STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuJak zainstalować aplikację szpiegowską na innym telefonie?

Jak zainstalować aplikację szpiegowską na innym telefonie?

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jeśli zastanawiasz się, jak zainstalować oprogramowanie szpiegujące telefon komórkowy, oznacza to, że masz pewne trudności w tej operacji.

Wielu użytkowników jest w rzeczywistości zakłopotanych, zwłaszcza gdy napotykają dziwne terminy, takie jak „jailbreak", „rootowanie" i tak dalej. Rozumiemy, że nie każdy może być ekspertem w tych dziedzinach, dlatego też pozostawanie w takim stanie podczas zajmowania się tymi kwestiami jest całkowicie normalne.

Procedury są obiektywnie złożone, ale należy dodać, że można je pokonać przy odrobinie nastawienia, nauki i cierpliwości. Dlatego dzisiaj powiemy Ci, jak zainstalować mobilną aplikację szpiegowską.

WĄTPLIWOŚCI DOTYCZĄCE INSTALACJI OPROGRAMOWANIA ESPIONAGE

Zanim wyjaśnisz, jak zainstalować aplikację szpiegowską na smartfony, dobrze jest wyjaśnić pewne wątpliwości, które mogą Cię dręczyć.

Po pierwsze, prawdopodobnie już przeczytałeś, że aby z nich skorzystać, musisz zrootować lub jailbreak urządzenie. Co oznaczają te terminy? Są to dwie operacje, które odblokowują uprawnienia administratora (zwane również super - Użytkownikami) na tym telefonie komórkowym. Wyżej wymienione uprawnienia pozwalają na wykonywanie pewnych operacji, o których w innym przypadku marzyłbyś: na przykład instalowanie aplikacji, które nie są rozpoznawane przez oficjalne rynki Google Play lub App Store.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Czy ta faza rootowania lub jailbreak jest obowiązkowa? Jeśli chcesz kompleksowo iw czasie rzeczywistym szpiegować urządzenie swojego dziecka, tak. Jeśli z drugiej strony jesteś zadowolony z podstawowych raportów i spartańskich funkcji, to nie. Powód? Istnieją „uproszczone" wersje tych programów, które nie wymagają uprawnień superużytkownika. Jednak są one dość niekompletne i często mało przydatne dla bardzo zaniepokojonych rodziców.

JAK ZAINSTALOWAĆ OPROGRAMOWANIE SPY DLA TELEFONU KOMÓRKOWEGO?

Instalacja aplikacji na urządzenia po jailbreaku lub zrootowane urządzenia wymaga precyzyjnych kroków, które wymienimy poniżej.

Najpierw musisz sprawdzić, czy wybrana aplikacja szpiegowska jest kompatybilna z telefonem komórkowym, który ma być szpiegowany. W szczególności upewnij się, że jest kompatybilny zarówno z twoim systemem operacyjnym, jak i tą konkretną wersją systemu operacyjnego. Mówimy ci to, ponieważ nie wszystkie programy szpiegowskie działają zarówno z systemem Android, jak i iOS.

2. Zrobiłem to, ale nadal musisz wybrać, który pakiet kupić. W rzeczywistości każde oprogramowanie szpiegowskie ma mały zestaw licencji, które różnią się w zależności od pewnych elementów. Na przykład podstawowe pakiety nie mają prawie żadnych zaawansowanych funkcji: funkcje, które można znaleźć w pakietach Premium, oczywiście droższe. Wtedy też musisz zdecydować o czasie trwania licencji - Zazwyczaj są opcje abonamentów miesięcznych, kwartalnych i rocznych. Jeśli zarejestrujesz się na długi, zaoszczędzisz na kosztach.

3. Czy wyjaśniłeś te aspekty? Następnie nadszedł czas, aby zapłacić za zakup wybranej aplikacji szpiegowskiej, zgodnie z licencjami, które Twoim zdaniem będą odpowiadać Twoim potrzebom.

4. Po zakupie usługi zalecamy dokładne zapytanie, jak zainstalować tę aplikację. Usługa prześle Ci e - Mailem wszystkie instrukcje, które powinieneś znać, aby kontynuować instalację tego programu. Ponadto otrzymasz również link do pobrania aplikacji oraz dane logowania do panelu użytkownika (za pośrednictwem strony internetowej usługi).

5. Teraz będziesz musiał wziąć wyżej wymienione poświadczenia i zarejestrować swoje osobiste konto w serwisie, wprowadzając identyfikator użytkownika i hasło. Jest to ważne, ponieważ pozwoli ci to uzyskać dostęp do panelu sterowania z komputera. W praktyce mówimy o tej stronie, na którą będą wysyłane wszystkie raporty dotyczące szpiegowanego telefonu komórkowego.

6 Teraz nadchodzi trudna część. W szczególności nadszedł czas, aby zainstalować program na telefonie komórkowym lub tablecie, który chcesz monitorować. Nie jest to jednak skomplikowana operacja, jak już wyjaśniliśmy, najpierw będziesz musiał złamać jailbreak lub zrootować urządzenie.

7. Po pokonaniu tej przeszkody będziesz musiał uruchomić aplikację na tym telefonie. Oprogramowanie poprosi o podanie danych logowania. Jest to bardzo łatwa faza, ponieważ wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które zostaną Ci przekazane w czasie rzeczywistym przez usługę.

8. Teraz wystarczy ponownie uruchomić aplikację i - Jeśli chcesz - Zmienić ustawienia związane z raportami, które będziesz otrzymywać.

INNE PRZYDATNE INFORMACJE, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ

Patrząc w ten sposób, może się wydawać, że jest to długa i złożona operacja, wymagająca nawet całego dnia. Jednak wcale nie jest to prawdą, ponieważ zwykle ukończenie instalacji mobilnego oprogramowania szpiegującego zajmuje około pięciu minut.

Jeśli jednak robisz to po raz pierwszy, czas może być dłuższy: w rzeczywistości możesz popełnić kilka błędów i stracić kilka minut na przeczytanie wszystkich informacji na ekranie. Jednak bardzo powolne działanie nigdy nie przekroczy 30 minut na instalację.

W każdym razie, kiedy to zrobisz, upewnij się, że masz swobodny dostęp do tego telefonu przez co najmniej godzinę - Nigdy nie wiadomo.

Teraz, gdy masz już zainstalowany, nie oczekuj wszystkiego od razu. Rozpoczęcie śledzenia telefonu komórkowego i utworzenie pierwszych raportów zajmie trochę czasu.

Zwykle już po kwadransie powinieneś być już w stanie otrzymać pierwszą informację o urządzeniu na swoim panelu webowym. Jeśli masz jakiś problem, zawsze dobrze jest skontaktować się z działem obsługi klienta wybranej przez Ciebie usługi: będą oni gotowi udzielić Ci pomocy i pomóc rozwiązać każdy problem lub przeszkodę.

PRZYDATNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE INSTALOWANIA APLIKACJI SPIA

Dziś powiedzieliśmy Ci, jak zainstalować oprogramowanie szpiegowskie dla telefonów komórkowych. Jednak przed zamknięciem naszego przewodnika chcemy zostawić kilka innych, bardzo cennych rad. Po pierwsze, bardzo ważne przypomnienie: pamiętaj, aby pobrać oprogramowanie, które jest kompatybilne zarówno z systemem operacyjnym, jak i określoną wersją.

Następnie zawsze postępuj zgodnie z otrzymanymi instrukcjami: tutaj nie ma obowiązującego uniwersalnego przewodnika, ponieważ metody instalacji mogą się zmieniać w zależności od programu. Dobrze jest też odłożyć na bok e - Mail ze wszystkimi szczegółami: nie zgub go, bo będziesz go potrzebować. Alternatywnie możesz utworzyć plik tekstowy i zachować wszystkie dane zawarte w wiadomości e - Mail.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.