STRONA GŁÓWNAZobaczyć Wiadomość TekstowaPobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację szpiegowską na telefon z Androidem

Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację szpiegowską na telefon z Androidem

Jak czytać czyjeś wiadomości tekstowe - App szpiegowska wiadomości za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Technologia spyware stała się już jednym z nieodzownych rozwiązań bezpieczeństwa współczesnego świata. Ale oczywiście nadal istnieją rodzice i pracodawcy niezaznajomieni ze światem spyware dla Androida, którzy nie byli w stanie wykorzystać korzyści, jakie zapewnia ta technologia. Niewątpliwie największy udział w tym ma obawa o koszty i trudności związane z używaniem oprogramowania szpiegującego.

Pokonanie tych zastrzeżeń może wydawać się nieco łatwiejsze, gdy program śledzący jest bezpłatny; jednak korzystanie z bezpłatnego oprogramowania szpiegującego natychmiast odwróci Twoją uwagę. Internet jest pełen bezpłatnych programów śledzących, które nie działają zgodnie z obietnicą lub w ogóle nie działają i zawierają szkodliwe lub niechciane oprogramowanie.

Darmowe i płatne oprogramowanie szpiegowskie na Androida

 • Darmowe i płatne oprogramowanie szpiegowskie na Androida
 • Jak śledzić Androida?
 • Niezawodny i przyjazny dla użytkownika
 • Trzymanie dzieci z dala od zagrożeń
 • Słuchanie pracowników
 • Śledzenie małżonków podejrzanych / oszukujących
 • Jakie usługi oferuje oprogramowanie szpiegowskie na Androida?
 • Co zrobić, jeśli nie możesz uruchomić wymaganych funkcji oprogramowania szpiegującego, ponieważ nie możesz zrootować?
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie osobiste i korporacyjne usługi szpiegowskie na rynku wymagają astronomicznych opłat lub mają skomplikowane zastosowanie. Istnieją również produkty szpiegowskie, takie jak mSpy, które oferują łatwą obsługę w przystępnych cenach, a możesz nawet uniknąć płacenia za dodatkowe funkcje, których nie będziesz używać, wybierając spośród różnych pakietów, jednak mają one zaawansowane funkcje i oferują obsługę klienta i wsparcie w ogóle czasy.

Wymieńmy różnice między mSpy a darmowym trackerem dla Androida:

Jak rootować?

 • Całodobowa pomoc techniczna w języku tureckim na żywo i pomoc online dla bezpłatnej konfiguracji początkowej.

 • Niezawodność - W przeciwieństwie do bezpłatnego oprogramowania, możesz być pewien, że mSpy nie będzie instalować reklam ani złośliwego oprogramowania na urządzeniach i nie będzie sprzedawać zebranych informacji innym osobom.

 • Dziesiątki funkcji, które działają bez przerwy.

 • Nie jest w pełni wykrywany.

 • Wiele zaawansowanych funkcji, takich jak geofencing, alert słów kluczowych, keylogger.

Jak śledzić Androida?

W przypadku korzystania z płatnego oprogramowania szpiegującego wystarczy zainstalować oprogramowanie szpiegujące na telefonie docelowym i zalogować się do panelu sterowania przez Internet.

Przejdź do Przewodnika konfiguracji wyświetlania na ekranie

Resztą zajmuje się samo oprogramowanie szpiegujące, użytkownicy nie muszą nic robić, tylko przeglądać raporty automatycznie zbierane przez oprogramowanie i podejmować niezbędne działania. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz zainstalować oprogramowanie szpiegowskie na Androida, aby śledzić urządzenie, musisz skonfigurować fizyczny dostęp do tego urządzenia, choć na krótko. Upewnij się, że zespół obsługi klienta pomoże Ci podczas instalacji.

W naszym coraz bardziej zdigitalizowanym świecie, w którym codziennie pojawiają się nowe technologie, napotykamy inteligentne rozwiązania, o których nawet myśli były kiedyś marzeniami. Oprogramowanie szpiegowskie dla systemu Android jest jednym z tych inteligentnych rozwiązań, które pomagają ludziom w coraz bardziej mobilnym nowoczesnym świecie.

Teraz możesz dowiedzieć się, czy Twoi pracownicy pracują w godzinach pracy, obserwować ich relacje z kolegami, chronić swoje dzieci przed wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami i zmniejszyć swoje zmartwienia dzięki programom szpiegującym!

Niezawodny i przyjazny dla użytkownika

Oprogramowanie do śledzenia telefonów z systemem Android działa w trybie niewidocznym, dzięki czemu możesz być świadomy różnych działań na telefonie, który oglądasz. Możesz odkryć wszystko, co jest związane z telefonem, który oglądasz, dzięki opcjom, takim jak lokalizacje GPS, połączenia telefoniczne, komunikatory, środowisko odsłuchowe. Możesz mieć okazję przejrzeć swoje biznesowe, przyjaźnie i prywatne relacje dzięki programom szpiegowskim na Androida, które są częścią branży przeglądania na urządzeniach mobilnych. Przed oceną najlepszych aplikacji, szczególnie preferowanych przez profesjonalistów, którzy lubią rozważać wszystkie możliwości, warto przyjrzeć się, jakie usługi oferują w ogóle i kim są ich docelowi odbiorcy.

Trzymanie dzieci z dala od zagrożeń

Najbardziej efektywnym zastosowaniem oprogramowania szpiegującego dla Androida jest śledzenie tego, co robią dzieci. Dzisiaj rodzice, którzy chcą podążać za swoimi dziećmi, które nie kroczą bez telefonu komórkowego, chcą chronić swoje nieletnie dzieci przed cyberatakami i negatywnymi skutkami niewłaściwego kręgu przyjaciół. Oprogramowanie szpiegowskie dla systemu Android może monitorować wszystkie czynności wykonywane na telefonie dziecka, a także uniemożliwiać mu dostęp do witryn ze szkodliwą zawartością. W ten sposób rodzice są pewni bezpieczeństwa swoich dzieci, korzystając z możliwości technologicznych i spokojnie kontynuując swoje życie. Nasza rada dla rodzin to wyszukiwanie najskuteczniejszego i najdokładniejszego oprogramowania oraz śledzenie swoich dzieci za pomocą programu szpiegowskiego na Androida, któremu mogą zaufać.

Słuchanie pracowników

Dzisiaj biznesmeni, którzy uwielbiają oceniać różne możliwości i podejmować środki ostrożności, wolą używać oprogramowania szpiegującego do monitorowania wydajności swoich pracowników. Dzięki temu mają możliwość dowiedzenia się, czy podejrzewany przez nich pracownik w ich firmie ujawnił informacje i czy pracownicy wypełniają powierzone im obowiązki. Szanując życie prywatne pracowników, można śledzić tylko telefony udostępnione im do pracy. Z tego powodu menedżerowie, którzy chcą śledzić swoich pracowników, muszą udowodnić, że linie telefoniczne używane w firmie są legalne.

Śledzenie małżonków podejrzanych / oszukujących

Dzisiaj, gdy prawie nie ma osób, które nie używają telefonów komórkowych, możesz skorzystać z programu do śledzenia telefonów z systemem Android, aby do pewnego stopnia przezwyciężyć problemy, które masz w życiu prywatnym i odświeżyć zaufanie do współmałżonka lub kochanka. Dzięki tej aplikacji, która pozwoli Ci zrozumieć, czy Twoje wątpliwości są uzasadnione, czy nie, nie będziesz potrzebować ani prywatnych detektywów, ani paranoi. Możesz wypróbować program śledzący na Androida, który jest odpowiedni dla użytkowników telefonów z systemem Android, i zmierzyć się z faktami. Nie martw się, że twoje szpiegowanie zostanie zrozumiane.

Jakie usługi oferuje oprogramowanie szpiegowskie na Androida?

Zobacz historię wyszukiwania

Możesz śledzić wszystkie typy połączeń przychodzących, wychodzących i nieodebranych wykonywanych za pomocą oglądanego telefonu, a także możesz zobaczyć, kto wykonał połączenie na podstawie nazw w książce telefonicznej lub numerów, z których wykonano połączenie, jeśli nazwa nie jest zapisana. Otrzymasz szczegółowe informacje, takie jak godzina połączenia, czas trwania połączenia. Więc nic nie pozostaje niezauważone. Funkcja przeglądania historii wyszukiwania może być bardzo przydatna, aby zobaczyć, o czym mówią Twoi pracownicy lub członkowie rodziny, i mieć świadomość, czy istnieje wyciek z firmy.

Wykrywanie lokalizacji za pomocą GPS

Dzięki tej funkcji możesz szczegółowo określić lokalizację śledzonego telefonu. Dzięki programowi do śledzenia telefonów z Androidem możesz mieć tę funkcję, która może być bardzo przydatna, aby wiedzieć, czy Twoja córka lub syn jest w miejscu, o którym powiedział, i upewnić się, że Twój pracownik naprawdę utknął w korku i spóźnia się.

Słuchanie dźwięków otoczenia

Dzięki programowi szpiegowskiemu na Androida, którym możesz zarządzać zdalnie, masz możliwość odsłuchania dowolnego dźwięku w obszarze monitorowanego telefonu. Funkcja słuchania dźwięków otoczenia, aby zobaczyć, w jakim środowisku znajduje się Twoje dziecko i o czym się mówi, oferuje rozwiązanie indywidualne.

Śledzenie aplikacji do przesyłania wiadomości

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu na Androida bardzo łatwo jest śledzić rozmowy, które odbywają się za pośrednictwem aplikacji takich jak Skype, Whatsapp, Facebook i poznać wszystkie szczegóły tych rozmów. Możesz zobaczyć połączenia przychodzące i rozmowy przez Skype, wszelkiego rodzaju wiadomości na Whatsapp i iMessage, i możesz korzystać z tej funkcji w przypadkach, gdy śledzenie połączeń przychodzących i wychodzących jest niewystarczające.

Śledzenie wiadomości e - Mail

Możesz śledzić otrzymane i wysłane e - Maile za pomocą programu do śledzenia telefonów z systemem Android. Na przykład możesz zobaczyć, kto pracownik Twojej firmy wysyła wiadomość e - Mail z podanego mu telefonu. Będąc świadomym treści wszystkich przychodzących i wychodzących maili z daleka, dzięki e - Espionage Twoje dziecko dowiaduje się, gdzie jest, kiedy nadejdzie czas, otrzymujesz dowody na temat, na który goniłeś od dawna czas. Ponadto możesz w przejrzysty sposób poznać datę i godzinę otrzymania lub wysłania e - Maili oraz przez kogo zostały one odebrane i wysłane.

Monitorowanie korzystania z Internetu

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu dla systemu Android można sprawdzić, które witryny odwiedzała osoba, którą obserwujesz, uzyskać dostęp do adresów URL tych witryn i uzyskać informacje, gdy odwiedzają te witryny. Ponadto dzięki funkcji monitorowania korzystania z Internetu możesz blokować zawartość witryny, której nie uważasz za odpowiednią dla swoich dzieci lub pracowników. Masz możliwość dostępu do nazwy połączenia Wi - Fi swojego dziecka lub pracowników, a nawet hasła do sieci, do której są podłączone. Na przykład, gdy Twoje dziecko wisiało w szkole i poszło do pobliskiej kawiarni i połączyło się z Internetem, natychmiast otrzymasz te informacje. Będziesz także mógł wiedzieć, gdzie są Twoi pracownicy, monitorując ich wykorzystanie Internetu i sieć, z którą się łączą.

Śledzenie wiadomości SMS i MMS

Twoje dziecko lub pracownicy mogą wchodzić w interakcje z zagrożeniami za pośrednictwem wiadomości, z których prawie wszyscy korzystają podczas komunikacji. Aby ich uniknąć lub przynajmniej być tego świadomym, monitorowanie SMS - Ów i MMS - Ów to dobra funkcja oprogramowania szpiegującego na Androida.

Dostęp do kalendarza i książki adresowej

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu na Androida możesz uzyskać bezpośredni dostęp do kalendarza i książki adresowej w oglądanym telefonie. Dzięki temu masz dostęp do zaplanowanych spotkań, szczegółów spotkań, nazw zapisanych w książce adresowej.

Co zrobić, jeśli nie możesz uruchomić wymaganych funkcji oprogramowania szpiegującego, ponieważ nie możesz zrootować?

Powinieneś być bardzo ostrożny, powinieneś wiedzieć, że proces rootowania jest całkowicie twoją odpowiedzialnością i że firmy spyware nie będą odpowiedzialne za jakiekolwiek problemy, które mogą się pojawić. Ponieważ nawet jeśli oprogramowanie szpiegujące wymaga rootowania i wspiera Cię w tym zakresie, proces ten odbywa się niezależnie, zanim oprogramowanie, które sprzedaje, zostanie zainstalowane.

Dlatego nie możesz otrzymać zwrotu pieniędzy od większości firm. Tylko firmy takie jak mSpy, które próbują zapewnić swoim klientom najlepszą pomoc w rootowaniu, twierdzą, że jeśli nie możesz uruchomić oprogramowania, ponieważ nie możesz zrootować, nie będą w stanie dokonać zwrotu pieniędzy. Przed zakupem oprogramowania szpiegującego zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z obsługą klienta firm znajdujących się na liście preferencji i zadawanie wszelkich pytań dotyczących zwrotów i usług pomocy technicznej.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.