STRONA GŁÓWNASzpieg Facebook MessengerJak zhakować czyjeś konto na Facebooku?

Jak zhakować czyjeś konto na Facebooku?

Jak śledzenie Facebook i zobaczyć inne wiadomości na Facebook online

Wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest zhakowanie czyjegoś Facebooka. Z tego artykułu dowiemy się, że chociaż możliwe jest zgarnięcie czyjegoś Facebooka, ponad 90% aplikacji, które obiecują to zrobić, jest fałszywych.

I nie daj się zwieść: kiedy mówimy, że większość tak zwanych rozwiązań, które widzimy w Internecie, jest fałszywych, w rzeczywistości mówimy, że nie tylko nie spełniają one obietnic - Skutecznego sposobu na zhakowanie cudzych facebook - Ale także generalnie stanowią poważne zagrożenie dla tych, którzy próbują z nich korzystać, o czym przekonamy się w dalszej części tego artykułu.

A więc zacznijmy…

Czy naprawdę możliwe jest włamanie się do Facebooka innej osoby w 2021 roku?

Jak wiemy, cyberbezpieczeństwo jest traktowane bardzo poważnie. Większość ludzi w obawie, że będzie można zaatakować Twojego Facebooka, używa długich i skomplikowanych słów kluczowych.

Istnieją również środki bezpieczeństwa stosowane przez same firmy, które sprawiają, że hasła i szyfrowanie są bardziej złożone, aby zapobiec występowaniu lub przynajmniej utrudniać niepożądany dostęp do kont użytkowników.

Klasycznym tego przykładem jest weryfikacja z dwoma czynnikami: jednym, w którym po podaniu loginu i hasła otrzymujesz SMS z kodem potwierdzającym, że to Ty próbujesz wejść na konto.

Ponadto unikają logowania (lub pozostawiania zalogowanego profilu) na komputerach publicznych i niezabezpieczonych sieciach.

Wszystkie te środki bardzo utrudniają życie hakerom, co jest dobrym znakiem dla ogółu społeczeństwa. Oznacza to jednak, że jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na zgarnięcie Facebooka, najprawdopodobniej go nie znajdziesz.

Ale to nie znaczy, że nie istnieje.

Fałszywe aplikacje

Prawda jest taka, że istnieje sposób na zhakowanie czyjegoś Facebooka. Problem polega na tym, że większość aplikacji, które obiecują to zrobić, jest fałszywa.

Osoby, które chcą szpiegować swoich mężów i żony wśród bliskich, często nie zastanawiają się dwa razy, gdy znajdują aplikację, która twierdzi, że może włamać się do czyjegoś Facebooka.

Po zainstalowaniu tych aplikacji kończy się to, że dostają wirusy na swoje urządzenia. W najgorszych przypadkach Twoje dane mogą nawet zostać skradzione. Może to stać się wyjątkowo niebezpiecznym i niechcianym scenariuszem, w przypadku zakupów, których nie zrobiłeś, losowych wypłat z konta i nie tylko.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z bardziej znanych aplikacji, które obiecują, że będą w stanie złamać konta na Facebooku. Przekonajmy się, że nie wszystkie z nich są w stanie spełnić obietnice i że mogą uszkodzić telefon komórkowy lub komputer.

Dlaczego włamać się do konta na Facebooku?

Istnieje kilka powodów, dla których warto zhakować konto na Facebooku. Większość osób, które chcą włamać się na konto na Facebooku, jest podejrzliwa i chce potwierdzić swoje podejrzenia. Inni chcą tylko upewnić się, że ich dzieci są bezpieczne.

Oto kilka powodów, dla których ktoś może chcieć szpiegować na Facebooku (pamiętaj, że nie mówimy, że ich wspieramy):

 • Podejrzany o znajomych - Osoba, która ma powody do podejrzeń wobec swoich znajomych z powodu czegokolwiek, może chcieć włamać się na Twoje konta na Facebooku, aby potwierdzić Twoje podejrzenia.
 • Monitoruj ukochaną - Możliwe, że ktoś ma wątpliwości co do wierności swojej twarzy - Połowa i kto chce wiedzieć, z kim rozmawia io czym rozmawia.
 • Bezpieczeństwo dzieci - Wtargnięcie na konto na Facebooku Twoich dzieci pozwala mieć pewność, że nie okłamują Cię, gdy mówią, że nie wolno rozmawiać z nieznajomymi w Internecie.

Jak zgarnąć czyjąś Facebook

Istnieją sposoby, aby zalogować się na czyjeś konto na Facebooku. Poniżej opiszemy niektóre z tych sposobów.

Należy jednak podkreślić, że aplikacje, które działają nawet po to, by zalogować się na czyjegoś Facebooka, nie są darmowe. Darmowe aplikacje, jak widzieliśmy, nie działają i są w większości wirusami.

Tak więc, jeśli naprawdę chcesz zhakować Facebooka, to są jedyne alternatywy:

Metoda nr 1 - Zhakuj konto na Facebooku za pomocą aplikacji szpiegowskich

Aplikacje szpiegowskie informują o wszystkim, co dzieje się na urządzeniu, na którym jest zainstalowana, lub tylko o określonych aplikacjach. Istnieje kilka aplikacji, które mogą oferować taki poziom monitorowania, ale żadna z nich nie jest bezpłatna.

Darmowe aplikacje obiecujące tego typu usługi są fałszywe.

Przetestowaliśmy 5 najpopularniejszych aplikacji szpiegowskich i doszliśmy do wniosku, że najlepiej zhakować czyjś Facebook.

Podświetlenie ponownie trafia do CellSpy. W porównaniu z innymi testowanymi przez nas aplikacjami, aplikacja CellSpy oferuje o wiele więcej funkcji niż cała konkurencja.

Jeśli więc chcesz włamać się do czyjegoś Facebooka i nie chciałeś używać keyloggera, CellSpy jest najlepszym rozwiązaniem. Ta aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich rozmów na Facebooku, a także do wszystkich udostępnionych zdjęć i list znajomych, w przeciwieństwie do innych.

Metoda nr 2 - Zhakuj konto na Facebooku za pomocą keyloggera

Keyloggery rejestrują wszystkie słowa zapisane na określonym komputerze lub telefonie komórkowym, bez wiedzy użytkownika. Wszystko, co zapisuje keylogger, można uzyskać później, aw niektórych przypadkach nawet na odległość.

Aplikacje premium mogą pozostać ukryte na telefonie komórkowym ofiary, bez podejrzeń.

Wiele złośliwego oprogramowania zawiera również keyloggery, jednak istnieją aplikacje do celów zgodnych z prawem, które nie są w żaden sposób powiązane ze złośliwym oprogramowaniem.

Przetestowaliśmy kilka keyloggerów i stwierdziliśmy, że najlepszym keyloggerem do zhakowania Facebooka jest CellSpy.

Keylogger CellSpy jest niewidoczny na urządzeniu i rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy. Ponadto umożliwia oddzielenie dzienników wiadomości według aplikacji (na przykład wiadomości wysyłane na WhatsApp lub na Facebooku).

Aplikacja nie jest darmowa, ale kontrola, która pozwala użytkownikowi, który ją instaluje, i możliwości jest warta swojej ceny.

Darmowe aplikacje hakerskie na Facebooku

Jak wspomnieliśmy wcześniej, i jak każdy użytkownik, który badał ten temat, musiał zauważyć, wydaje się, że istnieją setki, jeśli nie tysiące darmowych aplikacji, które obiecują robienie prowizji z kont na Facebooku.

Duży problem polega na tym, że większość tych aplikacji jest fałszywa i służy jedynie do infekowania komputera lub telefonu komórkowego użytkownika, który je pobiera.

Prawie wszystkie bezpłatne usługi hakerskie na Facebooku działają w ten sam sposób:

 1. Najpierw proszą o zhakowanie linku do profilu.
 2. Następnie, gdy użytkownik podaje link, aplikacje udają, że przetwarzają zamówienie.
 3. Po jakimś czasie prezentują komunikat informujący, że profil został już zhakowany i że po prostu pobierają uzyskane dane.
 4. Użytkownik pobiera dane i zaraża komputer wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Dlatego zawsze powinieneś wątpić w darmowe aplikacje, które obiecują włamać się na konta na Facebooku.

Najpopularniejsze bezpłatne aplikacje… Czy są złośliwe?

Czy najpopularniejsze bezpłatne aplikacje, które obiecują włamać się na konto na Facebooku, są złośliwe? Przyjrzyjmy się niektórym z nich i wyciągnijmy wnioski.

 • Hacking Facebook Xploitz - Ta strona obiecuje włamać się do kont na Facebooku tylko za pośrednictwem linku. Oprócz tego, że było to niemożliwe, kiedy próbowaliśmy sprawdzić, czy usługa jest złośliwa, nawet nie działała.

Raporty w Internecie wskazują, że gdy xploit działa, xploitz oferuje pobranie użytkownikowi, który instaluje złośliwe oprogramowanie na komputerze. Nie używaj.

 • Hacking Facebook Lyli98 - Ta strona to kolejna fałszywa aplikacja. Po wstawieniu profilu ofiary rakiety strona prezentuje długą animację, w której udaje, że włamuje się na wybrane konto na Facebooku.

Po odczekaniu na zakończenie animacji użytkownik zostaje przeniesiony na stronę, która wydaje się być stroną na Facebooku ofiary hakowania. Jednak strona jest zaciemniona i nic nie widać. Następnie użytkownik jest proszony o pobranie „pliku tekstowego", który jest niczym innym jak złośliwym oprogramowaniem. Nie używaj.

 • Hacking Facebook Atrackv8 - Ta strona jest praktycznie identyczna z poprzednią. Po wstawieniu profilu na Facebooku należy zaczekać na zakończenie długiej animacji „hakowania". Po zakończeniu animacji użytkownik jest proszony o pobranie pliku z wynikami włamania. Ten plik jest wirusem. Nie używaj.
 • Hack Facebook Muffintab - Ta bezpłatna aplikacja jest taka sama jak inne. Wstaw - W przypadku profilu animacja wygląda tak, jakby była odcinkiem CSI i jest proszona o pobranie złośliwego oprogramowania. Nie korzystaj z tej strony, ponieważ tak jak inne nie działa.

Jak widzieliśmy, pierwsze wyniki wyszukiwania Google dotyczące hakowania Facebooka to fałszywe aplikacje.

Ale czy to oznacza, że nie można zgarnąć Facebooka?

Wniosek

Jak widzieliśmy, jeśli chcesz zgarnąć czyjś Facebook, powinieneś odejść od bezpłatnych aplikacji.

Większość aplikacji, które obiecują, że będą w stanie szybko zhakować Facebooka, jest przeznaczona tylko do instalowania wirusów na komputerach użytkowników lub telefonach komórkowych. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że padniesz ofiarą oszustwa i utracisz dane lub gorzej.

Ponadto nie gwarantują, że w żadnym momencie nie zostaniesz wykryty przez osobę, którą monitorowałeś. Czy możesz sobie wyobrazić szkody, a przynajmniej ból głowy, jaki by to spowodował?

Najlepszym sposobem na włamanie się do Facebooka jest użycie keyloggerów lub aplikacji szpiegowskich.

Pamiętamy też, że keyloggery same w sobie są jedynie funkcjami rejestrującymi klawisze wpisywane kolejno na klawiaturze danego urządzenia. Tak więc, aby skutecznie hakować i monitorować, najlepszą opcją jest bez wątpienia użycie określonego narzędzia: aplikacji szpiegowskich, o których wspomnieliśmy powyżej.

Wszystkie inne opcje mogą się źle skończyć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak włamać się do Facebooka, zostaw komentarz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.