STRONA GŁÓWNAAplikacja Monitorowania TelefonuJak chronić telefon przed wtargnięciem?

Jak chronić telefon przed wtargnięciem?

Bezpłatna aplikacja do zdalnego monitorowania na Androida - App Monitoruj telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W ostatnich miesiącach zgłoszono kilka przypadków inwazji i klonowania WhatsApp i Telegram. W takiej sytuacji bardzo ważne jest, aby uważać, aby zabezpieczyć telefon komórkowy przed intruzami hakerów.

Istnieje kilka prostych wskazówek, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo telefonu, uniemożliwiając usługom śledzenia telefonu komórkowego i oprogramowaniu szpiegującemu dostęp do aplikacji do przesyłania wiadomości, a także zdjęć, danych osobowych, bankowości i wiadomości e - Mail.

Jak chronić Whatsapp przed szpiegami

Aby zapobiec inwazji WhatsApp przez elementy śledzące i hakerów, musisz zwiększyć bezpieczeństwo aplikacji. Jednym ze sposobów na to jest aktywacja usługi weryfikacji dwuetapowej komunikatora. Dowiedz się, jak to zrobić:

  • Po otwarciu WhatsApp kliknij Ustawienia
  • Następnie kliknij „Konto" „Weryfikacja dwuetapowa" lub „Weryfikacja dwuetapowa" i „Aktywuj".
  • Wykonaj kolejne kroki w aplikacji, aby utworzyć 6 - Cyfrowe hasło

Jeśli żądanie się powiedzie, pojawi się komunikat: „Weryfikacja dwuetapowa jest włączona. Podczas ponownej rejestracji numeru telefonu w Whatsapp konieczne będzie wprowadzenie kodu PIN".

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W ten sposób, jeśli zmienisz urządzenie, będziesz musiał wprowadzić hasło, aby aktywować WhatsApp i przywrócić rozmowy.

Whatsapp Web

Sieć Whatsapp, mimo że jest świetnym sprzymierzeńcem dla tych, którzy pracują z narzędziem, może również powodować poważne problemy. Dzięki sparowanej aplikacji użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do rozmów grupowych i użytkowników na ekranie komputera, ułatwiając w ten sposób czytanie i pisanie rozmów.

WhatsWeb odzwierciedla ekran aplikacji na komputerze, umożliwiając w ten sposób dostęp do wszystkich treści zarejestrowanych na smartfonie w innej lokalizacji. To jest problem, w przypadku telefonu komórkowego każdy może udostępnić ekran komputerom, bez wiedzy właściciela.

Ważnym środkiem bezpieczeństwa, aby zapobiec tej inwazji, jest wyłączenie wszystkich aktywnych sesji na urządzeniu, wykonaj poniższe czynności:

  • W otwartej aplikacji WhatsApp kliknij „WhatsApp Web" u góry ekranu.
  • Następnie sprawdź aktywne sesje i rozpoznaj najnowsze połączenia.
  • W razie wątpliwości kliknij „Wyloguj się ze wszystkich sesji", aby odłączyć aplikację do obsługi wiadomości od udostępniania ekranu.
  • Ponownie sparuj aplikację na bezpiecznym komputerze

Aplikacje zabezpieczające dla WhatsApp

Trzecią alternatywą zwiększenia bezpieczeństwa aplikacji do przesyłania wiadomości za pomocą WhatsApp i telegramu byłoby użycie dodatkowego oprogramowania do ochrony danych. W sklepach z aplikacjami Apple i Google jest kilka aplikacji, które dobrze wykonują tę pracę.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.