STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaJak mogę monitorować telefon komórkowy mojej córki i przeglądać wiadomości oraz rozmowy?

Jak mogę monitorować telefon komórkowy mojej córki i przeglądać wiadomości oraz rozmowy?

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Najlepsze aplikacje do monitorowania telefonu Twojego dziecka.

Oto mały top najlepszego oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, które monitoruje wszystko, co Twoje dziecko robi na swoim smartfonie. Staram się aktualizować ten artykuł, testując osobiście każde oprogramowanie. Jednak na rynku jest mnóstwo aplikacji do monitorowania smartfonów twoich dzieci i nieuchronnie za nimi tęsknię. Jeśli więc masz pozytywne doświadczenia z oprogramowaniem, o którym nie wspomniałem, i chcesz mi o tym opowiedzieć, możesz zostawić komentarz na końcu tego artykułu.

1. mSpy

Co powinieneś wiedzieć wcześniej?

 • Działa na Androidzie i iPhonie.
 • Niezwykle łatwy w użyciu
 • Brak Jailbreak na iPhone'a (ale ograniczona funkcjonalność bez) - To samo dla Androida
 • Nie pozostawia śladu na smartfonie Twojego dziecka

Pierwsze miejsce zajmuje mSpy. Mówiłem o tym już kilkakrotnie - Zawsze pozytywnie - Na swoim blogu.

mSpy jest najczęściej używaną aplikacją do kontroli rodzicielskiej na świecie i oferuje wszystkie funkcje potrzebne do monitorowania smartfona Twojego dziecka.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Oprogramowanie jest dostępne w dwóch wersjach Basic i Premium. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz monitorować więcej niż jedno urządzenie, możesz kupić licencję Mobile Family Kit, która daje 3 licencje Premium.

Oto różnice między tymi dwiema wersjami.

Wersja Basic jest nieinwazyjna i zapewnia kontrolę nad głównymi czynnościami urządzenia dziecka, takimi jak geolokalizacja (w czasie rzeczywistym), rejestr połączeń, historia internetowa, zdjęcia i filmy.

Licencja Premium jest bardziej inwazyjna. Umożliwia dostęp do głównych sieci społecznościowych i czytanie czatów Messengera (Facebook), WhatsApp, Instagrama, Snapchata, Telegrama i wielu innych.

Wszystkie te funkcje działają na wszystkich urządzeniach (iOS i Android). Muszę ci jednak coś powiedzieć: rootowanie systemu jest potrzebne dla smartfonów z Androidem, ale nie musisz Jailbreakować iPhone'a (jest potrzebny tylko do uzyskania dostępu do kilku funkcji, takich jak czaty Messenger i Instagram).

Wskazówka:

Rootowanie systemu Android i jailbreakowanie iPhone'a to procedury umożliwiające „odblokowanie" zaawansowanych funkcji smartfonów. Mówiąc najprościej, usuwają niektóre blokady oprogramowania, które uniemożliwiają dostęp do danych telefonu przed oprogramowaniem szpiegującym i oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o różnicach między wersją Basic a wersją Premium, proponuję zajrzeć na stronę mSpy.

Podsumowując, mSpy to kompletne oprogramowanie z mnóstwem funkcji. Moim zdaniem najlepszy na rynku. Jeśli nie znasz aplikacji mSpy i nie wiesz, jak z niej korzystać, mSpy pomoże Ci podczas instalacji dzięki ekskluzywnej usłudze mAssistance.

2. Flexispy

Co powinieneś wiedzieć wcześniej?

 • Działa na iPhonie i Androidzie
 • Trochę skomplikowane
 • Jailbreak na iPhone'a - Root dla Androida
 • Będziesz potrzebował fizycznego dostępu do urządzenia

Flexispy jest jednym z najlepszych programów i jest bardzo podobny do mSpy. Zawiera ponad 150 różnych funkcji, w tym słuchanie i nagrywanie rozmów telefonicznych.

Jest to obecnie jedyne oprogramowanie, które oferuje taką funkcjonalność. Umożliwi również odzyskanie haseł używanych na urządzeniu dziecka.

Więc czy jest jakiś haczyk?

Jedyny problem, jaki mam z tym oprogramowaniem, polega na tym, że jest on nieco skomplikowany w użyciu. Nie musisz być inżynierem komputerowym, aby go używać, ale nadal musisz wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z komputera.

Chociaż większość funkcji jest taka sama jak mSpy, nadal będziesz mieć dostęp do kilku unikalnych funkcji, takich jak: nagrywanie rozmów, odsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym, nagrywanie otoczenia (rejestruje to, co dzieje się wokół smartfona) i dostęp do danych ze smartfona bez logowania się do serwisu.

Chociaż istnieje wiele fajnych funkcji, ten program będzie działał tylko na iPhonie, jeśli jest Jailbreak.

Jeśli nawet nie wiesz, co to znaczy, mSpy jest odpowiednią odpowiedzią.

Tutaj masz kompletne rozwiązanie do całkowitego monitorowania smartfona Twojego dziecka, ale będziesz potrzebować trochę wiedzy technicznej. Przed przystąpieniem do instalacji oprogramowania musisz znać podstawy działania smartfona.

3. Czas z rodziną

Co powinieneś wiedzieć wcześniej?

 • Działa na iPhonie i Androidzie
 • Stosunkowo łatwy w użyciu
 • No Jailbreak na iPhone'a - No Root na Androida
 • Aplikacja pojawi się na urządzeniu Twojego dziecka

Family Time to aplikacja, która zapewnia prawie pełny dostęp do danych na smartfonie Twojego dziecka.

Chociaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się łatwy w użyciu (interfejs graficzny nie jest wyjątkowy), jest bardzo łatwy w użyciu i bardzo kompletny.

Niektóre funkcje są bardzo przyjemne (czas odrabiania lekcji i pora snu lub po prostu ograniczanie czasu spędzanego przy telefonie).

Oprócz tych - Ci (które są praktycznie wyłączne dla tej aplikacji) możesz dodać opcje, takie jak geofencing - Co pozwala otrzymywać powiadomienia, gdy telefon wchodzi lub opuszcza określony obszar - Lub blokuje aplikacje, witryny i nieodpowiednie filmy, a także monitorowanie połączeń, kontaktów i wiadomości.

Oczywiście jest dostępny na iPhone'a i Androida.

Family Time to niezawodna i dokładna aplikacja, ale polecam ją tylko wtedy, gdy Twoje dziecko jest bardzo małe (na pierwszym telefonie) i nie korzysta z aplikacji takich jak WhatsApp, Messenger czy Instagram. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do mSpy i Flexispy, Family Time nie może monitorować czatów w tych aplikacjach.

4. Mobicip

Co powinieneś wiedzieć wcześniej?

 • Działa na iPhonie i Androidzie
 • Łatwy w użyciu
 • No Jailbreak na iPhone'a - No Root na Androida
 • Aplikacja pojawi się na urządzeniu Twojego dziecka

Mobicip to aplikacja bardzo podobna do Family Time. Umożliwia natychmiastowe zablokowanie urządzenia dziecka lub podjęcie decyzji o blokowaniu tylko niektórych aplikacji (takich jak sieci społecznościowe) lub serwisów streamingowych (bardzo przydatne w ograniczaniu rozpraszania się podczas pracy domowej).

Niestety, podobnie jak Family Time, Movicip nie może uzyskać dostępu do rozmów WhatsApp, Messenger i Instagram.

Jednak okazało się, że GUI jest przejrzyste i nowoczesne oraz bardzo łatwe w nawigacji. Pomaga dostosować ustawienia i monitorować aktywność dzieci, scentralizując wszystko na jednej stronie sterowania. Ułatwia również ustawienie dziennych i tygodniowych limitów czasowych dla każdego urządzenia.

Na pulpicie nawigacyjnym Mobicip umożliwia przeglądanie historii przeglądania Twojego dziecka z ostatnich czterech tygodni. Ponadto dzięki niestandardowemu blokowaniu treści możesz uniemożliwić mu dostęp do witryn i aplikacji, które Cię martwią.

Inną kwestią, którą doceniam w Mobicip, jest jego przejrzystość i najważniejsza kwestia w zakresie ochrony danych. Nikt poza tobą nigdy nie będzie mógł zobaczyć aktywności twojego dziecka, a Mobicip jest w tym momencie bardzo biegły.

Ta aplikacja do kontroli rodzicielskiej jest dostępna tylko w wersji płatnej, ale możesz skorzystać z 7 - Dniowego okresu próbnego bez względu na wybraną subskrypcję.

Polecam tę aplikację, jeśli Twoje dzieci są stosunkowo małe.

Ostrzeżenie: Niezależnie od Twojego wyboru, muszę Cię ostrzec, że korzystanie z tego oprogramowania jest nielegalne, o ile szpiegujesz kogoś, kto nie udzielił Ci wyraźnej zgody. Możesz wpaść w kłopoty z prawem, a nawet skończyć w więzieniu. Zwróć uwagę. Nie będziesz mógł powiedzieć, że nie zostałeś ostrzeżony.

Dlaczego warto używać oprogramowania szpiegującego?

Wraz z rozwojem internetu i mediów społecznościowych monitorowanie stało się dla wielu rodziców zadaniem na pełny etat. Dzieci często rozmawiają o swoich problemach lub ogólnie rozmawiają w Internecie, a nie z rodzicami.

Korzystanie z Internetu przez dzieci wiąże się z ryzykiem. Pomimo niezaprzeczalnych zalet jego wszechobecności, istnieją prawdziwe niebezpieczeństwa.

Obserwowanie dziecka może pomóc chronić je przed niebezpieczeństwami, takimi jak:

Pedofilia

Wykorzystywanie seksualne nieletnich. Gwałciciel często należy do kręgu rodziny lub przyjaciół i znalezienie dowodów, a nawet podejrzenie kogoś może być trudne. Może to być ktoś, z kim ty lub twoje dziecko rozmawiacie na co dzień. Według badań internet pozostaje jedną z najważniejszych przyczyn tego rodzaju potwornych zachowań.

Pedofile często są dobrzy w przyciąganiu dzieci do tego stopnia, że mogą nawet nie dostrzec, że takie zagrożenie istnieje. Daj sobie możliwość spokojnego snu, zwracając uwagę na tematy omawiane na czatach i wiadomościach tekstowych.

Nękanie

Prawdopodobieństwo, że jedno z twoich dzieci będzie prześladowane w szkole nigdy nie było większe. Dziecko przeważnie nie mówi o tym upokorzeniu. Brak możliwości wyjścia z tej destrukcyjnej sytuacji prowadzi do dużej liczby samobójstw. Cyberprzemoc jest również bardzo rozpowszechniona za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości.

Monitorowanie pozwala ci mieć oko na to, co się dzieje i chronić twoje dziecko przed tego typu rzeczami.

Byli, byłe

Dla dziecka prawdziwa miłość ogranicza się do tego: miłości. Wraz z wiekiem zdobywasz doświadczenie, a dla rodzica nie ma nic bardziej niepokojącego niż dziewczyna umawiająca się ze starszym chłopcem. Potencjalnie mógłby poprosić twoją córkę o rzeczy, których nie jest gotowa dać lub z którymi nie jest gotowa żyć.

Oczywiście nie możesz oczekiwać, że Twoja córka poda Ci szczegóły. Jedynym sposobem ochrony jest monitorowanie wysyłanych i otrzymywanych wiadomości.

Porwania

Z pewnością nauczyłeś swoje dzieci wystrzegania się obcych, ale czasami to nie wystarczy, aby je chronić. Współcześni porywacze są kreatywni i wiedzą, jak uwięzić dzieci, które mają niewielkie doświadczenie życiowe. Oczywiście to wszystko wykracza poza stereotyp dziwnych facetów rozdających cukierki po szkole.

Te aplikacje umożliwiają monitorowanie lokalizacji dziecka.

Narkotyki, alkohol i nałogi

Narkotyki są coraz bardziej obecne wśród młodych ludzi i mogą powodować poważne problemy. Wiele zgonów młodych ludzi w wieku od 14 do 24 lat (niezależnie od okoliczności) jest związanych z używaniem narkotyków i alkoholu. Substancje te mogą prowadzić do przemocy, a nawet wykorzystywania seksualnego.

Jeśli Twoje dziecko ma problem, jest bardziej prawdopodobne, że porozmawia o tym z przyjacielem niż z Tobą. Być na bieżąco.

Wniosek

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym przewodniku były dla Ciebie pomocne. Uwielbiam pomagać innym. Zanim wyjdziemy, przedstawię krótkie podsumowanie tego, co zostało omówione w tym przewodniku - Aby upewnić się, że nie przegapiłeś żadnych ważnych informacji.

Istnieją dziesiątki aplikacji, które reklamują monitorowanie i ochronę dzieci, ale tylko kilka naprawdę daje Ci spokój ducha o bezpieczeństwo Twoich dzieci. W tym przewodniku przedstawiłem cztery najlepsze aplikacje, które można znaleźć w Internecie:

Pierwszy to mSpy (moim zdaniem najlepszy). Pozwala monitorować wszystko, co Twoje dziecko robi na swoim smartfonie: wiadomości wysyłane i odbierane przez WhatsApp, Messenger, Instagram itp., Dziennik połączeń, historię internetową, geolokalizację i nie tylko. Pełną listę funkcji można znaleźć na tej stronie. Jest łatwy w konfiguracji i kosztuje mniej niż 50 euro miesięcznie.

Drugi to Flexispy. To świetna aplikacja, która zapewnia pełną kontrolę nad smartfonem Twojego dziecka. W przeciwieństwie do mSpy może nagrywać rozmowy. Ale jednocześnie jest to bardziej złożona aplikacja w użyciu, a instalacja wymaga jailbreakowania iPhone'a lub zrootowania urządzenia z Androidem. Ponadto jego cena (dla wszystkich funkcji) jest wyższa niż średnia.

Trzeci to Family Time. Aplikacja umożliwiająca blokowanie niektórych funkcji telefonu dziecka i ustalanie limitów czasowych, aby uniknąć rozpraszania uwagi podczas pracy domowej.

Wreszcie czwarta aplikacja to Mobicip. Oprogramowanie bardzo podobne do Famility Time, które pozwala ustawić limity czasowe na smartfonie dziecka i zablokować dostęp do niektórych stron lub aplikacji w ciągu dnia.

Jeśli chcesz monitorować tylko kilka aplikacji na smartfonie swojego dziecka, proponuję moje przewodniki, jak włamać się do kont na Facebooku (i Messengerze), jak włamać się do rozmów na koncie WhatsApp i jak włamać się do profilu na Instagramie.

Jak wiadomo, Instagram, Facebook, WhatsApp i Snapchat to najczęściej używane przez dzieci aplikacje społecznościowe, dlatego to one wymagają najważniejszego monitorowania.

Jak wspomniałem wcześniej, spędzam dużo czasu na testowaniu oprogramowania szpiegującego i aplikacji, aby mój przewodnik był zawsze aktualny. Dlatego radzę wracać od czasu do czasu i zaglądać na mojego bloga messagingapplab.com, aby sprawdzić, czy jest coś nowego.

To wszystko na dzisiaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zostaw komentarz pod artykułem. Chętnie Ci pomogę.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.