STRONA GŁÓWNAAplikacja Monitorowania TelefonuJak wyświetlić zawartość ekranu i zrzuty ekranu z innego telefonu komórkowego?

Jak wyświetlić zawartość ekranu i zrzuty ekranu z innego telefonu komórkowego?

Bezpłatna aplikacja do zdalnego monitorowania na Androida - App Monitoruj telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Nowe technologie pozwalają teraz prawie każdemu zhakować komputer. Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ale czy zdawałeś sobie sprawę, że Twoje urządzenie lub ekran mogą zostać użyte przeciwko komuś? Niedawno Ang Cui z Red Ballon Security wymyślił, jak włamać się do ekranu komputera, aby zobaczyć aktywność użytkownika.

Innymi słowy, możesz zaatakować komputer i mieć w swoich rękach wszystkie osobiste i prywatne dane kogokolwiek.

Każdy wie, że urządzenie, laptop lub komputer stacjonarny mogą zostać zhakowane. Ale w ostatnich latach eksperci od bezpieczeństwa komputerowego pokazali, że można używać ekranu komputera lub robić zrzuty ekranu, aby szpiegować czyjeś działania.

Pokażemy Ci, jak to jest możliwe. A co tak naprawdę możesz mieć w swoich rękach, włamując się do komputera lub jego ekranu.

Jak działa włamanie do komputera?

Ekran lub jego zrzut obsługuje piksele i wybór wejścia. Ta funkcja jest również znana jako kontroler wyświetlacza on - Sreen.

Naukowcy opracowali ten sposób robienia rzeczy, aby użytkownik mógł uzyskać dostęp do kodu wykonawczego na ekranie lub do samego komputera.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Tak więc, jeśli nie możesz podłączyć innego urządzenia, dzieje się tak, ponieważ ekran twojego komputera zmienia kod pikselowy twojego komputera.

W rezultacie haker może przekierować dostęp do witryny, którą zwykle odwiedzasz, i nadać jej wygląd oryginalnej witryny. Na przykład twojego banku.

Osoba docelowa nie będzie już widzieć tego samego kodu SSL. Oznacza to, że haker naraża komputer lub połączenie.

Dzisiejsi hakerzy są w stanie złamać zabezpieczenia wprowadzone przez użytkowników. Mogą wtedy korzystać z urządzenia i manipulować informacjami zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na przykład mogą instalować złośliwe oprogramowanie bez zgody użytkownika, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Ich bystry umysł i znajomość tematu pozwalają im mieć dostęp do informacji, którymi użytkownik nie chce się nikomu udostępniać. Są hakerzy, którzy chcą HS maszyn.

Jakim jesteś hakerem?

Ogólnie istnieją trzy typy hakerów, mniej lub bardziej „częste".

  • The BlackHat Hackers

    Hakerzy czarnego kapelusza są ogólnie znani jako hakerzy, którzy przejmują maszyny dla własnych potrzeb i interesów. Są znani ze złośliwych działań, takich jak naruszanie bezpieczeństwa komputerów. Następnie wykorzystują wszystkie zebrane informacje, aby poznać niezliczone przestępstwa. W ten sposób kradną wrażliwe dane, na przykład z kart kredytowych. Nie wahają się zbierać danych osobowych, aby je następnie odsprzedać.

  • The WhiteHat Hackers

    Hakerzy z białych kapeluszy postępują dokładnie odwrotnie niż czarni ludzie. Są również znani jako „etyczni" hakerzy. Wykorzystują swój umysł i umiejętności, aby poprawić bezpieczeństwo sieci. Zawsze mają zgodę swoich ofiar. W rzeczywistości starają się dostarczać rozwiązania i oferować rozwiązania ataków czarnych hakerów za wynagrodzeniem.

  • Hakerzy GreyHat

    Są jedynymi hakerami, którzy nie próbują hakować maszyn dla swojej własności osobistej. Rzeczywiście, jeśli działają nielegalnie, kontaktują się z ofiarą w celu podjęcia niezbędnych środków.

Często zadawane nam pytanie brzmi, jak zostać hakerem, a dokładniej, jak zhakować komputer, więc nie zostań czarnym hackerem, aby używać tych narzędzi przeciwko atakowanym osobom.

Hakowanie komputera lub innego urządzenia to dziś po prostu sztuka dostępna dla każdego! Rzeczywiście, w ostatnich latach wynaleziono wiele narzędzi do osiągnięcia twoich celów.

W tym samym duchu wprowadzono również wiele narzędzi do ochrony urządzeń przed niebezpieczeństwami związanymi z siecią.

Innymi słowy, każdy może na przykład zhakować kogoś, aby usprawnić swoją działalność. Możesz także chcieć chronić ukochaną osobę przed niebezpieczeństwami w sieci. Czy chcesz kontrolować działania swoich dzieci w sieci, aby je chronić…?

Najlepszym rozwiązaniem do włamania się do urządzenia jest użycie oprogramowania szpiegującego opracowanego specjalnie do tego celu.

Najlepsze narzędzie do włamania się do urządzenia: oprogramowanie szpiegowskie

Jeśli chcesz włamać się do komputera lub innego typu urządzenia, rozwiązaniem jest zatem użycie oprogramowania szpiegującego, takiego jak Mspy, Hoverwatch czy nawet Flexispy.

W rzeczywistości ten rodzaj oprogramowania został opracowany specjalnie dla rodziców, którzy troszczą się o dobro swoich dzieci. Lub dla liderów biznesu, którzy chcą chronić swój biznes lub zwiększyć produktywność.

Co robią Twoi pracownicy z firmowymi maszynami w godzinach pracy? Czy naprawdę działają?

Skonfiguruj pełną szacunku, ale skuteczną kontrolę rodzicielską

Który rodzic nie marzy o tym, by wiedzieć, co jego potomstwo robi w sieci bez naruszania jego prywatności? Kto nie chce mieć pewności, że jego dziecko nie uzyska dostępu do nieodpowiednich treści w sieci?

Kto nie chce chronić urządzeń dzieci przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami internetowymi? Nie wspominając już o konsekwencjach, jakie niektóre działania w świecie wirtualnym mogą mieć w prawdziwym życiu.

Jak zdalnie zhakować komputer

Najlepsze oprogramowanie szpiegujące oferuje obecnie funkcję zrzutu ekranu. Innymi słowy, zdalny zrzut ekranu.

W rzeczywistości jest to jedno z najlepszych narzędzi do dokładnego poznania aktywności osoby na swoim urządzeniu. Ale to nie wszystko, dobre oprogramowanie szpiegujące, jak powiedzieliśmy powyżej, pozwoli również skonfigurować naprawdę skuteczną kontrolę rodzicielską.

W związku z tym dostęp do niektórych witryn może być zabroniony. Kontrolę można również ustawić za pomocą słowa kluczowego. Otrzymasz wtedy alert informujący o tym, co dzieje się na urządzeniu Twojego dziecka.

Czy chcą uzyskać dostęp do nieodpowiednich treści? Chce ponownie wrócić do tej witryny, do której jednak wyraźnie zabroniłeś mu dostępu.

Sprawdź, czy obowiązujące umowy są rzeczywiście przestrzegane. Skonfiguruj własny filtr dostosowany do Twoich potrzeb!

Najlepsza opcja dla właścicieli firm

Liderzy biznesu są zawsze przeciążeni. Muszą pracować z wieloma ludźmi i nie mogą być wszędzie jednocześnie.

Niektórzy pracownicy to wykorzystują i zamiast pracować z głową, rozpraszają się w sieci. W niektórych przypadkach, co gorsza, niektórzy pracownicy zdradzają ich i zdradzają konkurencji „tajemnice zawodowe".

W innych wciąż są hakerzy, którzy szaleją i atakują firmy. W każdym razie straty finansowe są często ogromne!

W końcu spada produktywność, dochodzi do utraty własności intelektualnej, kradzieży nowych produktów lub projektów itp. Dlatego nie narażaj już swojej firmy na wszystkie te zagrożenia i skorzystaj z usług White Hat Hackers.

Inną opcją jest monitorowanie pracowników za pomocą oprogramowania szpiegującego. Będziesz mieć wtedy dostęp do pełnej kopii zapasowej działań swoich pracowników.

Jednak hakerzy są również doskonale zaznajomieni z przydatnością takiego oprogramowania. Podczas gdy programy szpiegowskie, takie jak Mspy, Hoverwatch lub Flexispy, mogą informować Cię o tym, co faktycznie robi Twój pracownik w biurze, hakerzy mają również wiele możliwości.

Powinieneś wiedzieć, że takie oprogramowanie zainstalowane na komputerze firmowym bez Twojej wiedzy może być naprawdę dramatyczne. Na przykład dzięki funkcji Keylogger haker może mieć dostęp do wszystkich haseł pracownika.

haker może również uzyskać dostęp do wszystkich informacji umieszczonych w Internecie, wszystkich wymienianych wiadomości, wszystkich rozmów, które mają miejsce. n szybko rozumie, że posiadając takie informacje, każdy może wyrządzić poważne szkody w firmie.

Wniosek

Jednym z najlepszych sposobów zdalnego włamania się do komputera jest zainstalowanie na nim oprogramowania szpiegującego. Nie ma potrzeby w tych przypadkach - Musi istnieć odniesienie w informatyce.

Ale jak zrozumiałeś, ta technologia może działać na twoją korzyść jako lidera biznesowego, a także przeciwko tobie, jeśli zostanie wykorzystana przez złośliwego hakera!

Rodzicom zhakowanie urządzenia dziecka oprogramowaniem szpiegującym zapewnia im pełną kontrolę nad aktywnością online.

To niewątpliwie najlepsza opcja ochrony dzieci przed niebezpieczeństwami w sieci! Aby chronić je przed możliwymi dryfami.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.