STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaJak pobrać i zainstalować aplikację szpiegowską na telefonie komórkowym dziecka?

Jak pobrać i zainstalować aplikację szpiegowską na telefonie komórkowym dziecka?

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Wyobraź sobie, że jesteś w labiryncie z nieskończoną liczbą ścieżek. Znajdziesz w niej wiele cennych informacji, a także problemów. Im dalej idziesz, tym więcej czasu spędzasz i tym bardziej jesteś narażony na niebezpieczeństwo. W dzisiejszym świecie mamy miejsce porównywalne z tym labiryntem: internet.

Dotyczy to każdego działania, które podejmujemy w Internecie, ponieważ w pewnym momencie za tym stoi firma i osoba, która prawdopodobnie otrzymuje nasze dane, informacje, a nawet płatności. Oczywiście często nie wiemy dokładnie, kim jest ta osoba.

W ten sposób osąd jest w stanie uniknąć kliknięć i „przygód" w obszarach, w których nie dominujemy, a także umiejętność identyfikacji osób, które podchodzą do nas przez słynne sieci społecznościowe ze złymi intencjami, jest narzędziem, niemal społecznym, bardzo ważnym w aktualne dni.

Analizując ten scenariusz, konkretna grupa jest bardziej narażona na te zagrożenia: dzieci. Ochrona dzieci przed niebezpieczeństwami internetu nigdy nie była ważniejsza.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W coraz bardziej zglobalizowanym i technologicznym świecie dzieci mają dostęp do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu już od najmłodszych lat.

Jednak dojrzałość, aby dać im świadomość, o której właśnie rozmawialiśmy, ogólnie rzecz biorąc, rozwija się znacznie dłużej. Stwarza to dziś poważny problem z niepokojącymi danymi statystycznymi dotyczącymi mnóstwa przestępstw internetowych, które mają miejsce każdego dnia, zwłaszcza, jak już powiedzieliśmy, wobec młodzieży i dzieci.

Aby chronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwami tego labiryntu (internetu), wiele osób korzysta z bardzo przydatnej pomocy: aplikacji do monitorowania telefonów komórkowych swoich dzieci.

Nadal możesz zadać sobie pytanie: po co monitorować moje dziecko i jakie są te niebezpieczeństwa? Rozumiemy powody.

DLACZEGO LUDZIE CHCĄ MONITOROWAĆ TELEFONY KOMÓRKOWE DZIECI

Technologia jest wszędzie, obecnie dostęp do internetu jest dostępny dla dużej części światowej populacji, a liczba dzieci, które mają dostęp do Internetu za pośrednictwem własnych telefonów komórkowych, rośnie. Dlatego rodzice potrzebują dodatkowej uwagi, a narzędzia kontroli rodzicielskiej, czyli zabezpieczenia online, mogą być bardzo przydatne.

Wymieńmy kilka powodów, dla których wielu rodziców ucieka się do monitorowania telefonów komórkowych swoich dzieci.

 • Czas - Spadek wyników w nauce, problemy w związkach, zaburzenia snu, a wszystko to może być spowodowane uzależnieniem od telefonu komórkowego. Czas spędzony przy telefonie komórkowym może mieć bezpośredni wpływ na dzieci i młodzież. Niestety większość rodziców nie wie, ile czasu ich dzieci spędzają na telefonach komórkowych.
 • Treści dla dorosłych - Dzieci i nastolatki są od najmłodszych lat narażone na wszelkiego rodzaju nieodpowiednie treści. Treści, które są często pornograficzne, a także wyjątkowo brutalne, mogą bezpośrednio wpływać na przyszłość dziecka i powodować nieodwracalne ślady.
 • Przestępstwa - Czy zostawiłbyś swoje dziecko w spokoju w miejscu, którego nie znasz? Oczywiście, że nie, świat jest niebezpiecznym miejscem! Podobnie jest dzisiaj bardzo niebezpieczne miejsce: świat wirtualny. Pedofilia, kradzież danych, zniesławienie, to tylko kilka przestępstw, które zdarzają się w wirtualnym świecie.

To tylko kilka wyjaśniających i ogólnych powodów, w ramach - Niestety - Ogromnej możliwości przestępstw i wykroczeń, które widzimy codziennie w Internecie, wymierzonych w dzieci i młodzież.

Wystarczy szybkie wyszukanie tematu na dowolnej platformie internetowej i często w wiadomościach telewizyjnych, biorąc pod uwagę powagę i rosnącą liczbę tych wydarzeń, mamy pojęcie, jak ważne i konieczne jest uważne obserwowanie naszych dzieci i kochanych tych, którzy wciąż nie mają wiedzy ani dojrzałości, aby poradzić sobie z niemal nieskończonymi możliwościami, jakie daje nam internet.

Rodzice, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, co robi Twoje dziecko przez telefon komórkowy. Może się to wydawać proste lub możesz czuć, że nie potrzebujesz, ale wpłynie to na całe życie. Na rynku dostępna jest aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida, a także inne systemy operacyjne, może to być bardzo pomocne.

Analizując te fakty, można mieć wątpliwości: czy istnieje aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida lub inny system, który może pomóc mi w całkowitym monitorowaniu? Mając to na uwadze, przygotowano ten artykuł. Przyjrzyjmy się głównym narzędziom kontroli rodzicielskiej, które mogą pomóc Tobie, Twojemu rodzicowi.

JAK MONITOROWAĆ TELEFON KOMÓRKOWY DZIECKA?

Tak jak w wirtualnym świecie jest wiele niebezpieczeństw, tak samo jest z narzędziami, które mówią „rozwiąż swoje problemy". Musisz jednak bardzo uważać na aplikacje, które twierdzą, że pomagają Ci w tym zakresie. Istnieje wiele złośliwych aplikacji, które mogą wyciekać informacje od Ciebie i Twoich dzieci.

Potrzeba sprawia, że rodzice używają wszelkiego rodzaju narzędzi, aby pomóc im zobaczyć, co ich dzieci robią na telefonach komórkowych i sieciach społecznościowych. Aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego dziecka jest naprawdę przydatna. Dlatego wyodrębniliśmy dla Ciebie ten artykuł. Przyjrzyjmy się teraz 6 narzędziom do kontroli rodzicielskiej, które są niezawodne i mogą Ci pomóc.

Na koniec wyróżnimy najlepsze narzędzia z ich odpowiednimi notatkami.

1. mSpy (uwaga: 9/10)

To niewątpliwie najlepsza aplikacja do monitorowania dziecięcego telefonu komórkowego. Ta aplikacja jest liderem na rynku i pozwala rodzicom monitorować wiadomości i połączenia, możliwe jest również uzyskanie informacji o lokalizacji, monitorowanie WhatsApp i nie tylko. Wszystko to w bezpieczny i niezawodny sposób.

I nie jesteś sam, zawsze, gdy tego potrzebujesz, możesz uzyskać pomoc od wsparcia, które działa 24 godziny na dobę, każdego dnia w tygodniu. Dzięki temu poczujesz się swobodnie, ponieważ zawsze będzie do dyspozycji zespół, który Ci pomoże.

Witryna jest bardzo kompletna, bardzo dobrze zorganizowana, a klient czuje się zrelaksowany podczas umieszczania aplikacji do monitorowania swoich dzieci. Dostępnych jest ponad 25 funkcji, które pozwalają rodzicom na pełną kontrolę nad urządzeniem ich dzieci, bez wiedzy, że są one monitorowane.

Poniżej możemy zobaczyć główne funkcje aplikacji:

 • Raporty z analizy użytkowania;
 • Dostęp do porządku obrad;
 • Monitorowanie korzystania z internetu;
 • Dostęp do zdjęć i filmów;
 • Monitoring SMS;
 • Lokalizacja GPS;
 • Monitorowanie aplikacji komunikacyjnych i sieci społecznościowych.

2. Kontrola rodzicielska Norton Family (uwaga: 7,5 / 10)

Ta aplikacja jest również świetną opcją do kontroli rodzicielskiej. Jedynym szczegółem jest to, że niektóre funkcje nie dotyczą telefonu komórkowego, tylko komputerów i notebooków. Można go również kupić razem z pakietem premium firmy Norton, ponieważ Norton jest gigantem w dziedzinie ochrony przed wirusami.

Poniżej możemy zobaczyć główne funkcje aplikacji:

 • Monitorowanie sieci;
 • Nadzór czasu;
 • Raport z badań;
 • Historia aktywności;
 • Blok

3. Qustodio (Uwaga: 7,5 / 10)

Aplikacja jest dobra, ma dobre rekomendacje i nie pozostawia nic do życzenia w zakresie monitorowania Twojego dziecka. Strona nie zwraca na mnie tak dużej uwagi jak poprzednie, ale nie wpływa to na jej wydajność. Jest to świetne narzędzie do monitorowania i działa na wszystkich platformach, w tym na kindle.

Niektóre funkcje mają zastosowanie tylko w systemie Android.

Aplikacja posiada następujące funkcje:

 • Blokowanie treści internetowych;
 • Lokalizacja;
 • Zarządzanie czasem;
 • Monitorowanie i blokowanie połączeń;
 • Monitorowanie sieci społecznościowych,
 • Alarm paniki.

4. Google Family Link (uwaga: 7/10)

Na tej liście nie mogło zabraknąć jednej z największych firm na świecie. Aplikacja Google to także świetna opcja. Ta aplikacja jest prostsza niż poprzednie, ale pozostawia wiele do życzenia w zakresie monitorowania i głównych działań.

Witryna jest bardzo prosta i nie zawiera wielu informacji, funkcje są podstawowe i mogą nie spełniać wszystkiego, czego potrzebujesz.

Poniżej możemy zobaczyć główne funkcje:

 • Monitorowanie aktywności;
 • Zarządzanie czasem;
 • Zalecenia dotyczące aplikacji;
 • Blokada urządzenia.

5. OurPact (uwaga: 5/10)

Ta aplikacja jest również wysoce zalecana, ma funkcje, które mogą być bardzo przydatne. Negatywnym szczegółem jest to, że strona nie obsługuje języka portugalskiego, co byłoby przeszkodą dla tych, którzy mają trudności z językiem. Ma kilka pakietów i planów dla różnych urządzeń.

Oto główne funkcje:

 • Planowanie czasu;
 • Blokowanie sieci;
 • Blokowanie aplikacji;
 • Lokalizator rodziny;
 • Blokowanie wiadomości tekstowych.

6. ESET Parental Control for Android (uwaga: 7/10)

To świetna aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida. Podobnie jak firma Norton, jest to firma, która wyróżnia się w dziedzinie komputerów z ochroną antywirusową i rozszerza się o tę aplikację, która może być bardzo pomocna dla rodziców.

Za pomocą tego narzędzia możesz zdecydować, co jest dobre dla twoich dzieci. Witryna jest bardzo dobrze zorganizowana i ma zróżnicowane wsparcie.

Poniżej znajdują się główne funkcje:

 • Nadzór aplikacji;
 • Lokalizator;
 • Filtr sieciowy;
 • Zarządzanie czasem;
 • Wiadomość od rodziców;

WNIOSEK

Wszystkie aplikacje są świetne i mają podobne funkcje. Wszystkie te są zalecane. Ale niektóre wyróżniają się bardziej niż inne. Wyjaśnimy powód oceny każdego z wymienionych wniosków, zaczynając od najniższych do najwyższych.

OurPact - Aplikacja wydaje się mieć świetne funkcje i jest rozpoznawana przez duże firmy, ale od samego początku problem: nie jest obsługiwana w języku portugalskim.

Użytkownicy narzekają, że jest trudny w konfiguracji, łatwo obejść blokadę, ustawienia urządzenia są zablokowane i powodują awarie telefonu komórkowego. Oto wiele negatywnych raportów od użytkowników tej aplikacji. Ocena jest bardzo negatywna ze względu na wiele problemów zgłaszanych przez użytkowników. Ocena 5

ESET Parental Control for Android - To świetna aplikacja, posiada dużą firmę w dziedzinie ochrony komputerów przed wirusami. Problem w tym, że jest dostępny tylko na Androida.

Aplikacja ma wiele funkcji, w tym bezpłatny dostęp. Blokada nie jest natychmiastowa i nie działa na wszystkich urządzeniach z Androidem, co generuje pewne reklamacje, ale aplikacja jest bardzo dobrze oceniana ze względu na jej praktyczny i łatwy w użyciu. 7 klasa

Google Family Link - Ta aplikacja działa dobrze ze wszystkimi funkcjami monitorowania. Jedynym szczegółem jest to, że nie jest tak kompletny jak inne, które mają więcej zasobów. Innym problemem zgłaszanym przez użytkowników jest to, że wszystko jest podłączone do konta Google, co powoduje problemy podczas odinstalowywania.

Aplikacja jest łatwa w użyciu, prosta i ma praktyczne funkcje dla tych, którzy nie chcą mieć tak wielu funkcji w aplikacji. 7 klasa

Norton Family Parental Control - Ta aplikacja jest również świetną opcją do monitorowania dzieci. Jest trochę lepszy od poprzednich.

To świetna firma w dziedzinie ochrony przed wirusami, jest bardzo niezawodna. Istnieje wiele funkcji i pakietów obejmujących wszystkie funkcje, co ułatwia tym osobom, które mają już ochronę na swoich komputerach. Jednak użytkownicy narzekają na awarie, a także wsparcie. Wynik: 7,5

Qustodio - To świetna aplikacja. Posiada wiele funkcji, które mogą być bardzo przydatne. Specjalizując się w tego typu segmentach, wyróżnia się na tle innych. W aplikacji zauważono pewne wady, ale pozostawia to wiele do życzenia w proponowanych funkcjach. Wynik: 7,5

mSpy - MSpy to bez wątpienia najlepsza aplikacja do monitorowania dziecięcych telefonów komórkowych. Oprócz posiadania wielu zasobów ma wsparcie, które jest wielkim wyróżnikiem. Aplikacja przedstawia kilka problemów, a pomoc techniczna jest dostępna online 24 godziny na dobę. Stopień 9

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.