STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak sprawdzić, czy Twój WhatsApp jest sklonowany?

Jak sprawdzić, czy Twój WhatsApp jest sklonowany?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Dzięki dużej popularności aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, takich jak WhatsApp, Telegram i inne, istniały również sposoby szpiegowania, a nawet klonowania tych aplikacji na smartfonach.

Pewna forma klonowania WhatsApp umożliwia innym użytkownikom dostęp do rozmów, zdjęć i filmów, które powinny być prywatne przez właściciela urządzenia. Na YouTube jest nawet kilka samouczków, które uczą Cię sposobów szpiegowania wiadomości innych osób.

Wielu użytkowników zgłosiło, że wierzą, że ich rozmowy na temat tego, co mogą być szpiegowane przez inne osoby lub komputery. Niestety na całym świecie zidentyfikowano już kilka przypadków inwazji smartfonów, w tym znane osobistości i politycy, którzy mieli już dane osobowe i intymne zdjęcia, które wyciekły do sieci.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją praktyki bezpieczeństwa i sposoby sprawdzania, czy na Twoim urządzeniu są zainstalowane jakieś klony, w celu szpiegowania rozmów, połączeń i innych prywatnych informacji. Poniżej zapoznaj się z prostym samouczkiem, aby przeanalizować swój smartfon pod kątem potencjalnych intruzów.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Znaki, że Twój WhatsApp może zostać sklonowany

Pierwszym krokiem jest przeanalizowanie aplikacji WhatsApp w celu sprawdzenia możliwych dziwnych działań związanych z klonowaniem.

Problemy z wiadomościami

 • Czy zauważyłeś, że otrzymane wiadomości WhatsApp zostały przeczytane, nawet jeśli nie masz do nich dostępu?
 • Niektóre rozmowy z innymi użytkownikami, których nie pamiętasz?
 • Sprawdź również grupy, może być tak, że ktoś sklonował Twój telefon komórkowy, aby czytać rozmowy w grupach prywatnych. Sprawdź, czy wątki, które były wcześniej nieprzeczytane, już zmieniły swój status.

Whatsapp Web

Niedawna funkcja WhatsApp umożliwia dostęp do grup indywidualnych czatów również przez ekran komputerów przenośnych. Poprzez udostępnianie sesji, za pomocą kodu QR, możesz skopiować mobilną wersję aplikacji do użytku w przeglądarce internetowej, za pośrednictwem web.whatsapp.com.

Ta nowa funkcja jest zaletą dla tych, którzy długo pracują z aplikacją, ale może być dużym problemem właśnie dlatego, że każdy, kto ma swój telefon komórkowy w ręku, może w prosty sposób aktywować nową sesję WhatsApp

 • Sprawdź aktywne sesje w funkcji pulpitu WhatsApp. Wejdź do menu ustawień lub dostosowań, kliknij „Whatsapp Web / Desktop" i sprawdź urządzenia z aktywnymi sesjami, a także z ostatnimi sesjami.
 • Sprawdź również, czy jest sesja, która została uruchomiona bez Twojej zgody.
 • Jeśli nie pamiętasz ostatnich aktywnych sesji, sprawdź czas, miasto i system, który był używany.
 • Ze względów bezpieczeństwa wyloguj się ze wszystkich sesji i ponownie aktywuj tylko na komputerze, którego zamierzasz używać.

Szpieguj aplikacje do klonowania rozmów

Istnieją aplikacje, które obiecują szpiegowanie rozmów, zdjęć i filmów z innych smartfonów, zarówno w sklepach takich jak Apple, Google Play i Windows Stores. Pomimo tego, że firmy zakazują praktyki, aplikacje te wiele razy pozostają niezauważone, używają innych nazw i są instalowane bez zauważenia użytkownika.

W ostatnich latach popularne stały się również inne zewnętrzne aplikacje szpiegowskie, takie jak MSPY i FlexSPy, które nie wymagają instalacji na telefonie ofiary. To oprogramowanie ma funkcję klonowania, umożliwiając innym użytkownikom pełny dostęp do innych urządzeń, sprawdzanie lokalizacji osoby, wysłanych wiadomości, plików zdjęć wideo, a w niektórych przypadkach nawet odsłuchiwanie rozmów telefonicznych.

 • Przeskanuj urządzenie w poszukiwaniu możliwych aplikacji, które nie zostały przez Ciebie zainstalowane.
 • Sprawdź również datę ostatniej instalacji nowych aplikacji, sprawdź, czy są jakieś o podejrzanej nazwie, takiej jak klonowanie lub szpiegowanie, lub o których nie wiesz
 • Jeśli to możliwe, sformatuj urządzenie, powracając do oryginalnej instalacji. Nie martw się o dane ze zdjęć i filmów, sklepy takie jak Android i Apple mają system tworzenia kopii zapasowych plików multimedialnych.

Środki bezpieczeństwa chroniące WhatsApp przed klonami

Po sprawdzeniu telefonu, wykonując powyższe kroki, Twoja WhatsApp i inne aplikacje prawdopodobnie będą wolne od niechcianych szpiegów. Ale możliwe będzie podjęcie pewnych kroków, aby zachować bezpieczeństwo, zapobiegając w ten sposób nowym inwazjom w przyszłości.

Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, jak zwiększyć prywatność rozmów w whats i innych aplikacjach do przesyłania wiadomości:

 • Unikaj instalowania aplikacji lub wtyczek w celu spersonalizowania wiadomości, emotikonów lub nadmiernej edycji, aplikacje te często mają ukryte funkcje, które mogą tworzyć luki, dzięki którym Twoje urządzenie stanie się podatne na ataki, zarówno w przypadku szpiegowania, jak i uzyskiwania dostępu do aplikacji bankowych.
 • Unikaj używania WhatsApp w sieciach publicznych, bez zabezpieczeń, które mogły zostać utworzone w celu złamania haseł dostępu dla podłączonych użytkowników
 • Zwiększ bezpieczeństwo logowania się do aplikacji poprzez aktywację funkcji biometrycznych i odczytywania twarzy (touch id i face id), dwustopniowej weryfikacji, a nawet odczytu tęczówki oka, które już istnieją w smartfonach najnowszej generacji.
 • Unikaj pozostawiania odblokowanego telefonu komórkowego w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, restauracje, uniwersytety, proste przeoczenie może pomóc innym osobom o złych zamiarach zainstalować aplikacje do klonowania.

A ty, czy kiedykolwiek miałeś problemy z klonowaniem WhatsApp? Zostaw swój komentarz, a my postaramy się pomóc.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.