STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuJak szpiegować telefon komórkowy znajomego i czytać wiadomości?

Jak szpiegować telefon komórkowy znajomego i czytać wiadomości?

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy, a hakowanie nie zawsze jest zabronione. Za sprawdzeniem telefonu komórkowego i wiadomości przemawiają następujące powody:

 • Rodzice małoletnich dzieci, których dotyczą uzasadnione obawy
 • Włamanie się do telefonu komórkowego znajomego i odczytanie wiadomości
 • Twój telefon komórkowy wpadł w ręce kogoś innego
 • Przedsiębiorcy obawiają się szpiegostwa przemysłowego za pośrednictwem firmowego telefonu komórkowego

Smartfon to nieodzowna część naszego codziennego życia. Duża część naszej uwagi skupia się na urządzeniu, na nim przechowywane są nasze najważniejsze dane. Przechowujemy multimedia w telefonie komórkowym, surfujemy po Internecie (lepiej z VPN) i obsługujemy całą naszą komunikację za pośrednictwem smartfona. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chce zhakować telefon komórkowy z różnych powodów.

W rzeczywistości istnieją różne metody, których można użyć do sterowania innym telefonem komórkowym lub uzyskania dostępu do aparatu w telefonie innej osoby. Przedstawiamy możliwości!

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Potajemnie włamać się do czyjegoś telefonu komórkowego

Metoda 1: hakowanie hasła telefonu

Możesz łatwiej lub mniej łatwo zhakować telefon, jeśli uda ci się złamać hasło. Jeśli dobrze znasz właściciela smartfona, nie jest to takie trudne. Większość ludzi używa jako hasła ważnych urodzin, imion zwierząt itp.

Dotyczy to nie tylko numeru PIN telefonu komórkowego, ale także konta Google czy Apple ID na smartfonie z Androidem lub iPhonie. Dzięki niemu możesz zalogować się do chmury i zhakować telefon bez trzymania go nawet w rękach.

Metoda 2: włamanie do karty SIM

Jak możesz włamać się do telefonów komórkowych innymi metodami? Karta SIM telefonu komórkowego może również zostać zhakowana, która działa z około jedną czwartą wszystkich kart SIM. Aby to zrobić, wymagana jest jednak specjalna wiedza, a do zhakowania telefonu komórkowego potrzebne jest oprogramowanie obsługujące włamanie do karty SIM. Więc nie ma procedury dla wszystkich.

Metoda 3: Zhakuj telefon komórkowy za pomocą lasera

Każdy, kto zastanawia się, jak zhakować telefon komórkowy, będzie zdziwiony, że można również użyć lasera. Słabym punktem są mikrofony smartfonów, ale także takie urządzenia jak Siri i Alexa. Mogą reagować na światło tak, jakby były falami dźwiękowymi. Za pomocą lasera polecenia można wprowadzać nawet przez szyby okienne i na odległość około 100 metrów. Jeśli chcesz się zabezpieczyć, musisz upewnić się, że urządzenie jest zawsze zabezpieczone kodem PIN w stanie spoczynku.

Metoda 4: Korzystanie z aplikacji szpiegowskiej CellSpy

Aplikacja CellSpy do hakowania telefonów komórkowych zapewnia wiarygodny wgląd w inne telefony komórkowe. Od tego czasu dostępna jest potężna aplikacja szpiegowska. Po zainstalowaniu aplikacja mobilna jest niewidoczna na zhakowanym urządzeniu. CellSpy jest przeznaczony dla rodziców, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci, ale możesz zhakować każdy inny telefon komórkowy za pomocą CellSpy. Oprogramowanie szpiegowskie jest kompatybilne z systemem operacyjnym smartfonów Apple i Android i dlatego działa na większości urządzeń Huawei i Samsung. CellSpy ma wiele funkcji:

 • Nagrywaj i słuchaj rozmów, słuchaj pokoi
 • Hakuj zdjęcia telefonów komórkowych i przeglądaj inne pliki multimedialne
 • Hakowanie aparatu w telefonie komórkowym
 • Czytaj wiadomości SMS, czaty i e - Maile (np. Czat WhatsApp)
 • Szpieguj korzystanie z Internetu
 • Blokuj kontakty, strony internetowe i aplikacje
 • Śledź lokalizację GPS
 • Sparaliżuj swój telefon komórkowy za pomocą zdalnego dostępu

CellSpy jest dostępny w trybie podstawowym za 26,99 € za sztukę. Wersja premium kosztuje 59,99. CellSpy oferuje również użytkownikom możliwość bezpłatnego testowania aplikacji przez 7 dni po jej zainstalowaniu.

CellSpy to aplikacja szpiegowska z wieloma przydatnymi funkcjami. Powinieneś pobrać tę aplikację, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo własnych dzieci. CellSpy może być również dobrym rozwiązaniem do monitorowania własnych pracowników w firmie. Pobierz tę aplikację już dziś, aby korzystać z rozbudowanych funkcji.

Aplikacja szpiegowska na telefon komórkowy: jak ją zainstalować i używać?

Jak używać aplikacji szpiegowskiej do zhakowania telefonu z systemem iOS lub Android? Przekażemy Ci instrukcje krok po kroku dla iPhone'a i Androida:

 1. Wybierz oprogramowanie szpiegowskie i utwórz konto użytkownika w witrynie internetowej dostawcy. Wystarczy, że podasz wybrany adres e - Mail i hasło.
 2. Możesz najpierw przetestować CellSpy, jeśli zdecydujesz się na abonament, wygodnie zapłacisz kartą kredytową.
 3. Otrzymasz wiadomość e - Mail ze szczegółowymi instrukcjami i linkiem do pobrania aplikacji.
 4. Aby zhakować telefon, musisz go złapać na kilka minut i odblokować - W ten sposób możesz pobrać i zainstalować na nim aplikację szpiegowską.
 5. Po zakończeniu instalacji oprogramowanie jest niewidoczne, dzięki czemu właściciel smartfona nawet nie zauważa programu ani monitoringu.

Możesz teraz zalogować się na swoje konto użytkownika na swoim telefonie komórkowym lub komputerze i kontrolować wszystko, co dzieje się na telefonie komórkowym!

Zhakuj telefon komórkowy bez potwierdzenia

To, co w wielu przypadkach wygląda tak, nie zawsze jest jasne. Telefon komórkowy zhakowany przez telefony na nagłówkach niektórych witryn internetowych. To nie jest takie proste. Są to prawie zawsze ataki, w których odbiorca wiadomości tekstowej lub obrazkowej jest nakłaniany do kliknięcia łącza. Powoduje to pobieranie złośliwego oprogramowania, za pomocą którego hakerzy chcą szpiegować krytyczne dane, na przykład dla bankowości internetowej.

Ale w niektórych przypadkach całkiem możliwe jest zhakowanie telefonu komórkowego bez potwierdzenia od właściciela - Poprzez logowanie do chmury.

Jak można zhakować telefon komórkowy innej osoby za pomocą narzędzi?

Narzędzia do hakowania są już dostępne bezpłatnie lub tanio. Przykładem jest CellSpy. Ta aplikacja zwykle potrafi znacznie więcej niż tylko słuchanie lub czytanie. Umożliwia również hakerowi manipulowanie telefonem komórkowym. Obejmuje to włączenie aparatu i zrobienie zdjęć, które są przesyłane bezpośrednio do hakera.

Warunkiem wstępnym jest aktywna instalacja CellSpy w telefonie komórkowym. Hakowanie nie działa bez podniesienia telefonu. Jednak po zainstalowaniu oprogramowania dostęp jest możliwy również na duże odległości.

Hakowanie telefonów komórkowych bez dostępu za pomocą aplikacji szpiegowskiej

Z dobrym oprogramowaniem szpiegowskim włamanie może się powieść, nawet jeśli nie możesz dostać się do telefonu komórkowego, iPhone'a lub iPada. W takim przypadku dostęp odbywa się za pośrednictwem iCloud. Jest to możliwe dzięki CellSpy, twórcy aplikacji oferują własną wersję oprogramowania do tego, która jest oparta na chmurze. Dopóki właściciel urządzenia nie korzysta z uwierzytelniania dwuskładnikowego, a Ty znasz Apple ID i login, aplikacja szpiegowska umożliwia zdalne włamanie - Bez żadnego dostępu. Działa to również bez jailbreakingu, ale nie na urządzeniu z Androidem.

W ten sposób możesz uchronić się przed włamaniem do telefonu komórkowego

Teraz wiesz, że włamanie do telefonu komórkowego może nie być takie trudne. Powstaje pytanie, jak chronić się przed przestępcami lub włamaniem z chmury! Możesz zainstalować program antywirusowy na swoim urządzeniu, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem. Możesz zaszyfrować poufne dane na karcie SD, dzięki czemu zdjęcia lub filmy są chronione przed nieautoryzowanym dostępem podczas włamania do telefonu komórkowego!

Bardzo pomaga również użycie naprawdę bezpiecznego kodu PIN i silnego hasła do Google lub iCloud. Skutecznie utrudnia to przestępcom i złodziejom dostęp do Twoich danych. Możesz także skorzystać z menedżera urządzeń z systemem Android lub odpowiedniej usługi firmy Apple, aby zdalnie usunąć poufne dane w przypadku zgubienia telefonu.

Jeśli masz wrażenie, że na Twoim urządzeniu działa aplikacja szpiegowska, nie znajdziesz jej łatwo w aplikacjach i ustawieniach - Często pomoże tylko zresetowanie urządzenia do ustawień fabrycznych i ponowne uruchomienie wszystkich aplikacji. Oczywiście z nowymi hasłami.

Wniosek: używaj tylko sprawdzonych narzędzi

Każdy, kto chce zhakować telefon komórkowy i wybiera płatną aplikację, ryzykuje, że sam stanie się ofiarą. Dostawcy znanych aplikacji ostrzegają przed dokonywaniem zakupów tylko na rozpoznawalnej stronie internetowej, aby nie kupować fałszywego oprogramowania. Oferty mogą być nieprawidłowe, a następnie spowodować znaczne szkody. Dzięki naszym wskazówkom i sztuczkom zawsze będziesz grać bezpiecznie.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.