STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuJak szybko pobierać i instalować aplikacje szpiegowskie?

Jak szybko pobierać i instalować aplikacje szpiegowskie?

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ponownie, nie potrzebujesz więcej niż smartfona, aby móc słuchać. Dzięki zaawansowanej technologii mobilnej wszystko, czego potrzebujemy, jest dostępne w tych małych inteligentnych pudełkach. Jak szczegółowo wyjaśnimy poniżej, nauczymy się słuchać telefonu innej osoby.

Czy uważasz, że Twoi pracownicy narażają Twoją firmę na niebezpieczeństwo i udostępniają poufne informacje stronom trzecim? A może jesteś podejrzliwy wobec działań współmałżonka i zastanawiasz się, co zrobił i kogo poznał, kiedy szedłeś do pracy? Z tych wszystkich powodów lub jeśli masz inne powody do podsłuchiwania, jesteś we właściwym miejscu.

Od czego zacząć podsłuchiwanie?

Aby móc słuchać telefonu, najpierw musisz poznać metody. Spyware jest jedną z tych metod. Oprogramowanie szpiegowskie, które jest najbardziej preferowaną metodą odsłuchiwania telefonu innej osoby, oferuje wiele innych możliwości. To jest główny powód, dla którego są preferowani i bardzo dbają o prywatność.

Drugą rzeczą, którą musisz zrobić, aby mieć program do monitorowania telefonu komórkowego, jest pobranie programu szpiegującego, którego zdecydujesz się użyć, na telefon osoby, której chcesz słuchać. Z tego powodu musisz mieć kilka podstawowych informacji, takich jak blokada klawiatury, klucz ochrony ekranu lub hasło karty SIM drugiej strony.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Co można śledzić w programie podsłuchów?

Jeśli pobierzesz program szpiegowski do podsłuchów, w jakiś sposób przejmiesz telefon drugiej strony. Dzięki tym programom, które mają bardzo ważne zalety szczególnie dla rodziców i pracodawców, możesz uzyskać dostęp do danych, które chcesz, bez przeszkadzania drugiej stronie. Nie tylko przysłuchujesz się rozmowie rozmówcy, ale będziesz obserwować prawie każdą czynność wykonywaną przez telefon rozmówcy. Wśród nich są następujące funkcje:

 • Może dotrzeć do informacji wyszukiwania.
 • Możesz przeglądać książkę telefoniczną i wprowadzać zmiany.
 • Może czytać Twoje wiadomości.
 • Możesz przeglądać aplikacje i ich zawartość w telefonie oraz wprowadzać zmiany.
 • Może zbadać plik telefonu.
 • Może zobaczyć aktualną lokalizację i historię lokalizacji telefonu.
 • Może badać historię wyszukiwania w Internecie.
 • Może zapewniać dostęp do poczty elektronicznej i kalendarza.

A dzięki temu oprogramowaniu szpiegowskiemu z podobnymi funkcjami możesz uważnie obserwować drugą stronę, tak jakby telefon był zawsze z tobą w kontakcie. Dzięki łatwej instalacji i szybkiemu przesyłaniu danych, kiedy zacząłeś korzystać z tych programów, możesz nawet żałować, dlaczego zacząłeś ich używać dawno temu.

Co więcej, możesz uzyskać dostęp do wszystkich tych informacji nawet bez wiedzy drugiej strony. Te programy szpiegowskie działające w tle po instalacji dostarczają informacji takich jak duchy. W ten sposób programy te zapewnią Ci duży komfort w dostępie do informacji, które są ukrywane przed Tobą jako rodzicem lub pracodawcą.

Dowiedz się, czy docelowy numer telefonu może rozpocząć podsłuch, czy nie

Jak jest instalowany program do słuchania telefonu?

Programy do podsłuchiwania mogą się nieznacznie różnić w zależności od typu systemu operacyjnego używanego przez Ciebie i drugą stronę. Poniżej szczegółowo opisaliśmy kroki i to, co należy zrobić dla obu różnych systemów operacyjnych. W zależności od systemu operacyjnego urządzenia, możesz łatwo przeprowadzić proces konfiguracji krok po kroku i rozpocząć monitorowanie w krótkim czasie. Instalacja programu do podsłuchów jest znacznie prostsza, niż mogłoby się wydawać. Zastanówmy się, jak to skonfigurować razem.

Podręcznik konfiguracji iPhone'a

Jeśli chcesz śledzić nowe urządzenie iPhone na telefonie z systemem operacyjnym iOS urządzenia docelowego, masz dwie możliwości zainstalowania programu do podsłuchiwania w telefonie. Te:

è jailbreaking
è Bez jailbreak

Jeśli program do słuchania, który chcesz pobrać, nie jest kompatybilny z systemem operacyjnym iOS, Jailbreak jest opcją dla Ciebie. Ponadto urządzenie musi mieć co najmniej system operacyjny iOS 7, aby móc zainstalować. Nie można używać tego oprogramowania szpiegującego w poprzednich wersjach. Dlatego w twoim najlepszym interesie byłoby sprawdzenie aktualizacji systemu operacyjnego urządzenia.

Jeśli program do słuchania przewodów mobilnych, który pobierzesz, jest już zgodny z systemem iOS, możesz go zainstalować, wykonując poniższe czynności bez jailbreak:

 • Zaloguj się do panelu sterowania i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
 • Przed utworzeniem kopii zapasowej w iCloud upewnij się, że telefon jest podłączony do sieci Wi - Fi, podłączony i blokada ekranu jest wyłączona.
 • Otwórz kartę Ustawienia telefonu.
 • Kliknij iCloud i.
 • Pozostaw otwartą sekcję Kopia zapasowa iCloud.
 • Kliknij ikonę „Utwórz kopię zapasową teraz".

Po zakończeniu programu podsłuchiwania wszystkie kopie zapasowe docelowego iPhone'a będą automatycznie tworzone na urządzeniu z wybranym panelem sterowania.

Podręcznik konfiguracji systemu Android

Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem operacyjnym Android, zdalna instalacja nie będzie możliwa. Musisz mieć fizyczny dostęp do urządzenia docelowego. Ponadto urządzenie musi mieć co najmniej system operacyjny Android 4. Te programy szpiegujące nie będą działać na starszych wersjach. Możesz sprawdzić aktualizacje systemu operacyjnego urządzenia w sekcji Ustawienia przed instalacją.

Aby zainstalować program do słuchania na urządzeniu z systemem operacyjnym Android, wykonaj następujące kroki:

 • Zaloguj się do panelu sterowania z własnego urządzenia i zaznacz opcję Android.
 • Twój panel sterowania poda wskazówki po dokonaniu wyboru.
 • Upewnij się, że masz fizyczny dostęp do telefonu docelowego.
 • Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na panelu sterowania krok po kroku.

Po zakończeniu konfiguracji wystarczy rozpocząć śledzenie telefonu docelowego na urządzeniu za pomocą panelu sterowania! Jeśli chcesz to zrobić bez wiedzy drugiej strony, możesz wybrać ikonę „niewyświetlane" z dostępnych opcji przeglądania i możesz sprawić, by program działał w tle jak duch.

3 najpopularniejsze programy słuchania

Jeśli chcesz również skorzystać z innego programu do podsłuchiwania i wybrać jeden z najlepszych programów do tego celu, oferujemy szczegółowe recenzje 3 najlepszych i najbardziej preferowanych programów szpiegujących, z których możesz z pewnością korzystać. Jeśli szukasz programu do nagrywania rozmów telefonicznych, możesz wypróbować jeden z programów, które polecamy poniżej.

# 1 - CellSpy

Niewątpliwie CellSpy będzie pierwszą aplikacją, która przyjdzie na myśl, jeśli chodzi o oprogramowanie szpiegowskie lub oprogramowanie do śledzenia telefonów. Ta aplikacja, stworzona przez ekspertów w tej dziedzinie, z dnia na dzień idzie o krok dalej i różnicuje zakres usług, jest najbardziej preferowaną na świecie bezpieczną aplikacją szpiegowską.

Oczywiście jednym z powodów, dla których jest tak preferowany, jest jakość usług. Gdy tylko zdecydujesz się skorzystać z tej aplikacji, funkcjonariusze serwisu skierują Cię i poinformują Cię od początku Twojej podróży, aw przeciwieństwie do innych aplikacji, ich usługi są dostępne dopiero po ich sprzedaży.

W pełni wspierają i prowadzą Cię przez cały proces. Będą tam, gdy będziesz potrzebować pomocy i ochronią Cię przed wyciekami prywatności. Rzućmy okiem na to, co możesz zrobić z tym legendarnym oprogramowaniem:

Widzi, gdzie jest telefon docelowy, czyli natychmiastowe informacje o lokalizacji,
Dostęp do historii lokalizacji,
· Dostęp do wszystkich katalogów, określa poprawność nazw,
Dostęp do zdjęć, plików, filmów w telefonie,
Dostęp do zainstalowanych aplikacji i ich zawartości w telefonie,
Wyświetla wszystkie wysłane, odebrane lub usunięte wiadomości SMS na urządzeniu docelowym,
Rejestruje historię przeglądarki i aktywność w wyszukiwarkach.

# 2 - Poduszkowiec

W przeciwieństwie do oprogramowania szpiegującego CellSpy, Hoverwatch to aplikacja, której można używać tylko do śledzenia urządzeń z systemem operacyjnym Android. Hoverwatch, który jest jednym z programów szpiegujących, których możesz używać do ochrony swojej firmy lub rodziny, jest jednym z programów preferowanych jako program rejestrujący rozmowy telefoniczne. Jeśli mówimy o tym, co możemy zrobić z urządzeniem docelowym dzięki Hoverwatch:

 • Przesyła natychmiastowe informacje o lokalizacji i historię lokalizacji.
 • Wyświetla wiadomości w wiadomościach SMS i innych aplikacjach do przesyłania wiadomości.
 • Zapewnia dostęp do mediów społecznościowych i innych aplikacji.
 • Dostęp do przechwyconych zrzutów ekranu.
 • Wyświetla zdjęcia, filmy i inne multimedia.
 • Uzyskaj dostęp do odwiedzanych adresów internetowych i historii wyszukiwania.

Dodatkowo; Nawet jeśli połączenie internetowe urządzenia docelowego jest odłączone od sieci Wi - Fi lub danych mobilnych, Hoverwatch może wykryć lokalizację urządzenia docelowego za pomocą danych, które otrzymuje od stacji bazowych z systemem wykrywania lokalizacji. Dlatego jeśli uważasz, że członkowie Twojej rodziny lub pracownicy nie są bezpieczni, możesz łatwo wyświetlić ich lokalizację za pomocą tego oprogramowania szpiegowskiego i być świadomym, czy są w niebezpieczeństwie.

Hoverwatch jest tak samo niezawodny jak CellSpy pod względem udostępniania danych i jest jednym z programów szpiegujących, których możesz doświadczyć, aby śledzić swoich bliskich lub pracowników.

# 3 - Automatyczne przekazywanie

Auto Forward to kolejne oprogramowanie szpiegowskie, którego można używać na urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS i Android. To, co musisz zrobić, zostanie przedstawione w krokach, które będziesz wykonywać podczas pobierania programu. Aby skorzystać z usług dostarczonych przez Auto Forward In, aktualizacje systemu operacyjnego urządzenia powinny wyglądać następująco:

 • iOS 7 - 13 na iPhone'a i iPada,
 • Android 3 - 10 dla innych urządzeń z systemem Android.

Podobnie jak w przypadku innych programów szpiegujących, niektóre usługi oferowane przez Autoforward na urządzeniu docelowym są następujące:

 • Przeglądanie wysłanych, odebranych lub nawet usuniętych wiadomości,
 • Dostęp do historii wyszukiwania i e - Maili,
 • Przeglądanie odwiedzonych stron internetowych z historii przeglądarki,
 • Dostęp i kontrolowanie kont w mediach społecznościowych,
 • Zdalne usuwanie lub blokowanie aplikacji zainstalowanych na urządzeniu,
 • Zdalne blokowanie urządzenia (szczególnie w przypadku zgubienia / kradzieży).

Dzięki temu oprogramowaniu szpiegowskiemu możesz śledzić członków swojej rodziny lub pracowników po prostej instalacji i uzyskiwać dostęp, a nawet zapisywać dane, które chcesz zobaczyć. Chociaż nie jest tak preferowany jak CellSpy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych, nie ma wątpliwości, że jest to aplikacja, której możesz chcieć użyć.

Wynik

W rezultacie możliwe jest śledzenie właściciela urządzenia docelowego bez przeszkadzania, dzięki oprogramowaniu szpiegującemu, o którym szczegółowo opisaliśmy powyżej. Te programy, z których możesz korzystać zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, zapewnią Ci transfer danych, że Twoi bliscy lub współpracownicy są bezpieczni.

Jeśli szukasz innego programu do podsłuchów, możesz od razu zacząć korzystać z najbardziej preferowanego programu CellSpy. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i łatwej instalacji będziesz miał możliwość łatwego podglądu tego, co dzieje się na docelowym urządzeniu.

Zastanawiasz się, co robią Twoi pracownicy na swoich telefonach, w których spędzają dużo czasu? Czy chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy, którzy wychodzą do pracy, naprawdę wykonują swoją pracę? A może podejrzewasz, że Twoje dziecko coś przed Tobą ukrywa? Nie trać więc czasu na rozpoczęcie korzystania z tych programów szpiegujących. Zobaczysz, jak prosta jest konfiguracja i nie zajmie Ci dużo czasu uświadomienie sobie, jak wygodne są te programy w dostępie do informacji, które dają.

Dzięki informacjom, które szczegółowo podaliśmy powyżej, możesz w krótkim czasie dowiedzieć się, jak zainstalować i używać programu do podsłuchiwania telefonów innej osoby i od razu zacząć korzystać z jednego z tych programów szpiegowskich. Po określeniu urządzenia docelowego i urządzenia, na którym będzie zlokalizowany panel sterowania, wystarczy zainstalować jeden z tych programów i postępować zgodnie z zalecanymi krokami.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.