STRONA GŁÓWNAAplikacja Monitorowania TelefonuJak zrootować telefony z Androidem bez umiejętności zawodowych?

Jak zrootować telefony z Androidem bez umiejętności zawodowych?

Bezpłatna aplikacja do zdalnego monitorowania na Androida - App Monitoruj telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zrootować swoje urządzenie z Androidem, wiesz, jak denerwujące może to być. Kiedy spróbowałem tego po raz pierwszy, byłem początkującym i zajęło mi wiele dni, zanim zrozumiałem, jak to działa. W Internecie są przewodniki i wyjaśnienia, ale niektóre z nich są tak zawiłe i skomplikowane, że chciałbyś z nich zrezygnować, zanim jeszcze zaczniesz. Dlatego moim celem jest uczynienie tego przewodnika tak prostym, jak to tylko możliwe, bez zbytniego technicznego przygotowania.

Wyjaśnię najważniejsze - Co oznacza rootowanie, powody, dla których warto to zrobić, a także przedstawię przewodnik krok po kroku, który pokaże, jak rootować telefony z Androidem przy minimalnym wysiłku. Oczywiście nie jest to wyłączna operacja dla telefonów komórkowych i będziesz mógł zrootować każde urządzenie, które używa Androida jako platformy. Operacja rootowania ma zastosowanie tylko w systemie operacyjnym Android.

Oprogramowanie do rootowania i szpiegowania

Po pierwsze - Nie musisz rootować swoich telefonów lub tabletów z Androidem, aby korzystać z aplikacji szpiegujących na telefony komórkowe - Jest to procedura opcjonalna. Istnieją pewne zaawansowane funkcje niektórych programów - Takich jak Flexispy, mSpy, MobiStealth i Highster mobile, które wymagają zrootowania telefonu, ale wszystko inne będzie działać normalnie, bez uprawnień roota.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Niektóre z funkcji, które tego wymagają, obejmują - Gmail, Facebook Messenger, WhatsApp Messenger, Viber i monitorowanie Skype. Są to wszystkie aplikacje innych firm, które wymagają uprawnień administratora. W przypadku programu Mobile Spy dostępna jest funkcja panelu sterowania na żywo, która wymaga zrootowania telefonu z systemem Android. Wszystkie inne funkcje będą działać normalnie, więc jeśli nie potrzebujesz tych funkcji, możesz również przetrwać bez rootowania.

Zakorzenienie 101

W sensie technicznym zrootowanie urządzenia z Androidem oznacza umożliwienie systemowi operacyjnemu telefonu korzystania z aplikacji i programów, nadając im uprawnienia roota. Innymi słowy, robiąc to, będziesz mógł instalować aplikacje i oprogramowanie, których nie będziesz w stanie zainstalować w inny sposób. Dla tych z Was, którzy korzystali z urządzeń Apple, ten proces jest podobny do Jailbreaking iPhone'a. Rootowanie jest zwykle wykonywane, gdy chcesz uruchomić określoną aplikację na telefonie lub gdy chcesz wprowadzić w niej pewne zmiany. W przeciwnym razie nie byłbyś w stanie go użyć.

Dzięki temu masz swobodę instalowania dowolnej aplikacji i korzystania z niej w dowolny sposób. Maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia z Androidem jest naprawdę możliwe tylko dzięki rootowi. Niektórzy maniacy technologii są w stanie zrobić przez to wiele rzeczy i udaje im się wprowadzić wiele sprytnych poprawek - A niektóre z nich są naprawdę niesamowite. Niektórzy używają „aplikacji Freedom Root" - Jako sposobu na darmowe aplikacje premium - Ale to już zupełnie inna historia!

Zakładam, że jesteś zwykłym użytkownikiem, takim jak ja - I niezbyt technicznym! Zanim przejdziesz dalej, musisz poznać niektóre zagrożenia związane z rootowaniem urządzenia z systemem Android.

Ryzyko

Kiedy pojawił się pierwszy Android, rootowanie było bardzo złożoną i wymagającą procedurą, która często kończyła się przejmowaniem przez użytkowników ich telefonów, czyniąc je bezużytecznymi. Na szczęście od tego czasu wydano wiele aplikacji do rootowania i możesz to teraz zrobić bez obawy o uszkodzenie czegokolwiek. W dzisiejszych czasach uszkodzenie urządzenia jest prawie niemożliwe, o ile zastosujesz się do kilku prostych środków ostrożności - Głównym jest tworzenie kopii zapasowej telefonu! Cały proces jest teraz bardzo prosty i każdy może to zrobić - Naprawdę.

Zróbmy kopię zapasową!

To fundamentalny krok całego procesu. Upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową swojego urządzenia z Androidem, aby Twoje dane były bezpieczne i nienaruszone. Ponadto, jeśli masz pełną kopię zapasową i coś nie zostanie zaplanowane, zawsze będziesz w stanie przywrócić system operacyjny bez żadnych szkód.

Na szczęście istnieją różne opcje tworzenia kopii zapasowych urządzeń. Niektóre telefony są wyposażone we własne oprogramowanie komputerowe, które zrobi to automatycznie - Niektóre mają nawet opcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Jeśli wolisz, możesz także użyć Google Sync. Jeśli nie masz pewności, jak wykonać kopię zapasową modelu telefonu - Przeprowadź szybkie wyszukiwanie w Google, jest mnóstwo takich zasobów.

Przed rozpoczęciem rootowania urządzenia z Androidem musisz włączyć na nim debugowanie USB. Brzmi przerażająco, ale po prostu przejdź do Ustawienia / Aplikacje / Rozwój i sprawdź element debugowania USB. Wreszcie, upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana.

Pobierz swoją ulubioną aplikację do rootowania

Moją ulubioną aplikacją do tego jest SuperOneClick. Oczywiście jest wiele innych aplikacji, z których możesz wybierać, ale zdecydowałem się na SuperOneClick, ponieważ jest naprawdę łatwy w użyciu i zapewnia obsługę prawie wszystkich telefonów komórkowych i prawie wszystkich wersji systemu operacyjnego. Polecam spróbować, a jeśli ci się nie podoba lub nie działa, zawsze możesz wypróbować inną aplikację.

Inne oczywiste opcje to Easy Root, Unrevoked, Z4Root lub Universal AndRoot. Wszystkie można znaleźć za pośrednictwem Google i łatwo pobrać. Pobierając swoją ulubioną aplikację - W moim przypadku SuperOneClick - W rezultacie otrzymasz plik Zip. Rozpakuj plik i zainstaluj go na swoim komputerze.

Więc jeśli masz telefon w pełni naładowany, zarchiwizowany, włączone debugowanie USB oraz pobrane i zainstalowane SuperOneClick, możesz rozpocząć rootowanie urządzenia z Androidem. Nie zajmie to dużo czasu, ale staraj się nie spieszyć - Aby nie popełnić błędu!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.