STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieJak namierzyć i zlokalizować inny telefon komórkowy?

Jak namierzyć i zlokalizować inny telefon komórkowy?

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Zgubienie lub kradzież telefonu komórkowego jest niestety sposobem prawie bez powrotu, zgubienie telefonu komórkowego w miejscu publicznym jest głównym wymogiem późniejszej kradzieży.

Chociaż straty finansowe są ogromne, jednym z głównych obaw użytkowników jest kradzież danych i zhakowanie kont. Z tego powodu telefony komórkowe z systemami Android i iOS (iPhone) mają zdalny tracker do lokalizowania urządzeń w takich przypadkach.

Takie śledzenie nie wymaga instalacji aplikacji do wykorzystania, która jest dostępna we własnych funkcjonalnościach urządzenia. Telefon komórkowy musi być śledzony, zanim telefon komórkowy zostanie zablokowany, aby można było uzyskać dostęp do lokalizacji komórki.

Według badania przeprowadzonego przez SindiTelebrasil, w 2018 roku Rio de Janeiro miało największą liczbę telefonów komórkowych zablokowanych przez użytkowników, z 11,25 telefonami na 10 000 mieszkańców w lutym. Niedługo potem przybywa São Paulo z 10,11 przypadkami na ten sam odsetek mieszkańców.

Wymagania dotyczące śledzenia

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Dzięki tym danym widzimy, że przypadki utraty, kradzieży i kradzieży telefonów komórkowych są w naszym kraju bardzo duże. Dlatego wiedza o tym, jak korzystać z tej funkcji telefonu komórkowego, może pomóc władzom i użytkownikom w znalezieniu ich urządzeń, a nawet usunięciu wszystkich zawartych na nich informacji. Aby móc przeprowadzić śledzenie, należy spełnić kilka podstawowych wymagań po zgubieniu lub kradzieży, takich jak:

  • Urządzenie musi być podłączone do sieci Wi - Fi lub mieć włączoną mobilną transmisję danych;
  • Być zalogowanym na swoje konto e - Mail na urządzeniu i mieć dostęp do tego konta za pośrednictwem innego urządzenia, takiego jak na przykład notebook lub komputer.
  • Nie wyłączyli swojego urządzenia ani nie usunęli kont.

Zobacz teraz, krok po kroku wymagany do aktywowania śledzenia w każdym typie systemu:

Wypożycz swój telefon z Androidem

Aby aktywować funkcję na urządzeniach z systemem Android, należy przede wszystkim uzyskać dostęp do ustawień urządzenia. W tym sektorze poszukaj opcji „Bezpieczeństwo" i zarządzaj nią, wybierając następujące zasoby: „Zdalnie zlokalizuj urządzenie" i „Zezwalaj na zdalne blokowanie i czyszczenie". Następnie wróć do obszaru ustawień, aktywując element „Lokalizacja", aby system mógł śledzić urządzenie w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Po tym, co się stało, uzyskaj dostęp do swojego konta Google za pomocą notebooka lub komputera (który musi być tym samym zarejestrowanym na zgubionym urządzeniu), kliknij prawym przyciskiem myszy „Moje konto" i wybierz opcję „Znajdź swój smartfon". Następnie wszystkie urządzenia zalogowane na to konto zostaną wyświetlone na liście, po prostu wybierz to, które chcesz śledzić, na przycisku „znajdź".

Śledzenie iPhone'a (IOS)

Proces dla IOS jest nieco prostszy. Aby urządzenie było śledzone, należy przejść do sekcji „Ustawienia", wybrać opcję „iCloud", aby aktywować ikonę „Szukaj Iphone". Po utracie musisz uzyskać dostęp do iCloud, klikając opcję „Przeszukaj mój Iphone" pod ekranem. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, która poprosi o podanie hasła Apple. Za chwilę lokalizacja urządzenia zostanie wskazana na mapie.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.