STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaJak czytać historię czatów mojego syna na WhatsApp?

Jak czytać historię czatów mojego syna na WhatsApp?

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Prawdopodobnie każdy od czasu do czasu zastanawiał się, czy WhatsApp może być monitorowany. Z usługi czatu korzystają prawie wszyscy, oprócz wiadomości można też wysyłać zdjęcia i filmy. Ale rozmowy w WhatsApp nie zawsze są nieszkodliwe. Zaniepokojeni partnerzy, pracodawcy i rodzice chcieliby wiedzieć, jak działa szpiegostwo WhatsApp? Niezauważalne monitorowanie wiadomości WhatsApp nie jest takie proste. Możliwym rozwiązaniem są wysokiej jakości aplikacje szpiegowskie.

Monitorowanie dzieci WhatsApp, dlaczego jest to przydatne?

Rodzice prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek martwią się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ponieważ nie tylko działania w czasie rzeczywistym, ale także środowisko cyfrowe kryje w sobie niebezpieczeństwa. Zastraszanie, dokuczanie w sieci i awanse seksualne niepokoją rodziców nieletnich dzieci. Dzięki aplikacji szpiegowskiej jako kontroli rodzicielskiej rodzice mogą monitorować WhatsApp dziecka, ale aplikacje robią o wiele więcej.

Monitoruj WhatsApp w 5 krokach - Tak to działa!

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Aby móc czytać między innymi czaty dzieci w WhatsApp, wystarczy kilka kroków. Wyjaśnimy, jak to działa!

 1. Jeśli możesz wziąć telefon docelowy do ręki na krótki czas i odblokować go, możesz aktywować WhatsApp Web na swoim komputerze i odczytać kod QR. Następnie możesz przeczytać, co jest napisane na telefonie w WhatsApp.
 2. Niektóre osoby tworzą kopie zapasowe swoich czatów - W iCloud lub na Dysku Google. Jeśli znasz dane dostępowe, zamiast aplikacji możesz monitorować WhatsApp.
 3. Tak zwane sniffery WhatsApp nie są łatwe do skonfigurowania. Pozwalają skonfigurować router Wi - Fi, abyś mógł czytać WhatsApp na każdym urządzeniu, które łączy się przez Wi - Fi. Jeśli jednak używane jest połączenie danych, nie działa!
 4. Darmowe oferty w Internecie, które obiecują, że będziesz w stanie monitorować WhatsApp i szpiegować partnerów, to zwykle podróbki, które chcą tylko wykorzystać dane lub numery telefonów.
 5. Dzięki aplikacji szpiegowskiej masz najlepsze opcje. Monitorowanie WhatsApp jest teraz bardzo łatwe.

MONITORUJ ZAGRANICZNY CZAT WHATSAPP

Monitoruj WhatsApp za pomocą aplikacji szpiegowskich

Jeśli nie chcesz spędzać dużo czasu na wypróbowywaniu i wpadaniu w różne mylące, rzekomo darmowe oferty, najlepszym rozwiązaniem są aplikacje szpiegowskie. Są odpowiednie, jeśli chcesz monitorować WhatsApp dzieci. Ponadto możesz nie tylko potajemnie monitorować WhatsApp, ale kontrolować prawie wszystko na swoim smartfonie, zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. W porównaniu z wydajnością aplikacji koszty są utrzymywane w rozsądnych granicach.

Monitoruj czat WhatsApp

Od tego czasu rodzice mogą monitorować WhatsApp na telefonach komórkowych swoich dzieci. Aplikacja działa równie dobrze na urządzeniach Apple i Android, a także na telefonach z systemem iOS, nawet bez dostępu do urządzenia docelowego. Oprócz WhatsApp oprogramowanie naprawdę szpieguje wszystko, w tym najpopularniejsze komunikatory, SMS - Y, e - Maile, multimedia i rozmowy telefoniczne. Można również określić lokalizację. Jeśli chcesz monitorować WhatsApp na telefonie komórkowym, otrzymujesz szeroki zakres funkcji bez konieczności bycia hakerem, aby go zainstalować. Usługi obejmują:

 • Monitoruj rozmowy, takie jak Whatsapp, Android lub iPhone
 • Czytaj wiadomości tekstowe
 • Słuchaj i nagrywaj rozmowy
 • Kontroluj korzystanie z Internetu i blokuj niechciane rzeczy
 • Śledzenie GPS
 • Korzystanie z aparatu i mikrofonu
 • Zdalnie uruchom ponownie telefon

Zainstaluj instrukcje krok po kroku

Pytania typu: „Czy mogę monitorować WhatsApp mojej córki?" Lub „Chciałbym monitorować WhatsApp mojej dziewczyny, jak to działa?" Oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę. Jak zainstalować:

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej i utwórz konto użytkownika. Aby to zrobić, musisz wprowadzić wybrany adres e - Mail i hasło.
 2. Najpierw możesz przetestować aplikację lub wybrać subskrypcję z różnych sugestii. Zwykle możesz zapłacić kartą kredytową lub debetową
 3. Pobierz aplikację, której chcesz używać do monitorowania całej aktywności.
 4. Zainstaluj aplikację na telefonie docelowym i skonfiguruj ją. Wtedy pozostaje niewidoczny, nawet symbol nie pokazuje, że aplikacja szpiegowska działa w tle.
 5. Teraz możesz monitorować WhatsApp online, ale aplikacja umożliwia czytanie i szpiegowanie znacznie większej liczby procesów na docelowym telefonie komórkowym.

ŁATWA INSTALACJA APLIKACJI

Hoverwatch: Pełna kontrola z daleka

Hoverwatch to również sprawdzona aplikacja szpiegowska, której możesz używać do monitorowania czatów i kontaktów WhatsApp. Hoverwatch można łatwo zainstalować na telefonie i jest tak samo niewidoczny jak. Możesz wtedy mieć szeroki dostęp do telefonu docelowego:

 • Czytaj e - Maile, SMS - Y, MMS - Y
 • Sprawdź historię przeglądania
 • Rób zrzuty ekranu
 • Podsłuchiwanie rozmów telefonicznych
 • Określ lokalizację
 • Zobacz kontakty, kalendarz, zadania

Aplikacja Kora: Kontrola rodzicielska

Bark to aplikacja, która jest obecnie dostępna tylko w języku angielskim. Oprogramowanie nie kontroluje w takim samym stopniu jak i Hoverwatch, ale opiera się tylko na kontroli słów kluczowych, na przykład w WhatsApp - Wiadomościach poprzez algorytmiczną sztuczną inteligencję. Rodzice są powiadamiani, gdy w wiadomościach tekstowych dziecka pojawiają się określone terminy. Bark nie blokuje witryn ani treści. Zakres funkcji nie obejmuje również odsłuchiwania rozmów telefonicznych ani lokalizacji telefonu komórkowego. Twórcy traktują aplikację jako uzupełnienie znaczących i pełnych zaufania rozmów między rodzicami a dziećmi. I to właśnie potrafi Kora:

 • Monitorowanie wspólnych czatów, komunikatorów i sieci społecznościowych (np. Instagram)
 • Słowa kluczowe można sprawdzić na ponad 20 platformach
 • Dołączone są również usługi Google, w tym Dokumenty Google, Excel i Hangouts
 • Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym Kindle, Fire i Chromebook

WhatsApp monitoruje Androida

Większość telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android jest połączona z kontem Google. Jeśli utworzono tam kopię zapasową czatów, możesz uzyskać dostęp do wiadomości WhatsApp tam - Pod warunkiem, że znasz dane dostępu do konta Google. Jeśli jednak szpiegostwo zostanie zauważone, właściciel konta zmieni swój login i nie będziesz już mógł czytać dalszych wiadomości. Aplikacja szpiegowska to lepszy sposób na szpiegowanie WhatsApp i innych czatów przez pewien czas.

WhatsApp monitoruje iPhone'a

Szpiegowanie WhatsApp jest również możliwe na iPhonie za pośrednictwem iCloud. Aby to zrobić, potrzebujesz dostępu, w tym przypadku Apple ID użytkownika. Jeśli jednak masz coś do ukrycia, możesz w ogóle nie tworzyć kopii zapasowej w iCloud, aw tym przypadku nie masz innego wyjścia, jak tylko korzystać z aplikacji szpiegowskich.

Monitorowanie WhatsApp bez jailbreak, czy to możliwe?

Podczas gdy w przeszłości jailbreak był zwykle potrzebny na docelowym telefonie komórkowym, aby zainstalować aplikacje szpiegowskie, obecnie można to zrobić bez niego w wielu przypadkach. Czasami trzeba aktywować opcję „Akceptuj aplikacje z nieznanych źródeł", ponieważ w innym przypadku wielu aplikacji szpiegowskich nie da się załadować, zwłaszcza na iPhone'ach.Opcję tę znajdziesz w ustawieniach telefonu komórkowego.

Monitoruj partnera / chłopaka / dziewczynę WhatsApp

Czy martwisz się, z kim rozmawia Twój partner lub dziewczyna i o czym rozmawiają? Co do zasady masz oczywiście prawo do prywatności i ochrony danych. Jeśli jednak masz uzasadnione podejrzenie, możesz wyjaśnić i podjąć decyzję, aktywując WhatsApp Web lub używając oprogramowania monitorującego.

Wniosek

Rodzice często chcą mieć możliwość czytania czatów na WhatsApp, Facebooku i innych platformach, a tym samym lepiej chronić swoje dzieci. Umożliwiają to dobre rozwiązania w zakresie monitorowania. Aplikacje nie są zadowolone ze sprawdzania statusu online użytkownika WhatsApp, ale zapewniają wszechstronne monitorowanie. Oprócz kontaktów i czatów WhatsApp wszystkie działania na docelowym telefonie komórkowym są monitorowane, mikrofon i kamerę można obsługiwać zdalnie, a aplikacje i kontakty można blokować. Śledzenie lokalizacji jest również możliwe. Aplikacje szpiegowskie mogą być bardzo uspokajające. Wypróbuj teraz!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.