STRONA GŁÓWNASzpieg Facebook MessengerJak ukraść wiadomości z konta na Facebooku?

Jak ukraść wiadomości z konta na Facebooku?

Jak śledzenie Facebook i zobaczyć inne wiadomości na Facebook online

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zhakować konto na Facebooku, nie dając się złapać, to dobrze trafiłeś. Monitoruj wiadomości na Facebooku za pomocą specjalnych aplikacji szpiegowskich i poznaj szczegóły.

Najlepsze aplikacje monitorujące do zhakowania konta na Facebooku

CellSpy to doskonała aplikacja, która pozwala monitorować aktywność na Facebooku, rozmowy telefoniczne, e - Maile, czytać wiadomości SMS oraz wykrywać swoją pozycję dzięki satelitom. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami, gadżetami i systemami operacyjnymi; z tego powodu jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji do czytania wiadomości.

Wielu użytkowników wypróbowało to i oceniło funkcjonalność i skuteczność programu. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą monitorować urządzenia dzieci bez ich wiedzy, a pracodawcy do monitorowania pracowników podczas korzystania z firmowych telefonów i tabletów. Program do monitorowania telefonu CellSpy to również właściwy wybór dla par. Cena nie jest wygórowana, a ta aplikacja szpiegowska na Facebooku oferuje trzy pakiety:

 • Baza
 • Premia
 • Kompletny zestaw
 • Zobacz wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące oraz pliki multimedialne;
 • Blokuj niechciane połączenia na urządzeniu docelowym;
 • Czytaj wszystkie e - Maile i aplikacje do przesyłania wiadomości oprócz Facebooka, takie jak Skype, Whatsapp, Snapchat, Tinder, LINE, Telegram i Viber;
 • Monitorowanie pozycji GPS;
 • Uzyskaj dostęp do listy kontaktów i kalendarza.

Highster Mobile

Aplikacja Highster Mobile jest jednym z najlepszych programów monitorujących do szpiegowania działań na Facebooku dowolnego urządzenia elektronicznego z dowolnym systemem operacyjnym. Jest łatwy w użyciu i niedrogi.

Umożliwia wydajne i ekonomiczne monitorowanie wszystkich danych przechodzących przez urządzenie docelowe. Możesz także robić zdjęcia zdalnie za pomocą aparatu urządzenia. Spróbuj go użyć, nie pożałujesz.

Ta aplikacja szpiegowska na Facebooku ma kilka unikalnych funkcji:

 • Wysyłaj fałszywe wiadomości i zdalne polecenia z sieci;
 • Monitoruj działania w mediach społecznościowych i komunikatorach;
 • Zdalnie zrestartuj telefon docelowy i otrzymaj powiadomienie o zmianie karty SIM;
 • Usuń wiadomości zawierające określone słowa kluczowe;
 • Historia połączeń i raporty przechwytywania połączeń;
 • Nagrywanie środowiskowe i rozmowy: Skype, Vıber, WhatsApp, Hangout, LINE.

Jak zhakować wiadomości na Facebooku bez hasła

Czy można zhakować konto na Facebooku bez znajomości hasła? Odpowiedź brzmi tak! Wszystko zależy od twoich wyjątkowych okoliczności. Oto kilka metod, które możesz zbadać.

Metoda „Zapomniałem hasła"

Możesz łatwo zhakować konto na Facebooku, korzystając z prostej techniki „Zapomniałem hasła". Ta metoda umożliwia utworzenie nowego hasła po wysłaniu linku resetowania na docelowy adres e - Mail.

Prawdopodobnie zastanawiasz się: „Jak to działa, jeśli nie znam nawet hasła e - Mail?". Cóż, problem można łatwo rozwiązać, jeśli dany użytkownik korzysta z konta Gmail. Oto, co możesz zrobić:

 • Po pierwsze, przed włamaniem się do konta na Facebooku musisz być w stanie zalogować się na konto Gmail. Aby to zrobić, najpierw pobierz popularną aplikację do wyłudzania informacji w Gmailu.
 • Następnie musisz stworzyć stronę internetową, która pozwoli Ci stworzyć pseudo konto Gmail.
 • Następnie utwórz folder index.html i użyj programu do tworzenia szyfrów, aby wyglądał jak prawdziwy Gmail.
 • Wyślij go osobie, którą chcesz szpiegować, aby znaleźć hasło do Gmaila.
 • Po zalogowaniu przejdź do Facebooka i zresetuj hasło. Link zostanie wysłany na adres e - Mail szpiegowanej osoby, do której masz teraz dostęp.
 • Utwórz nowe hasło i zaloguj się do swojego konta, aby czytać wiadomości na Facebooku.

Wadą tej metody jest jednak to, że gdy użytkownik zda sobie sprawę, że nie może zalogować się na konto, hasło zostanie zresetowane, pozostawiając Cię w wiecznej pętli odzyskiwania hasła.

Odgadnij hasło lub inżynierię społeczną

Jeśli chcesz poznać hasło danej osoby na Facebooku, wypróbuj inżynierię społeczną. Polega na wykorzystaniu różnych metod psychologicznych do manipulowania ludźmi w celu ujawnienia poufnych informacji. Tak więc, jeśli masz dar pogawędek, możesz go dobrze wykorzystać. Poproś kogoś o podanie informacji o haśle bez jego wiedzy i użyj go do włamania się do Facebook Messenger.

Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować odgadnąć hasło do konta na Facebooku. Wydaje się trudniejsze niż jest. Według niedawnej ankiety Avast 83% ludzi używa słabych haseł.

Oto niektóre z najpopularniejszych haseł:

 • Data urodzenia;
 • Data rocznicy;
 • Imiona dzieci.

I to nie koniec. Ogromna liczba użytkowników ponownie używa tych samych haseł do różnych kont. Następnie wymyśl coś znaczącego dla tej osoby i zeskanuj, czy możesz uzyskać dostęp do konta.

Jak zhakować Facebook Messenger używając Man in the Middle Attack

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego korzystanie z publicznej sieci Wi - Fi w celu uzyskania dostępu do mediów społecznościowych lub innych witryn wymagających podania danych osobowych nie jest bezpieczne? Cóż, ponieważ może istnieć „pośrednik".

Poważnie, jest to niewątpliwie jedna z najskuteczniejszych metod logowania się na konto w mediach społecznościowych. Z pewnością teraz zastanawiasz się, jak zhakować wiadomości na Facebooku tą metodą. Technika ta wykorzystuje ograniczenia bezpieczeństwa sieci Wi - Fi w celu uzyskania dostępu do haseł użytkowników. Możesz przeczytać cały przewodnik tutaj, ale podsumowaliśmy ten zaskakująco prosty proces:

 • Pobierz Kali Linux OS.
 • Otwórz okno terminala i edytuj tablicę routingu.
 • Użyj fałszywego programu, aby stworzyć złudzenie, że twój komputer jest serwerem WWW danej osoby.
 • Wykorzystuje ten „serwer" do zbierania informacji o użytkowniku i przekazywania wszystkich danych do komputera. Te informacje są zwykle zaszyfrowane.
 • Wreszcie używa programu deszyfrującego do dekodowania informacji i odczytywania haseł.

Możesz teraz zalogować się do komunikatora Facebook użytkownika i czytać jego rozmowy.

Zresetuj hasło

Podczas gdy większość ludzi tworzy skomplikowane hasło, aby chronić konta w mediach społecznościowych, to samo nie dotyczy ich kont e - Mail. To jest ostateczny błąd debiutanta, który na szczęście dla ciebie jest jackpotem w naruszeniu konta. Jeśli masz fizyczny dostęp do danego urządzenia użytkownika i znasz adres e - Mail powiązany z kontem na Facebooku, po prostu:

 • Przejdź do Facebooka i kliknij „Nie pamiętam hasła".
 • Po wysłaniu linku do resetowania hasła na adres e - Mail kliknij go, aby zmienić hasło i zalogować się.
 • Upewnij się, że usunąłeś wiadomość e - Mail z linkiem do przywracania, aby ukryć ślady.
 • Jeśli użytkownik włączył weryfikację dwuskładnikową, w Internecie znajdziesz programy, które pozwolą Ci oddzielić unikalny kod (OTP) z telefonu docelowego do Twojego.
 • Następną przeszkodą do pokonania jest odpowiedź na kilka pytań bezpieczeństwa, które mógł ustawić użytkownik. Jeśli znasz go wystarczająco dobrze, nie powinno być trudno zidentyfikować imiona przyjaciół.

Jeśli nie znasz jego znajomych, możesz napotkać małą zagadkę, ponieważ Facebook nie pozwoli ci zresetować hasła, jeśli nie możesz ich poprawnie zidentyfikować.

W takim przypadku musisz utworzyć trzy różne konta na Facebooku dla trzech fałszywych użytkowników. Następnie musisz dodać je do listy znajomych tej osoby. W ten sposób, gdy potrzebujesz „zidentyfikować" znajomych użytkownika, możesz to łatwo zrobić i pomyślnie zresetować hasło.

Atak phishingowy: jak to działa

Zastanawiasz się, jak zhakować konto na Facebooku bez hasła? Możesz spróbować phishingu i mieć nadzieję, że złapią haczyk! To świetny sposób na monitorowanie aktywności użytkownika na Facebooku bez konieczności logowania się do jego poczty e - Mail.

Oto jak zhakować konto na Facebooku, nie znając swojego adresu e - Mail lub hasła:

 • Pobierz oprogramowanie phishingowe specjalnie zaprogramowane do włamania się na konto na Facebooku.
 • Utwórz fałszywą witrynę internetową i użyj jej do wysłania użytkownikowi odsyłacza phishingowego. Upewnij się, że jest wystarczająco chwytliwy, aby zachęcić użytkownika do kliknięcia.
 • Program będzie wtedy mógł odczytać dane logowania użytkownika, których możesz użyć do zalogowania się na konto na Facebooku.

Jeśli proces hakowania konta na Facebooku przy użyciu poczty e - Mail brzmi zniechęcająco, atak phishingowy jest prostą alternatywą.

Jak zhakować profil na Facebooku bez wiedzy użytkownika: najlepsze rozwiązanie

Jeśli zastanawiasz się, jak łatwo czytać wiadomości z Facebooka bez większego wysiłku, odpowiedzią są aplikacje monitorujące telefon. To najprostsza i najskuteczniejsza metoda. Ponadto jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak włamać się do przychodzących i wychodzących wiadomości, postów, zdjęć i innych informacji z Facebooka. Te aplikacje monitorujące są proste w użyciu; większość z nich gwarantuje Twoją prywatność. Możesz zdalnie monitorować wiadomości z Facebooka i inne działania w telefonie bez fizycznego dostępu do urządzenia.

Jak korzystać z aplikacji szpiegowskich na Facebooku

Oprogramowanie szpiegowskie lub programy monitorujące umożliwiają monitorowanie Twojej aktywności bez fizycznego dostępu do urządzenia. Zanim wybierzesz konkretną aplikację szpiegowską, upewnij się, że dokonałeś wyboru z najwyższą starannością. Zacznij czytać opinie innych użytkowników na temat aplikacji. Aby korzystać z aplikacji, wykonaj następujące proste czynności:

 • Weź na chwilę ten telefon. Skorzystaj z własnego osądu, aby wybrać najlepszy czas na proces instalacji. Właściciel będzie musiał trzymać się z dala od urządzenia przez co najmniej 10 minut.
 • Wejdź na serwis WWW i pobierz plik instalacyjny na telefon docelowy.
 • Aplikacja monitorująca działa w trybie ukrytym.
 • Loguj się zdalnie do panelu sterowania online i przeglądaj dane na Facebooku powiązane z kontem tego użytkownika. Możesz to zrobić z dowolnego urządzenia elektronicznego ze stabilnym połączeniem internetowym.

Dobra aplikacja szpiegowska pozwala dyskretnie przeglądać wszystkie wiadomości na koncie na Facebooku, posty i komentarze na urządzeniu, a właściciel konta niczego nie podejrzewa.

Niektóre wspaniałe funkcje, których można używać z oprogramowaniem szpiegującym Facebooka, to:

 • Kompletny dziennik wszystkich rozmów na czacie wraz z datą i godziną;
 • Pełna treść wiadomości;
 • Lista znajomych na Facebooku;
 • Wszystkie wysłane i odebrane wiadomości multimedialne;
 • Monitorowanie pozycji GPS.

Niektóre aplikacje umożliwiają monitorowanie aktywności na innych kontach w mediach społecznościowych. W następnej sekcji dowiesz się, jak za darmo szpiegować wiadomości z Facebooka bez telefonu.

Wniosek

Istnieje kilka metod monitorowania konta na Facebooku, a najlepszą metodą jest użycie aplikacji szpiegowskiej do włamania się na konto na Facebooku. Zainstaluj go i monitoruj konto z dowolnego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia. Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach. Chętnie odpowiemy.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.