STRONA GŁÓWNASzpiegować Inny TelefonJak potajemnie monitorować i śledzić telefony z Androidem?

Jak potajemnie monitorować i śledzić telefony z Androidem?

Jak szpiegować czyjeś połączenia i wiadomości bez telefonu docelowego

Czy musisz wiedzieć, co dana osoba robi na swoim telefonie? Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak zainstalować i używać oprogramowania szpiegującego w telefonie do monitorowania działań. Do tej demonstracji użyliśmy aplikacji szpiegowskiej mSpy. W kolejnych akapitach opiszemy, jak szpiegować telefon, do którego nie masz dostępu, oraz kompatybilność z systemem Android i iOS. Ten przewodnik jest łatwy w użyciu, nawet dla początkujących, więc będziesz wiedział, jak szpiegować telefon i zacząć w ciągu kilku minut.

Jak szpiegować telefon: przewodnik krok po kroku

1. Wybierz najlepszą aplikację do monitorowania aktywności telefonu

Zachowaj ostrożność przy wyborze aplikacji, która twierdzi, że może pokazać, jak szpiegować inny telefon. Niektóre funkcje obsługiwane przez aplikacje są niemożliwe do wykonania. Zanim wybierzesz oprogramowanie szpiegowskie, przeczytaj recenzje i upewnij się, że aplikacja zawiera następujące podstawowe funkcje:

  • Zobacz usunięte i nowe wiadomości tekstowe
  • Monitoring GPS
  • Informacje o historii połączeń
  • Możliwość monitorowania mediów społecznościowych
  • Firmowa obsługa klienta z prawdziwymi ludźmi, którzy mogą odpowiedzieć na pytania
  • Wsparcie techniczne
  • Polityka zwrotów

2. Zainstaluj aplikację

Pobieranie aplikacji jest szybkie i łatwe dzięki bezprzewodowemu łączu OTA. Kroki są następujące:

Zainstaluj program

  1. Pobierz - Użyj bezprzewodowego łącza OTA, aby pobrać aplikację.
  2. Aktywuj - Wprowadź numer licencji, który otrzymałeś, aby aktywować oprogramowanie.
  3. Monitor - Z telefonu, tabletu lub komputera możesz przeglądać wiadomości tekstowe, połączenia, GPS i wszystkie informacje dostępne z urządzenia docelowego.

Całą procedurę można wykonać w mniej niż 45 sekund!

3. Usuń pobrane pliki

Aby zapewnić sobie prywatność, możesz usunąć pobrane pliki w folderze pobierania. Usuwając pobrane pliki, możesz zachować anonimowość i dyskrecję. W wielu przypadkach nie zobaczysz żadnych śladów aplikacji na telefonie.

Chodzi o instalację. Teraz możesz iść dalej i dowiedzieć się, co użytkownik robi na swoim telefonie.

4. Wyświetl informacje o telefonie docelowym

Po pomyślnym zainstalowaniu aplikacji będziesz mógł przeglądać wszystkie informacje, których szukałeś, za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego aplikacji. W aplikacjach takich jak mSpy będziesz mieć panel sterowania, aby uzyskać dostęp do informacji z telefonu docelowego, takich jak wiadomości tekstowe, połączenia, dane GPS, zdjęcia, filmy i aktywność w mediach społecznościowych.

Aby uzyskać dostęp do pulpitu aplikacji, musisz utworzyć nazwę użytkownika i hasło, tak jak w przypadku konta bankowego online. Niektóre aplikacje przypisują je do Ciebie automatycznie: kupując aplikację, sprawdź pocztę e - Mail. Po zalogowaniu możesz zmienić swoje hasło.

Będziesz mógł teraz przeglądać swoje konto online. Oto przykład tego, jak wygląda dashboard mSpy:

Dobre oprogramowanie szpiegowskie sprawi, że Twoje wiadomości tekstowe będą uporządkowane w łatwym w użyciu interfejsie, takim jak ten poniżej. Do sortowania jest duża ilość danych, więc wygodniej będzie mieć interfejs, który jest łatwy do odczytania i monitorowania.

Śledzenie GPS aplikacji powinno być szybko aktualizowane i pokazywać lokalizacje w Mapach Google. W wielu przypadkach zobaczysz dość dokładny adres telefonu docelowego.

Większość programów szpiegowskich rejestruje również wszystkie wykonane i odebrane połączenia, wybrany numer, czas trwania połączenia oraz, jeśli to możliwe, nazwę odbiorcy.

Wreszcie możesz wysyłać polecenia do telefonu docelowego za pomocą swojego urządzenia. Na przykład polecenie # $ # GPS # $ # wymusza natychmiastowe wczytanie lokalizacji urządzenia. Możesz także potajemnie sterować aparatem, blokować lub odblokowywać telefon lub monitorować ostatnią aktywność danego telefonu.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.