STRONA GŁÓWNAŚledzić Automatyczna SekretarkaJak wykonać nagrywanie środowiskowe na telefonach z systemem Android?

Jak wykonać nagrywanie środowiskowe na telefonach z systemem Android?

Jak automatycznie nagrywać dźwięk rozmowy - Android ukryty rejestrator rozmów

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Biorąc pod uwagę zgodność z przepisami dotyczącymi prywatności, istnieje kilka powodów, które mogą popchnąć Cię do celu: słuchanie otoczenia przez telefon komórkowy, zdalnie, a zatem na odległość.

Cóż, dziś istnieją pewne rozwiązania, które pozwalają odnieść sukces w tym zamiarze, a są to nowoczesne opcje, które nawet nie wymagają rootowania telefonu z Androidem. Mówimy konkretnie o CellSpy (tutaj pełna recenzja na Flexyspy) i jego funkcji SpyCall. Spróbujmy więc to pogłębić.

CZYM JEST CellSpy SPYCALL?

Jak wspomniano powyżej, jest to funkcja umożliwiająca słuchanie rozmów na odległość. Innymi słowy, ta opcja w pełni odwzorowuje tryby działania tradycyjnego środowiskowego podsłuchu. Podsumowując, będziesz miał okazję usłyszeć, co osoba szpiegowana mówi za pomocą mikrofonu urządzenia, a wszystko to bez wykrycia, pozostając w cieniu.

Tyle tylko, że w przeciwieństwie do zwykłych pluskiew, w tym przypadku nie będziesz musiał rozsiewać robaków w domu lub samochodzie, oszczędzając w ten sposób na wydatkach.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

JAK DZIAŁA SPYCALL?

Wkrótce zostanie powiedziane. Po zakupie i zainstalowaniu CellSpy na telefonie komórkowym użytkownika, którego chcesz szpiegować, będziesz musiał wejść na swój osobisty pulpit nawigacyjny (pod linkiem, który zostanie Ci przekazany w momencie zakupu). W tym momencie możesz wybrać funkcję SpyCall i wprowadzić swój numer telefonu, aby autoryzować nasłuchiwanie otoczenia, a tym samym zdalnie aktywować mikrofon szpiegowski, kiedy chcesz.

Weź pod uwagę, że wtedy wystarczy poprosić CellSpy o zdalne włączenie mikrofonu, aby usłyszeć głosy i odgłosy wychwytywane przez zasięg mikrofonu smartfona.

Dlatego podsłuchiwanie otoczenia za pomocą telefonu komórkowego jest niezwykle proste dzięki SpyCall, ale jasne jest, że istnieją ograniczenia, które musisz znać.

W szczególności nie będziesz w stanie słuchać rozmów zdalnie, gdy ten użytkownik korzysta z telefonu, w przeciwnym razie może Cię wykryć.

Jest to zatem środek bezpieczeństwa mający na celu ochronę tajemnicy słuchania. Jednak szpiegowany telefon będzie nadal działał tak jak zawsze, więc osoba szpiegowana nie będzie w stanie niczego zauważyć, ponieważ nie zauważy żadnej różnicy.

Sama aktywacja zdalnego mikrofonu pozostanie tajna: CellSpy udaje się to zrobić, wysyłając ukrytą wiadomość, której użytkownik nie może zidentyfikować ani przeczytać.

Ta wiadomość SMS zawiera ciąg kodu, który służy do aktywacji specjalnej funkcji aplikacji szpiegowskiej, którą wcześniej zainstalowałeś na tym urządzeniu. Podsumowując, system dba o „wyciszenie" i ukrycie tego SMS - A, uniemożliwiając jego zauważenie. Dlatego nie możesz skorzystać z powyższej funkcji, gdy użytkownik fizycznie korzysta z telefonu komórkowego: w takim przypadku może nawet zauważyć powiadomienie.

JAK SŁUCHAĆ ZDALNYCH ROZMÓW Z CellSpy?

Powyższa procedura służy po prostu do aktywacji funkcji nasłuchiwania otoczenia za pomocą zdalnego telefonu komórkowego. Następnie, aby móc połączyć się z mikrofonem tego smartfona, będziesz musiał zadzwonić na jego numer, korzystając z karty SIM o numerze wpisanym wcześniej w ustawieniach Twojego dashboardu.

W tym momencie połączenie zostanie aktywowane automatycznie, a telefon komórkowy, do którego dzwonisz, nie będzie mógł dzwonić. Również w tym przypadku „tryb ninja" jest niezbędny, aby nie zostać odkrytym i aby nie wzbudzić podejrzeń u użytkownika, którym chcesz sterować za pomocą trybu szpiegowskiego otoczenia CellSpy.

Między innymi tajne połączenie telefoniczne wykonane w celu usłyszenia dźwięków odbieranych przez mikrofon nie zostanie zaznaczone w rejestrze połączeń.

Oznacza to, że będziesz mógł spać spokojnie, ponieważ ta osoba nigdy niczego nie zauważy. Wreszcie, aby wyłączyć funkcję zdalnego mikrofonu szpiegowskiego, po prostu wybierz odpowiednią opcję w panelu sterowania CellSpy, który wyśle kolejny tajny SMS, aby go zdalnie wyłączyć. W tym momencie możesz normalnie zadzwonić do użytkownika przez telefon.

DLACZEGO KORZYSTAĆ Z PRZECHWYTYWANIA ŚRODOWISKA W TELEFONIE KOMÓRKOWYM?

Powody, które popychają Cię do tego wyboru, mogą być różne i zróżnicowane i oczywiście tylko Ty je znasz. Ale jeśli nadal masz wątpliwości co do przydatności tej funkcji, wiedz, że słuchanie telefonów komórkowych w środowisku może ujawnić bardzo cenne informacje. W takim przypadku możesz go użyć na przykład do zrozumienia, gdzie ta osoba jest, przy wsparciu śledzenia GPS, i do sprawdzenia, z kim w danej chwili rozmawia.

Jednym z powodów może być kontrola dzieci, a więc ze względów bezpieczeństwa, aby zrozumieć (na przykład) w towarzystwie ludzi, którzy przebywają w nocy. Są tacy, którzy używają zdalnego mikrofonu szpiegowskiego, aby usłyszeć, czy ta osoba plotkuje za ich plecami, lub słuchać rozmów, które mają miejsce podczas spotkań. I wreszcie są tacy, którzy robią to dla zwykłej przyjemności podsłuchiwania.

Przed zamknięciem pamiętaj jednak, że istnieją przepisy chroniące prywatność ludzi. Dlatego przed szpiegowaniem kogoś upewnij się, że możesz, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za korzystanie z CellSpy i funkcji SpyCall.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.