STRONA GŁÓWNASzpieg Facebook MessengerJak zhakować i sklonować telefon innej osoby bez telefonu docelowego?

Jak zhakować i sklonować telefon innej osoby bez telefonu docelowego?

Jak śledzenie Facebook i zobaczyć inne wiadomości na Facebook online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać najlepszą metodę hakowania i szpiegowania dowolnego telefonu komórkowego w sposób skuteczny i rzeczywisty, niezależnie od danego modelu urządzenia.

CO OZNACZA HAKOWANIE NA URZĄDZENIE MOBILNE?

Hakowanie telefonu komórkowego oznacza dostęp do wszystkich jego treści w nietradycyjny sposób. Chcemy głównie zobaczyć Twoje treści i nie możemy osobiście korzystać z nich w formie. bezpośredni. Hakowanie daje nam alternatywny sposób uzyskiwania dostępu do wszystkich tych treści.

DLACZEGO HACK NA TELEFON KOMÓRKOWY?

Istnieje wiele powodów, aby szpiegować i zhakować telefon komórkowy, ale najpopularniejsze to:

 • Firmy chcą kontrolować i monitorować posiadane telefony, aby weryfikować ich użycie przez pracowników.
 • Rodzice używają go do zachowania kontroli rodzicielskiej nad swoimi dziećmi i ochrony przed cyfrowymi zagrożeniami lub nieodpowiednimi treściami.
 • Pary chcą wiedzieć o niewierności lub oszukiwaniu

JAK ZHAKOWAĆ TELEFON KOMÓRKOWY?

Już w roku 2020 różne sposoby i techniki stają się coraz bardziej popularne, aby móc uzyskać dostęp do telefonu komórkowego innej osoby, techniki te różnią się znacznie pod względem ich złożoności i formy wdrożenia.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Coraz więcej osób chce poznać najlepszy sposób uzyskiwania dostępu do zawartości cudzego telefonu komórkowego w celu uzyskania ważnych informacji.

Ale z biegiem czasu technologie są aktualizowane i zmieniane, pozostawiając niektóre metody przestarzałe lub ujawnione.

Być może to, co było popularne kilka lat temu, dziś nie jest już tak przydatne.

Dlatego poinformujemy Cię, jak najlepiej zhakować telefon komórkowy innej osoby.

METODY HAKOWANIA NA KOMÓRKĘ

METODA NR 1 - KORZYSTAJ Z APLIKACJI SZPIEGOWEJ.

Aplikacje szpiegowskie to oprogramowanie opracowane przez firmy zajmujące się bezpieczeństwem cyfrowym i będą stanowić najlepszą alternatywę, jaką możesz wybrać spośród wszystkiego, co omówimy w tym artykule.

Te aplikacje pozwalają zhakować dowolny telefon komórkowy niezależnie od modelu i będziesz mógł szybko i skutecznie uzyskać dostęp do całej jego zawartości.

Te aplikacje są najlepszym narzędziem dla każdego użytkownika, z doświadczeniem lub bez doświadczenia w tej dziedzinie.

Jedną z najlepszych aplikacji szpiegowskich na rynku jest CellSpy.

Ta aplikacja oferuje niezrównaną gamę funkcji i funkcji w atrakcyjnej cenie.

Dzięki CellSpy możesz uzyskać dostęp i zobaczyć:

 • Wszystkie wiadomości tekstowe i wszystkie wiadomości ze wszystkich aplikacji;
 • Pełny rejestr połączeń;
 • Zdjęcia, filmy i pliki audio przechowywane na urządzeniu;
 • Lokalizacja geograficzna;
 • Zapis i historia odwiedzonych miejsc;
 • Słuchanie rozmów;
 • Historia przeglądania sieci;
 • Dostęp zdalny do narzędzi do odzyskiwania lub blokowania;
 • Panel zdalnego sterowania;
 • Specjalistyczne wsparcie techniczne;
 • Tryb niewykrywalny;
 • Funkcja keyloggera;

Dzięki temu narzędziu będziesz miał arsenał funkcji, dzięki czemu niczego nie przegapisz i nie dowiesz się o swoich działaniach kontrolnych. CellSpy to najlepsze rozwiązanie.

METODA NR 2 - KORZYSTAJ Z APLIKACJI KEYLOGGER

Aplikacje keyloggera rejestrują naciśnięcia klawiszy na telefonie i dzięki temu zbierają informacje, dzięki czemu można zhakować telefon komórkowy, dzięki czemu można zobaczyć najczęściej używane słowa, a także uzyskać kody dostępu do sieci społecznościowych.

METODA NR 3 - STOSUJ METODĘ STINGRAY

Stingray (znany również jako IMSI lub International Mobile Subscriber Identifier) to kosztowna metoda, dzięki której mechanizm działa poprzez przechwytywanie sygnałów z wieży telefonii komórkowej.

Dzięki temu można zidentyfikować określone urządzenia, a następnie wydobyć z nich informacje.

Taki sprzęt jest bardzo drogi i można go kupić tylko za pewnymi prawnymi uprawnieniami, co sprawia, że metoda ta jest niedostępna dla większości ludzi.

METODA 4 - USŁUGI PROFESJONALNEGO HAKERA

Ta metoda jest przykładowa, ponieważ w większości przypadków istnieją witryny internetowe, na których usługi te są oferowane przez jakiegoś rzekomego specjalistę, co kończy się całkowitym oszustwem i oszustwem.

Użytkownikowi obiecuje się zbyt wiele, a następnie próbuje pobrać pewną sumę pieniędzy lub zachęcić go do pobrania programów, które powodują złośliwe oprogramowanie, ale nigdy nie osiągnięto konkretnego rozwiązania.

METODA NR 5 - KONTO ICLOUD LUB GOOGLE URZĄDZENIA

Ta metoda próbuje użyć kopii zapasowych zsynchronizowanych odpowiednio z kontami iCloud lub Google dla urządzeń Apple lub Android, aby móc uzyskać dostęp do tych kopii i odzyskać zdjęcia i wiadomości.

Ale ta metoda wymaga znajomości wszystkich poświadczeń dostępu do danych kont telefonów komórkowych.

Również dzisiaj środki bezpieczeństwa zostały znacznie ulepszone, więc jeśli podejmiesz jakąkolwiek inicjatywę, jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz wykryty.

METODA NR 6 - PHISING

Phishing za pośrednictwem łącza lub wiadomości: phishing to w zasadzie oszustwo za pośrednictwem wiadomości otrzymanej od znanego lub nieznanego odbiorcy, w której następuje przekierowanie do łącza lub zainstalowanie aplikacji, która wejdzie na urządzenie i zostanie wykonana z urządzeniami, w tym niektóre z nich są zaprogramowane do uzyskiwania dostępu do informacji bankowych wprowadzonych do urządzenia lub kont e - Mail. Prawdopodobnie wpadniesz w szpony tej metody, ponieważ jest ona bardziej powszechna niż się wydaje.

METODA # 7 - WRAŻLIWOŚĆ „SS7"

Signaling System 7 to protokół sieci komórkowych na całym świecie z luką w swojej konstrukcji, która naraża telefony komórkowe na przechwytywanie wiadomości tekstowych i fizyczne śledzenie.

Metoda ta wymaga dużej wiedzy technicznej, a jej skuteczność jest dyskusyjna.

METODA # 8 - WYKORZYSTAJ „PÓŁNOCNY RAID"

Jak sama nazwa wskazuje, jest to atak, który ma miejsce w nocy, podczas gdy właściciel urządzenia odpoczywa, poprzez proces polegający na wysłaniu SMS - A, który może wydobyć podstawowe informacje z telefonu.

Ta metoda jest niezwykle złożona.

METODA NR 9 - KORZYSTAJ Z OTWARTYCH SIECI WI - FI

Otwarte sieci Wi - Fi: chociaż wydają się nieszkodliwe, sieci Wi - Fi stanowią prosty sposób na włamanie się do czyjegoś telefonu komórkowego, ta metoda generuje podatne na atak połączenie, w którym można szpiegować cały ruch danych.

Nie musi to być koniecznie sieć osób otwartych w firmach lub centrach handlowych, ktoś może podszywać się pod sąsiada lub popularną restaurację, używając nazwy i pozostawiając otwartą sieć.

SPOSÓB NR 10 - KARTA SIM

Nie jest to powszechna metoda, ponieważ wymaga wiedzy na temat kart SIM i nie wszystkie karty SIM są podatne na ataki, w rzeczywistości mniej niż 30% kart SIM jest wykorzystywanych do hakowania telefonu komórkowego.

Intencją jest przeniesienie numeru osoby na nową kartę SIM, a stamtąd skorzystanie z możliwości ominięcia dwuetapowego uwierzytelniania różnych aplikacji i usług, takich jak poczta e - Mail i konta bankowe.

METODA NR 11 - ORGANY PRAWNE

Obecnie ogłoszono, że agencje stanowe wykorzystują elementy takie jak wspomniany powyżej Stingray do przechwytywania sygnałów i hakowania telefonów komórkowych, oczywiście jest to proces, który nie jest publicznie dostępny, ale w celach edukacyjnych uwzględniliśmy w tym artykule.

METODA # 12 - ZHAKUJ TELEFON KOMÓRKOWY Z NUMEREM

Metody te krążą w Internecie za pośrednictwem określonych stron, a nawet aplikacji, które zapewniają ich skuteczność w włamywaniu się do cudzych telefonów komórkowych.

Jest to całkowicie fałszywe, nie ma sposobu, aby zhakować telefon komórkowy innej osoby tylko licząc na numer telefonu komórkowego, który ma, dlatego uważaj na to, jest to całkowicie fałszywe.

CO TO JEST NAJLEPSZA METODA?

Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało powiedziane w poprzednich punktach, możemy zapewnić, że najlepszą metodą włamania się do telefonu komórkowego jest użycie aplikacji szpiegowskiej. Pozwoli ci to bez problemu uzyskać dostęp do wszystkich pożądanych elementów, możesz to zrobić po cichu, a także możesz liczyć na wsparcie techniczne.

Aplikacja taka jak CellSpy pozwoli Ci uzyskać szybką i solidną reakcję i kontrolować wszystko z panelu sterowania zaprojektowanego specjalnie do tego celu. Ilość i precyzja treści jest bezkonkurencyjna i rozwiąże każdą sytuację.

Przy dzisiejszej złożoności technologii tylko narzędzie takie jak CellSpy zapewni Ci prawdziwe wyniki.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZAPOBIEGANIA HAKOWANIU TELEFONU KOMÓRKOWEGO

Na koniec zostawimy Ci listę wskazówek, które mogą pomóc w zapobieganiu włamaniu do telefonu komórkowego:

 • Unikaj łączenia się z publicznymi sieciami Wi - Fi.
 • Używaj schematów blokowania, które zapobiegną niechcianym osobom wokół ciebie przed zabraniem twojego urządzenia i próbą zainstalowania czegoś bez twojej zgody.
 • Nigdy nie udostępniaj swoich osobistych haseł.
 • Nie instaluj aplikacji ani nie pobieraj plików APK niewiadomego pochodzenia.
 • Nie przesyłaj prywatnych treści do chmury lub usług przechowywania cyfrowego.

WNIOSEK

Jeśli chodzi o szpiegowanie telefonu komórkowego i dostęp do całej jego zawartości, czy to połączeń, nagrań, historii, plików, zdjęć i filmów. Potrzebujesz niezawodnego rozwiązania, które daje solidne wyniki.

Aplikacja szpiegowska, taka jak CellSpy, jest zawsze najlepszą alternatywą, niezależnie od urządzenia, na którym musisz szpiegować. Ta technologia zapewni Ci dowodzenie dzięki kompletnemu i aktualnemu panelowi kontrolnemu, który zapewni Ci całkowity i profesjonalny hack.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.