STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak zhakować i sklonować WhatsApp na innym telefonie?

Jak zhakować i sklonować WhatsApp na innym telefonie?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obecnie najpopularniejszą metodą komunikacji na świecie jest WhatsApp. Nie ma wątpliwości, że ta aplikacja ma największą liczbę abonentów na świecie. I właśnie z tego powodu, czy to na poziomie osobistym, czy zawodowym, zawsze są ludzie, którzy udostępniają niezliczone ilości danych. I to właśnie te dane w postaci obrazów, filmów, linków lub po prostu słów przyciągają uwagę wielu.

Albo dlatego, że jesteś rodzicem i boisz się o bezpieczeństwo swoich dzieci, jakbyś miał podejrzanego partnera, albo jako biznesmen grozi ci sprzedaż lub wyciek informacji z Twojej firmy. Zawsze jest ktoś, kogo chcemy monitorować, a jego WhatsApp jest naszym celem.

Oaza danych dla zazdrosnego partnera, nieufnego pracodawcy, ojca zaniepokojonego przyjaźnią swoich dzieci, matki podejrzewającej szkodliwe przyjaźnie, z jakimi spotykają się jego nastoletnie dzieci, partnera, który wątpi w powagę swojej pary i wiele innych sytuacji. bardziej osobisty, inni bardziej profesjonalni.

W tym artykule przedstawiamy szczegółowe i kompletne dochodzenie, które przeprowadziliśmy w związku z tym tematem i przedstawimy Ci różne metody szpiegowania WhatsApp bez zauważenia innych osób.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Przed rozpoczęciem muszę Cię ostrzec, że hakowanie WhatsApp bez zauważenia przez inne osoby może mieć konsekwencje prawne.

Dlaczego ludzie chcą szpiegować WhatsApp innych osób

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że istnieją dwa powody, dla których ludzie chcą wiedzieć, jak sprawdzić WhatsApp bez zauważania innych osób: ciekawość lub niepokój.

Powody te można wizualizować w wielu różnych sytuacjach, takich jak: zazdrosne pary, które chcą wiedzieć, co robi druga osoba w wolnym czasie, przyjaciele, którzy chcą wiedzieć, kto przemawia pod nieobecność członka grupy, partnerzy, którzy chcą wiedzieć, czy ich partner wykonuje jakiś manewr, który byłby sprzeczny z interesem społeczeństwa lub partykularnymi interesami któregokolwiek z nich, rodzic zaniepokojony typem osób, z którymi ich dzieci komunikują się za pośrednictwem WhatsApp, by wymienić najczęstsze sytuacje.

Odpowiedzialność prawna za szpiegowanie WhatsApp

Uważamy, że jako czytelnik ważne jest, abyś był świadomy, że szpiegowanie WhatsApp bez zauważenia przez inne osoby, niezależnie od tego, kim są lub z jakiegokolwiek powodu, może przynieść konsekwencje prawne, ponieważ żadna osoba nie może szpiegować ani monitorować urządzenia osobistego (niezależnie od czy jest to telefon komórkowy, tablet czy komputer) od innej osoby bez ich wyraźnej zgody. Zalecamy zasięgnięcie odpowiedniej porady od prawnika, ponieważ powtarzamy, nie ma znaczenia, czy podejrzewasz, że Twój partner jest niewierny lub pracownik Twojej firmy szkodzi Twojej firmie, nie umożliwia to włamania się do jego telefonu komórkowego.

Metody szpiegowania WhatsApp bez zauważania innych osób

Ponieważ wiemy, że Cię to interesuje i coraz więcej osób zastanawia się, jak zhakować WhatsApp za darmo, nie zdając sobie z tego sprawy, przeprowadzamy dokładne badanie tematu, aby przedstawić Ci 7 metod na to, które szczegółowo przedstawiamy poniżej.

Metoda 1: Podłącz telefon komórkowy osoby, którą chcemy szpiegować w WhatsApp Web

Jest to bardzo proste i stosunkowo szybkie, opiera się na użyciu aplikacji internetowej WhatsApp, aby móc zobaczyć z komputera wszystkie rozmowy z określonego urządzenia, ale ta metoda stanowi duże ograniczenie, które będzie miało zastosowanie tylko w niewielkiej liczbie przypadków ponieważ potrzebujesz fizycznego dostępu do szpiegowanego telefonu.

Aby móc korzystać z sieci WhatsApp, musisz:

 1. Otwórz WhatsApp na telefonie komórkowym, którego chcesz szpiegować.
 2. W menu znajdź „Whatsapp Web" (https://web.whatsapp.com/)
 3. Wybierz symbol „+".
 4. Otwórz przeglądarkę i zeskanuj kod QR wyświetlany na ekranie

Możesz teraz zobaczyć wiadomości na komputerze, ale zachowaj ostrożność, wszystkie działania, które wykonasz, będą takie same, jak wykonywane z poziomu terminala, co może budzić podejrzenia, takie jak czytanie wiadomości.

Metoda 2: Hack WhatsApp przy użyciu numeru telefonu

W przypadku tej metody musisz mieć również fizyczny dostęp do telefonu osoby, aby go zhakować i jest ona oparta na przekazywaniu połączeń.

Nie ma znaczenia, czy hasło jest aktywowane i nie znasz go, ta metoda go nie wymaga, ale podobnie jak poprzednia ogranicza się do posiadania dostępu do urządzenia, aby móc wykonać następujące czynności:

 1. Od telefonu komórkowego do szpiega, przekierowuj połączenia za pomocą kodu * 21 * numer komórki do przekierowania #
 2. Upewnij się, że osoba będąca właścicielem telefonu nie używa go ani nie znajduje się w jego pobliżu.
 3. Otwórz WhatsApp na telefonie, na który przekierowano połączenia i wprowadź numer telefonu do zhakowania.
 4. Wybierz „ZADZWOŃ DO MNIE" w WhatsApp, aby sprawdzić odbiorcę.
 5. Whatsapp dzwoni i wyświetla kod weryfikacyjny.
 6. Wpisujesz kod weryfikacyjny i to wszystko!
 7. Dezaktywuj przekierowanie połączeń z oryginalnego telefonu komórkowego, wprowadzając # 21 #.

Metoda 3: Hack WhatsApp bez kodu QR

Jest to jedna z najbardziej złożonych metod, która wymaga dużej wiedzy technicznej od tych, którzy zamierzają ją zastosować, aby poznać rozmowy innych osób w WhatsApp.

Opiera się na błędzie, który WhatsApp ma w rozmowach grupowych. Krótko mówiąc, złośliwy użytkownik posiadający niezbędną wiedzę techniczną może z konieczności należący do grupy, zmieniać i modyfikować treść rozmów.

Metoda, która została wykorzystana do ujawnienia fałszywych informacji. Podkreślamy jednak, że jest to metoda złożona i bardzo ograniczona, ponieważ jest możliwa do wykonania tylko dla osób aktywnych w tej samej grupie.

Metoda 4: Klonuj WhatsApp

Ta metoda została wymieniona w tym artykule wyłącznie w celach informacyjnych, ponieważ jest to bardzo skomplikowana i mało realna metoda.

Polega na powieleniu karty SIM telefonu komórkowego, aby móc korzystać z aplikacji WhatsApp tak, jakby była oryginalną osobą.

W tym celu metoda próbuje zebrać dwa podstawowe kody, które należą do wszystkich kart SIM i ponownie ułożyć je na innej, która jest pusta. W ten sposób można by uzyskać sklonowaną kartę SIM, a operator usługi zidentyfikowałby tę kartę jako oryginalną.

Powtarzamy, że jest to bardzo skomplikowana metoda, podlegająca zmiennym technicznym, które, jeśli nie zostaną spełnione, spowoduje wielką stratę czasu (np. Wiedza, że istnieje kilka rodzajów kart SIM), krótko mówiąc, metoda, która nie jest w ogóle zalecane.

Metoda 5: Użyj adresu MAC do personifikacji

W tej metodzie użyjesz adresu MAC telefonu, który chcesz szpiegować, aby wprowadzić ten adres na innym urządzeniu, na którym przeprowadzisz nową instalację WhatsApp.

Aby pomyślnie wykonać tę procedurę, wykonaj następujące kroki:

 1. Musisz uzyskać adres MAC.
  Na iPhonie musisz przejść do Ustawienia - > Ogólne - > Informacje - > Adres WIFI w telefonie, aby zhakować.
  Struktura adresu MAC to: 09: B7: 40: C2: 84: CA
  W systemie Android musisz przejść do Ustawienia - > Informacje o telefonie - > Status - > Adres MAC WiFi.
 2. Na innym urządzeniu, które będziesz w posiadaniu, musisz odinstalować WhatsApp
 3. Zmień adres MAC na ten, który właśnie otrzymałeś, odpowiadający telefonowi osoby, którą chcesz szpiegować
 4. Zainstaluj WhatsApp na wyżej wymienionym telefonie dodatkowym, wprowadzając docelowy numer telefonu nadzoru.
 5. Kiedy WhatsApp wyśle kod aktywacyjny SMS - Em, musisz go wprowadzić. WAŻNE: na tym etapie kod zostanie wysłany na oryginalny telefon, więc musisz mieć dostęp do tego telefonu bez wiedzy nikogo o możliwości jego zapisania.
 6. Ponownie ułóż adres MAC w telefonie.

Metoda 6: Użyj aplikacji Keylogger

Aplikacja keyloggera umożliwia potajemne nagrywanie wszystkich naciśnięć klawiszy na konkretnym urządzeniu, na przykład telefonie komórkowym z WhatsApp. W ten sposób każdy, kto ma dostęp do informacji zebranych przez tę aplikację, będzie mógł poznać wszystkie naciśnięcia klawiszy, które wykonała osoba, w tym rozmowy, które odbyła w formie pisemnej w WhatsApp.

Wielką wadą tej metody, która czyni ją jedną z najbardziej niekompletnych alternatyw spośród wszystkich analizowanych przez nas, jest to, że nie dostarcza ona żadnych innych informacji niż pisanie. Oznacza to, że nie gromadzi żadnych informacji dotyczących dźwięku ani żadnych plików multimedialnych udostępnianych w aplikacji, więc w niektórych przypadkach WhatsApp może zostać zhakowany, ale jego przydatność w innych nie pozwoli na dobre zrozumienie rozmów.

Metoda 7: Użyj aplikacji szpiegowskiej, aby zhakować WhatsApp bez zauważania ich za darmo

Najlepszą alternatywą i najbardziej niezawodną metodą hakowania WhatsApp bez zdawania sobie z tego sprawy za darmo jest użycie aplikacji szpiegowskiej.

Tego typu aplikacje są opracowywane do celów nadzoru i kontroli, dzięki czemu mają znaczną przewagę nad pozostałymi metodami opisanymi powyżej.

Są również opcją łatwej i szybkiej realizacji, gromadzone przez nie informacje są kompletne i dokładne, a także prezentowane w uporządkowany i użyteczny sposób, najczęściej za pośrednictwem panelu sterowania, do którego można uzyskać zdalny dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego.

Aby użyć aplikacji do zhakowania WhatsApp bez zdawania sobie z tego sprawy za darmo, musisz:

 1. Wejdź na oficjalną stronę twórcy Twojej aplikacji szpiegowskiej
 2. Pobierz aplikację (jest bardzo prawdopodobne, że w przypadku iPhone'a pobieranie nie jest konieczne, ponieważ jest oparty na systemie iCloud)
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami implementacji, które powie Ci programista.
 4. Aktywuj tryb ukrycia
 5. Uzyskaj dostęp do panelu sterowania za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła
 6. Przejrzyj informacje oferowane przez panel sterowania.

Chociaż należy zauważyć, że procedura może się zmieniać w zależności od urządzenia lub wersji używanej aplikacji, ogólna procedura będzie oparta na krokach opisanych powyżej.

Zalety korzystania z aplikacji szpiegowskiej do szpiegowania WhatsApp bez zdawania sobie z tego sprawy za darmo:

 • Szybka i łatwa realizacja
 • Zdalny dostęp do centrali
 • Szeroka kompatybilność urządzeń i systemów operacyjnych
 • Doskonała stabilność
 • Duża możliwość konfiguracji za pośrednictwem panelu sterowania
 • Pełny dostęp do wszystkich informacji WhatsApp
 • Szczegóły dotyczące daty i godziny każdej wiadomości
 • Dostęp do audio
 • Dostęp do wszystkich udostępnionych plików multimedialnych (wysłanych i odebranych)
 • Znajomość szczegółów kontaktów, z którymi prowadzone są rozmowy
 • Zbieranie danych w tle

Bez wątpienia ta metoda stanowi najbardziej niezawodny, konkretny i kompletny sposób włamania się do WhatsApp bez wiedzy o tym za darmo, nawet dla osób o niskim poziomie wiedzy.

Najlepsza metoda na zhakowanie WhatsApp za darmo, bez ich zauważania

Jak już powiedzieliśmy w tym artykule, przedstawiliśmy wiele różnych metod szpiegowania WhatsApp za darmo, bez zauważania przez nich bardziej skomplikowanych metod i innych, które nie są tak niezawodne, dzięki czemu znasz wszystkie aktualne opcje. Bezsporne jest jednak, że zdecydowanie najlepszą metodą jest użycie aplikacji szpiegowskiej, ponieważ jest to nie tylko rozwiązanie, z którego może korzystać każdy, niezależnie od poziomu wiedzy, ale także najbardziej kompletne i stabilne ze wszystkich innych metod.

Korzystne cechy aplikacji szpiegowskiej

 • Czytanie tekstu WhatsApp: Każdy tekst odebrany lub wysłany na podejrzanym urządzeniu jest pod nadzorem hakera. Po zainstalowaniu aplikacji szpiegowskiej na urządzeniu osoby docelowej możesz łatwo adresować wszystkie wiadomości tekstowe. Możesz łatwo przeczytać całą rozmowę wraz z datą i godziną transmisji.
 • Szpieg WhatsApp Status - Nowo wydane funkcje pomagają publikować dźwięk, zdjęcia i filmy dla wszystkich znajomych. Dzięki aplikacji szpiegowskiej możesz łatwo sprawdzić status i wszystkie szczegóły z nim związane.
 • Sprawdzanie plików multimedialnych: WhatsApp to jedyna funkcja, po Facebooku, która oferuje wiele dobrych funkcji. Możesz łatwo wysyłać klipy audio, obrazy, PDF, PPT, wideo, GIF z innymi osobami. Aby uzyskać pełne dane o tych plikach, wystarczy zainstalować aplikację szpiegowską.
 • Szczegóły połączeń wideo i audio - Narzędzie hakerskie pomaga analizować i tworzyć kopie zapasowe rozmów wideo i audio przechowywanych w panelu sterowania. Kiedy tylko masz czas, możesz go posłuchać i zobaczyć wszystko.

Konkluzja

Bez względu na Twoje obawy lub potrzeby, rozwój aplikacji szpiegowskich sprawił, że pozostałe znane metody hakowania WhatsApp stały się prawie przestarzałe, ponieważ aplikacja do szpiegowania WhatsApp bez ich wiedzy za darmo, jest niezawodna, szybka we wdrożeniu, nie działa wymagają konkretnej wiedzy i koncentrują wszystko, czego każdy potrzebuje, a nawet więcej, w bezpiecznym i łatwo dostępnym panelu sterowania, w którym znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.