STRONA GŁÓWNAZobaczyć Wiadomość TekstowaJak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe i wiadomości z innego telefonu?

Jak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe i wiadomości z innego telefonu?

Jak czytać czyjeś wiadomości tekstowe - App szpiegowska wiadomości za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W życiu codziennym możesz przez pomyłkę usunąć niektóre ważne pliki z Androida. Na przykład pewnego dnia możesz przypadkowo usunąć historię przeglądania. Jeśli te usunięte elementy są dla Ciebie istotne, musisz znaleźć sposób, aby je odzyskać.

Czy wiesz jednak, jak skutecznie odzyskać usuniętą historię na Androida?

Przed odzyskaniem historii przeglądarki w systemie Android należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

Czy masz profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida?

Niektóre firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych mobilnych zaprojektowały narzędzia do odzyskiwania danych Androida, które pomogą Ci odzyskać utracone lub usunięte dane Androida. Niektóre z tych programów mogą nawet bezpłatnie odzyskać dane Androida.

Czy kiedykolwiek zsynchronizowałeś dane Chrome ze swoim kontem Google?

Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, możesz zarejestrować konto Google i zalogować się do przeglądarki Chrome. Następnie, po zalogowaniu się do Chrome, wszystkie dane Chrome zostaną zsynchronizowane z Twoim kontem Google.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obejmuje to zakładki, historię, hasła i inne informacje. Jeśli więc przez pomyłkę usuniesz historię przeglądania na swoim urządzeniu z Androidem, możesz zalogować się na swoje konto Google na komputerze i przywrócić je.

Jest jednak jeszcze lepsza opcja i wkrótce Ci ją przedstawimy.

Więc co CellSpy może zrobić dla mojego dziecka i pracowników?

Cóż, właśnie pokazaliśmy ci bardzo ponury obraz i bez żadnej nadziei dla rodziców i przedsiębiorców. Ale czy jest sposób, aby przezwyciężyć tę szykanerię i dowiedzieć się dokładnie, co ci ludzie robili za twoimi plecami?

CellSpy to jedno z tych narzędzi, które mogą pomóc Ci odzyskać całą usuniętą historię przeglądania.

Ale w jakim stopniu może to pomóc?

Wystarczy spojrzeć na możliwości tego mobilnego oprogramowania szpiegującego. Ta aplikacja szpiegowska nie tylko umożliwia śledzenie, ale może również przechowywać każdą aktywność, którą użytkownik wykonał na monitorowanym telefonie.

Po zainstalowaniu aplikacji natychmiast uzyskujesz dostęp do następujących korzyści i funkcji:

  • Umożliwia przeglądanie zapisów pod adresem
  • Możesz łatwo monitorować dokładny czas działań pod względem dat i godzin. W ten sposób będziesz mógł wiedzieć, ile godzin pracy twoi pracownicy kradną ci i czy twoje nastoletnie dzieci marnują godziny nauki surfując po sieci.
  • Możesz także odzyskać usuniętą historię telefonu komórkowego
  • Możesz również przeprowadzić analizę swojej historii przeglądania, aby ustalić swoje nawyki w sieci z wygodnego panelu sterowania. W ten sposób jesteś w lepszej pozycji, aby zaplanować i przeprowadzić niezbędne interwencje, aby powstrzymać tego typu zachowania.
  • Możesz także przeglądać swoją historię online bez jailbreakowania iPhone'a.
  • Możesz również zobaczyć usuniętą historię telefonu komórkowego.

Możesz się tym wszystkim cieszyć, jeśli.

Do tej pory nie jest tajemnicą, że każdy odpowiedzialny biznesmen i rodzic chce mieć tę władzę w swoich rękach, aby uzyskać przewagę szpiegowską.

Możesz mieć to wszystko do swojej dyspozycji, wybierając pakiet CellSpy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom jako szpiega. Wybierz już dziś!

Konkluzja

Nic nie jest całkowicie usuwane na komputerze lub telefonie komórkowym. Chociaż istnieją funkcje usuwania, dane nadal pozostają gdzieś na urządzeniu, w pamięci wewnętrznej lub w plikach ukrytych w systemie operacyjnym. Odzyskiwanie usuniętej historii internetowej jest dość proste, jeśli wiesz, co robisz. A jeśli chcesz wiedzieć, co robisz, czytaj dalej.

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś chciałby odzyskać usunięte historie internetowe. Są to zarówno zaniepokojeni rodzice, którzy martwią się, że ich dzieci odwiedzają nieodpowiednie strony internetowe lub zostają wciągnięte w jakiś nikczemny świat podziemny, jak i po prostu chcą odzyskać zapomniany adres URL strony internetowej, z której korzystali, która była pomocna, ale myśleli, że nigdy więcej nie odwiedzą - Nawet biorąc pod uwagę, że tego potrzebujesz jeszcze raz.

CellSpy to oprogramowanie, które może pomóc w odzyskaniu dowolnej historii, szczególnie na Androidzie i iOS.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.