STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak wyświetlić usunięte wiadomości WhatsApp?

Jak wyświetlić usunięte wiadomości WhatsApp?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

WhatsApp odniósł tak ogromny sukces, że dziś możemy powiedzieć, że stał się podstawowym narzędziem komunikacji. Aplikacja służy do wszystkiego! Zjazdy rodzinne, koordynacja zespołu roboczego firmy, szybka interakcja z klientami, prowadzenie kampanii politycznej, nagłaśnianie promocji i sprzedaży produktów, przekazywanie dokumentów itp. Jego sukces i wydajność posunęły się tak daleko, że wyparły tradycyjną telefonię komórkową - Większość ludzi woli dzwonić przez WhatsApp. Jest przykładem rozwiązania cyfrowego, które rozpowszechniło się w całym społeczeństwie i jest używane zarówno przez bogatych, jak i biednych.

Jedną z opcji udostępnionych przez WhatsApp w rozmowie jest usunięcie wysłanych i odebranych wiadomości. Jest to przydatny zasób, gdy na przykład wysyłamy wiadomość do niewłaściwego kontaktu. Służy również do zachowania prywatności i ochrony informacji, które nie powinny być przechowywane (dane bankowe, dane karty kredytowej). Służy również do ukrycia czegoś takiego jak akt niewierności małżeńskiej lub nieostrożny sposób komunikowania się, który może prowadzić do procesu sądowego. A ponieważ nie mogło być inaczej, są chwile, kiedy przypadkowo usuwamy coś, czego nie powinniśmy usuwać!

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Niezależnie od konkretnego przypadku, jeśli dotarłeś na tę stronę, dlaczego musisz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte rozmowy WhatsApp!

Jakie są metody odzyskiwania wiadomości WhatsApp?

W przeszłości otrzymywaliśmy wiele zapytań w tym zakresie, więc przeprowadziliśmy szerokie wyszukiwanie i wybraliśmy najlepsze metody odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsApp.

JAK ODZYSKAĆ USUNIĘTE WIADOMOŚCI WHATSAPP NA ANDROIDZE

Istnieją dwie cenne metody, które pomogą Ci odzyskać rozmowę WhatsApp w systemie Android. Po prostu wykonaj krok - A - Krok.

METODA NR 1 - ODZYSKIWANIE DANYCH WHATSAPP DZIĘKI GOOGLE DRIVE BACKUP

Jeśli tworzysz kopię zapasową wiadomości WhatsApp na Dysku Google, możesz użyć tego pliku do odzyskania usuniętych wiadomości WhatsApp. Krok po kroku:

 1. Odinstaluj WhatsApp z urządzenia.
 2. Zainstaluj ponownie WhatsApp i zaloguj się na swoje konto.
 3. Podczas pierwszego logowania zostanie wyświetlony komunikat z pytaniem, czy chcesz odzyskać wiadomości („przywróć kopię zapasową") za pomocą Dysku Google. Kliknij „przywróć" i gotowe!

(Uwaga! W ostatnim kroku zachowaj ostrożność, jeśli dotkniesz drugiego przycisku, kopia zapasowa zostanie usunięta, a wiadomości utracone).

OBS:

(a) Odzyskanie wiadomości usuniętych tą metodą jest możliwe tylko wtedy, gdy system operacyjny urządzenia jest taki sam, jak urządzenie, na którym utworzono kopię zapasową.

(b) Nie będzie możliwe odzyskanie wiadomości tą metodą, jeśli opcja tworzenia kopii zapasowych nie była włączona przed ich utratą.

(c) Nie można wybrać, które wiadomości mają zostać pobrane („Chcę tylko odzyskać rozmowę z kimś takim i tym"), wszystkie zarchiwizowane wiadomości będą musiały zostać pobrane razem, nawet te, które są bezużyteczne.

(d) Powtarzamy: krok 03 jest bardzo ważny. Jeśli przypadkowo dotkniesz opcji „pomiń", plik zostanie usunięty na zawsze.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odzyskać wiadomości za pomocą kopii zapasowej na Dysku Google, zalecamy następną metodę.

METODA NR 2 - ZNAJDŹ I POBIERZ PLIK WHATSAPP MEDIA

Poprzednia metoda odzyskuje wszystko, wiadomości tekstowe i pliki multimedialne (zdjęcia, filmy, audio itp.), Ale istnieje sposób na odzyskanie tylko tych utraconych plików. W rzeczywistości, gdy usuwamy coś ze smartfona, plik ten nie jest natychmiast usuwany. Pliki WhatsApp są przechowywane w folderze, który można otworzyć, podłączając smartfon do komputera PC lub notebooka. Postępuj krok po kroku:

 1. Podłącz smartfon do komputera za pomocą kabla USB.

Uwaga: jeśli Twój WhatsApp został zainstalowany na karcie pamięci SD, upewnij się, że masz tę kartę podłączoną do telefonu.

 1. Na komputerze otwórz Eksplorator plików, urządzenie z systemem Android i znajdź folder WhatsApp> Folder multimediów.
 2. Pojawi się wiele plików. Sprawdź, które filmy, obrazy, zdjęcia, audio i pliki chcesz odzyskać. Skopiuj i wklej (lub przeciągnij) w bezpieczne miejsce.

UWAGA: w zależności od systemu możesz mieć możliwość przeglądania tych plików bezpośrednio na smartfonie bez konieczności korzystania z komputera. Przejdź do: Menedżer plików> WhatsApp> folder Media.

JAK ODZYSKAĆ USUNIĘTE WIADOMOŚCI WHATSAPP NA iPHONE

Znaleźliśmy cztery dobre metody odzyskiwania wiadomości WhatsApp w systemie iOS.

METODA NR 1 - ODZYSKIWANIE USUNIĘTYCH WIADOMOŚCI Z WHATSAPP Z BACKUPEM iCLOUD

ICloud to najczęściej używany sposób odzyskiwania plików i kopii zapasowych przez użytkowników iPhone'a. Postępuj krok po kroku:

 1. Upewnij się, że automatyczne tworzenie kopii zapasowych jest włączone.

Aby to zrobić, przejdź do: Ustawienia> Czat> Kopia zapasowa czatu.

Uwaga: jeśli ta opcja jest wyłączona, możesz nie być w stanie odzyskać wiadomości przy użyciu tej metody.

 1. Odinstaluj WhatsApp, a następnie zainstaluj ponownie WhatsApp. Upewnij się, że poprawnie wprowadziłeś swój numer podczas ponownej instalacji.
 2. Dotknij opcji Przywróć historię czatu. Po zakończeniu pobierania kopii zapasowej wiadomości zostaną przywrócone.

METODA NR 2 - ODZYSKIWANIE WIADOMOŚCI WHATSAPP NA IPHONE DZIĘKI PLIKU ZAPASOWYM iCLOUD

Jeśli wykonałeś kopię zapasową swojego iPhone'a na iCloud, możesz odzyskać usunięte wiadomości w WhatsApp za pomocą pliku kopii zapasowej iCloud.

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację „Whatsapp Messages Recovery iPhone". Ta aplikacja może wyodrębniać wiadomości WhatsApp z pliku kopii zapasowej iCloud. Przeprowadź instalację zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez sam program.
 2. Kliknij „Odzyskaj z iCloud" i zaloguj się na swoje konto iCloud. Ta aplikacja musi mieć dostęp do pliku kopii zapasowej, aby odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. Nie martw się, że ten program nie zbiera żadnych danych ani informacji od Ciebie.
 3. Wybierz kopię zapasową iCloud, która zawiera wiadomości WhatsApp, których szukasz i kliknij „Skanuj". Poczekaj, aż program wyodrębni żądany plik.
 4. Na ekranie wyników pojawią się wiadomości usunięte z iPhone'a. Wybierz plik, aby wyświetlić podgląd zawartości, i wybierz te, które usunąłeś z WhatsApp. Kiedy skończysz, kliknij przycisk „Zapisz".

METODA NR 3 - ODZYSKIWANIE USUNIĘTYCH WIADOMOŚCI Z WHATSAPP NA IPHONE Z BACKUPEM iTunes

OSTRZEŻENIE: Ta metoda spowoduje zastąpienie wszystkich plików w telefonie iPhone plikami zapisanymi w kopii zapasowej. Oznacza to możliwość utraty plików po dacie ostatniej kopii zapasowej.

 1. Upewnij się, że iTunes jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Jeśli nie, uaktualnij.
 2. Otwórz iTunes na komputerze i podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Sprawdź, czy iTunes pomyślnie wykrył Twój iPhone. Jeśli nie został wykryty, sprawdź na iPhonie, czy wybrałeś opcję „Ufaj komputerowi".
 3. W iTunes stuknij w „iPhone", który pojawia się w lewym górnym rogu. Następnie przejdź do zakładki „Podsumowanie" znajdującej się w menu po lewej stronie.
 4. Kliknij opcję „Przywróć kopię zapasową" i wybierz plik kopii zapasowej zawierający usunięte wiadomości WhatsApp. Aby potwierdzić swój wybór, kliknij „Przywróć".

METODA 4 - ODZYSKIWANIE USUNIĘTYCH WIADOMOŚCI WHATSAPP BEZ KOPII ZAPASOWEJ

Jeśli nie wykonałeś kopii zapasowej swojego iPhone'a przed usunięciem wiadomości WhatsApp, jedną z opcji jest wypróbowanie programu „iBeesoft iPhone Data Recovery", który jest szybką alternatywą do odzyskania usuniętych rozmów WhatsApp.

IBeesoft iPhone Data Recovery to narzędzie opracowane specjalnie do odzyskiwania usuniętych wiadomości, zdjęć, filmów i plików muzycznych. Jest to aplikacja w pełni kompatybilna z najnowszą wersją iOS oraz z różnymi typami plików.

Aby z niego skorzystać, wykonaj krok - A - Krok:

 1. Pobierz i zainstaluj iBeesoft iPhone do odzyskiwania danych dla Mac lub Windows na swoim komputerze.
 2. Podłącz swój iPhone do komputera za pomocą kabla USB.
 3. Aby Twój iPhone został poprawnie rozpoznany, kliknij „Zaufaj" na swoim urządzeniu.
 4. Program wyświetli Twój iPhone na liście. Wybierz iPhone'a i kliknij „Skanuj". Poczekaj, aż program wyszuka usunięte wiadomości WhatsApp. Znalezione pliki zostaną wyświetlone w kategoriach.
 5. Na liście wyników możesz zobaczyć wszystko, co zostało znalezione. Kliknij wiadomości WhatsApp, sprawdź, czy to jest to, czego szukasz, a następnie kliknij „Odzyskaj", aby zapisać je na swoim komputerze.

NAJLEPSZA METODA ODZYSKIWANIA SKASOWANYCH WIADOMOŚCI WHATSAPP BEZ KOPII ZAPASOWEJ (CellSpy)

Jedną z najlepszych opcji odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsApp na smartfonie innej osoby jest użycie aplikacji szpiegowskiej. Najlepszą opcją na rynku jest obecnie CellSpy.

Co to jest aplikacja szpiegowska? Aplikacja szpiegowska to cyfrowe narzędzie służące do monitorowania osoby używającej jej telefonu komórkowego. Po zainstalowaniu aplikacja szpiegowska natychmiast zaczyna zbierać informacje, na przykład rozmowy WhatsApp. Wszystkie te informacje są przesyłane na konto, na którym osoba, która wynajęła usługę, może szczegółowo sprawdzić pliki.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.