STRONA GŁÓWNAŚledzić Automatyczna SekretarkaJak łatwo monitorować i śledzić telefon komórkowy mojego męża?

Jak łatwo monitorować i śledzić telefon komórkowy mojego męża?

Jak automatycznie nagrywać dźwięk rozmowy - Android ukryty rejestrator rozmów

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jeśli chodzi o szpiegowanie telefonu, niekoniecznie oznacza to jakąkolwiek nielegalną działalność. Wiele razy ludzie kojarzą ten termin z kradzieżą lub niebezpiecznym doświadczeniem, ale czasami po prostu szukasz przyjaciela lub bez niego dowiadujesz się prawdy o czymś na czyimś telefonie.

Niezależnie od powodu włamanie się do telefonu innej osoby i monitorowanie jej działań nie jest tak trudne, jak można sobie wyobrazić. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak łatwo szpiegować telefon, jakiego oprogramowania użyć i kiedy faktycznie musisz zadzwonić do eksperta.

Łatwy sposób na szpiegowanie czyjegoś telefonu

Aby szpiegować telefon innej osoby, niekoniecznie musisz być geniuszem lub mieć jakąś specjalną wiedzę w tej dziedzinie. Najłatwiej to zrobić za pomocą aplikacji szpiegowskiej na urządzenia mobilne, która jest dostępna za darmo w Google Play Store i Apple Store, jednak na stabilniejsze wersje trzeba będzie wydać trochę pieniędzy na ich zdobycie, pozostałe ceny stosunkowo niedrogie i akceptowalne warunki.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Wśród najbardziej polecanych aplikacji szpiegowskich w 2019 roku są:

mSpy - Najwyżej oceniana aplikacja szpiegowska pod kątem ogólnych funkcji szpiegowania telefonu i łatwości użytkowania - Zapoznaj się z moim artykułem przeglądowym mSpy, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej aplikacji.

FlexiSPY - Kolejna niezawodna aplikacja szpiegowska - Umożliwia nawet nagrywanie rozmów głosowych na niektórych urządzeniach. Zapoznaj się z moim artykułem przeglądowym FlexiSPY, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej aplikacji i o tym, jak dziś zhakować telefon bez żadnych umiejętności technicznych.

Te aplikacje są bardzo łatwe w użyciu, a artykuły na ich temat pokażą Ci, jak skuteczne są, a także zawierają przegląd funkcji, z których możesz korzystać, jeśli z nich korzystasz. Zwykle są niewykrywalne, chyba że właściciel włamanego telefonu ma pewną wiedzę na temat bezpieczeństwa telefonu.

Użyj oprogramowania szpiegującego do szpiegowania telefonu

Jeśli chodzi o używanie oprogramowania szpiegującego, musisz znać przynajmniej dwie najpopularniejsze metody. Jednym z nich jest użycie pełnej wersji oprogramowania szpiegującego, a drugim jest użycie wersji oprogramowania No Jailbreak.

Wersja No Jailbreak

Ta wersja może być używana tylko z produktami Apple, takimi jak iPhone i iPad. Nie musisz instalować niczego na telefonie, który chcesz zhakować. Stąd nazwa „Wersja bez Jailbreak", co oznacza, że nie musisz mieć fizycznego dostępu do telefonu, który hakujesz.

Tutaj haker monitoruje kopie zapasowe iCloud wykonane przez telefon i otrzymuje informacje tylko wtedy, gdy kopie są aktualizowane. To nie jest hakowanie w czasie rzeczywistym. Chociaż ta technika jest niezawodna, większość funkcji pełnych wersji programów hakerskich nie jest dostępna.

Pełna wersja programów hakerskich

W przeciwieństwie do wersji No Jailbreak, będziesz potrzebować fizycznego dostępu do telefonu, który chcesz zhakować, przez kilka minut, aby zainstalować aplikację. Po zakończeniu instalacji aplikacja zbiera dane i informacje z telefonu i przesyła je do internetowej bazy danych. Zebrane w ten sposób dane są następnie dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca na świecie.

Ta wersja działa zarówno na telefonach Apple, jak i Android i może być używana we wszystkich systemach operacyjnych. Po zainstalowaniu aplikacji nie będziesz już potrzebować fizycznego dostępu do telefonu, chyba że aplikacja zostanie wykryta przez właściciela telefonu i będziesz musiał ją ponownie zainstalować lub zainstalować nowy. Inny, który nie zostanie wykryty.

Co oprogramowanie szpiegowskie umożliwia monitorowanie

Różne aplikacje szpiegowskie mają różne zaawansowane funkcje. Jednak najbardziej standardowe wersje umożliwiają przeglądanie listy kontaktów i dzienników połączeń, a także ich szczegółów, monitorowanie pozycji GPS telefonu, czytanie smsów, przeglądanie zdjęć, e - Maili, a także ogólnie historii telefonu. Możesz także zobaczyć aplikacje zainstalowane w telefonie.

Zaawansowane funkcje tych aplikacji szpiegowskich są zróżnicowane i obejmują zarówno nagrywanie rozmów, jak i hakowanie aplikacji do obsługi kamer i komunikatorów. Niektóre aplikacje, takie jak FlexiSPY, pozwalają hakerowi nagrywać zwykłe rozmowy telefoniczne, a także te wykonywane za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości innych firm, takich jak Skype i WhatsApp.

FlexiSPY może również nagrywać otoczenie telefonu, co pozwala nie tylko nagrywać rozmowy, ale także łączyć się z mikrofonem telefonu i nagrywać otoczenie.

Kolejną fantastyczną funkcją FlexiSPY jest włamywanie się do aparatu w telefonie. Haker może połączyć się z aparatem i robić zdjęcia otoczenia telefonu bez wiedzy właściciela. Dzięki funkcjom nagrywania dźwięku i dostępowi do kamery haker może oczywiście nagrywać filmy.

To dość wyjątkowa funkcja, ale bardzo niebezpieczna, jeśli trafi w niepowołane ręce.

Jedną z najnowszych funkcji aplikacji szpiegowskich jest możliwość hakowania aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak Snapchat, WhatsApp i Facebook. Dzięki temu haker może monitorować rozmowy w tych aplikacjach do przesyłania wiadomości w czasie rzeczywistym.

Istnieje wiele przewodników, które mogą Cię nauczyć tego typu hakowania. Jest to przydatna funkcja dla rodziców, którzy nie ufają swoim dzieciom lub chcą mieć pewność, że ich dzieci używają telefonów w sposób odpowiedzialny.

Jak widać, dzięki zaawansowanym funkcjom możesz mieć pełną kontrolę nad telefonem docelowym z dowolnego miejsca na świecie. Możesz także zablokować inne aplikacje lub zainstalować zaporę ogniową, aby właściciel telefonu docelowego nie mógł uzyskać dostępu do niektórych witryn internetowych. To tak, jakby dwie osoby korzystały z telefonu, a właściciel nie zdawał sobie z tego sprawy.

Zhakuj telefon bez fizycznego uzyskiwania do niego dostępu.

W przypadku aplikacji szpiegowskich na telefon musisz zainstalować aplikację na telefonie docelowym, zanim będzie można nią zdalnie sterować. W rzeczywistości w przypadku tych aplikacji nie możemy powiedzieć, że faktycznie hakujesz telefon bez uzyskania do niego dostępu.

Jednak, jak wspomnieliśmy powyżej, żadne wersje Jailbreak nie pozwalają na dostęp do danych na czyimś telefonie bez fizycznego dostępu do niego. Jednak te funkcje mają warunki.

Musisz znać Apple ID iPhone'a, który planujesz zhakować, oraz hasło. Bez tych dwóch elementów nie będziesz mieć dostępu do danych w telefonie. Musisz także upewnić się, że telefon faktycznie wykonuje kopie zapasowe iCloud.

Jeśli nie, będziesz musiał uzyskać dostęp do telefonu, aby skonfigurować kopie zapasowe iCloud. Po spełnieniu obu warunków możesz uzyskać dostęp do danych, ale nie w czasie rzeczywistym. Będziesz musiał poczekać na aktualizacje kopii zapasowych, aby uzyskać dostęp do działań telefonu.

Porównanie oprogramowania szpiegującego w 2021 r

Jak wspomniano wcześniej w artykule, najpopularniejszymi aplikacjami szpiegowskimi w 2021 roku są mSpy, FlexiSPY i MobiStealth. Każda z tych aplikacji ma świetne funkcje, ale FlexiSPY ma prawie każdą funkcję, która ułatwia hakowanie telefonu. Może przechwytywać połączenia, nagrywać je, używać słów wyzwalających, alertów hakerskich, historii sieci, dostępu do blokady telefonu, a także blokować aplikacje.

Jedyną funkcją, której brakuje FlexiSPY, jest hakowanie w celu robienia zrzutów ekranu na żywo. Poza tym słuszne byłoby stwierdzenie, że wszystko, co jest dostępne z dwóch pozostałych, można znaleźć na FlexiSPY.

Wśród innych najlepszych programów szpiegujących, żaden nie ma przechwytywania i nagrywania rozmów, ani funkcji nagrywania otoczenia, jest wyłączny dla FlexiSPY.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji do przesyłania wiadomości, MobiStealth jest najmniej zalecaną aplikacją, ponieważ ma najmniejszą funkcjonalność w tym obszarze. MobileSpy jest również bardzo ograniczony, ale wciąż nieco lepszy niż MobiStealth. mSpy to przyzwoity wybór, ale jeśli naprawdę szukasz najlepszego, zwróć się do FlexiSPY.

Chociaż FlexiSPY ma większość funkcji, których potrzebuje większość ludzi, wiele osób zwraca się do mSpy, ponieważ oferuje najwięcej funkcji i jest najbardziej przystępny cenowo. Większość ludzi niekoniecznie potrzebuje wszystkich funkcji FlexiSPY (co sprawia, że mSpy jest tak konkurencyjna), chyba że pracują dla firmy, w której bezpieczeństwo jest bardzo ważne. To jest powód, dla którego mSpy jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ogólnie interesuje się hakowaniem.

MobiStealth i MobileSpy nie są najlepsze i nie można ich porównać z mSpy i FlexiSPY, ale nadal działają znacznie lepiej niż inne opcje na rynku. Aby podjąć świadomą decyzję, nie wahaj się zapoznać z sekcją recenzji na stronach tych marek, aby dowiedzieć się, co ludzie mówią o tych aplikacjach szpiegowskich.

Wadą tych recenzji jest to, że każdy wyraża swoją opinię na temat swoich osobistych potrzeb aplikacji, które mogą różnić się od twoich. Musisz o tym pamiętać i upewnić się, że znajdziesz recenzje aplikacji, która spełnia Twoje potrzeby.

Zadzwoń do prawdziwego hakera

Aby znaleźć prawdziwego hakera, musisz postępować ostrożnie. Powinna to być ostatnia opcja do rozważenia tylko wtedy, gdy nie masz czasu na korzystanie z aplikacji szpiegowskiej i jesteś naprawdę pewien, że znajdziesz kogoś naprawdę kompetentnego do tego zadania. Wiele osób zostało oszukanych przez oszustów, którzy desperacko szukają hakera.

Zwróć uwagę, że prawdziwi hakerzy nie reklamują często swoich usług, a przynajmniej niezbyt wyeksponowanych. Znają ryzyko związane z takimi praktykami i bardzo często wolą pozostać anonimowi, aby chronić swoją tożsamość. Następnym razem, gdy zobaczysz baner hakera lub wyskakujące okienko na stronie internetowej, zachowaj szczególną ostrożność, rozważając zadzwonienie pod ten numer.

Jednak chociaż jest wielu oszustów, w branży hakerskiej są też bardzo profesjonalni i niezawodni ludzie. Zwykle można je znaleźć za pośrednictwem SEO lub za pośrednictwem prywatnego detektywa. Reszta pracuje w firmach ochroniarskich, ale ich praca jest wykorzystywana wyłącznie do krajowych dochodzeń i nie wolno im pracować poza ich jurysdykcją.

Jedną z metod wykorzystywanych przez hakerów do włamania się do telefonu docelowego jest codzienna czynność znana jako Cloak and Dagger Android Hack. Jest to ogólnie nielegalna praktyka, ale bardzo powszechna w przypadku profesjonalnych hakerów. Aplikacja została zaprojektowana i przesłana do Sklepu Play, gdzie cel niewinnie ją pobiera, co otwiera naruszenie bezpieczeństwa w telefonie.

Po zainstalowaniu aplikacji „sztylet" haker może uzyskać dostęp do wszystkiego, czego chce, a czasem nawet sterować telefonem z miejsca, w którym się znajduje.

Inną metodą hakerów jest wykorzystanie programu przechwytującego IMSI. Celle - Ci wykrywa sieci komórkowe telefonu, umożliwiając hakerowi podsłuchiwanie rozmów mobilnych i połączeń ofiary.

Ta forma hakowania wywodzi się z dochodzeń prawnych, ale w ostatnich latach coraz więcej przestępców znajduje sposoby na dostęp do sieci komórkowych. Ta metoda jest kosztowna, a haker może zażądać kwot do ponad tysiąca euro przed rozpoczęciem pracy ze względu na ogromne ryzyko, jakie podejmuje.

Inną klasyczną metodą w tej dziedzinie jest „sniffer Wi - Fi". Jest to praktykowane, gdy ktoś korzysta z publicznej sieci Wi - Fi bez środków ostrożności. Haker wykorzystuje Internet, aby znaleźć adres IP celu i znajduje sposób na monitorowanie jego działań online, a czasem nawet na dostęp do wydarzeń offline.

Czy można zhakować urządzenie przy użyciu numeru telefonu?

Wiele osób zastanawia się, czy ktoś, kto ma tylko ich numer telefonu, może dać się zhakować. Obecnie nie jest to technika hakerska. Wielu oszustów wabi swoje ofiary, twierdząc, że są w stanie to zrobić. Warto jednak mieć świadomość, że obecnie nie jest to możliwe, dlatego następnym razem, gdy natrafisz na taką reklamę, po prostu ją zignoruj.

Legalne hakowanie

Wiele osób uważa, że organy rządowe mogą uzyskać dostęp do ich telefonów. Jest to możliwe, o ile rząd ma prawo zażądać dostępu do danych Twojego telefonu, jeśli jesteś podejrzany o popełnienie przestępstwa lub stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Jednak rządowe firmy zajmujące się bezpieczeństwem nie używają ogólnych aplikacji szpiegowskich, takich jak FlexiSPY czy mSpy.

Jeśli uzyskają dostęp do danych w Twoim telefonie, prawdopodobnie nigdy o tym nie wiesz i nie pozostawiają żadnych śladów swojej działalności. Jedynym sposobem na sprawdzenie, czy uzyskali dostęp do twojego telefonu, jest zlecenie geniuszowi komputerowemu przeskanowania telefonu w poszukiwaniu śladów, a ta osoba będzie musiała być naprawdę dobra w swojej pracy.

Jak chronić swój telefon przed hakerami

Teraz wiesz, jak łatwo jest ktoś włamać się do Twojego telefonu, a Ty nic nie wiesz. To jest powód, dla którego musisz upewnić się, że Twój telefon jest chroniony przed hakerami. Można to zrobić na wiele sposobów, a tutaj są najczęstsze.

  • Używaj haseł i blokuj telefon. Chociaż istnieją aplikacje, które mogą obsługiwać zrzuty ekranu w telefonie i sposób ich używania, posiadanie unikalnego hasła, które jest trudne do wykrycia, może uniemożliwić zainstalowanie tych aplikacji na telefonie.
  • Aplikacje do blokady telefonu. Innym sposobem ochrony telefonu przed włamaniami z zewnątrz jest użycie aplikacji do zablokowania telefonu. Skonfiguruj te aplikacje, aby automatycznie zabezpieczyć swój telefon. Inne aplikacje pomogą Ci zarządzać hasłami i upewnić się, że używasz silnych haseł.
  • AppNotify. Aplikacja do pobrania ze sklepu Google Play powiadamia Cię e - Mailem o zainstalowaniu aplikacji w telefonie. Pomoże Ci to monitorować pobieranie aplikacji, aby wiedzieć, które z nich zostały przez Ciebie autoryzowane, a które weszły do Twojego telefonu nielegalnie.
  • Zaktualizuj swój iPhone. Za każdym razem, gdy aktualizujesz iPhone'a, aplikacje szpiegowskie są automatycznie usuwane. Im częściej to robisz, tym lepiej zabezpieczasz swojego iPhone'a przed włamaniami za pomocą jailbreak. Nie chroni to jednak przed wersjami No Jailbreak. W przypadku tego typu włamań do iPhone'a musisz upewnić się, że tylko Ty znasz swoje hasło i Apple ID.

Wniosek

Zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych spowoduje automatyczne usunięcie wszystkich aplikacji zainstalowanych w telefonie, usuwając przy tym wszelkie aplikacje szpiegowskie. Nie chcesz jednak za każdym razem pozbywać się wszystkiego z telefonu, chociaż jest to skuteczna praktyka bezpieczeństwa.

Dlatego zwrócenie szczególnej uwagi na inne praktyki bezpieczeństwa, które omówiliśmy powyżej, jest lepszą opcją, która jest całkowicie bezpłatna, chyba że wybrana aplikacja zabezpieczająca jest płatna.

Hakowanie telefonu staje się coraz łatwiejsze, ponieważ technologia staje się coraz bardziej powszechna. Twoim obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa telefonu i dzieci.

Hakowanie może być godną pochwały praktyką dla autorytetu, który stara się mieć oko na działania swojego dziecka, ale gdy robi to złośliwa osoba, może to stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.