STRONA GŁÓWNAŚledzić Telefon WspółmałżonkaJak czytać wiadomości WhatsApp mojego męża i historię czatów?

Jak czytać wiadomości WhatsApp mojego męża i historię czatów?

Jak śledzić historię połączeń telefonicznych i teksty mojego partnera

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Chcesz dowiedzieć się, jak szpiegować WhatsApp? Cóż, wiedz, że istnieją różne metody i różne narzędzia, które na to wszystko pozwalają. Bez uwzględnienia różnych alternatywnych technik, które można w mniejszym lub większym stopniu dostosować do wszystkich możliwych i wyobrażalnych potrzeb.

Z jednej strony ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest bardzo bezpieczna, ponieważ wykorzystuje dobrze znany system szyfrowania „od końca do końca". Z drugiej jednak strony jest to również potencjalnie „przebicie" w tym sensie, że przy odpowiednich środkach ostrożności można szpiegować jego rozmowy. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ dzisiaj szczegółowo wyjaśnimy, jak monitorować czyjeś WhatsApp.

SPY WHATSAPP

Zanim zobaczysz, jak szpiegować tę aplikację do przesyłania wiadomości, dobrze, że wiesz jedno: „szpiegowanie" to dość ogólne określenie, ponieważ dzięki odpowiednim aplikacjom można znaleźć wszelkie informacje, które przechodzą przez tę aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Mało tego, ponieważ możesz to zrobić ze swojego komputera, na przykład mając bezpośredni dostęp do konta osoby, która ma być szpiegowana. To powiedziawszy, chcemy ci coś powiedzieć, zanim przejdziemy dalej: szpiegowanie smartfona nie jest legalne we Włoszech, chyba że masz zamiar zrozumieć, co robią twoje dzieci. Dlatego też, jeśli wykorzystujesz te informacje do innych celów, robisz to na własne ryzyko.

JAK SZPIEGOWAĆ WHATSAPP ZA POMOCĄ APLIKACJI SZPIEGERSKICH

Najlepszym sposobem monitorowania WhatsApp jest korzystanie z aplikacji szpiegowskich stworzonych w tym celu. W związku z tym zalecamy przeczytanie naszego przewodnika, jak szpiegować rozmowę w WhatsApp za pomocą oprogramowania szpiegującego. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby wiedzieć, które aplikacje najlepiej pasują do tej aplikacji do przesyłania wiadomości, jak działają i jakie opcje udostępniają.

SPY WHATSAPP NA INNY NUMER Z KOMPUTERA

Rozpoczynamy od bardzo ważnego i ciekawego rozdziału, a mianowicie możliwości podglądania rozmów użytkownika z domowego komputera. Ta możliwość daje Ci obecność dwóch narzędzi, z których możesz korzystać na swoim komputerze: są to WhatsApp Web i WhatsApp Desktop.

Pierwsza to platforma, z której można korzystać, uzyskując do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki, która umożliwia połączenie z kontem WhatsApp przez Internet. Z drugiej strony, to oprogramowanie, które robi prawie to samo.

SPY WHATSAPP ZA DARMO: KORZYSTAJ Z TYCH SYSTEMÓW

„Błąd", który pozwala na śledzenie rozmów innych osób, jest bardzo prosty i wynika z konkretnego systemu logowania tych dwóch narzędzi. W takim przypadku, aby móc połączyć się z kontem, wystarczy wziąć smartfona, sfotografować kod QR, a tym samym uzyskać dostęp do WhatsApp z komputera.

Jest to system zaprojektowany, aby ułatwić życie tym, którzy chcą mieć dostęp do swojego WhatsApp nawet z komputera, ale także nieumyślnie umożliwił szpiegowanie kont innych osób. Jest oczywiste, że aby użyć tej sztuczki do szpiegowania WhatsApp, będziesz musiał fizycznie mieć telefon komórkowy osoby, którą chcesz szpiegować. Dzieje się tak, ponieważ będziesz musiał zeskanować kod QR z tego urządzenia.

Ponadto jest jeszcze jeden szczegół, o który musisz zadbać. W ustawieniach WhatsApp Web lub Desktop musisz wybrać opcję „Pozostań w kontakcie". Tylko w ten sposób będziesz mógł uzyskać dostęp do szpiegowanego konta w dowolnym momencie, ponieważ za każdym razem nie będziesz już musiał skanować kodu QR z telefonu komórkowego.

Jest oczywiste, że istnieje wiele systemów przeciwdziałających tej twojej technice, ale jest to równie oczywiste: jeśli użytkownik nie wie, że jest szpiegowany, nigdy nie będzie w stanie pomyśleć o tym, że problem leży w Ustawienia WhatsApp Web. Więc nigdy nie zmieni ich po kolei, pozostawiając Ci swobodę logowania i monitorowania jego rozmów, kiedy tylko chcesz. Weź pod uwagę, że jest to jedyny sposób na szpiegowanie aplikacji do przesyłania wiadomości bez wydawania dolara.

SPY WHATSAPP ZNAJĄC NUMER I ADRES MAC

WhatsApp ma dość skuteczny system przeciwdziałający klonowaniu, ale z fizycznymi ograniczeniami. W szczególności dobrze jest wyjaśnić, jak działa ten system, zanim zrozumiesz, jak go złamać.

Jak zapewne już wiesz, WhatsApp uniemożliwia dwóm numerom korzystanie z tego samego konta. Jest to dość oczywiste, ponieważ każdy użytkownik musi być połączony z określonym numerem telefonu. Podobnie dobrze znana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych uniemożliwia uruchamianie WhatsApp na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.

Oznacza to, że możesz również aktywować WhatsApp na swoim telefonie komórkowym, wprowadzając numer telefonu osoby, którą chcesz szpiegować. W tym momencie zostaniesz poproszony o wpisanie kodu aktywacyjnego, który oczywiście nadejdzie na wskazany przez Ciebie numer. Mając telefon komórkowy do szpiegowania, możesz wziąć kod aktywacyjny i wprowadzić go w telefonie.

Co się teraz stanie? Udało Ci się aktywować aplikację na telefonie, ale w ten sposób dezaktywujesz ją również na drugim urządzeniu. Nie tylko nie będziesz w stanie niczego szpiegować, ale gdy inny użytkownik ponownie aktywuje aplikację na swoim smartfonie, zobaczysz garść much.

Jak widać, ta ścieżka nie jest możliwa, chyba że znasz adres MAC smartfona, który ma być szpiegowany. O czym to jest? Adres MAC to unikalny kod należący do dowolnego smartfona i służy do identyfikacji wyżej wymienionych. Powiedzmy, że działa trochę jak numer ubezpieczenia społecznego, a więc coś, co może należeć tylko do urządzenia.

WhatsApp używa adresu MAC, aby dowiedzieć się, kto korzysta z tego konta aplikacji i aby uniemożliwić komukolwiek sklonowanie go na inny telefon komórkowy. Jeśli jednak znasz numer MAC tego urządzenia, możesz wyśmiać aplikację i wmówić, że faktycznie jesteś właścicielem tego konta.

W ten sposób rozwiązujesz problem braku - Możliwość korzystania z tego samego konta na wielu urządzeniach: dzieje się tak, ponieważ w rzeczywistości WhatsApp będzie wierzył, że używa tylko telefonu komórkowego. Jest to technika znana jako „fałszowanie adresów MAC" i nie jest bynajmniej skomplikowana.

UŻYWAJ SPOOFINGU MAC

Zrozumienie, jak szpiegować WhatsApp za pomocą fałszowania adresów MAC, jak wspomniano, nie jest zbyt skomplikowane. Jest jednak kilka kroków, które koniecznie musisz wykonać i które dobrze jest wyjaśnić w jasny sposób. Dlatego poniżej przedstawimy wszystkie kroki, które będziesz musiał znać.

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest mieć telefon komórkowy, który chcesz szpiegować. Jest to konieczne, aby uzyskać dostęp do ustawień i poznać adres MAC urządzenia obsługującego WhatsApp.
  1. W tym momencie musisz przejść do menu Ustawienia, następnie do Informacje (lub Informacje o telefonie), a następnie do Adresu Wi - Fi. Jednak w systemie Android musisz postępować zgodnie z tą procedurą, a następnie przejść do Status, a na końcu do Adresu Wi - Fi. Adres MAC składa się z par cyfr i liter rozdzielonych dwukropkiem („:").
  1. Teraz musisz zapisać adres MAC tego telefonu komórkowego i użyć go w swoim telefonie. Tutaj sprawy stają się trochę skomplikowane, ponieważ będziesz musiał pobrać i zainstalować określoną aplikację, aby zamaskować swój adres MAC i móc go zastąpić adresem osoby, która ma być szpiegowana. Na iPhonie możesz używać SpoofMAC, podczas gdy na Androidzie możesz używać BusyBox. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wyżej wymienione aplikacje mogą być używane tylko przez rootowanie lub jailbreak urządzenia.
  1. Po zrootowaniu urządzenia i prawidłowym zamaskowaniu adresu MAC będziesz musiał zainstalować WhatsApp przy użyciu kodu aktywacyjnego numeru, który ma być szpiegowany. Podsumowując, aby odebrać kod aktywacyjny wysłany przez WhatsApp, musisz mieć telefon komórkowy w swoich rękach.

DZIĘKI ADRESOWI MAC I WI - FI SNIFFING

Możesz mieć problemy z powyższym systemem. Nie chodzi o to, jak to działa, ale raczej dlatego, że nie możesz dostać się do tego telefonu komórkowego, aby go szpiegować.

W konsekwencji, jeśli się nie powiedzie, nie można uzyskać adresu MAC. Możesz rozwiązać ten problem za pomocą drugiej techniki, znanej jako Wi - Fi Sniffing: możesz wdrożyć tę drugą tylko wtedy, gdy urządzenie, które chcesz szpiegować, jest podłączone do tej samej sieci Wi - Fi co Ty. Może się to zdarzyć, gdy właściciel jest w domu i dałeś mu możliwość surfowania po Twojej sieci.

Ta technika działa z absolutną pewnością, ponieważ masz możliwość przechwytywania wszelkiego rodzaju informacji, które przechodzą przez tę sieć. Oznacza to, że możesz łatwo znaleźć adres MAC dowolnego urządzenia podłączonego do połączenia domowego.

Aby to zrobić, wystarczy przejść do komputera z systemem Windows, kliknąć ikonę połączenia Wi - Fi i przejść do „Otwórz centrum sieci i udostępniania". Po wykonaniu tej czynności należy kliknąć „Zmień ustawienia karty sieciowej", a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy kartę sieciową. Teraz wystarczy przejść najpierw do „Statusu", a następnie do „Szczegóły": tutaj można znaleźć adres MAC pod nagłówkiem „Adres fizyczny". Jednak na Macu musisz przejść do „Preferencji systemowych", „Sieci", „Zaawansowanych" i wreszcie do „Sprzęt".

W tym momencie będziesz musiał postępować zgodnie z tymi samymi procedurami, które pokazaliśmy w przypadku fałszowania adresów MAC. Pamiętaj jednak, że nie będziesz w stanie uniknąć wprowadzenia kodu aktywacyjnego dla WhatsApp. Podsumowując, nadal będziesz musiał mieć możliwość złapania telefonu osoby, którą chcesz szpiegować.

JAK SZPIEGOWAĆ WIADOMOŚCI W WHATSAPP Z WĄCHANIEM

Wreszcie może pojawić się pytanie: dlaczego nie mogę szpiegować WhatsApp za pomocą prostego wykrywania Wi - Fi, jeśli wszystkie dane przechodzą przez moją sieć? Odpowiedź jest taka: jak powiedzieliśmy powyżej, aplikacja jest wyposażona w system szyfrowania znany jako end - To - End.

Podsumowując, każda wiadomość jest zaszyfrowana i wydaje się nieczytelna, gdyby została przechwycona przez węszenie. Jeśli w to nie wierzysz, możesz spróbować to zrobić, pobierając aplikację taką jak WireShark: zdasz sobie sprawę, że ten system nie działa z WhatsApp.

Możliwe jest więc szpiegowanie tej aplikacji za darmo, ponieważ narzędzia takie jak WhatsApp Web i Desktop nie kosztują ani centa. System adresów MAC pozwala również całkowicie bezpłatnie monitorować rozmowy.

I odwrotnie, wąchanie aplikacji generalnie kosztuje coś, aw każdym razie nie są one przydatne ze względu na kompleksowy system szyfrowania tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Aplikacje szpiegowskie również kosztują, ale stanowią bezpieczną inwestycję: są zdecydowanie najbardziej profesjonalnym sposobem szpiegowania telefonu komórkowego. Dzieje się tak, ponieważ pozwalają monitorować wiele innych aspektów, takich jak media społecznościowe, SMS - Y, pliki urządzeń i wiele innych.

SPYING WHATSAPP CONVERSATIONS: WNIOSKI

W tym artykule wyjaśniliśmy, jak szpiegować WhatsApp i jak to zrobić za pomocą różnych systemów, takich jak fałszowanie adresów MAC i węszenie Wi - Fi. Oczywiście wspomnieliśmy również o możliwości monitorowania WhatsApp za pomocą aplikacji spyware.

Dlatego zalecamy zapoznanie się z naszym rankingiem mobilnego oprogramowania szpiegowskiego. Weź pod uwagę, że jest to jedyny system, który jest w stanie uzyskać świetne wyniki, nawet jeśli będziesz musiał trochę go przestudiować, aby móc go zastosować w praktyce.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.