STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuPobierz i przetestuj bezpłatną telefon aplikację szpiegowską

Pobierz i przetestuj bezpłatną telefon aplikację szpiegowską

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Potrzeba monitorowania smartfonów nieletnich dzieci niepokoi nielicznych zaniepokojonych rodziców - Nic dziwnego, jeśli weźmiesz pod uwagę cyberprzemoc, prześladowanie i uwodzenie. Pracodawcy znajdują się w sytuacji, gdy muszą kontrolować zachowanie i ruchy pracowników, a ci, którzy obawiają się o lojalność swojego partnera, chcą również aplikacji szpiegowskiej na swój telefon komórkowy. Do ochrony przed kradzieżą można też wykorzystać najlepsze aplikacje szpiegowskie. Ale które rozwiązania są jednocześnie bezpłatne i poważne? Przedstawiamy najlepszych dostawców!

Aplikacje szpiegowskie na telefony komórkowe - Potajemnie monitorują telefon komórkowy innej osoby

  • Aplikacje monitorujące są również dostępne bezpłatnie lub w wersji próbnej
  • Potężne aplikacje są odpowiednie dla systemów Android i iOS
  • Zapewnij ochronę dzieci i ochronę danych dzięki aplikacji
  • Po instalacji oprogramowanie działa w tle niewidocznie

Czym dokładnie jest aplikacja szpiegowska?

Dzięki aplikacji szpiegowskiej można uzyskać dostęp do komunikatorów, takich jak WhatsApp lub Telegram, a także zdjęć, filmów, wiadomości SMS i połączeń, a tym samym kontrolować cały nośnik danych. Taka aplikacja częściowo zawiera funkcję lokalizowania telefonów komórkowych lub oprogramowanie służy jako rodzaj pilota. Aplikacja automatycznie zapisuje zebrane dane na serwerze, do którego użytkownik aplikacji ma dostęp.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Renomowani dostawcy darmowej aplikacji szpiegowskiej na telefony komórkowe - IPhone i Android

Jeśli szukasz bezpłatnej aplikacji do monitorowania na smartfona, szybko znajdziesz strony internetowe, które oferują szpiegowanie dowolnego telefonu komórkowego za darmo za pomocą zaledwie kilku wejść. Ale takie strony to tylko wabiki - Operatorzy dbają o twoje dane lub przemycają wirusy i złośliwe oprogramowanie do twojego systemu. Naprawdę dobre, rozbudowane aplikacje są zwykle dostępne w ramach subskrypcji, ale niektóre z nich możesz przetestować w „odchudzonej" bezpłatnej wersji lub przez ograniczony czas. Oto nasze trzy ulubione:

Zalety i funkcje wszechstronnej aplikacji cellSpy

CellSpy to jeden z „najdłużej działających" dostawców monitoringu telefonów komórkowych dla urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad. Od 2011 roku oprogramowanie szpiegowskie umożliwia zmartwionym rodzicom monitorowanie ich nieletnich dzieci, nawet bez fizycznego dostępu do smartfona, tylko za pośrednictwem użytkownik - Login. Ale telefony komórkowe z Androidem mogą być również monitorowane. Potężna aplikacja umożliwia bezproblemowe monitorowanie online i offline. Czaty na Facebooku, WhatsApp i innych platformach są monitorowane, a także można przeglądać przychodzące i wychodzące wiadomości e - Mail i SMS - Y. Działania online, przeglądarka Historia i zawartość multimedialna są tak samo łatwe do kontrolowania, jak lokalizacje GPS i połączenia telefoniczne. Poszczególne aplikacje można blokować zdalnie, a CellSpy można nawet używać do odsłuchiwania pokoi. Aplikację można przetestować bezpłatnie przed podjęciem decyzji o wykupieniu abonamentu.

CellSpy - Aplikacja szpiegowska na iPhone'a i Androida

Zalety i funkcje iKeyMonitor: Wszechstronna aplikacja oparta na keyloggerze

iKeyMonitor działa tak samo szeroko jak Spyera (przegląd aplikacji). Możesz bezpłatnie pobrać aplikację szpiegowską na telefon komórkowy i używać jej do monitorowania danych mobilnych z wiadomości SMS i e - Mail - Jeśli chcesz również kontrolować usługi czatu, takie jak Whatsapp lub Facebook, musisz zaktualizować do wersji płatnej. Aby to zrobić, iKeyMonitor uzyskuje również dostęp do mniej znanych usług komunikatorów, których nie można monitorować za pomocą innych aplikacji! Podobnie jak CellSpy czy Hoverwatch, iKeyMonitor jest również dostępny dla systemu operacyjnego na smartfonach z systemem Android i iPhone'ach i działa dyskretnie i niewidocznie w tle.

Wypróbuj iKeyMonitor za darmo

Hoverwatch: zalety i funkcje aplikacji

Większość aplikacji do nadzoru została pierwotnie zaprojektowana dla iPhone'a, a później została rozszerzona do użytku na urządzeniach z Androidem. Dlatego instalacja często nie jest łatwa i wymaga jailbreak. Hoverwatch to aplikacja szpiegowska, którą można skonfigurować bez dogłębnej wiedzy technicznej. Zakres funkcji tej aplikacji jest tak samo obszerny, jak w przypadku CellSpy - Można monitorować czaty, wiadomości, sms i e - Mail, a także podsłuchiwać rozmowy telefoniczne, określać lokalizację i ruchy oraz sprawdzać aktywność w Internecie.

Przetestuj aplikację szpiegowską za darmo: niektórzy dostawcy to umożliwiają

Oczywiste jest, że użytkownicy chcą się przekonać, co potrafi oprogramowanie. Oczywiście najlepiej będzie, jeśli najpierw przestudiujesz i porównasz funkcje poszczególnych aplikacji szpiegowskich, czy to na iPhone'a, czy na telefon komórkowy z Androidem, w spokoju. Nie jest to możliwe w przypadku wszystkich aplikacji szpiegowskich, ale możesz przetestować CellSpy za darmo, Qustodio i bezpłatna wersja iKeyMonitor z ograniczoną funkcjonalnością jest dostępna - Wystarczy, aby dać ci wyobrażenie, jak daleko możesz szpiegować w pełnej wersji.

Od czego zacząć podczas instalacji oprogramowania szpiegowskiego?

Jeśli chcesz przetestować lub kupić oprogramowanie szpiegowskie, przekonasz się, że instalacja jest bardzo łatwa i wykonana w kilku krokach. A tak to się robi:

  1. Zarejestruj konto użytkownika na stronie internetowej odpowiedniej aplikacji. Wystarczy, że podasz swój adres e - Mail i wybrane przez siebie hasło.
  2. Następnie wybierz wersję testową lub bezpłatną lub model subskrypcji i pobierz aplikację, która jest kompatybilna z urządzeniem. Pełna wersja wymaga wcześniejszej płatności, ale można to łatwo zrobić za pomocą karty kredytowej lub PayPal.
  3. Teraz możesz zainstalować i skonfigurować oprogramowanie na docelowym telefonie komórkowym (iPhone / Android), procesy są zrozumiałe i bardzo intuicyjne.
  4. Gotowe - Po zainstalowaniu możesz używać aplikacji do monitorowania rozmów, połączeń i innych danych w niewidoczny sposób w tle!

Wniosek: Możesz bezpłatnie przetestować oprogramowanie monitorujące!

Aby skutecznie monitorować smartfon, nie potrzebujesz wiedzy hakerskiej - I nie musisz kupować świni w worku. Istnieją renomowane, bardzo funkcjonalne programy, takie jak CellSpy, iKeyMonitor i Hoverwatch, które umożliwiają pełną kontrolę nad telefonami komórkowymi innych firm - Czasami nawet bez dostępu do urządzenia docelowego. W ten sposób możesz zagwarantować ochronę dzieci lub bezpieczeństwo wrażliwych danych firmy. Doskonałe rozwiązania programowe pozwalają na niewidoczne śledzenie wszystkich działań smartfona w tle - Niektóre programy są również bezpłatne. Wypróbuj teraz!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.