STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak zablokować WhatsApp w przypadku kradzieży telefonu?

Jak zablokować WhatsApp w przypadku kradzieży telefonu?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Czy Twój telefon komórkowy został skradziony lub podejrzewasz, że Twój WhatsApp został sklonowany? Wiedz, że istnieje możliwość zablokowania aplikacji, a także odzyskania wszystkich danych, gdy uznasz to za konieczne.

Aby porozmawiać trochę więcej o tym temacie bezpieczeństwa WhatsApp, dzisiaj poświęcimy ten artykuł, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i nauczyć Cię, jak zablokować i odzyskać konto osobiste.

Jak zablokować WhatsApp w przypadku kradzieży lub klonowania?

Jeśli Twoje urządzenie zostało skradzione lub podejrzewasz, że Twój WhatsApp został sklonowany, ważne jest, aby nikt nie mógł korzystać z Twojego konta.

  • Rabunek / kradzież

Najpierw musisz zablokować swój chip. Aby to zrobić, zadzwoń do swojego operatora, gdy tylko będziesz mieć możliwość, i poproś o zablokowanie numeru. Oprócz ochrony przed wszystkimi działaniami związanymi z Twoim numerem, w szczególności w WhatsApp nie będzie możliwa weryfikacja konta w telefonie, co uniemożliwi korzystanie z niego.

Ponieważ weryfikacja ta odbywa się poprzez podłączenie SMS - A, w obu przypadkach aplikacja nie będzie w stanie przeprowadzić weryfikacji i uniemożliwi jej użycie.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Z bloku można kupić nowy chip z tym samym numerem telefonu, można go kupić o ile jesteś posiadaczem poprzedniego chipa i posiadasz całą dokumentację w jednym z reprezentatywnych sklepów. Na nowym urządzeniu ponownie zainstaluj WhatsApp, a po potwierdzeniu danych i sprawdzeniach aplikacja będzie działać tylko na nowym urządzeniu, ponieważ jest aktywna tylko na jednym numerze telefonu.

Możesz również wysłać wiadomość e - Mail na adres support@whatsapp.com z tytułem „Zagubione / skradzione: wyłącz moje konto". W e - Mailu wprowadź swój numer telefonu w formacie międzynarodowym +55 (ddd) (numer telefonu).

  • Sklonowano

Jeśli podejrzewasz, że Twój WhatsApp został sklonowany, otwórz ustawienia i wymuś zamknięcie aplikacji. Następnie odinstaluj go i zainstaluj ponownie, a następnie powtórz logowanie i weryfikację. W ten sposób „wyjdzie" z innego urządzenia lub systemu, który może być sparowany z Twoim.

WhatsApp informuje, że nawet bez chipa można korzystać z aplikacji przez Wi - Fi, dlatego tak ważne jest, aby skontaktować się z obsługą klienta w celu dezaktywacji konta. Platforma nie może zlokalizować urządzenia.

Dowiedz się, jak śledzić WhatsApp innych osób

Co się dzieje, gdy konto jest wyłączone?

Gdy Twoje konto zostanie dezaktywowane, nie oznacza to, że zostanie ono usunięte, przynajmniej nie na początku. Twoje kontakty mogą przeglądać Twój profil, wysyłać wiadomości itp. Jednak okres oczekiwania na te wiadomości wynosi 30 dni.

Po upływie tych 30 dni, jeśli nie podejmiesz żadnych działań, Twoje konto zostanie całkowicie usunięte. WhatsApp uważa, że 30 dni wystarczy na jakąś akcję ze strony użytkownika.

Jak odzyskać moje dane WhatsApp?

Kopia zapasowa WhatsApp

WhatsApp pozwala na kilka sposobów na odzyskanie danych osobowych i rozmów, ale musisz mieć świadomość, że niektóre urządzenia nie pozwalają na przywrócenie historii konwersacji, gdzie w większości przypadków konieczne jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej, aby wszystko można było odzyskać bez jakiś problem.

Kopię zapasową na iCloud (iOS), Google Drive (Android) lub OneDrive (Windows Phone) można włączyć podczas instalacji aplikacji lub w ustawieniach> konwersacje> kopia zapasowa konwersacji.

Odzyskiwanie danych można przeprowadzić tylko wtedy, gdy używany jest ten sam numer telefonu. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja tworzy „konto" ze swoim numerem i za każdym razem, gdy jest używane, będzie powiązane z Twoimi danymi.

Jeśli kopia zapasowa nie została aktywowana, będzie można pobrać informacje o usługach i obecności w grupach, w których należysz, ale nie będzie można pobierać wiadomości. W przypadku korzystania z identycznego urządzenia lub tego, które zostało zgubione lub skradzione, może być możliwe odzyskanie wiadomości nawet bez aktywowanej kopii zapasowej, ale taka sytuacja jest nieco rzadsza.

To samo urządzenie

Jeśli odinstalowałeś aplikację tylko dlatego, że podejrzewasz klonowanie, możesz poprosić o przywrócenie historii wiadomości zaraz po rozpoczęciu procesu instalacji.

Jeśli rozmowy były przechowywane na kartach pamięci, odzyskiwanie działa tylko wtedy, gdy nadal masz tę kartę.

  • telefon Windows

Urządzenia z tym systemem operacyjnym pozwalają na przywracanie historii tylko poprzez zewnętrzną kartę pamięci, na której została wykonana kopia zapasowa. W nowym telefonie istnieje możliwość włożenia karty i przywrócenia wiadomości. Procedurę można również wykonać wysyłając historię na e - Mail.

Wysyłanie może odbywać się poprzez ustawienia, narzędzia i historię rozmów przez e - Mail. Plik konwersacji jest dostępny w osobistej wiadomości e - Mail i można go odzyskać w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu komórkowego.

  • iPhone

Na iPhonie możliwe jest tworzenie kopii zapasowych rozmów i danych za pośrednictwem iTunes i wykorzystanie ich do ewentualnego przywrócenia. Aby wykonać tę kopię zapasową, podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB, gdy tylko pojawi się iTunes, kliknij „Podsumowanie" i rozpocznij przywracanie.

  • BlackBerry 10

Czy nadal używasz urządzeń BlackBerry? Przywrócenie historii rozmów WhatsApp można wykonać z BlackBerry Link bezpośrednio na komputerze. Tworzona jest kopia zapasowa starego urządzenia, a następnie możesz przywrócić rozmowę na nowym urządzeniu.

Możesz przechowywać rozmowy na karcie pamięci, zewnętrznym dysku twardym lub nawet w chmurze. Aby je odzyskać, zainstaluj aplikację, kliknij menu, ustawienia, ustawienia multimediów, a następnie „Kopia zapasowa rozmów".

https://rastreadorcelular.net/celular - Skradzione - Znajdź - Tropiciel /

Menedżer plików

W większości przypadków potrzebujesz menedżera plików telefonu na komputerze. Z niego możesz skopiować folder kopii zapasowej na swoim komputerze (lub odwrotnie) i wstawić go do folderu WhatsApp.

Po wklejeniu pasty na urządzenie można ją przywrócić. Jeśli wiadomości nie można odzyskać po „wklejeniu" folderu w telefonie, usuń aplikację, a następnie powtórz jej instalację. W ten sposób można powiązać folder kopii zapasowej z aplikacją za pomocą opcji „Przywróć".

Wniosek

Jeśli nie chcesz tracić rozmów, zalecamy wykonanie kopii zapasowej na koncie powiązanym z Tobą w chmurze. W przypadku iCloud dla osób z iPhonem / iPadem, Dyskiem Google na urządzenia z systemem Android i OneDrive dla osób korzystających z urządzeń z systemem Windows.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.