STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak zhakować WhatsApp mojej żony bez telefonu komórkowego?

Jak zhakować WhatsApp mojej żony bez telefonu komórkowego?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Czy myślisz o włamaniu się na czyjeś konto WhatsApp? WhatsApp to popularna bezpłatna platforma używana przez miliardy użytkowników Internetu, którzy instalują ją, aby skorzystać z wielu jej prostych funkcji i wymieniać wiadomości tekstowe z załączonymi plikami wideo i audio, używając telefonów z systemem Android lub iOS, komputerów PC lub Mac lub inne urządzenia. smart. Możesz łatwo udostępnić wiele informacji.

Nic dziwnego, że wiele osób może zacząć myśleć o tym, jak zhakować WhatsApp i uzyskać dostęp do ważnych danych danej osoby i monitorować jej działania. Jeśli szukasz łatwego sposobu na zhakowanie WhatsApp za pomocą aplikacji szpiegowskiej, czytaj dalej, aby znaleźć oprogramowanie, które naprawdę działa. Istnieje wiele sposobów na włamanie się do WhatsApp. Podamy Ci kilka szybkich wskazówek, których możesz przestrzegać podczas korzystania z a) takich jak mSpy lub Highster Mobile), aby włamać się do rozmów WhatsApp, przeglądać załączone pliki wideo i słuchać plików audio, nawet jeśli zostały usunięte.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Zhakuj historię czatów WhatsApp

WhatsApp to krytykowana platforma komunikacyjna, która pozwala każdemu użytkownikowi bezpłatnie wysyłać wiadomości tekstowe, audio i multimedialne, wykonywać połączenia głosowe i wideo ze smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Dlatego jest popularny wśród użytkowników.

Rodzice, pracownicy i osoby prywatne mogą być zainteresowani oprogramowaniem szpiegowskim WhatsApp z najnowszymi zaawansowanymi funkcjami, które mogą współpracować z dowolną wersją WhatsApp. Dostępnych jest kilka aplikacji do zainstalowania. Zastanawiasz się, którą opcję wybrać do pobrania?

Hacker le Czat z mSpy

Pierwsza metoda, o której będziemy mówić, to monitorowanie komunikacji WhatsApp za pomocą mSpy, aplikacji szpiegowskiej, która może działać zarówno na iPhone'ach, jak i telefonach z Androidem, zapewnia doskonałe wyniki na wszystkich urządzeniach docelowych, gdy istnieje potrzeba dostępu do plików WhatsApp.

Wykonaj te proste kroki, aby przyciągać wiadomości WhatsApp i kontrolować zachowanie swoich pracowników, dzieci i innych członków rodziny w tej popularnej sieci komunikacyjnej.

Pobieranie mSpy nie zajmuje dużo czasu. Musisz odwiedzić oficjalną stronę internetową i zajmuje to tylko kilka kliknięć. Nie są do tego wymagane żadne umiejętności programistyczne.

 • Rozpocznij proces, instalując aplikację na zrootowanym urządzeniu iPhone lub Android. Upewnij się, że aplikacja jest zgodna z systemem.
 • Narzędzie od razu rozpoczyna monitorowanie zhakowanej aplikacji WhatsApp.
 • Prześlij dane uzyskane z konta WhatsApp ofiary na swoje konto użytkownika w portalu internetowym aplikacji. Możesz przeglądać dane WhatsApp w czasie rzeczywistym.
 • Aby wyświetlić zebrane dane i czytać rozmowy WhatsApp, musisz zalogować się do panelu sterowania online.
 • Chcesz przejrzeć nagrane rozmowy? Kliknij Sprawdź przepustkę komunikatora i wybierz z listy WhatsApp.
 • Możesz użyć wyszukiwania, aby znaleźć określone słowa kluczowe.
 • Nie masz czasu na przeglądanie wszystkich rozmów? Możesz to zrobić później, jeśli pobierzesz potrzebne rozmowy WhatsApp.

Zalety korzystania z mSpy do hakowania WhatsApp

Hakowanie WhatsApp to nie jedyna funkcja, z której możesz skorzystać, instalując to oprogramowanie.

 • Możesz łatwo czytać wiadomości z mediów społecznościowych, na przykład włamać się do kont na Facebooku i monitorować każde połączenie wykonane za pośrednictwem innych aplikacji Messenger.
 • Funkcjonalność śledzenia GPS jest również użyteczna.
 • Będziesz mógł śledzić wprowadzoną aktywność i wyświetlać adres dowolnej strony internetowej odwiedzanej przez użytkownika urządzenia docelowego.
 • Aplikacja umożliwia monitorowanie aktywności na ekranie i słuchanie otoczenia w czasie rzeczywistym.

Dlaczego istnieje potrzeba hakowania czyichś wiadomości WhatsApp? Rodzice mogą chronić dzieci przed cyberprzemocą i zapobiegać ryzykownym zachowaniom. Pracodawcy mogą śledzić oznaki niewłaściwego postępowania pracowników i zapobiegać utracie danych.

Zhakuj konto WhatsApp za pomocą oprogramowania do odzyskiwania

Możesz skorzystać z Dr. Fone, bezpłatnego narzędzia do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem iOS i Android, które jest często używane do tych celów.

Chcesz wyodrębnić wiadomości konwersacyjne WhatsApp z docelowego iPhone'a? Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

 • Pobierz Dr. Fone z App Store i zainstaluj go.
 • Znajdź przycisk Napraw, kliknij i wybierz WhatsApp do sprawdzenia.
 • Rozpocznij skanowanie i poczekaj, aż się zakończy.
 • Wybierz określone pliki WhatsApp, które chcesz przywrócić.
 • Kliknij przycisk Przywróć do komputera, aby wyświetlić pliki kopii zapasowej WhatsApp.

Czy musisz wyodrębnić pliki ze smartfona z systemem Android? Proces jest praktycznie identyczny jak w przypadku urządzeń z systemem iOS. Możesz powtórzyć te same kroki.

Hack wiadomości WhatsApp bez telefonu

to samo oprogramowanie do odzyskiwania działa z kopiami zapasowymi iCloud i iTunes, a proces jest podobny do opisanego powyżej.

 • Otwórz oprogramowanie Dr. Fone Repair i kliknij przycisk Napraw.
 • Wybierz przycisk Przywróć, aby odzyskać dane z najnowszej kopii zapasowej iTunes.
 • Kliknij Rozpocznij skanowanie, wybierając potrzebne pliki.
 • Odzyskaj wybrane pliki WhatsApp na komputerze, aby przywrócić wszystkie wiadomości tekstowe, filmy i inne pliki.

Jeśli chodzi o wyodrębnianie iCloud, musisz zalogować się na swoje konto iCloud i postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi powyżej.

Wyślij obraz do Hack WhatsApp

Ta metoda działa dla tych, którzy chcą zhakować WhatsApp bez telefonu docelowego. Zastanawiasz się, jak to działa? Musisz wstawić złośliwy kod do obrazu i wysłać ofierze zdjęcie. Po otwarciu tego obrazu kod zaczyna działać i infekuje urządzenie, zapewniając pełny dostęp do wszystkich plików WhatsApp.

Ta metoda nie jest prosta. Wymaga dużych umiejętności programistycznych i nie jest dla początkujących. Włamanie się do konta WhatsApp za pomocą obrazu to skuteczny sposób na uzyskanie dostępu do wiadomości ofiary i innych ważnych plików. Konto WhatsApp można zhakować w kilka sekund.

Teraz wiesz, jak zhakować konto WhatsApp. Udostępniliśmy informacje na temat różnych metod hakowania kont WhatsApp, gdy chcesz monitorować czyjeś działania online i czytać ich wiadomości tekstowe, uzyskać dostęp do udostępnionych plików, przeglądać załączone obrazy i oglądać filmy.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.