STRONA GŁÓWNASzpiegować Inny TelefonJak śledzić telefon z Androidem za pomocą aplikacji szpiegowskiej?

Jak śledzić telefon z Androidem za pomocą aplikacji szpiegowskiej?

Jak szpiegować czyjeś połączenia i wiadomości bez telefonu docelowego

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Obecnie korzystanie z telefonów komórkowych jest bardzo rozpowszechnione. Trudno znaleźć w naszym otoczeniu kogoś, kto nie ma telefonu komórkowego, aby pozostawać w kontakcie lub informować 24 godziny na dobę.

Wraz ze wzrostem liczby osób korzystających z telefonów komórkowych rośnie liczba telefonów komórkowych utraconych, zarówno z powodu nieostrożności, jak i kradzieży.

Telefony komórkowe są również narzędziem do przechowywania danych osobowych. Nikt, kto korzysta z telefonii komórkowej, nie jest zwolniony z poniesienia tego typu niedogodności i utraty cennych informacji, danych, kontaktów i plików.

Dlatego różni twórcy aplikacji próbowali rozwiązać ten problem, aby zlokalizować telefony z Androidem. W tym artykule wyjaśnimy kilka metod i odpowiemy na pytanie, jak zlokalizować telefon komórkowy z Androidem.

# 1 Śledź telefon komórkowy z Androidem za pomocą aplikacji szpiegowskich

Jeśli zgubiłeś telefon i musisz znaleźć swój telefon komórkowy z Androidem, nie martw się. Istnieją różne metody śledzenia, których możesz użyć. Pierwszym z nich i najbardziej efektywnym są aplikacje szpiegowskie, takie jak CellSpy.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

CellSpy to aplikacja szpiegowska, która umożliwia nagrywanie i monitorowanie wszystkich informacji w telefonie, takich jak połączenia i wiadomości z różnych aplikacji (między innymi WhatsApp, Facebook Messenger, Tinder). Pozwalając poznać za pośrednictwem innego urządzenia mobilnego lokalizację telefonu za pomocą GPS, działa jako metoda śledzenia zgubionych telefonów komórkowych.

CellSpy pozwala również poznać historię fizycznych lokalizacji telefonu komórkowego, podkreślając szczegóły, takie jak czas przebywania w określonym miejscu i współrzędne różnych miejsc, w których znajdowało się urządzenie z Androidem.

Te cechy sprawiają, że CellSpy jest jedną z najczęściej używanych aplikacji do wyszukiwania urządzeń.

Posiada również funkcje, które ułatwiają jego przywrócenie, takie jak wymuszanie alertów dźwiękowych i wyświetlanie spersonalizowanych komunikatów na ekranie za pośrednictwem zdalnego panelu sterowania.

Wypróbuj aplikację, aby zlokalizować telefon komórkowy teraz!

# 2 Alternatywa Google: znajdź moje urządzenie

Inną skuteczną opcją jest Znajdź moje urządzenie.

Platforma Find My Device to aplikacja Google, która nie tylko pozwala znaleźć urządzenie, ale także umożliwia jego zablokowanie.

Następnie wyjaśnimy metodę, którą należy zastosować:

  • Logując się do Google w celu zlokalizowania telefonu z systemem Android, właściciel urządzenia może zlokalizować telefon komórkowy powiązany z kontem, po prostu klikając urządzenie, które pojawia się na ekranie. Znajdź moje urządzenie może zlokalizować zarówno urządzenia mobilne, jak i tablety.
  • Po wybraniu urządzenia z systemem Android do zlokalizowania, program będzie odpowiedzialny za wskazanie lokalizacji urządzenia w Mapach Google.
  • Po wyśledzeniu urządzenia funkcja Znajdź moje urządzenie oferuje również możliwość zablokowania lub całkowitego usunięcia danych z urządzenia w celu zachowania prywatności użytkownika.
  • Wreszcie, aby zlokalizować urządzenie z Androidem, należy pamiętać, że jeśli urządzenie jest wyłączone lub nie ma połączenia z telefonem lub Wi - Fi, funkcja Znajdź moje urządzenie nie będzie w stanie zlokalizować zgubionego urządzenia z Androidem.

# 3 W przypadku telefonów komórkowych Samsung: Find My Mobile

Trzecią alternatywą jest Find My Mobile dla Samsunga. Podobnie jak w przypadku poprzedniej metody, Find My Mobile może również znaleźć zgubione urządzenia mobilne z dowolnej przeglądarki internetowej.

W przeciwieństwie do funkcji Znajdź moje urządzenie, która umożliwia wyszukiwanie urządzeń z systemem Android dla różnych marek telefonów, ta metoda jest przeznaczona wyłącznie dla telefonów komórkowych Samsung. Find My Mobile umożliwia również zablokowanie urządzenia, aby inne osoby nie miały dostępu do Twoich danych osobowych.

Należy pamiętać, że urządzenie musi być połączone z kontem Samsung. Następnie wyjaśniamy krok po kroku, jak korzystać z usługi Find My Mobile firmy Samsung:

  • Wchodząc na oficjalną stronę Find My Mobile, będziesz musiał zarejestrować się na tej stronie. Aby uzyskać dostęp do opcji oferowanych przez system, konieczne będzie podanie takich danych jak adres e - Mail lub numer telefonu.
  • Po zalogowaniu aplikacja Find My Mobile wyświetla listę wszystkich urządzeń Samsung powiązanych z kontem. Aby rozpocząć wyszukiwanie, musisz wybrać urządzenie, które chcesz śledzić.
  • W ramach wyszukiwania system pozwoli Ci również zablokować informacje na Twoich urządzeniach Samsung, aby uniemożliwić dostęp do Twoich danych osobom trzecim.
  • Lokalizacja urządzenia Samsung zostanie wskazana na stronie za pomocą mapy.
  • Należy pamiętać, że jeśli urządzenie Samsung jest wyłączone lub znajduje się poza zasięgiem telefonu lub sygnału Wi - Fi, Find My Mobile nie będzie w stanie go zlokalizować.

# 4 Mapy Google i historia lokalizacji

Inne popularne alternatywy, które pozwalają nam śledzić zgubione telefony komórkowe, to opcje oferowane przez Google Maps. Dokładniej mówiąc, Google Maps prowadzi codzienny zapis lokalizacji urządzenia.

Ta historia zawiera szczegółowe dane dotyczące lokalizacji telefonu komórkowego, a także datę i godzinę, kiedy znajdował się on w różnych lokalizacjach. Po prostu wprowadź tę historię, znajdź datę i godzinę jej zgubienia lub sprawdź bieżące położenie urządzenia, aby je zlokalizować.

Alternatywnie Google Maps może nam przekazać historię połączenia telefonicznego i Wi - Fi, w którym urządzenie było w ciągu ostatnich dni, a tym samym natychmiast ułatwić wyszukiwanie.

Wnioski

Utrata lub kradzież naszego telefonu komórkowego pociąga za sobą ból głowy. Nie tylko strata pieniężna, ale utrata cennych informacji.

W przypadku kradzieży telefonu komórkowego śledzenie go dostarczy cennych informacji, które możesz przekazać władzom, aby mogły podjąć działania w tej sprawie.

Aplikacje szpiegowskie to najlepsza opcja do śledzenia i lokalizacji zgubionego lub skradzionego telefonu komórkowego z Androidem, ponieważ dostarczają nam pełnych informacji o jego stanie i lokalizacji, a także opcje ułatwiające jego odzyskanie lub zabezpieczenie danych osobowych.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.