STRONA GŁÓWNASzpiegować Inny TelefonJak zhakować i zalogować się na konto Gmail innej osoby?

Jak zhakować i zalogować się na konto Gmail innej osoby?

Jak szpiegować czyjeś połączenia i wiadomości bez telefonu docelowego

Czy próbowałeś zhakować Gamil? E - Mail zaprojektowany przez Google, Gmail, jest preferowaną opcją dla milionów użytkowników, którzy mają w nim konto. Jest nawet używany przez nastolatków, którzy ignorują ostrzeżenie o granicy wieku i kłamią o swoim roku urodzenia, aby otrzymać rachunek.

Gmail jest czymś więcej niż preferowaną opcją, ale jest niemal obowiązkiem milionów użytkowników, ponieważ system Android wymaga konta Gmail do zakotwiczenia informacji. W tym wieku, kiedy nawet dzieci mogą mieć dostęp do smartfona, wiedza o tym, jak włamać się do poczty Gmail, jest niezbędna, aby mieć oko na ich bezpieczeństwo.

Teraz ta niedoświadczona opinia publiczna jest najbardziej bezbronna, ponieważ jeśli nie wiedzą, jak obsługiwać swoją pocztę, mogą zacząć przekazywać poufne informacje nieznajomym, myśląc, że są chłopcami w ich wieku, przyjaciółmi lub młodymi artystami. Z tego powodu rodzice muszą zwracać uwagę na to, co nastolatki robią w Internecie, a to często wiąże się z włamaniem do ich konta Gmail.

Ale nie wszystkie metody są skuteczne. W rzeczywistości wiele programów i systemów, które oferują w reklamie w Internecie, to oszustwa. Ale nie martw się. Następnie porozmawiamy o metodach, które działają, aby włamać się do Gmaila.

Dlaczego ludzie chcą włamać się na czyjeś konto Gmail?

Nie wszystkie intencje ludzi, którzy chcą włamać się na czyjeś konto Gmail, są dobre. Wielu profesjonalnych hakerów wykorzystuje te metody naruszania prywatności do wyodrębniania danych osobowych i bankowych z kont użytkowników. Inni robią to z zazdrości i nieufności wobec partnera lub z zemsty na kimś, kto ich oszukał lub zawiódł; powody mogą być nieskończone.

W związku z tym chcemy podkreślić, że celem tego artykułu nie jest dostarczenie narzędzi złośliwym ludziom. Zasadniczo staramy się informować o metodach włamania się do Gmaila. W ten sposób możesz mieć alternatywę, aby chronić integralność i bezpieczeństwo swoich dzieci.

Należy zauważyć, że w celu zhakowania hasła Gamil luka nie tkwi w systemie jako takim, ale w pomysłowości i nieostrożności użytkownika. I właśnie z tego powodu dzieci i młodzież są zwykle łatwym celem, dlatego konieczne jest obserwowanie tego, co wysyłają pocztą.

Czy można zhakować Gmaila w 2020 roku?

Wiele osób zastanawia się, czy da się włamać do Gmaila w 2020 roku, gdzie systemy bezpieczeństwa dużych firm są coraz częściej szczepione przeciwko tym działaniom. Odpowiedź brzmi: tak, możliwe jest zhakowanie konta Gmail. Ale jak to zrobić? Jak wejść na Gmaila innej osoby?

Jakie są sposoby włamania się do konta Gmail?

Kiedy wpiszesz w wyszukiwarce „jak zhakować konto Gmail", pojawią się setki stron oferujących systemy szpiegowskie, które obiecują zrobić to za pomocą kilku kliknięć. Ale musisz uważać, wiele z tych programów nie działa. Dlatego nasz zespół ekspertów technicznych ujawnił co najmniej dwie metody, które naprawdę pomogą Ci pomyślnie włamać się do Gmaila.

# 1 Użyj aplikacji do zhakowania konta Gmail

Aplikacje szpiegowskie składają się z oprogramowania, które zostało zaprojektowane do hakowania kont i haseł, w tym do wiadomości e - Mail, takich jak Gmail. Chociaż wiele z nich to zwykle oszustwa, możemy polecić najlepszą zweryfikowaną opcję włamania się do hasła Gmai: CellSpy.

CellSpy to łatwa w użyciu aplikacja, która umożliwia rodzicom monitorowanie działań swoich dzieci za pośrednictwem poczty e - Mail, aby uniemożliwić złośliwym osobom żądanie ich danych osobowych.

To oprogramowanie działa na urządzeniu docelowym w celu śledzenia czynności nieletnich: połączeń, lokalizacji GPS, wiadomości tekstowych i e - Maili, kalendarzy, listy kontaktów, wiadomości błyskawicznych, pobranych aplikacji i programów, historii przeglądania, plików multimedialnych itp.

W ten sposób CellSpy pozwala rodzicom włamać się do poczty Gmail na komputerze ich małoletniego dziecka i monitorować, czy nie są ofiarami przestępców, sprawców lub nieznanych osób, które w podejrzany sposób żądają ich informacji.

Ponadto CellSpy ma obsługę klienta, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na potrzeby i pytania użytkowników.

# 2 Użyj aplikacji Keylogger

Aplikacja keyloggera to oprogramowanie instalowane na komputerze, z którego chcesz uzyskać czyjeś hasło do Gmaila i inne informacje, zdalnie lub osobiście.

Na pierwszy rzut oka osoba nie zauważy żadnych oznak, że program jest zainstalowany, ponieważ działa w tle, ale prawda jest taka, że przechwytuje wszystkie naciśnięcia klawiszy haseł, zliczając gwiazdki, które są rejestrowane i odszyfrowywane.

Istnieją dwa typy keylogerów, na komputery PC i urządzenia mobilne. Jak wspomnieliśmy na początku, konta Gmail są szeroko stosowane przez tych, którzy mają telefon z systemem Android, więc logiczne jest myślenie, że aplikacja jest dostępna dla obu urządzeń.

Musisz jednak zachować ostrożność podczas ich używania, wiele keyloggerów zawiera trojany, które mogą nieodwracalnie zainfekować urządzenie. Z tego powodu zalecenie, które Ci dajemy, ma na celu użycie CellSpy, które, jak już wspomnieliśmy, okazało się jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych alternatyw do monitorowania aktywności dzieci za pośrednictwem ich kont Gmail i uniemożliwiania im komunikacji. Z nieznajomymi.

Ale jak użyć keyloggera CellSpy do włamania się na konto Gmail? Wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić oprogramowanie, które rejestruje wszystko, co typuje osoba docelowa na swoim komputerze lub telefonie komórkowym. Wszystkie keyloggery to specjalne programy, które działają w tle i nie mogą być zauważone przez użytkownika. Najpopularniejszą aplikacją keylogger jest CellSpy i została opracowana do celów monitorowania i bezpieczeństwa.

Oprogramowanie rejestruje wszystkie klawisze naciskane na komputerze lub telefonie komórkowym, na którym jest zainstalowane. Zasadniczo możesz czytać dzienniki i odkrywać hasło Gmaila swojego partnera, dziecka lub pracownika.

Powody, dla których keylogger CellSpy jest bardziej zalecany niż inne podobne aplikacje, to:

  • Instalacja: CellSpy jest łatwy w instalacji i ma całodobową obsługę klienta.
  • Niewidzialność: dobry keylogger musi być niewykrywalny na urządzeniu, na którym jest zainstalowany, co może się zdarzyć, jeśli skorzystasz z bezpłatnych opcji keyloggera.
  • Cechy: mSpay posiada obszerną listę funkcji do monitorowania aktywności Twoich dzieci. Nie tylko będziesz mógł zhakować Gamil, ale będziesz miał również dostęp do rejestru połączeń i kontaktów, odwiedzonych stron internetowych, pobranych plików, wiadomości błyskawicznych, śledzenia lokalizacji GPS, wydarzeń w kalendarzu itp.
  • Prostota: Inną cechą dobrego keyloggera, którą można uzyskać dzięki CellSpy, jest to, że interfejs jest łatwy w użyciu, z dostępnymi funkcjami i wysoką kompatybilnością, dlatego działa na większości modeli telefonów komórkowych z Androidem. Możesz go również używać na tablecie i komputerze dziecka, aby chronić je przed jakimkolwiek zagrożeniem, które może zaszkodzić ich integralności fizycznej i psychicznej.

Należy zauważyć, że można uniknąć używania keyloggerów do hakowania haseł do Gmaila i innych kont osobistych, używając wirtualnej klawiatury podczas wprowadzania haseł.

# 3 Uas Phishing

Phishing jest powszechnie rozpoznawany w Internecie i pod względem technicznym. Metoda ta jest stosowana od wielu lat i pozostaje jedną z najsolidniejszych metod ze względu na łatwość stosowania i skuteczność.

Phishing polega na odtworzeniu strony internetowej tak, jakby była oryginalną, w celu uzyskania nazwy domeny i wyglądu bardzo podobnego do witryn najczęściej odwiedzanych przez naszą docelową osobę. Na przykład bardzo często zdarza się, że phishing znajduje się na stronach docelowych mediów społecznościowych, takich jak Facebook, które mają średnio ponad 80 milionów wyszukiwań miesięcznie.

Ta technika wymaga niewielkich umiejętności lub nie wymaga ich wcale, ponieważ podczas kopiowania kodu źródłowego strony internetowej duplikacja, którą należy wykonać, to bułka z masłem. Kiedy nasza osoba docelowa wprowadzi swoje dane logowania, w rzeczywistości nie wyśle ich na serwer Gmaila, ale będzie to dla nas widoczne.

WNIOSKI

Istnieje imponująca różnorodność metod uzyskiwania dostępu do cudzego konta Gmail. Tutaj pokażemy Ci te, które naszym zdaniem są najbezpieczniejsze i najłatwiejsze do wykonania. Istnieją pewne metody, które obejmują użycie rozszerzeń przeglądarki lub bezpośrednio wirusów trojańskich, które osłabiają informacje, ale wolimy je pominąć ze względu na wysokie zagrożenie, na jakie narażamy się, gdy ich używamy. Ogólnie rzecz biorąc, trojany to złośliwe programy, które mogą uszkodzić nasze urządzenia, dlatego nawet nie wspomnieliśmy o nich w artykule.

Uważamy, że najlepszą opcją uzyskania informacji o czyimś koncie Gmail jest po prostu zapłacenie za oprogramowanie szpiegujące, które wykona za Ciebie wszystkie ciężkie działania, bez konieczności ujawniania Cię w jakikolwiek sposób.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.