STRONA GŁÓWNAŚledzić Telefon WspółmałżonkaJak zhakować telefon komórkowy mojego męża i przeczytać wszystkie wiadomości?

Jak zhakować telefon komórkowy mojego męża i przeczytać wszystkie wiadomości?

Jak śledzić historię połączeń telefonicznych i teksty mojego partnera

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Wiadomości tekstowe często zawierają większość informacji o czyimś życiu. W związku z tym ujawniane są podstawowe wskazówki umożliwiające analizę sytuacji i przyjaźni Twojego dziecka lub innych osób, na których Ci zależy.

Wiedz, że dzięki wyżej wymienionym komunikatom możliwe jest określenie myśli i działań jednostki. Biorąc pod uwagę znaczenie wiadomości tekstowych, dobrze jest więc rozumieć, jak je czytać bez trzymania w rękach telefonu dziecka. Najpierw jednak należy zobaczyć wszystkie ważne powody wykonania tej operacji.

POWODY CZYTANIA KOGOŚ WIADOMOŚCI

Ponieważ żyjemy w dobie technologii cyfrowej i nowych technologii, myśl o szpiegowaniu czyichś wiadomości nie wydaje się być taka niemożliwa.

Wręcz przeciwnie, wszyscy przynajmniej raz w życiu pomyśleliśmy o tej okazji. Między innymi są różne sytuacje, które mogą nas popchnąć do tego działania. Które to są?

Nieuchwytne nastolatki: nastolatki mają swoje małe sekrety i zazdrośnie strzegą ich w szufladzie.

Dziś te „szuflady" to smartfony, jedyne strażniczki tego, czego dziecko nigdy nie powie rodzicowi. Nie musisz źle myśleć: zwykle robią to z niewinnych powodów, dla ducha niezależności lub emancypacji.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jednak te sekrety mogą czasami być szkodliwe, przede wszystkim dla nich samych. Na przykład, co zrobić, jeśli padają ofiarą cyberprzemocy? Jak możesz dowiedzieć się, czy osoby te są nękane na czacie przez osoby, których należy unikać?

Jako rodzic masz prawo wiedzieć o tych rzeczach, a tym samym czytać ich wiadomości. Innym ważnym powodem może być uzależnienie od narkotyków lub alkoholu.

Nielojalni pracownicy: Jeśli masz firmę i dałeś swoim pracownikom firmowy smartfon, to znowu możesz odczuwać potrzebę szpiegowania ich wiadomości.

Może dlatego, że przekazują pewne tajemnice handlowe Twoim konkurentom lub innym zainteresowanym stronom. Lub dlatego, że używają telefonu Twojej firmy do robienia nielegalnych lub w inny sposób zabronionych rzeczy.

Przeczytaj ten specjalny przewodnik, jeśli zastanawiasz się, czy można szpiegować firmowe telefony komórkowe. Dzieje się tak, ponieważ absolutnie będziesz musiał działać legalnie.

Niewierni małżonkowie: wymieniliśmy również możliwość, że chłopak lub współmałżonek cię zdradza. Nie będziemy zagłębiać się zbyt głęboko, ponieważ monitorowanie wiadomości innych osób jest nielegalne.

Jeśli nie wyrażą zgody, a telefon komórkowy nie jest Twoją własnością, jest to naruszenie prywatności. Odradzamy tego w jakikolwiek sposób, ponieważ prawo włoskie zabrania tego i jest to całkiem jasne.

Niezależnie od powodu, aby uniknąć takich okoliczności, musisz nauczyć się czytać czyjeś wiadomości. Oczywiście musisz postępować zgodnie z prawem. Na przykład nie możesz tego zrobić, aby kogoś prześladować, szantażować lub wykonywać inne podobne czynności.

W tym artykule nauczymy Cię 3 sposobów czytania czyichś wiadomości tekstowych bez posiadania telefonu. Aby to zrobić, możesz użyć trzech różnych aplikacji: mSpy, Hoverwatch lub iKeyMonitor.

CZYTAJ WIADOMOŚCI ZA POMOCĄ MSPY

MSpy to jedna z najbardziej niezawodnych aplikacji, zwłaszcza jeśli chodzi o śledzenie wiadomości SMS i wiadomości wysyłanych za pomocą aplikacji takich jak WhatsApp (przeczytaj również szczegółowy przewodnik dotyczący szpiegowania rozmowy na WhatsApp).

Ważne jest, aby używać niezawodnej aplikacji szpiegowskiej, takiej jak ta: dlaczego? Musisz go zainstalować i upewnić się, że użytkownik nie zauważy, że jest szpiegowany. Jeśli zamierzasz używać darmowego lub złej jakości oprogramowania szpiegującego, nie będzie to możliwe (tutaj pełny przewodnik po tym, jak działa mspy)

Dzięki mSpy możesz czytać wiadomości tekstowe (SMS) w całkowicie niezakłócony sposób. Możesz to również zrobić bez jailbreakowania iPhone'a lub rootowania Androida. Jest to znaczna zaleta, ponieważ jest to znacznie prostsza operacja.

Większość aplikacji szpiegowskich wymaga roota lub jailbreaka do odczytywania wiadomości. Te dwie operacje mogą być dość ryzykowne: mogą uszkodzić urządzenie docelowe, zagrozić bezpieczeństwu danych i pozwolić hakerom dostać się do telefonu.

Ponadto, jeśli nie zwracasz uwagi, możesz zostawić ikony leżące w pobliżu, aby ujawnić użytkownikowi, że je kontrolujesz.

I odwrotnie, rozwiązanie bez jailbreak umożliwia czytanie SMS - Ów bez konieczności fizycznego dostępu do telefonu i bez wykonywania tego jailbreak.

Wszystko, czego potrzebujesz, to dane logowania do telefonu i aktywowana kopia zapasowa iCloud. Jeśli nie masz poświadczeń i nie możesz aktywować iCloud, musisz zainstalować pełną wersję aplikacji i jailbreak lub zrootować ją.

Jeśli ta operacja Cię przeraża, nie martw się: płacąc dodatkową opłatę możesz skorzystać z MAssistance.

To usługa pomocy, która zrobi to za Ciebie.

NAJLEPSZE CECHY MSPY

MSpy oferuje kilka funkcji, których możesz użyć do czytania wiadomości tekstowych szpiegowanego telefonu. Oto, czym one są:

 • Dzienniki SMS / MMS: ta podstawowa funkcja umożliwia odczyt wszystkich wiadomości SMS lub MMS wysłanych lub odebranych przez telefon, w tym tych, które zostały usunięte. Zasadniczo masz dostęp do logów, w tym informacji, takich jak data i godzina otrzymania lub wysłania. Ponadto otrzymasz również wszystkie dane kontaktowe. Ta funkcja jest również dostępna dla urządzeń bez uprawnień roota lub bez jailbreak.
 • Dzienniki WhatsApp i inne podobne aplikacje: dzięki mSpy możesz także monitorować wiadomości i pliki wysyłane przez komunikatory. Nie tylko WhatsApp, ale także Viber, iMessage, Skype i Facebook Messenger. Ważną wiadomością jest to, że tę funkcję można również znaleźć w wersji bez rootowania lub bez jailbreaka: tylko jeśli mówimy o WhatsApp i iMessage.
 • Funkcja keyloggera: ta opcja umożliwia dostęp do pełnego dziennika wszystkich słów / fraz wpisanych przez użytkownika w telefonie. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ umożliwia kradzież haseł i odkrywanie nazw użytkowników. Niestety, wspomniana funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach zrootowanych lub po jailbreaku.

W rzeczywistości mSpy to oprogramowanie szpiegujące pełne niespodzianek i innych bardzo wydajnych funkcji.

JAK CZYTAĆ WIADOMOŚCI TEKSTOWE W MSPY?

MSpy jest dość łatwy w instalacji i obsłudze. Jest to raczej przyjazna dla użytkownika aplikacja, więc postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.

 1. Kup mSpy

Najpierw musisz zdecydować, który pakiet chcesz kupić. Dostępne są następujące licencje: podstawowa, premium i pakiet.

Pakiet podstawowy umożliwia czytanie wiadomości SMS i WhatsApp, ale nie pozwala na śledzenie mediów społecznościowych i korzystanie z keyloggera (funkcje aktywne w pakiecie Premium).

Wreszcie pakiet Bundle to wersja Premium, która umożliwia jednoczesne monitorowanie do 3 urządzeń. Będziesz także musiał zdecydować, czy chcesz nabyć licencję miesięczną, trzymiesięczną czy roczną.

 1. Zainstaluj mSpy

Po dokonaniu płatności otrzymasz dwa e - Maile. W pierwszej znajdziesz wiadomość powitalną, aw drugiej dane logowania do panelu sterowania online.

W tym momencie możesz uzyskać dostęp do wspomnianego panelu i wybrać wersję aplikacji do użycia (jailbreak lub no jailbreak). W zależności od wyboru możesz skorzystać z mniej lub bardziej ograniczonych opcji udostępnianych przez aplikację.

Jeśli wybierzesz to drugie, będziesz musiał wprowadzić dane uwierzytelniające iCloud lub Google urządzenia, które ma być szpiegowane. Jeśli wybierzesz wersję root lub jailbreak, otrzymasz instrukcje, jak zainstalować aplikację na telefonie docelowym.

Możesz to zrobić, płacąc Massistance, jeśli uważasz, że nie jesteś w stanie. Na koniec upewnij się, że ukryłeś ikonę mSpy za pomocą odpowiedniej opcji.

 1. Czytaj wiadomości tekstowe

Teraz musisz ponownie zalogować się do panelu sterowania. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje pochodzące z telefonu, zawarte w konkretnych raportach.

Wśród nich znajdziesz oczywiście również dziennik SMS - Ów i MMS - Ów. Jak sam widzisz, korzystanie z tej aplikacji szpiegowskiej nie jest zbyt skomplikowane. Tutaj znajdziesz stronę domową Mspy.

PRZECZYTAJ WIADOMOŚCI ZA POMOCĄ IKEYMONITOR

iKeyMonitor to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika aplikacji szpiegowskich, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Jest to więc świetny sposób na śledzenie wiadomości tekstowych dziecka, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia.

Jest to idealne rozwiązanie dla iPhone'ów, jednak doskonale sprawdza się również na Androidzie i innych mobilnych systemach operacyjnych. Należy zauważyć, że iKeyMonitor z biegiem czasu poczynił ogromne postępy: z aplikacji amatorskiej stał się profesjonalną usługą.

Zwłaszcza jeśli chodzi o panel sterujący, znacznie nowocześniejszy i bardziej użyteczny niż kilka miesięcy temu. Dlatego nie jest zaskakujące, że iKeyMonitor stanowi dziś jedną z najlepszych aplikacji szpiegujących na rynku.

Między innymi iKeyMonitor pozwala wypróbować panel sterowania za darmo, uzyskując dostęp do 3 - Dniowej bezpłatnej wersji próbnej i wypróbowując wersję demonstracyjną jego interfejsu. Jest to bardzo zaufana aplikacja z 30 - Dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Dostęp do ograniczonej funkcjonalności można uzyskać, wybierając opcję no jailbreak lub no root. Powiedzmy, że iKeyMonitor jest bardzo podobny do mSpy, również ze względu na obecność tej podwójnej wersji.

Jeśli chcesz użyć wersji bez rootowania lub bez jailbreak, musisz znać poświadczenia iCloud lub Google telefonu docelowego. Jeśli zamiast tego chcesz użyć pełnej wersji, oczywiście będziesz musiał zrootować lub jailbreak tego telefonu.

Tylko w ten sposób będziesz mógł zainstalować najlepiej działającą wersję iKeyMonitor. Jednak w przeciwieństwie do mSpy, ta aplikacja nie zapewnia żadnych usług wsparcia w stylu MAssistance. Oznacza to, że będziesz musiał walczyć o siebie.

Zalety wersji bez rootowania lub bez jailbreak są oczywiste. Nie tylko jest łatwiejsza w instalacji, ale także umożliwia bezproblemowe monitorowanie SMS - Ów lub MMS - Ów tego urządzenia.

Możesz również użyć tych wersji do sprawdzania wiadomości w WhatsApp i WeChat. Niestety funkcja Keylogging jest dostępna tylko w wersjach dla telefonów komórkowych zrootowanych lub po jailbreaku.

NAJLEPSZE FUNKCJE IKEYMONITOR

iKeyMonitor jest wyposażony w zestaw funkcji bardzo podobny do mSpy. Mimo to nadal warto je zbadać:

 • Brak jailbreak i brak funkcji root: iKeyMonitor jest w stanie śledzić wszystkie wiadomości SMS i MMS wysłane, odebrane i usunięte. Oprócz tego umożliwia dostęp do zwykłych informacji związanych z datą, godziną i danymi kontaktowymi odbiorców. Możesz także szpiegować wiadomości wysyłane i odbierane w WhatsApp i WeChat.
 • Funkcje Jailbreak i Root: Jeśli masz roota lub jailbreak, możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w tym oprogramowaniu szpiegującym. W szczególności iKeyMonitor umożliwia monitorowanie i śledzenie działań w mediach społecznościowych i innych aplikacjach do przesyłania wiadomości. Należą do nich Facebook Messenger, Skype, KIK, LINE, Viber, Google Hangouts, Tinder, Snapchat, a nawet Instagram. Będziesz mieć również dostęp do funkcji Keylogging: aspektu, którego nie należy lekceważyć, ponieważ możesz ukraść hasła celu.

JAK CZYTAĆ WIADOMOŚCI TEKSTOWE ZA POMOCĄ IKEYMONITOR?

Procedura jest bardzo podobna do tego, co widzieliśmy wcześniej w innych aplikacjach. Oznacza to, że najpierw będziesz musiał kupić subskrypcję iKeyMonitor, wybierając czas trwania licencji (miesięczny lub roczny).

W drugim przypadku zaoszczędzisz do 50% kosztów tej aplikacji szpiegowskiej. Po wybraniu typu licencji będziesz mógł płacić online.

Teraz musisz utworzyć bezpłatne konto na stronie iKeyMonitor: tutaj otrzymasz instrukcje instalacji aplikacji wraz z plikiem do pobrania.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć dostęp do swojego panelu sterowania w witrynie. Tutaj zostaniesz poproszony o wybranie wersji, której chcesz użyć (root / jailbreak lub no root / no jailbreak). Będziesz musiał podjąć tę decyzję w oparciu o swoje potrzeby.

Jeśli wybierzesz wersję bez jailbreaka lub roota, będziesz musiał wprowadzić dane logowania do telefonu, aby uzyskać dostęp do panelu sterowania. Jeśli jednak wybierzesz wersję dla telefonów zrootowanych lub po jailbreaku, otrzymasz niezbędny zestaw instrukcji do instalacji.

Po zainstalowaniu aplikacji szpiegowskiej pamiętaj, aby ukryć ikony Cydia lub SuperUser - Wszystko po to, aby uniknąć wykrycia przez użytkownika, którego chcesz szpiegować.

Teraz możesz zalogować się ponownie na swoje konto w iKeyMonitor i sprawdzić raporty w panelu sterowania. Tutaj możesz w wygodny sposób zdalnie czytać wiadomości tekstowe. Oto strona główna Ikeymonitor.

Aby znaleźć więcej informacji i koszty iKeyMonitor, możesz przeczytać odpowiednią sekcję w naszym artykule na temat 10 najlepszych aplikacji do szpiegowania w Facebook Messenger.

CZYTAJ WIADOMOŚCI ZA POMOCĄ HOVERWATCH

Hoverwatch to niezwykle popularna aplikacja i jedna z najlepszych do szpiegowania wiadomości tekstowych. Jest przeznaczony wyłącznie dla telefonów z systemem Android, więc nie ma wersji dla iPhone'ów.

Dlatego jeśli masz urządzenie Apple, zalecamy pominięcie tej sekcji i przejście bezpośrednio do części 3.

Jeśli natomiast jesteś użytkownikiem Androida, powinieneś zostać i pogłębić nasz mini - Przewodnik po Hoverwatch. Również dlatego, że jest to jedna z najtańszych aplikacji na rynku, pomimo świetnej jakości i mocy.

Hoverwatch to między innymi rozwiązanie przeznaczone dla urządzeń niezrootowanych, co daje dodatkową zaletę. Możesz pobrać i zainstalować aplikację na telefonie docelowym bez konieczności wcześniejszego odblokowywania uprawnień roota.

To świetnie, ponieważ oszczędza dużo czasu i zapobiega narażaniu telefonu komórkowego na ryzyko. Co więcej, Hoverwatch jest również ekranowany i dlatego jest dość trudny do wykrycia przez szpiegowanego użytkownika.

NAJLEPSZE CECHY HOVERWATCH

Jak wspomniano, Hoverwatch zapewnia kilka bardzo interesujących funkcji. Zwłaszcza jeśli chcesz czytać czyjeś wiadomości bez telefonu. Najlepsze funkcje są następujące:

 • Dzienniki wiadomości SMS i plików multimedialnych: Możesz czytać i oglądać wszystkie wiadomości SMS i MMS wysłane, odebrane lub usunięte ze smartfona. Masz również dostęp do zestawu informacji, który obejmuje datę i godzinę wysłania lub odebrania, a także szczegóły tego kontaktu. Pomaga to określić, z kim pisze Twoje dziecko i co dzieje się w tych wiadomościach.
 • Dzienniki mediów społecznościowych i komunikatorów: za pomocą Hoverwatch możesz śledzić wiadomości wysyłane lub odbierane na Facebooku Messenger, WhatsApp, Snapchat i Viber.
 • Android Keylogging: wraz z Hoverwatch możesz pobrać aplikację Android Keylogging. Daje to pełną listę wszystkich przycisków wciśniętych na telefonie docelowym: w ten sposób umożliwia odszyfrowanie wszystkich wiadomości tekstowych i haseł do aplikacji społecznościowych.

Jak widać, Hoverwatch to aplikacja, która jest idealna dla Twoich podstawowych potrzeb związanych ze szpiegowaniem mobilnym.

JAK CZYTAĆ WIADOMOŚCI TEKSTOWE ZA POMOCĄ HOVERWATCH?

Hoverwatch to niezwykle proste w użyciu oprogramowanie szpiegujące, zwłaszcza, że nie wymaga rootowania Androida. Aby szpiegować wiadomości tekstowe, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Kup Hoverwatch

Hoverwatch oferuje dwa różne pakiety: osobisty i rodzinny. Oba mają te same cechy, z jedną różnicą: pierwsze może monitorować tylko jedno urządzenie, a drugie dociera do pięciu urządzeń jednocześnie.

Dodatkowo pakiet Familijny okazuje się też tańszy, jeśli cena jest rozłożona w dłuższej perspektywie (możesz zaoszczędzić nawet 60% kosztu Hoverwatch). Weź pod uwagę, że plan rodzinny jest idealny, jeśli masz więcej niż jedno dziecko lub jeśli chcesz monitorować swoich pracowników (do pięciu).

 1. Zainstaluj Hoverwatch

Po zakupie wybranego planu i po wybraniu okresu obowiązywania licencji możesz zapłacić online i aktywować aplikację.

W tym momencie będziesz musiał zarejestrować darmowe konto w witrynie Hoverwatch, aby otrzymać plik do pobrania i instrukcje dotyczące instalacji oprogramowania szpiegującego. Gdy to zrobisz, musisz zalogować się na swoje konto online i pobrać aplikację Hoverwatch.

Teraz musisz fizycznie zainstalować tę aplikację na telefonie, aby ją szpiegować. Proces jest szybki i łatwy, między innymi dlatego, że nie wymaga rootowania Androida. Po instalacji pamiętaj, aby ukryć aplikację, wybierając tryb „Niewidoczny".

 1. Czytaj wiadomości tekstowe

Będziesz teraz musiał zalogować się ponownie na swoje konto online w witrynie Hoverwatch. Wewnątrz znajdziesz panel kontrolny: stąd będziesz mógł zdalnie odczytywać smsy szpiegowanego telefonu komórkowego, a więc bez dostępu do tego telefonu.

Hoverwatch to bez wątpienia jedna z najlepszych opcji szpiegowania na Androida. O tej aplikacji można powiedzieć o wiele więcej.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, ile kosztuje iz którymi wersjami jest kompatybilny, możesz przeczytać naszą recenzję Hoverwatch.

WNIOSKI

W tym artykule pokazaliśmy 3 sposoby czytania czyichś wiadomości tekstowych bez posiadania telefonu. Podsumowując, dostarczyliśmy Ci wglądu w aplikacje takie jak mSpy (najlepsze naszym zdaniem), Hoverwatch i iKeyMonitor.

Oczywiście wszystkie trzy programy szpiegujące mają swoje wady i zalety, dlatego też udostępniliśmy linki do ich recenzji.

Na przykład mSpy i iKeyMonitor mogą być używane na wszystkich typach urządzeń, nawet jeśli to drugie jest droższe niż pierwsze. Z drugiej strony Hoverwatch ma więcej funkcji i jest dostępny bez konieczności rootowania urządzenia. Z drugiej strony nie jest dostępny dla iPhone'a.

Niezależnie od decyzji, zawsze pamiętaj, że szpiegowanie telefonów komórkowych innych osób może być nielegalne. Jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty, postępuj zgodnie z przepisami prawa.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.