STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak wyświetlić WhatsApp innych osób na komputerze?

Jak wyświetlić WhatsApp innych osób na komputerze?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Niedawno zapytano mnie, jak monitorować WhatsApp i inne komunikatory internetowe. Istnieje kilka programów szpiegowskich, które pozwalają na taki poziom monitorowania, w zależności od tego, którą usługę należy objąć. Możesz się zastanawiać, dlaczego ta możliwość może być ważna?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz zrozumieć, jak działają różne aplikacje do przesyłania wiadomości, a następnie możesz zrozumieć, gdzie pojawia się oprogramowanie monitorujące.

Poniżej wymienię niektóre z najlepszych aplikacji do monitorowania Whatsapp i innych usług… Więc czytaj dalej! To jest część mojego Ultimate Guide to Mobile Spy Software - Sprawdź to.

Zalecane oprogramowanie szpiegowskie dla WhatsApp

Na tej stronie zamieściłem szczegółowe recenzje najlepszych programów szpiegowskich na telefony komórkowe i urządzenia mobilne - Te są najlepsze do szpiegowania WhatsApp Messenger:

Na przestrzeni lat pojawiły się nowe komunikatory internetowe, a duże, takie jak WhatsApp, stają się bardzo popularne, zwłaszcza wśród dzieci. Te usługi czatu umożliwiają użytkownikom wysyłanie wiadomości i plików bez ponoszenia kosztów wiadomości tekstowych. Ten sposób komunikacji pozwala użytkownikom na bezpłatne wysyłanie zdjęć, muzyki i filmów. Pozwala także na nieograniczone darmowe rozmowy.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Monitorowanie jest zwykle wykonywane przez rodziców, którzy są zaniepokojeni czynnościami swoich dzieci. Rodzice mogą nie być w stanie nadążyć za wszystkimi usługami. Starsze oprogramowanie szpiegowskie mogło monitorować tylko typowe wiadomości tekstowe SMS, a cokolwiek faceci robią z WhatsApp itp., Nie mogły być monitorowane. Obecnie wiele firm może udostępniać swoje usługi przesyłania wiadomości.

Oto niektóre z głównych usług przesyłania wiadomości, które można monitorować. Pamiętaj, że żaden z programów szpiegujących telefon komórkowy nie jest w stanie monitorować ich wszystkich, więc musisz wybrać program, który odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

Popularne usługi przesyłania wiadomości

WhatsApp Messenger to obecnie najpopularniejsza aplikacja wśród młodych użytkowników telefonów komórkowych. Ma możliwość wykonywania komunikacji międzyplatformowej. Można go bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play i jest dostępny dla smartfonów Nokia, BlackBerry, Android, Windows Mobile i iPhone. Pozwala to na wysyłanie wiadomości między różnymi platformami, o ile druga strona ma zainstalowaną aplikację. Możliwe jest również wysyłanie wiadomości z komputera na telefon komórkowy.

BlackBerry Messenger - Jest to usługa komunikacji błyskawicznej dostępna dla użytkowników telefonów BlackBerry.

GTalk - Jest to aplikacja do czatu należąca do Google, która działa podobnie do WhatsApp. Daje również możliwość działania na różnych platformach.

iMessage - To usługa komunikacji błyskawicznej, która może działać na urządzeniach Apple - IPhone i iPad. Kiedy komunikujesz się z kimś za pomocą telefonu innego niż Apple, będziesz otrzymywać zwykłe wiadomości.

Gdzie jest problem?

Jeśli próbujesz monitorować wykorzystanie telefonu komórkowego swojego dziecka i wiesz, że korzysta z tych usług czatu zamiast zwykłych wiadomości, nie będziesz mieć dostępu do jego wiadomości. Chyba że używają oprogramowania szpiegującego, które może monitorować ich ulubioną usługę komunikatora. Do niedawna było to niemożliwe.

Dla wielu osób po prostu monitorowanie telefonu komórkowego w staromodny sposób było w porządku. To może dać dobry przegląd tego, co się dzieje. Ale jeśli Twoje dziecko korzysta z tych usług, możesz tracić ważne informacje. Ponieważ są to w zasadzie darmowe wiadomości tekstowe, a dzieci często z nich korzystają.

Oprogramowanie monitorujące

Twórcom oprogramowania szpiegującego jest dość trudno nadążać za wszystkimi używanymi aplikacjami. Oczekuje się, że postęp technologii doprowadzi do odkrycia lepszego oprogramowania, które będzie w stanie monitorować komunikację online na różnych platformach. W tej chwili nie ma rozwiązania, które można by sklasyfikować jako naprawdę kompleksowe - Obejmujące wszystkie usługi przesyłania wiadomości. Jednak są takie, które są bardzo głębokie.

  • Oprogramowanie Flexispy - To jest teraz z najwyższej półki - Możesz usłyszeć prawdziwe połączenia głosowe wykonane za pomocą WhatsApp Messenger. Ma również największą liczbę obsługiwanych usług - Łącznie 13 i obejmuje różne aplikacje i usługi, które można monitorować za pomocą Flexispy. Przeczytaj moją główną recenzję Flexispy i zobacz, co jeszcze sprawia, że ta aplikacja jest jedną z najlepszych. (Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje na oficjalnej stronie Flexispy)
  • mSpy Monitoring - Ciężko pracowaliśmy, aby nadążyć za szeroką gamą usług, obejmujących Whatsapp i oferujących szeroki zakres innych funkcji. (Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje na oficjalnej stronie mSpy)
  • MobiStealth - Pozwala na przeglądanie działań odbywających się na Facebooku, WhatsApp i Viber - Dla zrootowanych telefonów z Androidem i iPhone'ów. Zrootowane telefony z Androidem mają możliwość monitorowania aktywności na Twitterze. (Kliknij tutaj, aby wyświetlić informacje na oficjalnej stronie MobiStealth)

Możesz także monitorować aktywność w programie BlackBerry Messenger, Windows Live Activity i GTalk. Osoby korzystające z iPhone'ów mogą monitorować iMessages i YouTube, dając im możliwość oglądania filmów, które oglądają.

Obecnie nie ma oprogramowania, które umożliwia obsługę wszystkich aplikacji do przesyłania wiadomości. Dostępne opcje nadal wymagają ulepszenia i aktualizacji. Flexispy jest obecnie prawdopodobnie najlepszą opcją, ponieważ obejmuje większość usług, ale mSpy również jest wart rozważenia. Ważne jest, aby dopasować oprogramowanie szpiegowskie do usług, które mają być monitorowane.

Wymagane jest rootowanie systemu Android!

Częste pytanie, które pojawia się, jeśli chodzi o szpiegowanie w WhatsApp Messenger - Czy muszę zrootować moje urządzenie z Androidem? Odpowiedź brzmi tak!

Więcej informacji znajdziesz w moim Przewodniku po rootowaniu Androida - Ale pamiętaj, że jest to niezbędny proces dla wszystkich programów szpiegowskich WhatsApp.

Obecnie istnieje duża konkurencja między różnymi firmami zajmującymi się oprogramowaniem szpiegowskim, starając się monitorować jak największą liczbę usług przesyłania wiadomości. Naprawdę musisz mieć oko na najnowsze osiągnięcia i znaleźć najlepsze oprogramowanie szpiegowskie dla swoich potrzeb. Jeśli chcesz monitorować Skype - Lub monitorować wiadomości na Viber Chat - Mam artykuły na ten temat!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.