STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak zdalnie monitorować czyjeś konto WhatsApp?

Jak zdalnie monitorować czyjeś konto WhatsApp?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obecnie WhatsApp jest najczęściej używaną i popularną siecią społecznościową do komunikacji. Miliardy ludzi używają go codziennie. Stał się klasykiem wśród użytkowników na całym świecie. Oprócz tego, że WhatsApp jest najczęściej używaną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, stał się również miejscem wybierania osób oszukujących, które po cichu wymieniają tajne wiadomości i mają ukryte intymne relacje.

Nasuwa się zatem naturalnie pytanie: czy można monitorować wiadomości WhatsApp?

Odpowiedź brzmi: tak!

Wyjaśnimy szczegółowo, jak monitorować wiadomości WhatsApp, ale także dziennik połączeń, SMS - Y, e - Maile, wiadomości na Facebooku, lokalizacje GPS, Snapchat, Skype, Viber i inne na smartfonach z Androidem i iPhone'em.

Po co ogólnie hakować wiadomości i smartfony WhatsApp?

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, chcielibyśmy wyjaśnić, co oznacza monitorowanie smartfona z Androidem lub iPhone'a.

Dzieci

W dzisiejszym świecie dzieci mają smartfony w bardzo młodym wieku.

Około 77% dzieci w wieku od 12 do 17 lat ma telefon komórkowy. Nikt nie zostawiłby swoich dzieci samych z nieznajomym, więc po co zostawiać je online bez opieki, kiedy mają kontakt z wieloma „przyjaciółmi" (z których niektórzy mogą być bardzo źli) lub nieznajomymi. Ignorowanie tego aspektu może spowodować, że dziecko będzie dokonywało złych wyborów dla siebie i zaangażuje się w czynności, które są szkodliwe dla jego przyszłości.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Aby tego uniknąć, możesz monitorować smartfony swoich dzieci i ich wiadomości WhatsApp, SMS - Y, połączenia, lokalizacje GPS i nie tylko.

Pracowników

Jeśli Twoja działalność wiąże się z wyposażeniem pracowników w smartfony, może się zdarzyć, że pracownik nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. W rzeczywistości trzeba wiedzieć, czy ten nie marnuje czasu na inne działania, takie jak WhatsApp, Facebook, połączenia i osobiste wiadomości.

Jak włamać się do wiadomości WhatsApp?

Teraz, gdy ustaliliśmy możliwe powody monitorowania smartfona, przyjrzyjmy się, jak to zrobić.

1. Szpieguj WhatsApp przez aplikację szpiegowską: najłatwiejszy sposób

Przede wszystkim korzystanie z aplikacji szpiegowskiej to najłatwiejszy sposób na szpiegowanie wiadomości WhatsApp. Chociaż większość firm sprzedaje obecnie przestarzałe lub nieskuteczne aplikacje szpiegowskie, istnieje kilka niezawodnych, które warto rozważyć. Jedną z moich ulubionych aplikacji do szpiegowania WhatsApp jest mSpy Premium, która jest znana z najwyższej jakości i funkcji. Nie musisz owijać w bawełnę, żadna inna aplikacja na rynku nie jest do tego zbliżona.

mSpy może działać na iPhonie i Androidzie i zapewnia dobre wyniki na wszystkich urządzeniach docelowych, gdy chcesz uzyskać dostęp do plików WhatsApp. I, co zaskakujące, Twój iPhone nie musi być po jailbreaku, aby korzystać z tego oprogramowania.

Aby włamać się do wiadomości WhatsApp i kontrolować zachowanie pracowników, dzieci i innych członków rodziny, wykonaj poniższe czynności. Aplikację mSpy można szybko i łatwo pobrać. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową, kupić i pobrać aplikację, aby móc ją zainstalować na urządzeniu docelowym. A co najważniejsze, nie potrzebujesz do tego żadnych umiejętności programistycznych.

 • W pierwszym kroku musisz upewnić się, że aplikacja jest kompatybilna z systemem. (Możesz to sprawdzić tutaj)
 • Następnie wybierz swoją subskrypcję - Kliknij tutaj, aby zobaczyć różne subskrypcje - A następnie zapłać (bezpieczne płatności kartą kredytową lub kartą przedpłaconą).

Jeśli telefon, który chcesz zhakować, to Android, musisz mieć pod ręką telefon ofiary (przynajmniej przez kilka minut), zrootować telefon, a następnie zainstalować mSpy. Nie możesz zdalnie zainstalować mSpy (ani żadnej innej aplikacji szpiegowskiej) na urządzeniach z Androidem.

Rootowanie nie jest łatwe, jeśli nie masz z tym doświadczenia… ale nie ma rzeczy niemożliwych. Internet jest pełen przewodników i aplikacji, które mogą zrootować urządzenie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oto link do artykułu, w którym dowiesz się, gdzie znaleźć najlepsze metody rootowania.

W przeciwnym razie mSpy oferuje usługę o nazwie mAssistance, która zrootuje urządzenie i przeprowadzi Cię przez całą instalację i konfigurację.

Po zakorzenieniu wystarczy przejść do Panelu sterowania mSpy, wybrać platformę Android i postępować zgodnie z instrukcjami.

 • Musisz rozpocząć proces od zainstalowania aplikacji na zrootowanym urządzeniu z Androidem lub iPhonie.
 • Po zainstalowaniu na telefonie komórkowym ofiary mSpy rozpocznie zbieranie danych (rozmowy WhatsApp, Messenger, śledzenie lokalizacji telefonu itp.). Dane te będą dostępne z Panelu sterowania, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
 • Aplikacja wyśle wszystkie dane z konta WhatsApp celu na Twoje konto w portalu internetowym aplikacji.
 • W rzeczywistości możesz zobaczyć dane WhatsApp w czasie rzeczywistym.
 • Aby czytać wiadomości WhatsApp, musisz zalogować się do pulpitu nawigacyjnego online za pomocą swoich poświadczeń.
 • Jeśli chcesz zobaczyć zapisane rozmowy, musisz przejść do panelu sterowania, kliknąć Sieci społecznościowe, a następnie wybrać WhatsApp z listy.
 • Aby znaleźć określone słowa kluczowe - Użyj opcji wyszukiwania.
 • Jeśli nie masz czasu na czytanie i przeglądanie wszystkich rozmów, możesz pobrać wybrane rozmowy WhatsApp.

Uważaj na aplikacje i oprogramowanie, które obiecują zdalną instalację na smartfonach z Androidem, to niemożliwe!

iPhone

Jeśli telefon komórkowy Twojej ofiary to iPhone, masz dwie możliwości:

 1. Zainstaluj mSpy zdalnie bez Jailbreak i uzyskaj dostęp do ograniczonej liczby funkcji, w tym: lokalizacji GPS, iMessage, wiadomości WhatsApp, historii przeglądania Internetu, zainstalowanych aplikacji i dzienników połączeń.
 2. Jailbreak iPhone, zainstaluj mSpy i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji: Messenger (Facebook), Tinder, Telegram, Snapchat, Instagram, Viber i nie tylko.

Zróbmy to krok po kroku.

Zainstaluj mSpy zdalnie bez Jailbreak

Aby zdalnie zainstalować mSpy (bez Jailbreak), musisz znać dane dostępowe ofiary do iCloud. Procedura instalacji jest bardzo prosta i nie wymaga żadnych umiejętności obsługi komputera.

Najpierw musisz włączyć przechowywanie w chmurze na urządzeniu docelowym. Jeśli kopia zapasowa iCloud nie jest aktywna na urządzeniu, należy ją włączyć ręcznie, wybierając Ustawienia> iCloud> Kopia zapasowa iCloud> Wł.

 • Następnie wystarczy przejść do panelu sterowania mSpy, wybrać Platformę iOS i wprowadzić poświadczenia iCloud.
 • Będziesz mieć wtedy dostęp do wszystkich rozmów.

Instalując mSpy zdalnie bez jailbreaka, możesz zhakować:

 • Wiadomości WhatsApp
 • iMessage
 • Śledzenie GPS na żywo
 • Aplikacje zainstalowane na iPhonie
 • Historia przeglądania

Klasyczna aplikacja mSpy na iOS (z Jailbreak)

Aby cieszyć się pełną funkcjonalnością mSpy, musisz najpierw zainstalować iPhone'a ofiary Jailbreak i ręcznie zainstalować mSpy.

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy urządzenie może być po jailbreaku (nie wszystkie wersje iOS na to pozwalają).

Aby to sprawdzić, jest to bardzo proste: weź urządzenie i przejdź do Ustawienia> Ogólne> Informacje> Wersja oprogramowania. Następnie kliknij ten link i sprawdź, czy jest Jailbreak kompatybilny z zainstalowaną wersją iOS.

Oto link do przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku, jak jailbreakować urządzenie z systemem iOS 13 i nowszym.

Po uruchomieniu Jailbreak zaloguj się do panelu sterowania i wybierz „iPhone", aby kontynuować instalację. Podsumowując, jailbreaking i instalacja może zająć do 30 minut.

Po zakończeniu procesu instalacji mSpy natychmiast przechowuje dane twojego smartfona.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.