STRONA GŁÓWNASzpiegować Inny TelefonJak sklonować telefon bez dotykania go?

Jak sklonować telefon bez dotykania go?

Jak szpiegować czyjeś połączenia i wiadomości bez telefonu docelowego

Wiele osób pytało nas z różnych powodów, jak sklonować telefon bez dotykania go. Istnieją niezawodne opcje klonowania telefonu, zwłaszcza oprogramowanie do szpiegowania telefonu. Użytkownicy z różnych środowisk i w różnym wieku używają oprogramowania szpiegowskiego do zbierania i tworzenia kopii zapasowych danych z innego telefonu.

To, co zwykle widzisz tylko w filmach, może być zrobione przez każdego. Poniżej widzimy, czym dokładnie jest klonowanie telefonu, jak sklonować telefon i dlaczego warto korzystać z oprogramowania szpiegowskiego.

Co to jest klonowanie telefonu?

Klonowanie telefonu powoduje utworzenie dokładnej kopii telefonu do przeniesienia na inny smartfon. Często telefon innej osoby jest klonowany w celach niezgodnych z prawem, czego nie tolerujemy. Jednak wielu użytkowników klonuje swój telefon w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Jak sklonować dane z innego telefonu

Jak dokładnie sklonujesz telefon za pomocą oprogramowania szpiegowskiego? Najpierw wybierz produkt, który najbardziej Ci odpowiada. Na szczycie naszej listy znajduje się mSpy na iPhone'a lub Androida. Poniższe instrukcje dotyczą tego produktu.

Sklonuj telefon z Androidem:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację na telefonie, który chcesz sklonować. Krok 2: Wprowadź klucz licencyjny, który został wysłany do Ciebie e - Mailem. Krok 3: Zaloguj się do panelu sterowania na swoim urządzeniu i upewnij się, że aplikacja jest połączona z telefonem, który ma zostać sklonowany. Krok 4: Wyświetl sklonowane dane Androida.

Sklonuj iPhone'a:

Krok 1: Zaloguj się do konta aplikacji szpiegowskiej w telefonie. Krok 2: Wprowadź identyfikator Apple ID i hasło telefonu, który chcesz sklonować. Krok 3: Sprawdź, czy telefon został sklonowany na Twoje konto i wyświetl dane z pulpitu nawigacyjnego.

Dlaczego warto używać oprogramowania szpiegowskiego do klonowania telefonu

Te programy stały się bardzo popularne, odkąd telefony rządzą naszym codziennym życiem. Wraz ze wzrostem funkcji na urządzeniach rośnie również obawa o bezpieczeństwo naszych danych osobowych. Każdy ma różne powody, dla których chce uzyskać informacje z telefonu innej osoby.

Rodzice mogą chcieć monitorować i mieć kopię danych telefonu swojego dziecka, aby je chronić, zapewnić dziecku bezpieczeństwo i mieć namacalne dowody na wypadek, gdyby stało się celem przestępcy lub tyranu.

Z drugiej strony pracodawcy mogą chcieć monitorować pracowników, aby mieć pewność, że poufne informacje nie zostaną ujawnione innym firmom. Klonując urządzenia należące do firmy, będą mieli kopię zapasową wszelkich danych na wypadek ich ujawnienia lub w przypadku utraty, kradzieży lub uszkodzenia.

Z punktu widzenia większości ludzi klonowanie telefonu, niezależnie od przyczyny, może wydawać się niesprawiedliwym działaniem, ale dopóki nie jest nadużywane, może być uzasadnione. Niezależnie od twojego punktu widzenia, oprogramowanie szpiegowskie może odzyskać dane, tworzyć kopie zapasowe i przechowywać dane z dowolnego telefonu.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.