie ich główne funkcje i konkretne cele. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o prawdziwej skuteczności tego oprogramowania szpiegowskiego, które z pewnością pomoże Ci monitorować Twoje dzieci, małżonków i pracowników.

Ponieważ chciałem mieć oko na to, że moje dzieci są entuzjastami technologii, natknąłem się na te programy do monitorowania telefonów komórkowych. Od tego czasu przetestowałem wiele aplikacji monitorujących i podzieliłem je na różne grupy, co moim zdaniem pomoże wszystkim moim czytelnikom.

To powiedziawszy, mówiąc o tego typu oprogramowaniu szpiegowskim, będziesz chciał znaleźć program, który jest prosty w użyciu, całkowicie kompatybilny z telefonami i który nie ma miesięcznych opłat (zbyt wiele bólów głowy, aby zrezygnować z subskrypcji). I zapomnij o darmowych opcjach. Dzięki darmowym wersjom próbnym aktywowana jest tylko niewielka część programu i dlatego nie będą dostarczane żadne przydatne informacje. Kiedy przychodzi czas na aktywację funkcji, które dostarczają naprawdę soczystych informacji, firma naprawdę pokazuje, ile jest warta. Popełniłem ten błąd, tracąc w ten sposób około dwóch tygodni i 99 dolarów. Więc nie popełnij tego samego błędu, wybierz program, który ma wszystkie funkcje od razu.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Krótko mówiąc, potrzebujesz programu, który jest niezawodny, łatwy w użyciu i oferuje kompleksową telefoniczną obsługę klienta. Jeśli firma nie ma bezpłatnego numeru, pod który można zadzwonić w razie problemów, unikaj marnowania czasu i pieniędzy. Będziesz czuł się sfrustrowany, tak jak ja, i nie będziesz mógł korzystać z programu, za który zapłaciłeś.

Uwierz mi, kiedy ci to powiem. Te mobilne aplikacje szpiegowskie nie działają jak zwykłe aplikacje pobrane z Google Play lub Apple Store. Te aplikacje wymagają zarówno trochę więcej interakcji, jak i ogólnej wiedzy na temat aplikacji i telefonów komórkowych. Wiem to wszystko, ponieważ miałem kilka naprawdę frustrujących doświadczeń, kiedy zacząłem uczyć się obsługi tego typu oprogramowania.

Przewodnik po oprogramowaniu monitorującym do telefonów komórkowych

Co to jest oprogramowanie szpiegowskie do telefonów komórkowych?

Definicja oprogramowania szpiegującego dla telefonów komórkowych odnosi się do dowolnego programu, który umożliwia monitorowanie korzystania z telefonu komórkowego w określony sposób. Inni ludzie mogą to nazywać inaczej - Oprogramowanie do monitorowania telefonów komórkowych, oprogramowanie szpiegowskie - Ale koncepcja jest zawsze jasna.

Co on może zrobić?

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu szpiegującemu telefon komórkowy możesz monitorować praktycznie każdą aktywność wykonywaną za pomocą telefonu komórkowego. Ważne jest, aby zrozumieć, że tego typu aplikacja będzie działać tylko na telefonach komórkowych z internetem - Smartfonach. Starsze typy telefonów bez dostępu do Internetu nie mogą być kontrolowane za pomocą tego typu oprogramowania.

Innym problemem, o którym musisz wiedzieć, jest kompatybilność z telefonem - Każdy program ma inne pliki do pobrania dla określonych modeli i systemów operacyjnych. Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat kompatybilności.

Niektóre z głównych programów mogą być teraz używane również na iPadach i tabletach z systemem Android, dzięki czemu można nimi sterować w podobny sposób, jak smartfonem.

Wszystkie większe firmy będą oferować podobne podstawowe funkcje:

 • Monitorowanie wiadomości tekstowych - Wszystkie wysłane i odebrane wiadomości SMS. Możesz przeczytać faktyczną treść wiadomości oraz zobaczyć informacje o dacie i godzinie.
 • Szczegółowe dzienniki połączeń - Możesz zobaczyć szczegóły wszystkich połączeń wysłanych i odebranych przez monitorowany telefon. Możesz zobaczyć numery telefonów, godziny i czasy trwania.
 • Historia przeglądania Internetu - Ta funkcja udostępnia listę wszystkich witryn odwiedzonych za pomocą przeglądarki internetowej telefonu komórkowego.
 • Śledzenie GPS - Możesz zlokalizować monitorowany telefon komórkowy w czasie rzeczywistym i zobaczyć, jakie były ostatnie ruchy telefonu. Zwykle można zobaczyć te informacje na mapie i często jest to bardzo dokładna usługa.
 • Monitorowanie poczty - W większości programów możesz monitorować wysłane i odebrane wiadomości e - Mail, w tym zawartość i szczegóły - Nadawcę, datę itp.
 • Pliki przechowywane w telefonie - Możesz oglądać filmy, zdjęcia, kontakty, kalendarze - Większość plików osobistych przechowywanych w telefonie.

Są to podstawowe funkcje, które można mieć z większością pakietów oprogramowania sterującego. Robi się ciekawiej, gdy przyjrzymy się niektórym z oferowanych zaawansowanych funkcji, często za dodatkową opłatą.

Konkurencja między rywalizującymi producentami oprogramowania jest dość zacięta, ponieważ próbują prześcignąć się nawzajem dzięki bardziej szczegółowym i rozwiniętym możliwościom monitorowania.

Niektóre z zaawansowanych funkcji, które znajdziesz, to:

 • Nagrywanie rozmów - Jak sama nazwa wskazuje, dzięki tej funkcji można nagrywać rozmowy głosowe wykonywane lub odbierane z kontrolowanego telefonu. Możesz nawet pobrać nagrania, aby je zachować.
 • Kontrola usług przesyłania wiadomości - Teraz można również kontrolować usługi takie jak WhatsApp, Wechat, iMessage, Viber, BB Messenger i nie tylko.
 • Kontrola sieci społecznościowych - Dzięki niektórym pakietom możesz monitorować wszystkie działania w popularnych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.
 • Nagrywanie otoczenia - Ta funkcja aktywuje mikrofon danego telefonu komórkowego i nagrywa dźwięk z otoczenia - Jak błąd.
 • Piloty - Za pomocą niektórych programów możesz zdalnie sterować danym telefonem komórkowym. Może to być naprawdę przydatna funkcja. Możesz zdalnie uruchomić lub wstrzymać aplikację szpiegowską, zablokować lub odblokować telefon, a nawet wyczyścić pamięć telefonu.
 • Przeglądanie i sprawdzanie zainstalowanych aplikacji - Możesz zobaczyć każdą aplikację, która została zainstalowana na Twoim telefonie. Możesz także zablokować dostęp do tych aplikacji - Bardzo przydatne w przypadku dzieci.
 • Wyzwalacze i alarmy - Możesz ustawić kilka słów wyzwalających lub numerów telefonów, które po wpisaniu wyślą natychmiastowy alarm. To kolejna bardzo przydatna funkcja do kontrolowania dzieci.

To tylko niektóre z funkcji dostępnych w nowoczesnym oprogramowaniu szpiegowskim. To szybko zmieniający się rynek, który rozwija się wraz z rozpowszechnianiem się telefonów komórkowych z nowymi funkcjami; firmy zajmujące się oprogramowaniem szpiegowskim reagują na nowe sposoby kontrolowania ich.

Wiele osób jest zszokowanych, gdy odkrywają potencjał tego typu oprogramowania, ponieważ wcześniej sądzili, że taki system nadzoru był dostępny tylko dla agencji rządowych. W dzisiejszych czasach każdy może łatwo uzyskać dostęp do bardzo potężnych aplikacji szpiegowskich.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.