STRONA GŁÓWNASzpieg Facebook MessengerJak zalogować się do Facebooka za pomocą innego konta?

Jak zalogować się do Facebooka za pomocą innego konta?

Jak śledzenie Facebook i zobaczyć inne wiadomości na Facebook online

Jest to niezwykle powszechne pragnienie i rozwiązania dla tych badań możemy znaleźć w Internecie, napisane przez ludzi, którzy przeprowadzili tego typu operacje z sukcesem lub bez.

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wejść w twarz innej osoby, czy to swojemu dziecku, partnerowi, czy nawet pracownikowi - Ale tylko jedno uczucie jest podstawą tego zamiaru - Nieufność.

Logowanie na Facebooku z innego konta jest ryzykowną, amoralną operacją i naruszeniem prywatności twojego celu. Jednak zawsze istnieje powód, który najwyraźniej uzasadnia środki, za pomocą których zamierzasz uzyskać brakujące informacje.

Jeśli czujesz, że istnieje jakaś informacja, która jest trzymana z dala od ciebie i poza twoją wiedzą, celowo próbująca coś przed tobą ukryć, prawdopodobnie będziesz jedną z osób, które napisały w Google, jak uzyskać dostęp na Facebook to kolejna osoba ". Nie oceniamy cię. W końcu, chociaż metoda ta sugeruje złośliwe motywy, ludzie często nie mają innego wyjścia, jak tylko przeskoczyć płot, że tak powiem.

Czy można uzyskać dostęp do cudzego konta na Facebooku bez jego wiedzy?

To prawda i jest to możliwe. My również zadaliśmy sobie pytanie o to i jest całkowicie możliwe, aby zalogować się na czyjeś konto na Facebooku bez ich wiedzy, dlatego napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci spełnić to żądanie.

Jeśli szukasz tych słów kluczowych w Google, znajdziesz wiele metod, aby to zrobić - Od zainstalowania ciężkiego oprogramowania i niekończących się list czynności, które należy wykonać, aby dostać się na konto osoby, do której Facebooka chcesz uzyskać dostęp, a my podjęliśmy wolność testowania tych metod.

Możemy więc powiedzieć, że prawie 99% metod to sposób na zainstalowanie płatnego oprogramowania, które nie pomoże Ci osiągnąć zamierzonego celu, ale wykorzysta dane, które im podałeś w celach reklamowych, a następnie sprzedaje pliki cookie dla zysku.

Jest jednak metoda, która działa. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

# 1 Phishing

Phishing to słowo używane do określenia próby uzyskania informacji umożliwiających identyfikację osoby poprzez zatajenie tożsamości przez przestępców w kontekście komputerów.

Samo słowo „phishing" pochodzące od angielskiego „łowienie ryb" wskazuje, że jest to prawie bierna technika zarzucania przynęty, którą łapie cel.

Pozostaje to najpopularniejsza metoda trafiania na czyjś facebook, ponieważ jest to złożona metoda hakowania, która przestępczo hakuje docelowy adres URL Facebooka, abyś mógł uzyskać do niego dostęp.

Jest to omylna metoda, jak wszystkie, ale zadziała cudownie, jeśli jesteś doświadczonym hakerem.

# 2 Jak uzyskać dostęp do czyjegoś Facebooka za pomocą samego konta e - Mail

Nie wystarczy znać tylko adres e - Mail użyty do utworzenia docelowego konta na Facebooku, ponieważ do uzyskania dostępu do każdego konta zawsze potrzebne jest hasło. Jeśli jednak masz dostęp do używanej poczty e - Mail, ale nie do docelowego konta na Facebooku, możesz wybrać opcję `` Nie pamiętam hasła '' podczas logowania do Facebooka, a następnie powrócić do e - Poczty docelowej, gdzie Znajdzie instrukcje dotarcia do Twojego hasła.

Ostrzegamy, że ta metoda wiąże się z pewnym ryzykiem, ponieważ użytkownik zostanie również ostrzeżony, że ktoś próbował odtworzyć swoje hasło i będzie mógł zobaczyć wiadomości e - Mail służące do odzyskiwania hasła w swojej skrzynce odbiorczej. Jeśli jednak naprawdę masz nieograniczony dostęp do tego konta e - Mail, możesz zarządzać powiadomieniami, które dana osoba otrzymuje dla każdego e - Maila i usuwać e - Maile po otrzymaniu żądanych informacji.

# 3 Atak brutalnej siły

Ta metoda rzadko działa, ponieważ w zasadzie polega na ręcznej próbie włamania się do czyjegoś telefonu komórkowego, odgadnięciu hasła i wpisaniu go ręcznie w polach logowania.

Oczywiście istnieje również automatyczne zastosowanie tej samej metody, w której oprogramowanie ma miliony możliwości. wszystkie z nich, aż jeden zadziała.

Ta metoda jest wyjątkowo zawodna i czasochłonna. Ponadto, jeśli wyszukujesz w Internecie, szybko zorientujesz się, że bardzo źle jest `` atakować '' czyjegoś Facebooka, ponieważ Facebook pozwala tylko na wypróbowanie niewłaściwych haseł do momentu, gdy tymczasowo zablokuje twoje konto i ostrzeże właściciela, że jego konto zostało zhakowane.

Nadal znajdziesz wiele narzędzi, które obiecują przynieść w ten sposób rezultaty. Jednak są one zwykle nieaktualne i już nie działają. Dzieje się tak, ponieważ Facebook, podobnie jak inni giganci technologiczni, systematycznie wprowadza nowe sposoby zapobiegania atakom i włamaniom do swoich systemów.

Aplikacje szpiegowskie - Jedyny niezawodny sposób na dostęp do czyjegoś Facebooka

Szczerze mówiąc, najlepszą metodą uzyskania dostępu do konta innego niż Facebook bez wiedzy tej osoby jest użycie aplikacji szpiegowskich, znanych również jako aplikacje szpiegowskie.

Aplikacje szpiegowskie to aplikacje na smartfony, które potajemnie monitorują i uzyskują informacje z docelowych smartfonów.

W zależności od wybranej aplikacji możesz włączyć lub wyłączyć niewidoczne działanie podczas procesu instalacji.

Poza nagrywaniem rozmów zapisuje wiadomości i inne poufne informacje - Wszystkie informacje są zapisywane na serwerze aplikacji, a Spy App działa w tle smartfona bez wykrycia przez użytkowników.

Postanowiliśmy przetestować niektóre aplikacje szpiegowskie, abyśmy mogli przedstawić Ci przemyślaną opinię. Najlepsza aplikacja, jaką znaleźliśmy, to mSpy.

To najlepsza aplikacja, jaką znaleźliśmy. Dzięki mSpy możesz monitorować połączenia, wiadomości tekstowe, a także obrazy i filmy, które ktoś przechowuje na Twoim telefonie, wiedząc, które z nich zostały udostępnione w WhatsApp. Możliwe jest również śledzenie historii odwiedzanych przez użytkownika stron, a także dostęp do jego kalendarza i agendy. Możesz także kontrolować, do których aplikacji i programów użytkownik będzie miał dostęp, a ponadto mSpy można skonfigurować do śledzenia lokalizacji telefonu komórkowego za pomocą GPS. Jest to aplikacja kompatybilna z każdym systemem Android i iOS, dostępna z dowolnej przeglądarki, z wielojęzyczną obsługą klienta 24h.

Ale jak można mieć taki program? Czy nieumyślne szpiegowanie i śledzenie informacji nie jest moralnie wątpliwe? Odpowiedź Cię zaskoczy. Pomimo postępów w prawie przeciwko tego typu przedsięwzięciom, coraz więcej powodów przemawia za tym, że zmartwiony ojciec, podejrzliwy brygadzista, a nawet osoba, która podejrzewa, że coś jest do zainstalowania tego typu oprogramowania, jest coraz większa.

Zobaczmy, jakie są przyczyny:

 • Umożliwia śledzenie celu poprzez lokalizację GPS.
 • Pozwala monitorować rozmowy i wymianę wiadomości przez SMS lub WhatsApp.
 • Umożliwia przeglądanie zapisanych zdjęć, filmów i plików audio.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji tego rodzaju, proces jest bardzo prosty. Zaczyna się jak każda aplikacja, której chcesz użyć. Najpierw musisz wybrać na naszej stronie aplikację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wyszukać w App Store nazwę swojej ulubionej aplikacji i ją kupić. Możesz później pobrać tę aplikację i zainstalować ją na smartfonie, który chcesz szpiegować, korzystając z otrzymanego przewodnika.

To powiedziawszy, nie pozostaje nic innego, jak monitorować wyniki, które otrzymasz z aplikacji.

mSpy pozwoli Ci:

 • Wyświetl wszystkie rozmowy na Facebooku z konta docelowego
 • Wyświetl rozmowy grupowe
 • Wyświetl daty wysłania każdej wiadomości
 • Zobacz osoby i kontakty stojące za każdą rozmową

Jak mam się chronić przed atakiem?

Jeśli zastanawiasz się, jak uchronić się przed potencjalnym atakiem, w tym przypadku mamy dla Ciebie kilka wskazówek:

 1. Utwórz silne hasło
 2. Nie udostępniaj swojego hasła
 3. Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku
 4. Nie loguj się do Facebooka za pośrednictwem komputerów lub sieci publicznych
 5. Zobacz, gdzie jest zalogowane Twoje konto
 6. Otrzymuj alerty logowania
 7. Wybierz zaufanego przyjaciela, który pomoże Ci z zaufanym kodem

Wniosek

Podsumowując, dochodzimy do punktu, w którym musimy być zaniepokojeni na obu frontach. Są powody, dla których ktoś z nas byłby podejrzliwy wobec naszego partnera, dziecka, małżonka, kogokolwiek - Ale musimy jednak również chronić się przed potencjalnymi atakami na własne konto. Możemy też stać się celem ataku, nieufności ze strony naszego partnera, ojca, szefa.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli trochę rozejrzysz się na ten temat, z łatwością zobaczysz, że wiele osób o tym pisze, ale bardzo niewiele naprawdę niezawodnych rozwiązań jest dostępnych dla każdego z nas. Od ataków siłowych, różnych metod phishingu i prawie średniowiecznych metod robienia czegoś tak bardzo z tego stulecia - Jest naprawdę niewiele dostępnych sposobów logowania się na czyjeś konto na Facebooku, chyba że jesteś hakerem lub przynajmniej wystarczająco dobrze znającym oprogramowanie i hakowanie, aby pomóc Ci sprostać temu zapotrzebowaniu.

Ponownie możemy tylko naprawdę polecić mSpy jako najlepsze oprogramowanie, które pomoże Ci znaleźć rozwiązanie dla tego, czego chcesz. To dlaczego? Jest to szybkie, proste, łatwe do zrozumienia oprogramowanie z wieloma funkcjami i łatwe w instalacji. Oprócz wszystkich funkcji, które powodują, że ten tekst w ogóle istnieje, ma również wiele innych funkcji, które prawdopodobnie również Cię zainteresują.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.