STRONA GŁÓWNAZobaczyć Wiadomość TekstowaJak monitorować i czytać wiadomości tekstowe z innego telefonu komórkowego?

Jak monitorować i czytać wiadomości tekstowe z innego telefonu komórkowego?

Jak czytać czyjeś wiadomości tekstowe - App szpiegowska wiadomości za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Choć wydaje się, że dzisiejsza technologia więzi nas w aplikacjach internetowych, SMS - Y są nadal jednym z najczęściej używanych narzędzi komunikacji. Wiadomości SMS, które są łatwą alternatywą dla aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp i Messenger, są przydatne do wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych między urządzeniami.

Wiadomości SMS, które można przesyłać bez połączenia z Internetem, mogą być różnie naliczane przez różnych operatorów w zależności od ich długości. Długości są zwykle różne w zależności od urządzenia, a gdy wysyłany jest tekst dłuższy niż 1 wiadomość, opłata jest naliczana jako 2 lub więcej wiadomości, w zależności od długości wiadomości.

Dostęp do wiadomości SMS jest utrudniony, ponieważ mają one charakter osobisty. Istnieją różne metody przeglądania wiadomości odebranych na telefonie innej osoby. W tym artykule omówię te różne metody.

Program do przekazywania wiadomości

Jak czytać wiadomości SMS innych osób?

Może się wydawać, że nie jest możliwe wyświetlenie wiadomości wysłanej na inny telefon, z wyjątkiem małego zbiegów okoliczności. Ale co, jeśli powiem ci, że istnieją sposoby przeglądania tych wiadomości bez fizycznego dostępu do telefonu, który chcesz? Tak, dzisiejsza technologia umożliwia to teraz. Jak? Przeanalizujmy…

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Operatorzy SMS

Mogę powiedzieć, że prawie wszyscy operatorzy, w tym Turkcell, Vodafone i Türk Telekom, zapewniają usługę przekazywania SMS - Ów (przelew SMS z telefonu na telefon). Możesz zacząć otrzymywać tę usługę za pośrednictwem wiadomości tekstowej, która będzie się różnić w zależności od operatora.

Niektórzy operatorzy pobierają opłaty za tę transakcję, podczas gdy inni mogą oferować tę usługę bezpłatnie w ramach usługi ogólnej. Proces przekazywania wiadomości SMS można zakończyć w dowolnym momencie za pomocą krótkiej wiadomości SMS.

 • Zalety: bez względu na to, z jakiego operatora korzystasz, możesz przesyłać SMS - Y za niewielką kwotę. Ten proces również nie wymaga żadnej wiedzy, więc transakcję możesz wykonać tylko za pomocą krótkiego SMS - A.
 • Wady: Aby wykonać tę operację, musisz mieć dostęp do telefonu docelowego. Ponieważ po wykonaniu tej czynności można je anulować, jeśli osoba zrozumie, że przekierowanie zostało dokonane, możesz je anulować i możesz stracić prywatność.

SMSPeeper

Inną metodą śledzenia wiadomości SMS na urządzeniu docelowym jest internetowa witryna internetowa o nazwie SMS Peeper. Dzięki tej witrynie możesz czytać wiadomości online z dowolnego numeru zarejestrowanego w dowolnym kraju na świecie.

Aby korzystać z serwisu, musisz najpierw udostępnić swój adres e - Mail i informacje o telefonie komórkowym. Po wprowadzeniu tych informacji max. Możesz uzyskać dostęp do 100 wiadomości na urządzeniu z blokadą. Aby odblokować, musisz wprowadzić wszystkie wymagane informacje.

Informacje te często obejmują dane osobowe, więc wiele osób rezygnuje z transakcji, zanim zostaną w połowie obsadzeni w transakcji. Chociaż zapewnia łatwy dostęp online, możesz uważać na informacje, które udostępniasz SMSPeeper. Te informacje mogą być następnie wykorzystywane lub udostępniane bez Twojej woli. Jeśli tego nie chcesz, możesz poszukać innych metod śledzenia wiadomości SMS.

 • Zalety: Można powiedzieć, że ta metoda, w której można śledzić wiadomości SMS z dowolnej przeglądarki internetowej bez żadnych opłat, jest rozwiązaniem przyjaznym dla budżetu.
 • Wady: ten proces składający się z wielu kroków może być dość pracochłonny, uzyskanie dostępu do wiadomości może zająć dużo czasu i możesz nie mieć dostępu do wiadomości, jeśli nie podasz żądanych informacji. Jeśli nie chcesz udostępniać swoich danych osobowych, może to nie być dla Ciebie przydatna metoda.

Programy śledzące

Jeśli nie chcesz zadowolić się tylko śledzeniem wiadomości SMS, trzecią i najskuteczniejszą metodą byłyby programy szpiegowskie, znane również jako spyware. Te programy, które służą do kontrolowania i zapisywania wszystkich programów i danych na dowolnym docelowym urządzeniu, są również znane jako jedne z najpopularniejszych aplikacji ostatnich lat.

Czytanie wiadomości z innego telefonu

Programy śledzące zapewniają 100% kontrolę i rejestrują wszystkie dane bez fizycznego dostępu do urządzenia docelowego. Oprócz treści wszystkich przychodzących i wychodzących wiadomości SMS, daty ich dostarczenia, wysłanych odpowiedzi i nie tylko można śledzić w ramach tego programu.

Najlepsze sposoby śledzenia wiadomości SMS

Jeśli chcesz śledzić i co najważniejsze zarządzać docelowym urządzeniem tak, jakby znajdowało się w Twojej dłoni, odpowiedź, której szukasz, jest zdecydowanie ukryta w programach śledzących SMS - Y.

mSpy

Jednym z najpopularniejszych programów dla osób niezadowolonych z danych SMS jest mSpy. Dzięki temu programowi możesz łatwo uzyskać dostęp do tysięcy danych, w tym do wszystkich zapisów połączeń, informacji o kontaktach, szczegółów wychodzących i przychodzących wiadomości SMS oraz wszystkich danych w sieciach społecznościowych. Program ten pozwala również na zdalne sterowanie wieloma innymi funkcjami telefonu.

Dzięki mSpy możesz ustawić słowa kluczowe dla siebie i zażądać powiadomienia, gdy te słowa przejdą, a określając specjalną lokalizację, możesz otrzymywać natychmiastowe powiadomienia, jeśli urządzenie wyjdzie z tej lokalizacji. Oprócz uzyskiwania dostępu do treści wizualnych i tekstowych powiązanych kont w sieciach społecznościowych; Wiele funkcji, takich jak śledzenie lokalizacji na żywo, przegląd historii Internetu, pełny dostęp do kontaktów i wyszukiwań itp.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić oficjalną stronę mSpy

SpyBubble

Ten program, który działa niewidocznie w tle, podobnie jak inne programy śledzące telefon, zbiera wszystkie dane z telefonu docelowego i odzwierciedla je w panelu online. Jeśli masz połączenie z Internetem, możesz uzyskać dostęp do tych informacji z dowolnego miejsca.

Ten program, który ma wiele funkcji, takich jak przeglądanie połączeń przychodzących i wychodzących, śledzenie wiadomości SMS, dostęp do historii Internetu, odsłuchiwanie rozmów i nagrywanie rozmów, oferuje użytkownikowi kompletny pakiet danych.

MobileSpy

Oprócz wszystkich szczegółów SMS i MMS, dzięki temu oprogramowaniu, które jest dostępne w ponad 150 krajach i pomoże Ci monitorować sms na urządzeniach mobilnych; Oferuje wiele funkcji, takich jak dostęp do zdjęć i filmów na urządzeniu, nagrywanie rozmów, śledzenie aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak Messenger WhatsApp i lokalizowanie. Szczególnie funkcje, takie jak śledzenie lokalizacji na żywo i nagrywanie mowy, sprawiają, że ten program jest znacznie bardziej atrakcyjny dla każdego.

Śledzenie SMS - Ów na iPhone'a i Androida

Zanim zaczniemy korzystać z aplikacji, poprowadzę Cię przez proces konfiguracji obu najpopularniejszych systemów operacyjnych:

dla iphone

Istnieją 2 różne opcje instalacji w normalnych warunkach. Tutaj wyjaśnię metodę instalacji bez jailbreak.

 • W pierwszym etapie konfiguracji musisz wybrać platformę.
 • Tutaj musisz wybrać opcję „iPhone / iPad No Jailbreak".
 • Następnie kliknij przycisk „Kontynuuj", aw drugim kroku musisz zalogować się do swoich danych iCloud. Będziesz potrzebował telefonu docelowego do tego procesu.

Jeśli dokonałeś już ustawień, możesz przejść bezpośrednio do trzeciego kroku bez dostępu do urządzenia docelowego. Jeśli nie wprowadziłeś ustawień, wyłącz weryfikację dwuetapową dla Apple ID, którego chcesz używać.

 1. Najpierw przejdź do https://appleid.apple.com i kliknij identyfikator właściciela urządzenia.
 2. Kliknij „Bezpieczeństwo", a następnie „Wyłącz weryfikację dwuetapową".
 3. Następnie należy wprowadzić Apple ID i hasło urządzenia docelowego w odpowiedniej sekcji i kliknąć „Weryfikuj".

Jeśli informacje są poprawne, pojawi się ostatni ekran „Powitanie", co oznacza, że program został załadowany.

Dla Android

Najpierw musisz przejść do „Nieznanych źródeł" w Ustawieniach Zabezpieczeń i pozwolić na zainstalowanie aplikacji. Później:

 • Ustawienia
 • Google
 • Bezpieczeństwo
 • Weryfikacja aplikacji lub ustawienia
 • Google
 • Bezpieczeństwo

Postępując zgodnie z katalogiem Play Protect, należy wyłączyć opcję „Skanuj urządzenie pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa".

mSpy apk. Po pobraniu pliku z rozszerzeniem można wejść na stronę internetową, wprowadzić kod zabezpieczający i rozpocząć proces pobierania. Znajdź plik bt.apk wśród pobranych plików, kliknij go i rozpocznij proces instalacji.

Dalej: należy postępować zgodnie z katalogiem Upload Open.

 1. Na tym etapie pojawi się pytanie, czy akceptujesz umowę licencyjną, czy nie, musisz zaakceptować ten proces, zatwierdzając go.
 2. Jeśli chcesz ukryć program między aplikacjami urządzenia, możesz skorzystać z opcji „Chcę ukryć moją ikonę".
 3. W ostatnim kroku musisz wprowadzić kod rejestracyjny, który oferuje mSpy w sekcji, w której jest napisane „Wpisz tutaj kod rejestracyjny". Gotowy!

Wynik

Bez względu na to, jak często używane są aplikacje do przesyłania wiadomości, SMS - Y są nadal często preferowane zarówno do codziennych wiadomości, jak i do wiadomości promocyjnych lub informacyjnych dostarczanych przez marki lub firmy.

Ponieważ wiadomości SMS są osobiste i przechowywane na urządzeniu, dostęp poza urządzeniem nie jest możliwy. Z tego powodu śledzenie wiadomości SMS chronionych z wysokim stopniem poufności staje się trudne.

Jeśli uważasz, że Twój partner lub partner biznesowy coś przed Tobą ukrywa, programy śledzące SMS - Y mogą wyeliminować to wyzwanie. Oprócz oprogramowania szpiegującego, które oferuje 100% dostęp i szeroką kontrolę nad dowolnym docelowym urządzeniem, możesz spróbować uzyskać zdalny dostęp do wiadomości SMS, nawet jeśli jest to bardziej ryzykowne, za pomocą metody przekazywania wiadomości SMS.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.