STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaJak złamać i przejrzeć wszystkie wiadomości na telefonie dziecka?

Jak złamać i przejrzeć wszystkie wiadomości na telefonie dziecka?

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Szukasz najlepszych aplikacji do sterowania telefonem komórkowym swoich dzieci? W tym artykule znajdziesz kompletny przewodnik po najskuteczniejszych.

Sprawdzanie telefonów komórkowych swoich dzieci już dziś to nieodzowna operacja, zwłaszcza jeśli zależy Ci na ich bezpieczeństwie i chcesz uchronić je przed zagrożeniami.

Te aplikacje są w rzeczywistości wyposażone w szereg bardzo przydatnych funkcji, takich jak strefa geofence, która ostrzega Cię, gdy chłopiec opuści określony obszar za pomocą GPS w telefonie. Z pewnością już wiesz, że okres dojrzewania to wyjątkowy czas, a dzieci są buntownikami i idą własną drogą, być może spędzając czas z niewłaściwymi ludźmi.

Jednak dzięki aplikacji ad hoc zawsze możesz je monitorować.

NAJLEPSZE APLIKACJE DO SPRAWDZANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH DZIECI

  1. MSPY

MSpy można uznać za królową aplikacji szpiegowskich, dlatego jest to jedna z najczęściej pobieranych opcji w historii. Jeśli chcesz sprawdzić lokalizację telefonów komórkowych swoich dzieci, ten mały cud może być właśnie dla Ciebie. Co to jest MSpy i jak działa?

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Mówi się o aplikacji bogatej w funkcje, jak np. Możliwość sprawdzenia położenia telefonu komórkowego za pomocą współrzędnych GPS. Podsumowując, otrzymasz wiadomość z tym ostatnim, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie jest chłopiec.

W rzeczywistości dostępnych funkcji jest znacznie więcej i różnią się od sprawdzania wiadomości wysyłanych i otrzymywanych w aplikacjach takich jak WhatsApp po badanie rozmów na Messengerze. Ponadto będziesz mógł przeglądać wszystkie pliki multimedialne w tym telefonie, w tym również zdjęcia, wiadomości audio i oczywiście filmy.

Na tym się nie kończy, ponieważ MSpy umożliwia również przeglądanie rejestru połączeń wysłanych i odebranych, a także robić to zdalnie, siedząc wygodnie w domowym fotelu. Zapoznaj się z naszą recenzją, aby zrozumieć, jak działa Mspy.

  1. FLEXISPY

Wśród najlepszych aplikacji do obsługi dziecięcych telefonów komórkowych znajdujemy również FlexiSpy, którego jakość dorównuje jakości MSpy. Nawet dostępne funkcje są do siebie podobne, więc możesz go używać do sprawdzania dzienników połączeń i wiadomości. Ale ta aplikacja kryje w sobie wiele niespodzianek, jedynych w swoim rodzaju.

Na przykład możesz go używać, przekształcając smartfon w rodzaj błędu, aby odbierać dźwięki otoczenia za pomocą wbudowanego mikrofonu urządzenia. Aby to zrobić, po prostu wybierz opcję SpyCall z panelu sterowania.

Jest to jedna z nielicznych aplikacji, która pozwala na taką formę sterowania, a nawet odsłuchiwać i nagrywać rozmowy telefoniczne. W ten sposób zawsze będziesz wiedzieć, z kim komunikuje się Twoje dziecko i jaka jest treść jego rozmów.

Jest to bardzo cenna opcja, aby dowiedzieć się, czy masz jakieś problemy lub aby chronić swoją prywatność. Po drugie, FlexiSpy jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, od iOS po Android. Zapoznaj się również z naszym szczegółowym artykułem, który wyjaśnia, jak działa FlexySpy.

  1. IKEYMONITOR

Wiodące trio zamyka IkeyMonitor, kolejna niezbędna aplikacja, jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić lokalizację telefonu komórkowego swoich dzieci. O czym to jest?

Dzieli wiele funkcji już analizowanych wcześniej, jak w przypadku monitorowania rozmów chłopca na WhatsApp i Facebooku, wraz z nagrywaniem rozmów przychodzących i wychodzących za pośrednictwem mikrofonu smartfona. Ponadto, będąc wyposażony w funkcję geofencing, daje Ci możliwość ustawienia „strefy przygranicznej" i otrzymywania ostrzeżenia, jeśli Twoje dziecko go przekroczy.

Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich dostępnych obecnie na rynku, jasne jest, że funkcje specjalne na tym się nie kończą. W rzeczywistości ta aplikacja integruje szereg bardzo zaawansowanych opcji, które są bardzo trudne do znalezienia gdzie indziej.

Aby dać Ci kilka praktycznych przykładów, IkeyMonitor daje Ci możliwość zablokowania telefonu komórkowego lub korzystania z aplikacji po pewnym czasie, aby ograniczyć korzystanie z urządzenia przez chłopca. Wreszcie, dzięki temu programowi możliwe jest otrzymywanie wszystkich powiadomień e - Mailem i nagrywanie dźwięku otoczenia przez mikrofon telefonu komórkowego.

  1. ADENSPY

W dziedzinie oprogramowania do monitorowania telefonów komórkowych AdenSpy może być mniej znany niż inne, ale stanowi absolutną gwarancję jakości. Ta aplikacja do sterowania telefonem komórkowym Twojego dziecka oferuje mnóstwo bardzo zaawansowanych funkcji.

Na przykład odnieśmy się do nagrywania dźwięku otoczenia przez mikrofon telefonu, aby zrozumieć, gdzie jest chłopiec. Co więcej, ten program szpiegowski potrafi uchwycić współrzędne geograficzne pozycji chłopca, jak zawsze poprzez moduł GPS zintegrowany z telefonem.

Dobra wiadomość nie kończy się na tym, ponieważ AdenSpy.me ma prawdopodobnie jedyną w swoim rodzaju funkcję. W rzeczywistości działa jak prawdziwa kamera monitorująca, ale jest wyjątkowa: w tym sensie, że rejestruje wszystko, co dzieje się na wyświetlaczu telefonu komórkowego, w taki sposób, abyś mógł dokładnie zrozumieć, w jaki sposób Twoje dziecko z niej korzysta.

Na przykład, jeśli poprosiłeś go, aby nie grał w gry wideo w szkole lub nie wysyłał SMS - Ów do niektórych znajomych, dzięki rejestracji będziesz mógł wiedzieć, czy przestrzegał Twoich zasad, czy nie.

  1. CERBERUS

Chociaż Cerberus nie jest prawdziwą aplikacją szpiegowską, jest fantastyczną aplikacją do kontrolowania telefonów komórkowych dzieci. Jest inny niż wszystkie przedstawione powyżej, więc jego poprawna konfiguracja wymaga trochę czasu, aby działał jak „pies" do monitorowania dzieci (tak naprawdę narodził się jako aplikacja antykradzieżowa).

Podobnie jak inne aplikacje szpiegowskie, Cerberus raz zainstalowany działa w tle, więc jest całkowicie niewidoczny i niemożliwy do zdemaskowania, nawet jeśli trzeba go skonfigurować poprzez wybranie odpowiedniej opcji.

Co konkretnie robi Cerberus? Funkcji jest wiele i obejmuje na przykład możliwość zdalnego sterowania telefonem komórkowym, a więc zdalnie. W ten sposób możesz czytać rozmowy, przeglądać pliki i ogólnie aktywować dowolną funkcję urządzenia. Ponadto jest to prawdziwy tracker, dzięki czemu jest w stanie monitorować położenie geograficzne telefonu za pomocą wbudowanego GPS telefonu komórkowego. W związku z tym Cerberus to świetna aplikacja do sprawdzania lokalizacji telefonów komórkowych Twoich dzieci.

  1. OGRODZENIE MOBILNE

Jak sprawdzić telefon komórkowy dzieci? Mobile Fence może udzielić wysokiej jakości odpowiedzi, ponieważ integruje wszystkie funkcje widoczne wcześniej. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja szpiegowska jest wyposażona w funkcję geofencing: oznacza to, że umożliwia ustawienie „wirtualnego ogrodzenia" i otrzymywanie ostrzeżenia, jeśli minie go telefon komórkowy. Aby dać ci konkretny przykład: czy podejrzewasz, że Twoje dziecko po opuszczeniu szkoły wkracza na niecne tereny? Dzięki tej funkcji zawsze będziesz wiedzieć, czy przekroczy ona granice bezpiecznych obszarów, a zatem możesz odpowiednio działać.

Mobile Fence można uznać za jedną z najbardziej kompletnych aplikacji szpiegowskich w historii i ma pewne funkcje zaprojektowane specjalnie do monitorowania nastolatków i dzieci.

Przykładowo informujemy o możliwości ograniczenia korzystania przez nich ze smartfona, blokowaniu uruchamiania zabronionych aplikacji i uniemożliwieniu dostępu do stron internetowych z czarnej listy. Po drugie, to oprogramowanie szpiegowskie jest oczywiście zdolne do przechwycenia położenia geograficznego telefonu komórkowego w dowolnym momencie. Wreszcie, zawiera szereg narzędzi analitycznych, które pozwalają z matematyczną precyzją dowiedzieć się, co chłopiec robi ze swoim telefonem.

  1. UWAŻAJ

Sterowanie dziecięcym telefonem komórkowym to operacja, która może liczyć na kolejnego bohatera o absolutnej niezawodności, czyli Lookout. Jest to jednak bardziej podstawowa aplikacja niż inne, które widziano obecnie, zasadniczo oparta na geolokalizacji telefonu komórkowego i szeregu funkcji antykradzieżowych.

Oczywiście możesz go używać do kontrolowania dziecka, korzystając w ten sposób z różnych funkcji, które ci udostępnia. W szczególności odnosimy się do funkcji sprawdzania używanych aplikacji (App Monitor). Wyraźnie nie można go porównać z innymi, właśnie dlatego, że ma wiele ograniczeń.

Z drugiej strony jest to inteligentne i funkcjonalne rozwiązanie alternatywne, w dodatku darmowe. W każdym razie wszystkie najciekawsze funkcje są dostępne tylko za opłatą, chociaż cena jest znikoma w porównaniu z innymi dostępnymi dziś aplikacjami szpiegowskimi.

Należy powtórzyć, że nie jest to narzędzie profesjonalne, ponieważ nie pozwala na nagrywanie rozmów telefonicznych ani wykorzystywanie mikrofonu telefonu komórkowego jako błędu środowiskowego. Inne funkcje są nieinteresujące dla twoich celów, takie jak wbudowany program antywirusowy i możliwość tworzenia kopii zapasowych danych urządzenia.

APLIKACJE OGRANICZAJĄCE DOSTĘP DO TREŚCI

Teraz, gdy wiesz, jak sterować telefonem komórkowym swoich dzieci, w tym lokalizacją GPS, dźwiękiem otoczenia i wiadomościami, inne aplikacje mogą być interesujące.

Te ostatnie nie zawsze można uznać za prawdziwe aplikacje szpiegowskie, ponieważ często są zaprojektowane w określonym celu: ograniczeniu dostępu do określonego typu treści w telefonie komórkowym dziecka. Krótko mówiąc, uniemożliwiają otwieranie niektórych witryn lub niektórych aplikacji, a także innych fajnych funkcji.

Kontrola rodzicielska Spazio Bimbi: dostępna tylko dla Androida, ta aplikacja uniemożliwia dostęp do aplikacji i stron, które umieściłeś na czarnej liście. Dodatkowo pozwala na blokowanie połączeń i odbierania wiadomości wraz z możliwością ustawienia timera blokującego działanie urządzenia po określonym czasie.

Kid's Shell: to prawdziwa tarcza chroniąca prywatność dzieci. W takim przypadku zezwala tylko na korzystanie z aplikacji zatwierdzonych przez rodziców i to samo dotyczy dostępu do stron internetowych. W praktyce tworzy prawdziwą strefę komfortu, z której dziecko nie będzie mogło się wydostać.

Qustodio: ta aplikacja została zaprojektowana tak, aby jak zawsze uniemożliwić dziecku dostęp do treści, które uważasz za nieodpowiednie dla niego. Ponadto daje możliwość monitorowania jej działań w sieciach społecznościowych, geolokalizacji telefonu komórkowego, blokowania połączeń i ich kontrolowania. Krótko mówiąc, prawdziwa „opieka" dla ich bezpieczeństwa.

Norton Family: znany producent oprogramowania specjalizujący się w oprogramowaniu antywirusowym stworzył aplikację szpiegowską pełną wielu interesujących funkcji. Norton Family pozwala na przykład sprawdzić wiadomości dziecka, historię przeglądarki (czyli odwiedzane przez niego strony), sieci społecznościowe i wiele więcej.

KidLogger: kolejne okrążenie, kolejny wyścig, kolejny system pozwalający zrozumieć, jak sprawdzić telefon komórkowy dziecka. KidLogger umożliwia monitorowanie aktywności dziecka w sieciach społecznościowych, używanych aplikacji oraz czasu spędzanego na telefonie komórkowym. Niestety jest to prosty monitor, więc nie ma funkcji blokowania niechcianych działań ani blokowania dostępu do określonych witryn czy aplikacji.

AppLock: Wręcz przeciwnie, AppLock to oprogramowanie, które zostało stworzone specjalnie w celu blokowania pewnych czynności wykonywanych przez chłopca na jego telefonie. Aby podać konkretne przykłady, omawiana aplikacja umożliwia ustawienie blokady dostępu do poczty e - Mail, treści multimedialnych, stron internetowych i sieci społecznościowych.

Kontrola rodzicielska czasu przed ekranem: zamknijmy tę długą listę aplikacji do kontrolowania telefonu komórkowego dziecka za pomocą funkcji Kontrola rodzicielska czasu przed ekranem. Dzięki temu programowi będziesz mógł sprawdzić, jak długo korzystasz z telefonu komórkowego, jakich aplikacji używa oraz historię swojej przeglądarki.

BEZPŁATNE SPRAWDZANIE TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH DZIECI: CZY TO MOŻLIWE?

Niektóre bardzo podstawowe aplikacje udostępniają pewne funkcje za darmo, ale te ostatnie są prawie bezużyteczne do sterowania telefonem komórkowym dzieci. Aplikacje, które są tworzone w tym celu, są w rzeczywistości znacznie bardziej złożone i płatne.

Zawsze możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, aby sprawdzić, czy Ci się podobają i jak działają, ale kiedy wygasną (jeśli chcesz nadal z nich korzystać), będziesz musiał za nie zapłacić. Zapewniamy jednak, że warto, bo bezpieczeństwo dzieci jest bezcenne.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.