STRONA GŁÓWNAŚledzić Automatyczna SekretarkaJak wybrać telefon aplikację szpiegowską?

Jak wybrać telefon aplikację szpiegowską?

Jak automatycznie nagrywać dźwięk rozmowy - Android ukryty rejestrator rozmów

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Duże firmy programistyczne mają różne sposoby uzyskiwania dostępu i korzystania z informacji, ale wszystkie opierają się na tej samej podstawowej procedurze - Oprogramowanie jest instalowane na docelowym telefonie komórkowym, dane są gromadzone i wysyłane na serwer firmy, a Ty uzyskujesz dostęp do tych informacji online, zwykle logując się do bezpiecznych witryn przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Aby to zadziałało, istnieją pewne wymagania:

  • Program musi być zainstalowany na kompatybilnym telefonie komórkowym - Ważne jest, aby pamiętać, że będziesz musiał mieć fizyczny dostęp do telefonu, nie można tego zrobić zdalnie - Wszystkie programy szpiegowskie, które można zainstalować zdalnie na telefonie komórkowym, to mistyfikacja!
  • Marka i model telefonu, który ma być sprawdzany, muszą być kompatybilne - Najlepsze produkty posiadają obszerne listy i zdjęcia różnych kompatybilnych marek i modeli.
  • System operacyjny telefonu, który ma być sterowany, również musi być kompatybilny. Witryny firm zawierają listy wszystkich systemów operacyjnych, z którymi będzie współpracować ich produkt. Oprogramowanie do pobrania, które kupisz, będzie dostosowane do tego konkretnego typu telefonu i systemu operacyjnego, wszelkie błędy na tym etapie, a oprogramowanie monitorujące nie będzie działać. Przed dokonaniem zakupu sprawdź dokładnie wszystkie problemy ze zgodnością - W razie potrzeby zadzwoń do obsługi klienta.
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo
  • Telefon musi być podłączony do internetu - Każdy plan transmisji danych od większości operatorów na całym świecie jest w porządku, ale musi mieć połączenie z Internetem. Może być używany, jeśli telefon może łączyć się z Wi - Fi.

Czy to oprogramowanie szpiegowskie do telefonów komórkowych jest legalne?

Krótko mówiąc - Tak, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Zapomnij o wszystkich reklamach i rozmowach marketingowych o tajnym nadzorze, szpiegostwie lub co gorsza - Szpiegostwie małżeńskim!

Niektóre osoby, które sprzedają to oprogramowanie, oferują wszystkie tego rodzaju reklamy, ale jeśli przeczytasz drobnym drukiem, będziesz mieć również informacje prawne. Możesz zainstalować to oprogramowanie szpiegowskie dla telefonu komórkowego tylko na telefonie, którego jesteś właścicielem lub na którym masz uprawnienia administracyjne. Musisz także poinformować użytkownika telefonu komórkowego, że jest on monitorowany.

Nielegalne szpiegowanie ludzi może mieć bardzo poważne konsekwencje prawne - W tym więzienie! Naprawdę musisz być ostrożny - Ale oczywiście wiele osób zignoruje ten szczegół i podejmie ryzyko. Nie możesz tak po prostu szpiegować czyjegoś telefonu komórkowego!

Na pierwszy rzut oka organ prawny w telefonie komórkowym może wydawać się szarą strefą, ale gdy określa się, że każdy dorosły użytkownik powinien być o tym ostrzeżony, czyni to wyraźniejszym.

W rzeczywistości istnieją tylko dwa sposoby legalnego korzystania z tego typu oprogramowania.

  • Monitoruj telefony komórkowe swoich dzieci (nawet bez ich wiedzy, o ile nie są pełnoletnie).
  • Monitoruj telefony komórkowe swoich pracowników - Czy firma dostarcza telefony komórkowe i informuje ich, że są monitorowani.

Taka jest rzeczywistość - Nie ma wyjątków, nie można instalować oprogramowania szpiegującego na czyimś telefonie komórkowym i oczekiwać, że będzie ono legalne. Oczywiście rzeczywistość jest taka, że niektórzy ludzie podejmą ryzyko i ujdą na sucho, chyba że będą naprawdę nieostrożni.

W przypadku legalnego stosowania ten rodzaj kontroli może być bardzo skuteczny i może zaoszczędzić pieniądze i zapewnić większe bezpieczeństwo użytkownikom.

Jak zdecydować, który pakiet oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy jest potrzebny

Wiesz już trochę o tym, jak działa oprogramowanie, kto z niego korzysta i jakie są prawne warunki jego używania. Różne firmy oferują różne pakiety w zależności od typu monitorowanego telefonu i informacji, do których chcesz mieć dostęp. Musisz wybrać pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom w możliwie najbardziej ekonomiczny sposób. Bądź zorganizowany i weź pod uwagę kilka rzeczy, zanim cokolwiek kupisz.

Jak długo będziesz potrzebować usługi śledzenia?

Na przykład możesz potrzebować dostępu do nagrań przez krótki czas, aby potwierdzić swoje podejrzenia dotyczące czegoś - W takim przypadku krótkoterminowa lub miesięczna umowa, którą można łatwo anulować, może być w porządku. Lub zamiast tego chcesz, aby telefon komórkowy Twojego dziecka był stale monitorowany, aby określić jego lokalizację i upewnić się, że jest bezpieczny.

Jak szczegółowe mają być raporty?

Wystarczy szpiegować wiadomości tekstowe lub odbierać dane dotyczące połączeń, takie jak wybrane numery, odebrane połączenia i dzienniki czasu. Bardziej zaawansowane pakiety szpiegowskie mają tryby monitorowania w czasie rzeczywistym, zaktualizowaną lokalizację GPS i mapowanie lokalizacji, a nawet możliwość nagrywania połączeń. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, cena będzie oczywiście wyższa.

Ile telefonów komórkowych będziesz musiał monitorować?

Niektóre pakiety mogą być używane z maksymalnie trzema telefonami komórkowymi na jednej licencji, co czyni je doskonałą opcją, jeśli potrzebujesz monitorować więcej niż jeden telefon. Inne pakiety są dostępne tylko na jednym telefonie, ale umożliwiają usunięcie oprogramowania z jednego telefonu, a następnie zainstalowanie go na innym - Na przykład jeśli sprawdzany telefon zostanie wymieniony lub zaktualizowany.

Dokładnie oceń firmę tworzącą oprogramowanie

Niestety, są firmy niegodne zaufania, które są zainteresowane tylko twoimi pieniędzmi, a nie zapewnieniem uczciwej i rzetelnej usługi. Przykładem złej firmy jest Spybubble. Podczas testu wykazywał pewne cechy, których najlepiej unikać.

Chroń siebie i przeprowadź swoje badania (jeśli mi nie ufasz!) Kiedy znajdziesz firmę, która wygląda dobrze. Oto kilka rzeczy, które biorę pod uwagę, szukając dostawcy oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych:

Czy strona internetowa firmy jest aktualna?

Wydaje się uzasadnione? Czy możesz łatwo uzyskać do niego dostęp? (spróbuj kilka razy) Dostęp jest ważny, ponieważ będziesz musiał się zalogować, aby wyświetlić raporty; Przetestowałem firmę, w której bardzo trudno było się zalogować, aby wyświetlić informacje - Błędy przekroczenia limitu czasu często występowały z powodu złych warunków witryny i zarządzania.

Poszukaj wielu informacji na stronie. Najlepsze witryny mają fora pomocy, pliki bazy wiedzy, łatwe do sprawdzenia tabele dotyczące zgodności z telefonami. Jeśli witryna, którą rozważasz, oferuje tylko kilka stron z ograniczonymi informacjami, może to być oszustwo.

Metody i opcje płatności

Najlepsi dostawcy konkurują ze sobą i oferują podobne pakiety i stawki. Powinny oferować miesięczne i roczne opcje dla różnych możliwości raportowania. Ogólnie rozsądnie jest rozpocząć od planu miesięcznego, aby upewnić się, że usługa jest satysfakcjonująca i że wszystko działa sprawnie. W razie potrzeby możesz zawsze dokonać aktualizacji, gdy poczujesz się zadowolony z usługi.

Uważaj na tych, którzy oferują jednorazową zapłatę na całe życie. Nawet gdyby oferta była autentyczna, jakiej jakości usług można się spodziewać za rok? Nie wspominając o aktualizacjach. Dla większego bezpieczeństwa upewnij się, że możesz zapłacić kartą kredytową lub PayPal.

Anulowanie i gwarancje

Poszukaj informacji o rezygnacji z subskrypcji - Dobra firma będzie miała przejrzyste zasady; Z drugiej strony podejrzane firmy nie rozmawiają o tym ani nie ukrywają tych szczegółów gdzieś na stronie, używając drobnego druku.

Ponieważ jest to oprogramowanie pobrane, gwarancje mogą nieznacznie różnić się od gwarancji innych produktów fizycznych, ale w każdym przypadku przysługują Ci prawa kupującego. Firma pozostawi Ci wybór, który produkt będzie najlepszy dla Twojego telefonu, ale jeśli popełnisz błąd lub będziesz miał problem z ich oprogramowaniem, będziesz chciał wiedzieć, że istnieje możliwość odzyskania pieniędzy - Przeczytaj warunki i warunki warunki!

Pomoc i wsparcie

Sprawdź ich sekcje pomocy i pomocy, poszukaj pomocy online i numerów telefonów. Nie tylko je sprawdzaj - Wypróbuj je, wyślij e - Mail z pytaniem lub spróbuj zadzwonić. Zbyt wiele osób nie próbuje, dopóki nie napotkają problemu, a następnie nie stwierdzą, że numer już nie istnieje lub e - Maile nie są odczytywane.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.