STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuJak odinstalować aplikację szpiegowską na telefonie?

Jak odinstalować aplikację szpiegowską na telefonie?

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jak na zawsze pozbyć się oprogramowania szpiegującego z urządzenia? Wiadomo, że oprogramowanie monitorujące znane również jako Spyware to złośliwe programy zaprojektowane do szpiegowania telefonów komórkowych w celu monitorowania wszystkich działań użytkowników dowolnego urządzenia elektronicznego bez pozwolenia.

Działają w subtelny sposób i są absolutnie „ciche": w rzeczywistości może się zdarzyć, że jakakolwiek osoba, członek rodziny, przyjaciel lub nawet pracodawca zainstaluje aplikację szpiegowską, aby monitorować wszystkie Twoje działania na telefonie komórkowym lub tablecie.

Spyware to rodzaj aplikacji, która ukrywa się w tle i manipuluje lub śledzi przeglądanie Internetu przez użytkownika, rejestruje wszystkie działania i wysyła te informacje do strony trzeciej, która chce monitorować każdą wysłaną wiadomość tekstową, odebrane połączenia, treść czatów na główne sieci społecznościowe itp. itp.

Są to aplikacje szpiegowskie, które są instalowane bez Twojej wiedzy na urządzeniu elektronicznym i mogą powodować problemy z ochroną prywatności. Aby tego uniknąć, możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, który pomaga trwale odinstalować oprogramowanie szpiegujące z Melafonino lub Androida.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

CZYM JEST OPROGRAMOWANIE SPY?

Przed zapoznaniem się z technicznymi sposobami usuwania oprogramowania szpiegującego dobrze jest najpierw zrozumieć, czym jest oprogramowanie szpiegowskie i jak wykrywana jest jego podstępna obecność na urządzeniu elektronicznym.

Oprogramowanie szpiegowskie to trudny do wykrycia rodzaj złośliwego oprogramowania, które gromadzi przydatne informacje o Twoich nawykach przeglądania, historii lub danych osobowych (takich jak numery kart kredytowych) i wykorzystuje Internet do przesyłania tych danych stronom trzecim bez Ciebie. Keyloggery to rodzaj oprogramowania szpiegującego, które monitoruje, przechwytuje i potajemnie „przechwytuje" wszystko, co jest wpisywane na klawiaturze telefonu, bez zauważenia użytkownika.

Istnieją dwa sposoby, w jakie oprogramowanie szpiegujące może „przejąć" Twój telefon komórkowy lub smartfon:

  • pierwszy sposób ma miejsce, gdy użytkownik nieświadomie przegląda określone strony internetowe i wyraża zgodę na instalację określonych wtyczek,
  • druga możliwość występuje, gdy osoba świadomie instaluje aplikację szpiegowską na urządzeniu podmiotu, który chce monitorować.

JAK WYKRYĆ OBECNOŚĆ OPROGRAMOWANIA SZPIEGOWEGO NA TWOIM URZĄDZENIU?

Absolutnie nie jest łatwo zrozumieć, czy telefon komórkowy jest kontrolowany przez aplikację szpiegowską: w rzeczywistości nie jest możliwe udzielenie dokładnej odpowiedzi na to pytanie.

Możesz wykryć obecność oprogramowania szpiegującego, gdy nagle pojawiają się wyskakujące reklamy lub gdy pojawiają się paski narzędzi i / lub określone rozszerzenia, których nie było na urządzeniu do tego momentu.

Innym sposobem zauważenia obecności aplikacji szpiegowskiej na urządzeniu może być ciągłe występowanie błędów i awarii.

Są to najczęstsze i najczęstsze oznaki, które pozwalają zrozumieć, że może zostać zainstalowane oprogramowanie szpiegujące, które spowalnia przeglądanie Internetu i szpieguje wszystkie czynności i czynności, które wykonujesz codziennie i stale na swoim urządzeniu.

JAK USUNĄĆ SPYWARE?

Zazwyczaj istnieją dwie grupy osób, które chcą dowiedzieć się, jak usunąć oprogramowanie monitorujące telefon komórkowy lub aplikacje szpiegujące zainstalowane na urządzeniu: kto zainstalował oprogramowanie i „ofiarę", która jest szpiegowana i kontrolowana.

Jeśli jesteś osobą, która zainstalowała oprogramowanie szpiegowskie, wejdź do panelu sterowania programu i strony internetowej producenta zainstalowanego oprogramowania szpiegującego, znajdziesz różne informacje do naśladowania, w zależności od aplikacji i mobilnego systemu operacyjnego.

Na przykład, jeśli zainstalowałeś na urządzeniu elektronicznym strony trzeciej, taką jak Flexispy, jedną z najlepszych i najpotężniejszych aplikacji monitorujących, możesz ją również usunąć zdalnie: po prostu wyślij zaszyfrowaną wiadomość tekstową na telefon osoby monitorowanej, która automatycznie odinstaluje oprogramowanie. Aby kontynuować odinstalowywanie oprogramowania, kody znajdują się na panelu sterowania programu.

Jeśli jesteś „ofiarą" szpiegowania, a aplikacja została zainstalowana na Twoim urządzeniu bez Twojej wiedzy, nie możesz mieć dostępu do tych informacji. Nie panikuj! Jeśli odkryłeś, że oprogramowanie szpiegujące zostało zainstalowane na Twoim smartfonie, ale nie masz dostępu do panelu sterowania programu, nadal możesz go całkowicie usunąć. Istnieją dwie metody, które przedstawiamy poniżej.

Reset urządzenia

Pierwszym sposobem usunięcia oprogramowania szpiegującego z urządzenia jest zresetowanie urządzenia, ale ważne jest, aby najpierw wykonać kopię zapasową. Możesz wykonać tę operację resetowania samodzielnie, a na większości telefonów jest to łatwe do wykonania: po prostu przejdź do Ustawienia> Prywatność> Przywróć ustawienia fabryczne.

Możesz ręcznie ponownie zainstalować wszystkie potrzebne aplikacje i kontakty w książce adresowej, e - Mailu itp. można bezpiecznie przywrócić z kopii zapasowej.

Proces jest bardzo prosty i każdy może to zrobić - Jest to bezpieczny sposób na usunięcie oprogramowania szpiegującego z telefonu komórkowego.

Aktualizacja systemu operacyjnego

Drugą metodą usunięcia aplikacji szpiegowskiej z urządzenia jest aktualizacja systemu operacyjnego, po raz kolejny bardzo ważne jest wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych.

Jeśli Twój telefon ma już najnowszy system operacyjny, możesz przywrócić poprzednią wersję, a następnie ponownie zainstalować najnowszą wersję systemu operacyjnego na urządzeniu.

JAK RĘCZNIE USUWAĆ APLIKACJE SZPIEGOWE

Możliwe jest ręczne usunięcie oprogramowania szpiegującego z urządzenia poprzez dostęp do systemu plików telefonu i kontynuowanie usuwania oprogramowania.

Jest to bardziej skomplikowana metoda usuwania oprogramowania szpiegującego niż ta poprzednio wskazana, ponieważ wielu użytkowników nie jest w stanie rozpoznać, które pliki są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania telefonu i absolutnie nie wolno ich usuwać. Dzięki tej metodzie możesz zaryzykować usunięcie czegoś, a nie usunięcie oprogramowania szpiegującego.

JAK USUNĄĆ OPROGRAMOWANIE SPY Z IPHONE

Istnieje prosty sposób na usunięcie oprogramowania szpiegującego z iPhone'a: musisz usunąć jailbreak, aktualizując system operacyjny, operacja jest naprawdę prosta. Przypominamy, aby wykonać kopię zapasową telefonu i zaktualizować iOS przez iTunes przed udoskonaleniem usuwania jailbreak. Po jego usunięciu nadal możesz ponownie zainstalować jailbreak, mając pewność, że oprogramowanie szpiegowskie zostało pomyślnie usunięte z iPhone'a.

LEPIEJ JEST ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Usunięcie oprogramowania szpiegującego jest dość proste, a powyższe metody są skuteczne i zapewniają bezpieczne usunięcie aplikacji monitorującej z telefonu.

Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii zapasowych i ręcznym przywracaniu wcześniej zapisanych aplikacji danych i oprogramowania niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Zawsze chroń swoje urządzenie, lepiej zapobiegać niż leczyć!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.